Právě je pondělí 18. 3. 2019, 22:03:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Seznam poděkování

V co nebo koho věříte?
Vyplňuji tuto anketu. 18%  18%  [ 20 ]
Věřím v Boha i Ďábla. 5%  5%  [ 6 ]
Věřím jen v Boha. 2%  2%  [ 2 ]
Věřím jen v Ďábla. 0%  0%  [ 0 ]
Věřím v existenci více bohů. 0%  0%  [ 0 ]
Nevěřím v Boha. 9%  9%  [ 10 ]
Věřím na anděly nebo démony nebo obojí. 5%  5%  [ 5 ]
Nevěřím v existenci andělů a démonů. 6%  6%  [ 7 ]
Věřím na reinkarnaci. 4%  4%  [ 4 ]
Věřím v posmrtný život. 6%  6%  [ 7 ]
Myslím si, že po smrti NIC není. 9%  9%  [ 10 ]
Myslím si, že neexistují náhody - věřím v osud. 6%  6%  [ 7 ]
Věřím tomu, že má každý na světě svůj úkol nebo poslání. 8%  8%  [ 9 ]
Nevěřím pohádkám. Mám rád to, co se dá dokázat nebo racionálně vysvětlit. 5%  5%  [ 6 ]
Věřím v existenci nebe, pekla, ráje nebo očistce. 5%  5%  [ 5 ]
Věřím tomu, že tento svět není skutečný - žijeme v Matrixu. 0%  0%  [ 0 ]
Věřím v existenci mimozemských civilizací. 11%  11%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 110
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: V co nebo koho věříte?
Nový příspěvekNapsal: pondělí 30. 7. 2018, 17:00:30 
Člen skupiny ČEPEK

Dal poděkování: 48 x
Dostal poděkování: 48 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 4
do: 13
Kontakt: Jabber: Sertralin@jabbim.ru
email: Sertralin777@protonmail.ch
Všímám si, že je mezi pedofily spousta věřících lidí. Zajímalo by mě, kolik zhruba z nás věří v Boha, či v jinou bytost. Jestli chcete, tak se můžete vyjádřit k tomu, jak jste anketu vyplnili, ale jinak výsledky zůstanou anonymní. Později se také vyjádřím k tomu, jak jsem vyplňoval.

Každopádně rozhodně nechci, aby se tu strhla diskuze jestli to či ono existuje, na to si musí přijít každý sám, jestli chce nebo nechce věřit.

PGP klíč

Naposledy upravil Sertralin dne úterý 31. 7. 2018, 16:54:38, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Re: V co nebo koho věříte?
Nový příspěvekNapsal: pondělí 30. 7. 2018, 19:38:08 
Člen skupiny ČEPEK

Dal poděkování: 695 x
Dostal poděkování: 324 x
Autor článků: Uživaťeľ neni autorom žiadného článku.
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Obecne sa považujem za agnostika a myslím si že po smrti naozaj nič nie je. Vlastne ani naša vlastná smrť nie je, je len smrť druhých ľudí.
"Věřím jen v to, co je jasně dokázáno. Nevěřím pohádkám."
Prepáč Setralin, ale toto je hlúposť. Veriť sa dá iba veciam, ktoré si nemôžeš overiť.

Nový příspěvekNapsal: úterý 31. 7. 2018, 17:05:42 
Člen skupiny ČEPEK

Trochu jsem tu otázku upravil. V této nové formě vyzněje logičtěji, nežli ta předchozí.
Každopádně zastávám názor, že člověk nemusí věřit ani tomu, co si může ověřit.
Uvedu příklad: ty si myslíš, že máš v peněžence bankovky, které jsou pravé, ale nemůžeš si tím být stoprocentně jistý. Můžeš věřit tomu, že pravé jsou, ale nemusíš. Můžeš si ověřit v bance, že pravé jsou, ale to ti stále nedává stoprocentní důkaz, že tomu tak skutečně je. Může se jednat o velmi zdařilý padělek, který nedokáže popřít ani moderní zkoušeč bankovek...

Nikdy si nemůžeš být ničím stoprocentně jistý, můžeš akorát věřit, že tomu tak je.

PGP klíč

Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 2. 8. 2018, 20:28:06 
Čestný člen skupiny ČEPEK

Dal poděkování: 167 x
Dostal poděkování: 565 x
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Na něco se mi špatně odpovídalo. Třeba na otázku víry v Boha. Dle ankety jsem jediný kdo věří jen v Boha. Dal jsem sice ano, ale zároveň tím myslím spíše Ducha božího, boží přítomnost/vědomí, tedy vycházím z panteismu, víry v deperzonalizovaného Boha jež je nedílnou součástí všeho v tomto vesmíru.

Jestli žijeme v Matrixu jsem taky neuměl jasně odpovědět. Za jakýsi Matrix v přenesené podobě považuji systém naučených myšlenkových vzorců a přesvědčení, který překrývá podstatu oné boží přítomnosti. Dal jsem nakonec ne, protože symboliku Matrixu vnímám přeneseně, ne jako nereálnost světa, ve kterém žijeme.

Co se týče mimozemských civilizací, mám za velmi pravděpodobné, že někde ve vesmíru život existuje, ne nutně však jiná civilizace, dal jsem ale ano.

Co se náhod týče, podle mě každá svůj smysl a význam (jako součást boží přítomnosti, která není nahodilá) a tedy úplně náhodné nejsou, ale nevěřím ani na osud jako takový, tady jsem přesně ve středu a nehlasoval jsem.

SOAD

Nový příspěvekNapsal: úterý 7. 8. 2018, 14:28:31 
Člen skupiny ČEPEK

Tady je moje vyjádření k tomu, v co nebo koho věřím.

Věřím v Boha i Ďábla. Věřím tedy na dobro i na zlo. Je to jako oheň a voda. Zároveň věřím na nadpozemské bytosti jako jsou andělé, archandělé, démoni, duchové a hluční duchové (v jiném označení poltergeisti).

Co se týče posmrtného života, tak věřím tomu, že smrtí nic nekončí. Smrt je pro mě začátek něčeho nového. Věřím tomu, že se po smrti oddělí duše od těla. Duše zemřelého podle mě může být na našem světě i uvězněna. Na našem světě ji mohou držet nejen místa, ale i lidé, na které je duše fixována.
Pokud duši zemřelého na našem světě už nic nedrží, tak je na základě svých skutků poslána do nebe/ráje (nevidím v tom moc rozdíl), očistce - kde se může napravit, nebo do pekla - za nenapravitelné skutky a hříchy.
Z těchto vyjmenovaných jiných světů si dokážu představit akorát peklo. Moje myšlenky na peklo jsou takové, že tam lidé dělají ty špatné věci, které dělali za svého života. Například vrah v pekle neustále zažívá situaci, kde má nutkání vraždit, ale jeho oběti pochopitelně neumírají. Nenapravitelný alkoholik zase v pekle zažívá situaci, kdy se chce zoufale napít alkoholu, ale kapalina mu vždy tělem jen proteče. Kousek opodál se může násilník pokoušet znásilňovat ženy, ale to mu jaksi bez hmotného těla nejde, navíc by stejně nic necítil. Je to jako by se pokoušel chytat do rukou mlhu. Takhle bych mohl pokračovat dál... Tohle je moje představa pekla.

Kdysi mi jeden kněz vyprávěl zajímavý příběh. Byl o tom jaký je rozdíl mezi nebem a peklem. Nebe i peklo jsem si měl představit jako nějakou místnost, kde byl stůl a na něm jídlo. Kdo se chtěl najíst, tak musel použít velmi dlouhou lžíci. Dala se držet jen na nejvzdálenějším konci rukojeti. V pekle se lidé u stolu pokoušeli najíst, ale pochopitelně jim to kvůli délce lžíce nešlo. V nebi naopak lidé nebyli tak sobečtí a jednoduše se krmili navzájem. Každý svou lžící nakrmil osobu naproti sobě. V nebi narozdíl od pekla lidé nehladověli a byli dosyta plní. Kdo nemyslí jen na sebe, nají se. Z tohoto pravděpodobně vznikl i zvyk u svatby, kde se novomanželé u hostiny krmí navzájem polévkou.

Jinak ještě věřím tomu, že má každý na světě svůj úkol nebo poslání. Nikdo není na světě jen tak.

PGP klíč

Nový příspěvekNapsal: sobota 12. 1. 2019, 0:34:17 
Správce poradny

Dal poděkování: 587 x
Dostal poděkování: 675 x
Líbí se mi: Dívky a ženy
do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Věřím v osobního boha, který stojí za vznikem našeho vesmíru, který dal našemu vesmíru zákony a řád a který do dění našeho světa výjimečně zasahuje. Věřím tomu, že člověk má nesmrtelnou duši, věřím v existenci posmrtného života a věřím ve věčný soud.

Trochu zavádějící je otázka, zda věřím v existenci mimozemských civilizací. Větu "I vytvořil Hospodin Bůh člověka, prach ze země, a vdechl mu v chřípí dech života" považuji za ekvivalentní větě "Bůh dal našemu vesmíru takové fyzikální a chemické zákony, které umožňují, aby v jisté fázi jeho existence došlo ke vzniku života včetně života inteligentního". Takže nevidím důvod, proč by jinde ve vesmíru nemohli existovat inteligentní bytosti. Pouze nevěřím tomu, že civilizace disponující technikou přiletět k Zemi by sem přiletěla jen proto, aby se telepaticky spojili s několika málo vyšinutými jedinci, nebo se nechali zajmout americkými tajnými službami.

Nový příspěvekNapsal: sobota 12. 1. 2019, 1:19:13 
Registrovaný uživatel

Dal poděkování: 15 x
Dostal poděkování: 14 x
Líbí se mi: Dívky a ženy
do: 40
Dal jsem jenom víru v existenci mimozemských civilizací, nevěřím v Boha a Nevěřím v existenci andělů a démonů. Ostatní u mě není tak jednoznačné:

- Věřím v Boha i Ďábla. - nevěřím v podání církve

- Věřím jen v Boha. - nevěřím v podání církve

- Věřím jen v Ďábla. - nevěřím v podání církve

- Věřím v existenci více bohů. - líbí se mi Wicca, kteří vyznávájí boha a bohyni, to bych si vybral jako svoje náboženství; líbí se mi řecká mytologie, ale nevěřím v to.

- Nevěřím v Boha. - toho církevního, ale nedokážu vyvrátit možnost existence nějaké vyšší bytosti

- Věřím na anděly nebo démony nebo obojí. - nevěřím, nedokážu si je představit, leda jako mimozemšťany

- Nevěřím v existenci andělů a démonů. - viz předchozí

- Věřím na reinkarnaci. - nevím, nevylučuju reinkarnaci, ale nedokážu si jí ani potvrdit a slepě nerad něčemu věřim

- Věřím v posmrtný život. - nevím, nevylučuju posmrtný život, ale nedokážu ani potvrdit a slepě nerad něčemu věřim

- Myslím si, že po smrti NIC není. - taky o té možnosti uvažuju, ale byl bych rád, kdyby něco bylo; osobně doufám (ne "věřím"), že se po smrti naše životní energie (někdo to nazývá "duchem") stane součástí energie vesmíru

- Myslím si, že neexistují náhody - věřím v osud. -- nevěřím, spíš věřím tomu, že existují alternativní vesmíry, ve kterých existují různé stavy, podle každého možného rozhodnutí

- Věřím tomu, že má každý na světě svůj úkol nebo poslání. -- jako u "osudu"

- Nevěřím pohádkám. Mám rád to, co se dá dokázat nebo racionálně vysvětlit. -- tady jsou dvě veci dohromady, nedokážu odpovědět :-) věřim vědcům, kteří pozorují a hledají vysvětlení pomocí přírodních zákonů a matematických výjádření (rovnic) a kteří dokáží většinu dějů tak prozkoumat, že jsou pak schopni tyto děje na základě vypracovaných teorií zopakovat. Ale "nevěřím pohádkám" nemůžu říct. Nedokážu např. potvrdit nebo vyvrátit astrální cestování a lucidní snění, ikdyž se o to pokouším, ještě jsem ani jedno nezažil, ale netvrdím, že to neexistuje. Takže některým "pohádkám" bych chtěl dát šanci.

- Věřím v existenci nebe, pekla, ráje nebo očistce. -- ne tak, jak to popisují církve. Vytvořil jsem si vlastní teorii, co je peklo (pokud by to někoho zajímalo). Podle mě, když někdo v životě dělá něco zlého a nedokáže pochopit, že je to špatné, tak má prostě nějak pokřivené vnímání. A podle mě to peklo přijde chvilku před, nebo při nebo po smrti. Když člověk umře, zbaví toho jeho pokřiveného vnímání a zůstane jen to čisté myšlení, ta energie, jak jsem psal u "po smrti NIC není", a tohle čisté vědomí si uvědomí to hrozné, co za života udělalo a to uvědomění toho špatného je to peklo.

- Věřím tomu, že tento svět není skutečný - žijeme v Matrixu. -- hehe :-)

- Věřím v existenci mimozemských civilizací. -- ano

Nový příspěvekNapsal: úterý 29. 1. 2019, 21:26:16 
Registrovaný uživatel

Dal poděkování: 3 x
Dostal poděkování: 9 x
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
do: 16
Kontakt: lolito.milovnik@seznam.cz
Výkřik do tmy: Kiež by čas išiel pomalšie keď som s tebou kráska!
Myslím si, že je veľmi málo pravdepodobné, že existuje nejaká vyššia entita, ktorá stvorila vesmír alebo mu dala nejaký rád a zmysel.Veda ponúka omnoho pravdepodobnejšie a racionálne zmýšľajúcemu človeku prijateľnejšie vysvetlenie toho ako vesmír funguje a ako bol stvorený.Problém je, že dokázať to je takmer nemožné.Práve kvôli tomuto pravdepodobnostnému charakteru tejto problematiky sa považujem za agnostika, teda som presvedčený, že to či niečo nadprirodzené existuje sa racionálne nedá ani potvrdiť ani vyvrátiť.Priznávam, že filozofia kresťanstva mi nie je cudzia priam sa s niektorými myšlienkami týkajúcich sa ľudských hodnôt stotožňujem ale to čo mi vadí je podstata a teda viera v iracionalitu.

Existencia mimozemských civilizácii je podľa mňa minimálne štatisticky takmer nutná.Stačí sa len pozrieť na snímok Hubblovho ultra hlbokého poľa. :)

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]