Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
Hana

Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Hana »

Vážení pánové,
hned jak jserm si první letošní školní den přečetl článek v Metru, jsem si tuto vaši stránku vygooglovala. A pročetla.

Dnes je mi 46 let a mám za sebou pohnutý život. Byla jsem zneužívaná od svých šesti let. Dva a půl roku. Pak se zabil. Nevím, jestli byl pedofil. Kdyby jste věděli, jak moc mě to poznamenalo... Na samotný sex bych zapomněla, ale že ze mně udělal spoluhříšníka... Rozdělil mě. Od té doby jsem nebyla celistvá. Jedna moje část si myslela, že je dobrá, druhá, že je špatná. A ta druhá převládá do dnes.

Mám problém žít sexuálně. Pořád si myslím, že dělám něco špatně. Že jsem jaksi závadová... Nebudu to rozpisovat. Je to opravdu tragické.

Opravdu mě vyděsil, ten článek v Metru. Že jste tam byli. Já chápu, že jste se tak narodili. Že to není váš vrtoch mít za sexuální objekt děti. Ale moc vás pro tu svoji zkušenost prosím, aby jste se ovládali. Je mi jasné, že pedofilní zóna je stejná, jako každá jiná. Že jsou v ní introverti, extroverti, masochisti, sadisti, abstinenti, alkoholici... Máte to těžké. Ale my oběti to máme těžší...

Četla jsem vaše stránky a vidím, že s tím problémem pracujete. Ale těší mě to jen na půl. Mně člověk, který mě zneužil, zničil život...

Píšu vám vlastně proto, že mě vyděsil ten článek a ještě víc reakce na něj. Jistě víte, že jste nebezpeční a že si musíte dávat pozor, aby jste neublížili. Musíte to mít moc těžké. Cítím, že by jste rádi byli plnohodnotnou složkou společnosti. Ano, duhový průvod by mohl obnášet plné spektrum barev. Logicky... Nemám nic proti tomu, když si dospělý užívá sex s dospělým.

Doktor Weiss říká, že jen 10% sexuálních dëliktů páchají pedofilové. Tomu věřím. Ale také říká, že každé páté dítě zneužije...

Vážení pánové,
četla jsem pozorně, co tady píšete. A jsem moc ráda, že se snažíte neublížit. Ale opravdu si myslím, že by jste neměli chtít být přijímanou menšinou. Uvědomuju si, jak to máte těžké a že jste se tak nenarodili ze své vůle; a možná jste opravdu báječní učitelé pod. Jenže jak mám tu svoji zkušenost... Bojím se vás. I kdyby se celý život devět u deseti dokázalo ovládnout, ten jeden to nezvládne..

Prý jsem ho svedla... Bylo mi šest let...

Možná by pro vás bylo zajímavé, dát mi nějaké otázky. Jsem opravdu moc ráda, že se sebou pracujete a možná by moje odpovědi někomu pomohly.

Zdraví Hana.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Kasz »

Hana píše:Doktor Weiss říká, že jen 10% sexuálních deliktů páchají pedofilové. Tomu věřím. Ale také říká, že každé páté dítě zneužije...
Kde to říká? Každé páté by bylo 20%. A on právě říká, že 10%, čili každé desáté.

Pokud s tebou dotyčný souložil, pedofil to s největší pravděpodobností nebyl, soulož s dítětem je pro pedofily netypická. Když už nějaký pedofil zneužívá dítě, tak s ním má takové sexuální aktivity, které se tomu dítěti líbí, čili nepenetrativní - masturbace nebo třeba orální pohlavní styk. Pokud by se jednalo o incestní zneužití - tedy zneužití vlastním otcem, to je také pro pedofily netypické. Tak to jen můj postřeh. Ono je ve výsledku jedno, jeslti dotyčný byl nebo nebyl pedofil, na způsobené škodě to nic nemění.

Jinak velmi děkujeme za tento příběh, snad nějakému čtenáři pomůže probudit empatii, především by to bylo vhodné pro anonymní čtenáře tohoto fóra, kteří buď mají tendece zneužívat a nebo dokonce nějaké dítě zneužívají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Silesia, Myš
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Thomas Hermit
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 50
Dal: 8 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Thomas Hermit »

Zdravím Hano,

je mi velmi líto, co se ti stalo.

Nemám vlastně, co bych k tvému příběhu dodal, nemám ani otázky, jen mám pocit, že by tvůj příspěvek neměl zůstat bez reakce. A Kaszova reakce mi přijde až moc ... jako reakce pedofilního aktivisty (nic ve zlém, Petře, vím, že odvádíš pro komunitu ohromný kus práce).

Hanko, jsme vrstevníci a já právě procházím jakousi krizí středního věku. Na střední škole, kdy jsem v jednom oboru docela vynikal, mi předvídali velkou budoucnost, ale ta se nějak nedostavila. Spíš bych svůj dosavadní život charakterizoval jako "Od ničeho k ničemu a zase zpátky." U mně je to dáno tím, že se nedokáži zbavit jednoho svého snu - mít svou vlastní velkou rodinu s mnoha dětmi. Ale to bohužel nejde bez ženský - no a v tom je kámen úrazu.

Chápu, že to jsou věci, které tě nezajímají. Píšu to proto, že jsem v poslední době nějak přecitlivělý na situace, ve kterých cítím něco jako ... zmařenou šanci? Nevím jak to nazvat. Něco takového cítím v tvém textu.

Je mi to moc líto. Ale nemůžu s tím nic udělat. Nemůžu nic udělat s tvým životem a obávám se, a že už ani se svým.

Můžu ti aspoň popřát, ať se ti daří co nejlépe - v rámci možností.

Tom
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Kasz »

My už včera vedli asi hodinovou debatu na chatu, takže toto je post reakce k příspěvku, který jsem zde se souhlasem autorky překopčil z chatu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
daniel.liddel
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 30
Příspěvky: 36
Dostal: 24 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od daniel.liddel »

Ahoj Hanka,

je mi veľmi ľúto čo sa Ti stalo. Úprimne.

Vieš, stretol som na internete pedofilov, ktorí cítia veľkú nenávisť voči spoločnosti. Tak, ako Teba zneužil jeden človek, oni sa cítia zneužití tiež. Akurát nemôžu dať tomu "páchateľovi" konkrétne meno. Preto nenávidia celú spoločnosť. Za to, že sa vďaka spoločnosti cítili vadní. Za to, že ich spoločenská mienka takmer presvedčila že sú monštrá, ktoré skôr či neskôr dieťa znásilnia, poprípade zavraždia. Pamätám si dokonca ako jeden písal že s hrôzou čakal kedy "to" na neho príde.

Ja chápem ich nenávisť. A chápem aj nenávisť obetí zneužitia. Každému človeku bolo niekedy nejako ukrivdené. A, čo je zvlášť smutné, tieto krivdy sú často robené s najlepšími úmyslami.

Neviem čo sa stalo medzi Tebou a dotyčným človekom. Nepoznám kontext, ani pozadie celej veci. Čo je však podstatné je aby si Ty necítila vinu. Nemáš prečo. Človek môže oprávnene cítiť vinu iba vtedy, ak niekomu ublížil. Ten človek bol dospelý a celá zodpovednosť bola len a len na ňom. Bez ohľadu na to čo Ti kedy kto povedal a bez ohľadu na to čo si vtedy cítila. Alebo čo cítiš teraz.

Škoda že ten človek je mŕtvy a nedokáže odpovedať na Tvoje otázky...

Veľa šťastia a lásky - hlavne sama k sebe.

Daniel
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Mathias8 »

Je mi skutočne lúto, čo sa stalo Hanke, ale nedá mi to sa neopýtať.
Ja viem, že sú taký medzi nami, ktorý neubližujú a aj taký, ktorý ubližia/ubližujú aj keď nechcú. Lenže mne na tom niečo nesedí a to že- Prečo, keď teda berieme do úvahy to, že nebol pedák jej povedal, že ho zviedla? NEpedofil by jej to predsa nehovoril nie? ..A prečo by páchal samovraždu?... Mal by to predsa na háku to čo spravil.

Neviem mohlo to byť aj tak, že to bol pedofil, ktorý to nechcel spraviť. Dostal sa do situacie (prepáč Hany), v ktorej sa nedokázal ovládnuť a spravil to. Potom to na neho fungovalo ako droga. Potreboval to stále, aj keď nechcel teda nedokázal sa ovladnuť prestať. Výčitky svedomia sa ozvali. To by vysvetlovalo aj to, keď jej povedal, že ho zviedla. A nakoniec sa zabil, pretože nedokázal s tým pocitom viny žiť.

Je to iba teoria. Nikoho nepresviedčam, že to tak je, iba chcem poukázať na to, že to kľudne mohol byť aj pedák.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nevidím důvod proč by "nepedofil" nemohl tvrdit že ho svedla. To jestli to byl nebo nebyl pedofil se dá zpětně zjistit jen těžko. Pravdou je že základní indicie není zneužití, ale právě romantický vztah. Tj. jestli dotyčný "jen" neměl jinou dostupnou možnost, nebo se skutečně zamiloval.
Tak jako většině ostatních je mi Hanky líto, ale na druhou stranu je podle mě lítost to poslední co by potřebovala. Dokud se smama nevyrovná s křivdou a nenajde ve všem něco dobrého pro sebe, bude ji to trápit dál.
Mě by třeba asi nejvíc trápilo falešné pomyšlení, že se někdo zabil kvůli mě. A to i tehdy, pokud by mě můj rozum říkal že to není pravda. Tady je docala škoda že dotyčný nemůže přijít a prostě říct, promiň já jsem ti ve své hloupost a sobeckosti lhal, omlouvám se ti za to že jsem nedokázal být dost silný, ty jsi nádnerné stvoření, vše co jsi tenkrát udělala bylo v pořádku, mám tě rád a prosím tě za odpuštění.
Dovedu si dokonce i představit, že by se mohl najít nějaký člověk, který by zaujal místo toho co už nežije a omluvil se za něj, třeba by to mohl být i nějaký pedofil...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Kasz »

Já znám tohle:

http://www.podejruku.cz
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od malou »

Ahoj Hani,

Porad si nerikej dokola a dokola jak je hrozne co jsi zazila.Nic to neprinese.Zivot je moc krasny abysme si ho zatezovaly nejakymi myslenkamy.Musis kazdy den vychutnavat zivot.Nevim co presne se udalo stim panem kdyz jsi byla mala,ale prestan si sama sobe neco vycitat a treba si rikej sama sobe ze i bylo dobre to co jsem stim panem prozila a je dobre ze jsem mela tak brzy me prvni sexualni zkusenosti a byt na sebe za to i pysna.

Preju ti vsechno nejlepsi s celyho srdce a at si stastna v zivote.Zivot je krasny a at mas radost i stych nejmensich malickosti co uvydis a prozijes. *heart*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Kasz »

malou píše:...treba si rikej sama sobe ze i bylo dobre to co jsem stim panem prozila a je dobre ze jsem mela tak brzy me prvni sexualni zkusenosti a byt na sebe za to i pysna.
Myslím, že právě Hanka moc ráda není, že měla předčasnou sexuální zkušenost... proč by měla sama sobě lhát, že je to dobře a být na to pyšná, když není?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od Silesia »

Hm to se strašně těžko posuzuje nevíme jestli v tom byla aspoň trocha citu nebo ne a kromě toho nikdy nevis, co to s dítětem udělá s odstupem času
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od malou »

Kasz píše:
malou píše:...treba si rikej sama sobe ze i bylo dobre to co jsem stim panem prozila a je dobre ze jsem mela tak brzy me prvni sexualni zkusenosti a byt na sebe za to i pysna.
Myslím, že právě Hanka moc ráda není, že měla předčasnou sexuální zkušenost... proč by měla sama sobě lhát, že je to dobře a být na to pyšná, když není?
Precti si muj prispevek prosim znova.Ja jsem tim chtel rict to,ze ma bud dve moznosti.Bude si porad pripominat ze prozila neco co nema byt a stejne to nezmeni a nic to neprinese,nebo ze se tomu treba i zasmeje a rekne si,vzdyt muzu byt i na to hrda,ze jsem to prozila tak brzy.

I kdyz nevim jak ten vztah mezi nema probyhal.

Ver mi Kasz,ja jsem poznal ve svem zivote dobre i zle lidi.A dneska kdyz bych je potkal,tak se na ne usmeju a i si snema pokecam.Je jedno co se mezi nama stalo.Jak uz jsem tu jednou napsal,zijem jenom jednou.Na vsechno se musi vesele. *yes*
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Prý jsem ho svedla. Bylo mi šest let.

Nový příspěvek od I9II »

Sorry že to vlákno otvírám po tak dlouhé době ale nedalo mi to.

Malou: :|

Doufám že se z toho probudí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host