Právě je úterý 18. 12. 2018, 12:58:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Seznam poděkování

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Obviněný pedofil učil tanec ve školkách (MF Dnes)
Nový příspěvekNapsal: pondělí 22. 10. 2018, 19:39:52 
Administrátor

Dal poděkování: 1249 x
Dostal poděkování: 2415 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/kasz/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Miško píše:
Pomyslenie že raz za 10 alebo 20 rokov bude stále popis ľahko k vyhľadaniu a ona o tom bude vedieť je hrozné.
Pokud si představím, že by mě v dětství v mých 8 letech někdo zneužil, tak nyní nevím, jestli bych měl zájem se pořád nimrat v tom, co je dávnou minulostí. Víc než popis konkrétních skutků, kterých by se pachatel na mně dopustil, by na mě působil fakt, že vzcházejí znovu a znovu nové kauzy lidí, kteří zneužívají děti. To by mě, pokud si to zkouším představit, rozevíralo zahojené jizvy mnohem víc, protože by mi to připomnělo to, co jsem zažil, a zároveň by mi bylo líto těch "nových" dětí, které by si museli projít tím stejným, co já kdysi. Ale sám za sebe bych to asi už měl vyřešené, tím spíš, kdyby pachatel byl náležitě potrestán.

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úterý 23. 10. 2018, 10:07:06 
Registrovaný uživatel

Dal poděkování: 3 x
Dostal poděkování: 252 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
ve věku od: 9
do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Nechápu proč mi někteří podsouváte něco co jsem nenapsal. To že podle mne je trauma vzniklé chováním společnosti natolik velké že bych se mu snažil v maximální míře vyhnout a ochránit tak ty děvčata přece ani omylem neznamená že bych toleroval plyšáčka ať spokojeně pokračuje v tom co dělal....
Základ je asi v tom dostat ho k odborníkovi sexuologovi.
Já sám si dovedu představit a jako malý jsem zažil ledacos. Ale představa že by se to řešilo soudy a policií okolí o tom všm vědělo všude bych četl jak se mi stalo něco strašného atd. ta by mi do života vadila ze všeho nejvíce.

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úterý 23. 10. 2018, 12:09:28 
Administrátor

Dal poděkování: 1249 x
Dostal poděkování: 2415 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/kasz/
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Jenže Plyšáček za sexuologem chodil...

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úterý 23. 10. 2018, 12:11:50 
Registrovaný uživatel

Dal poděkování: 3 x
Dostal poděkování: 252 x
ve věku od: 9
do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Chodit a skutečně s ním specializovat je dost rozdíl... Evidentně ho měl spíš jen jako svoje alibi.

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pátek 2. 11. 2018, 19:35:47 
Moderátor audiovizuální sekce

Dal poděkování: 1402 x
Dostal poděkování: 1402 x
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Porušili jsme zákon, ale ne zákon lásky, tvrdil u soudu samozvaný král pedofilů (Novinky.cz)

Výpovědí samozvaného krále pedofilů Petra Dostála (40) pokračoval v pátek pražský městský soud v projednávání případu rozsáhlého pohlavního zneužívání dívek v předškolním věku. Dostál před soudem uvedl, že dívky k ničemu nenutil, byly to prý ony, kdo za ním chodil.

Dostál se v pátek poměrně zeširoka vyjadřoval k obžalobě, kterou v zásadě neodmítl. V některých bodech upravoval tvrzení žalobkyně ze svého pohledu, někdy upozornil na překlepy či gramatické chyby.

Nejprve se rozvyprávěl o své pedofilii. „Vždycky jsem vysílal jakési jiskření vůči holčičkám. Dřív jsem říkal, že ze mě cítí holčičky příslib slasti. Když jsem přišel do školky, hned se ke mně hrnuly, až jsem je musel držet od sebe,“ uvedl Dostál.

Podle něj si na něj celou dobu nikdo nestěžoval, ani žačky, ani jejich rodiče. „Přistupoval jsem k tomu s láskou,“ dodal.

Cítil prý, že má svou pedofilii pod kontrolou. Chtěl ji údajně řešit duchovní cestou a askezí. „Snažil jsem se absolutně eliminovat jakoukoliv sexuální aktivitu. Ale přišel jsem na to, že to není řešení, že ta energie nejde v člověku potlačit,“ popisoval Dostál.

Tvořily prý fronty

Podle obžaloby zneužíval v letech 2015 a 2016 dívky ve věku kolem pěti a šesti let, které docházely do jeho tanečních kroužků v pražských školkách. Způsob zneužívání byl podle obžaloby víceméně podobný. Zatímco ostatní děti tančily, umístil Dostál podle žalobkyně v nejméně deseti případech židli na místo, na které nebylo vidět, a přiměl jednu z holčiček, aby si mu sedla obkročmo na klín, hladil ji, líbal, držel za zadek a penisem se třel o její tělo.

„Holčičky chodily samy, někdy tvořily i fronty a handrkovaly se, která si na mě sedne. Přiznávám, bylo mi to příjemné, ale mou prioritou bylo potěšit ta děvčátka, aby jim bylo se mnou ještě krásněji,“ komentoval Dostál a dodal, že kopulační pohyby s dívkami prováděl jen výjimečně, „jen se dvěma holčičkami“ a vše bylo nenásilné. Dostál také podotkl, že v 99 procentech se to odehrávalo bez jeho erekce. Další dívku měl na tanečním soustředění u sebe v pokoji svlékat, líbat a provádět na ní orální sex.

Nejvíce se ale ve svém projevu věnoval svému dvouletému vztahu s šestiletou dívkou, jejíž matka je v případu rovněž obžalovaná, protože podle obžaloby nechávala svou dcerku u Dostála přespat několikrát týdně, i když věděla, že je pedofil a provozuje s ní různé sexuální praktiky. „Intenzívně škemrala o společný čas se mnou. Bylo mi (spoluobžalované) mámy až líto, že mě má raději než ji,“ řekl obžalovaný.

Nebeský zákon lásky

Dostál se podle svých slov do dívenky zamiloval a ona do něj také. Chodili do restaurací, kde vystupovali jako zamilovaný pár, holčička Dostálovi posílala vzdušné polibky, při odchodu se dlouze líbali. Dostál si od holčičky nechával říkat „králi“, ji tituloval „královno“. S dívkou prý plánoval svatbu a chtěl jednou vychovávat její děti. „Brali jsme to spolu jako celoživotní vztah a co je komu do toho, co spolu děláme?“ ptal se řečnicky obžalovaný.

„Porušili jsme zákon, ale nebeský zákon lásky a přitažlivosti jsme naší láskou naplnili,“ prohlásil v jeden moment Dostál.

Dostál také založil a přispíval na web pro pedofily pod přezdívkou Plyšáček a prohlásil se za „pedokrále“. Policie u něj doma objevila téměř dva terabyty fotek a videí s nezletilými nahými dětmi ve vyzývavých pózách. Za pohlavní zneužívání Dostálovi hrozí až osmileté vězení. Matce dívky pak až patnáct let za obchodování s lidmi. Dostál totiž rodině několikrát finančně vypomohl, což označil za „investici do budoucna“.

Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pondělí 3. 12. 2018, 10:03:48 
Kasz píše:
Jenže Plyšáček za sexuologem chodil...

Nj jenže to byl jeho strýc. Vůbec mne nepřekvapuje, že to tak dopadlo. Pokud vím setkal se s Božím lidem a ten ho cca před 3 lety varovar ať toho nechá. On ve své pýše řekl, že to má pod kontrolou a nechytí ho. A to mu zdaleka nepřišli na všechno. Nejhorší na tom všem je, že stále těm lžím věří. Jeho projev u soudu byl šílený... Nebo se to snaží uhrát na sníženou příčetnost aby dostal menší trest. Prosím modlete se za tu matku té holčičky ona je jen oběť jeho manipulativních lží.

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 66 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]