Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Konečně něco hezkého ze světa médií. Matka pod nickem Amelie píše o výchově 3 synů, z nichž nejstarší,
8letý chlapec, se identifikoval jako gay. Jeho vysněným mužem je 26letý herec ze seriálu Glee hrající postavu Blaina. Jeho nejoblíbenější seriálová scéna je, když se Blain líbá se svým přítelem. A co je nejhezčí, schůzkou a zpíváním s hercem Blaina matka splnila synovi jeho největší vánoční přání :)

S tím, že je gay, přišel sám v sedmi letech, jen tak mimochodem. Slovo "gay" už znal, protože mu mamka vysvětlovala, jak je to u jejích dvou kamarádů. Jak chlapcův coming out probíhal? Matka se přes telefon bavilo s kamarádkou o tom, jak má syn rád Blaina.

"Nevím jestli je gay nebo ne, ale máme ho rádi takový, jaký je" říkala matka kamarádce.
"Ano, já jsem" uslyšela matka a otočila se ke dveřím, kde stál chlapec.
"Já jsem co?" ptala se matka.
"Gay, já jsem gay".

Blog je psán moc hezky, až jsem při čtení měl hřejivý pocit u srdce. Doporučuji se podívat, takovou rodinu by si zasloužilo každé dítě.

Více na: http://www.huffingtonpost.com/Amelia/
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jak moc je pravděpodobné, aby si 8letý kluk byl schopen uvědomit svou homosexualitu (nebo jakoukoli jinak odlišnou sexuální orientaci)? Vždyť to má do puberty ještě dost daleko... Přijde mi to jako nesmysl a oblbnutí dnešním trednem ve společnosti...
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Souhlasím s Jednorožcem. Ne že by bylo naprosto nemožné si to tak brzo uvědomovat, ale v pubertě budeme mít mnohem jasněji.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Asi jste si ten blog nepročetli. Nikde se netvrdí, že chlapec je doopravdy gay a matka si na tom, jak je skvělá, ego nehoní. Jen mu chce poskytnout náležitou podporu, ať je jakýkoliv. Hlavně z tohoto důvodu ten blog založila. Mimochodem, blog samozřejmě píše úplně anonymně. Ani ta úvodní fotka na blogu není její ale je z nějakého starého časopisu.

Konkrétně je o tom článek:
http://www.huffingtonpost.com/Amelia/if-my-gay-son-realizes-hes-really-my-straight-son-so-what_b_2615827.html
Co když si můj syn uvědomí, že není homosexuál? Co potom? Nebudeš se cítit trapně? U takových otázek vždycky kroutím hlavou. "Tak co?", zní moje odpověď. Mám ho ráda takový jaký je a chci aby to věděl. To, že se považuje za gaye a vůbec se za to nestydí a nepřipadá mu to nepřipadá zvláštní (ne, že by se stydět měl), mě přimělo jen k tomu udělat pár kroků navíc, třeba co se týče rozhovorů s rodinou nebo s rodiči několika jeho kamarádů, a to tak, aby nevěděl o tom, že k němu nějak přitahuji pozornost. A když už nic jiného, dáváme tím příklad našim dětem, že naše láska k nim je bezpodmínečná.
Mít dítě, které se cítí být homosexuální v tak nízkém věku, že mu/jí to ani nepřijde zvláštní nebo divné, tak dělám to samé. Nenechal bych nikoho z rodiny mu/jí lít do hlavy, že to ještě nemůže vědět a že to není normální atd. I kdyby si mé dítě na homosexuální orientaci z nějakého důvodu jenom hrálo nebo se tak chybně identifikovalo, tak mu nebudu tvrdit opak, stejně jako bych dítěti netvrdil, že kouzelníkem nebo Sněhurkou vážně není a že si má hrát na něco normálnějšího.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Myš píše:Asi jste si ten blog nepročetli. Nikde se netvrdí, že chlapec je doopravdy gay a matka si na tom, jak je skvělá, ego nehoní. Jen mu chce poskytnout náležitou podporu, ať je jakýkoliv. Hlavně z tohoto důvodu ten blog založila. Mimochodem, blog samozřejmě píše úplně anonymně. Ani ta úvodní fotka na blogu není její ale je z nějakého starého časopisu.
"Matka pod nickem Amelie píše o výchově 3 synů, z nichž nejstarší,
8letý chlapec, se identifikoval jako gay."

"S tím, že je gay, přišel sám v sedmi letech"

.....
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Jednorozec píše:
Myš píše:Asi jste si ten blog nepročetli. Nikde se netvrdí, že chlapec je doopravdy gay a matka si na tom, jak je skvělá, ego nehoní. Jen mu chce poskytnout náležitou podporu, ať je jakýkoliv. Hlavně z tohoto důvodu ten blog založila. Mimochodem, blog samozřejmě píše úplně anonymně. Ani ta úvodní fotka na blogu není její ale je z nějakého starého časopisu.
"Matka pod nickem Amelie píše o výchově 3 synů, z nichž nejstarší,
8letý chlapec, se identifikoval jako gay."

"S tím, že je gay, přišel sám v sedmi letech"

.....
To se nemohl identifikovat jako gay před rokem? :)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

To je reakce na to obvinění že jsme to nečetli... Psali jsme, že je podle nás nesmysl aby někdo v tomto věku dokázal určit zda je gay. A psali jsme to proto, že se to v to prvním příspěvku skutečně takto píše...
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Já vůbec netvrdil, že někdo nečetl původní příspěvek, ale že někdo nečetl blog. Reagoval jsem tím především na květáka, který jeho matku označil za "trošíčku krávu" :)

Odlišnosti si děti mohou uvědomit už před pubertou. Ale ten článek jsem sem nedal ani tak kvůli věku chlapce, ale kvůli tomu, jak rozumně na to matka reaguje, protože to není moc obvyklé.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

No pokud by se moje 7 leté dítě prohlásilo za homosexuála, asi bych vyhledal (minimálně s dotazem) psychiatra, protože samo může mít těžko jasno o sexualitě a podobné chování mi říká že není něco v pořádku s jeho výchovou, když řeší podobné věci. Už jsem zažil podoný případ, že kluk se v podobném věku oblékal do dívčích šatů a hrál si s panenkama a nikoho samozřejmě ani nenapadlo z něj dělat transsexuála, prostě ho to za pár let samo přešlo...
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Jednorozec píše: Už jsem zažil podoný případ, že kluk se v podobném věku oblékal do dívčích šatů a hrál si s panenkama a nikoho samozřejmě ani nenapadlo z něj dělat transsexuála, prostě ho to za pár let samo přešlo...
Dělá z něj matka homosexuála? Nepřijde mi.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

1. Jasně ono se to do těch novin dostalo díky investigativnímu novináři co obcházel rodiny.
2. Co máš furt s tou matkou bavíme se o klukovi...
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

Jednorozec píše:1. Jasně ono se to do těch novin dostalo díky investigativnímu novináři co obcházel rodiny.
2. Co máš furt s tou matkou bavíme se o klukovi...
Jedničku vůbec nechápu z hlediska smyslu a vztahu k tomu článku.

Ve dvojce nechápu to, proč bychom se nemohli bavit o matce. Děti mají přirozeně rodiče, kteří na ně přirozeně mají vliv. Nevím, proč se o výchově dětí nebavit. V tom článku pro mě není důležitého to, jestli ten kluk je nebo není gay, či si na to jen hraje nebo ne, ale to, jak pozitivně se k tomu staví rodiče. Mě na jeho orientaci vážně nezáleží, mám radost z přístupu rodičů.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jednička je reakce na to že se matka nijak nemotá do toho jestli je syn gay či není (kdyby se nemotala tak o tom ani nevíme). Pokud jde o dvojku, klidně se můžeme bavit o matce, ale je nesmysl, když já mluvím o synovi a ty odpovídáš o matce.....
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Myš »

O matce jsem psal jenom to, že si na celé věci ego rozhodně nehoní. Ten blog má smysl pro všechny rodiče. Jen se to snaží udělat synovi jednoduší a poskytnout mu náležitou podporu.

O synovi jsme si řekli, že stále není jisté jestli je gay, i když se tak projevuje. Kdybych měl reagovat na to, že by jsi ho poslal za psychologem, tak to považuji za absolutně zbytečné.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Prosimtě, jak se v 7 letech projevuje gay? Ten kluk prostě jen reaguje na něco ze svého okolí a tudíž je něco špatně. A gay na +-96% nebude. A jestli bude, tak to zjistí až s ním začnou cloumat hormony.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od simgiran »

Jednorožče, Jednorožče...
Proč by mělo být něco špatně jen proto, že se identifikuje jako gay? Proč ho tahat po psychiatrech, jestli nevypadá, že by měl nějaké problémy? Já bych si s ním akorát promluvil, proč se lidé mohou podivovat, když o sobě říká, že je gay, zdůraznil bych mu, že ho mám rád, ať je gay nebo není a že mu nikdo nemá co mluvit do toho, jestli je gay nebo není. A že kdyby, až bude starší, zjistil, že to vnímá nějak jinak, tak že to má brát tak, jak jak to bude vnímat, že je člověk gay nebo ne podle toho, co cítí, ne podle toho, co o sobě říkal, co říkají ostatní apod. A nechal bych to být. A kdyby mu někdo naznačoval, že je s ním něco v nepořádku, protože se identifikuje jako gay, tak bych si to s dotyčnou osobou vyříkal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Myš, Host
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

simigrane simigrane, mě je úplně jedno jak se kdo identifikuje. Já jen říkám že v 7 letech se dítě nemůže identifikovat jako gay, v 7 letech má ten kluk ještě několik let do puberty! A pokud se tak děje tak to není proto že by ho sexuálně přitahovali kluci, ale proto jak ho zblblo jeho okolí a to rozhodně, podle mě, v pořádku není, toť vše o co jde, nevím proč pořád překrucujete co říkám...
Identifikovat se jako gay, pedofil, zoofil a já nevím co ještě není totéž jako chtít být kosmonautem či popelářem. Je to závažná věc a pokud tohle udělá malé dítě a myslí to vážně, tak je prostě někde chyba.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od simgiran »

Jednorožče, kde bereš takovou neochvějnou jistotu, že si v 7 letech nemůže uvědomovat svou orientaci a že musí být tedy zblblý? Jak si vlastně takové zblbnutí představuješ?
Já říkám, že je bych mu řekl, co bych mu řekl a nechal to být, copak je nějak podstatné, jestli je homo nebo hetero? Když zjistí v pubertě, že je hetero, tak zjistí že je hetero, kde vidíš problém? Když ho budou přitahovat kluci, tak bude v pohodě, protože byl v pohodě několik let.
Když ho budeš tahat po psychiatrech, tak akorát dostane pocit, že s ním něco není v pořádku nebo že ho nebereš takového, jaký je.
Výběr povolání není závažná věc? A když si v 7 letech vybereš, že budeš popelář, tak musíš být celý život popelář?
Pokud v pubertě zjistí, že si něco naivně myslel, tak se tomu za pár let zasměje a bude. Proč by to měla být nějaká extra závažná věc?
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Myš, Host, Troper
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Jednorozec »

Simigrane tu jistotu bere z oboru zvaného medicína. Ano může se stát, že nějakou poruchou či hormonální změnou člověku odstartuje puberta kdy nemá, ale tohle nevypadá na ten případ (pak už by to chtělo navštívit jiného lékaře).
A pořád nepřekrucuj co říkám. Nikde jsem nerozebíral to jestli je problém s homo orientací. I když podle mě v dnešní společnosti problém je (ale o tom to není).
U toho sedmiletého kluka je to podobný nesmysl jako ty zmalované holčičky na soutěžích "krásy"....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Matka píše o svém 8 letém homosexuálním synovi

Nový příspěvek od Kasz »

Nepřipadne mi to nic zvláštního, i v Karlově diplomce je uvedeno, že první indicie, že by mohlo být něco jinak se sexuální orientací ve směru pedofilního zaměření, se u jednoho z respondentů objevily už v jeho 7 letech, uvědomnění pak ve 12 letech. Vím i o Proudlym, že to o sobě věděl hodně brzo (také před 10. rokem). Takže určitě se to stát může a nemyslím si, že je potřeba hned syna hnát po doktorech. Naopak souhlasím se simgiranem. Ujistil bych svoje dítě, že ho budu mít rád, ať jej bude přitahovat kdokoliv nebo cokoliv, a poskytl bych mu základní informace vhodné pro jeho věk - především informaci, že sexualita je věc komplikovaná, že se dotváří teprve v průběhu puberty a adolescence a že i když mu teď přijdou sympatičtější kluci, může se stát, že později, až sexualita začne dozrávat, zjistí, že jsou mu sympatické i dívky. K tomu je potřeba tomu klukovi dát čas, ne ho vozit po doktorech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Silesia, Myš
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů