Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Host »

Nebylo by efektivnější, kdyby tu byla výzva, kdo chce finančně podpořit aktivity Karla Žáka, Jirky či jiných konkrétních lidí, kteří - mimo jiné - jsou také aktivní v Čepeku? Není mi sympatické tohle hokynaření s různýma ať už skutečnýma nebo jakoby výhodama a odměnama. Zdá se mi to nedůstojné dospělých a svéprávných lidí. Je opravdu nutné, aby kdokoliv, byť třeba i vůdčí osoby komunity, se při svých aktivitách za komunitu takto schovával? Viděl jsem kdysi takový film o jakési svépomocné komunitě - už si nevzpomenu na jméno filmu (a možná se mi to ještě plete dohromady s několika jinejma podobnejma filmama) ani na to, jaký problém vlastně tu komunitu spojoval - kde hlavní inciátor zorganizoval v komunitě sbírku na auto, kterým se měly konat osvětové akce - a nakonec se to zvrhlo k něčemu úplně jinému, byť ta hlavní postava si snad až do konce filmu nepřipustila, že je na jejím chování něco nevhodného. Ne snad že bych zdejší situaci považoval za natolik vážnou, ale přece jen mi ta analogie varovně tane na mysli.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Hoste, myslím si, že je rozepsáno, jaké aktivity jsou podporovány, celkem jednoznačně a věrohodně, a není problém samozřejmě dodat příslušné doklady prokazující využití finančních prostředků.

Ve světě je běžná věc, že se různé projekty snaží získat finance i formou dobrovolného příspěvku svých členů, za který tito členové logicky získají určité výhody. Slůvko "DONATE" je k vidění na mnoha anglicky mluvících webech, vč. několika webů "pedofilních". Nebudu se rozepisovat znovu o tom, kolik stojí jen samotný provoz webu, údržba domén apod. Nikdo nikoho přispívat na cokoliv nebo komukoliv (ať už je to ČEPEK, Jirka nebo někdo jiný) nenutí.

K celkovému vyznění tvého komentáře si pak dovolím poznamenat, že nemám zájem rozdmýchávat dávné křivdy, a tak bych tě chtěl poprosit o to stejné.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Jo, rozepsáno to je, a o tom, že všichni máme různé výdaje a uměli bychom si o nich schovat doklady, nijak nepochybuji. Připadá mi ale poněkud trapné, aby se soukromé aktivity jednotlivých lidí, kteří jsou zde v komunitě aktivní, tímto způsobem maskovaly jako "aktivity komunity" (zvlášť když někdo žádá o příspěvek sám pro sebe, jako že zrovna on je ta komunita). Je to takové drobet monarchistické pojetí. Proto by mi přišlo lepší, aby náklady na soukromou osvětovou či jinou činnost lidí z komunity byly dotovány odděleně od skutečných přímých nákladů na provoz či vývoj webu či na bezprostřední komunitní činnosti.

Sorry, nemám zájem rozdmýchávat křivdy, tím méně nějaké dávné. Ale tohle kšeftovnictví a samoúčelné kastaření se prostě nedá přehlédnout, a pokud já mohu pro tento web a pro komunitu něco udělat, tak třeba právě to, že se proti takovým podivnostem ozvu. Pokud už někdo chce být autoritářským vůdcem komunity, tak musí umět velmi citlivě zacházet s mocí a maximálně respektovat ostatní, ne si hrát s právy ostatních členů jak dítě na pískovišti. Dneska jsem třeba zjistil, že zatímco dřív jsem tu už měl nastavený podpis, najednou mi zmizel a prý už na to nemám právo, a navíc mi systém ani nenapoví, kde a proč jsem o něj přišel anebo kolik a komu musím přispět na výlet, abych jako postoupil do vyšší kasty (ne, nestojím o to). Proboha, jaký to má smysl, takhle šikanovat nováčky či obyčejné členy komunity a dělat z nich jen tak z rozmaru nějakou nižší formu existence? Proč už jste v tomhle Jirku dávno neusměrnili vy, proč to zase musím dělat já? Copak to ani vám ostatním nedochází?
Naposledy upravil(a) Host dne pondělí 3. 6. 2013, 21:19:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Aha, web je komunitní, takže proto většinu nákladů nesu já s Jirkou? Někteří lidé mají opravdu velice zajímavé názory na fungování webu "komunity". Zvláště je zajímavé, pokud tito lidé sami porušili jedno z nejzákladnějších pravidel této "komunity".

Víš co, Hoste, tak si to za tu komunitu zaplať. 1958 Kč stojí ročně pouze čistý provoz webu. Až přijde faktura, přepošlu ti odkaz na platbu platební kartou nebo převodním příkazem.

Někdo tenhle web spravovat musí, žel tady jsem to zrovna já s Jirkou, plus k tomu máme dalších pár spolupracovníků, kteří se významně podílejí především svou činností. Rýpat umí každý. Pokud se ti to nelíbí, založ si svůj web a provozuj si ho se svými právy na vlastní náklady a také na vlastní zodpovědnost. A klidně si tam nastav třeba dva podpisy a právo přístupu ke všem informacím dej třeba všem neregistrovaným návštěvníkům, nebo to založ na demokratických pricipech většinového hlasování. Zkrátka ukaž, že to umíš líp.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kuba »

Klid, kluci. :)

Myslím, že je jedině dobře, pokud jakýkoliv z návštěvníků upozorní na to, co se mu nelíbí nebo s čím nesouhlasí. Každý má právo na názor (a určitě by to nemělo být tak, že ten názor si člověk nejdřív musí zasloužit vlastní aktivitou, odpovědností či finančním příspěvkem). Já si myslím, že my všichni, co se na fungování tohoto webu nějak podílíme, ať již jedním způsobem či druhým, si z takových připomínek můžeme vzít leccos dobrého a určitě bychom se kvůli nim neměli zlobit.

Na druhou stranu se musím zastat i Kasze, potažmo Jirky, protože nevidím vůbec nic špatného či neobvyklého na tom, že žádají návštěvníky o příspěvek. Je to skutečně obecně celkem běžná praxe, byť třeba nebyla rozšířena na předchozích českých pedowebech. Kdo nechce, rozhodně ho nikdo k přispění nenutí a těch pár nabízených výhod za příspěvek bych považoval spíše za symbolickou odměnu a jsem přesvědčen, že z těch pár lidí co přispěli tak nikdo neučinil právě kvůli tomuto. Ostatně, i u jiných projektů co znám, které jsou z části či úplně financovány z davu, je dobrým zvykem dát přispěvatelům jako poděkování aspoň symbolicky nějakou drobnou výhodu či ocenění.

Ono jelikož tato varianta podpory webu či případně dalších aktivit nebyla na předchozích pedowebech běžná, je možná potřeba, aby si člověk na to trochu zvykl. Já jsem také poprvé, co jsem se o tomto na stránkách dozvěděl, trochu koulel očima, nicméně teď už na tom nevidím nic nepochopitelného. Stejně tak systém fóra s určitými drobnými výhodami pro ty, co přispějí finančně nebo prací, se možná může zdát nově příchozími složitý, ale věřím, že těm, co se v něm pohybují, nijak komplikovaný ani nesrozumitelný nepřijde. Je to všechno hodně o zvyku. Samozřejmě, lze se zamyslet nad tím, jestli některé dílčí detaily již nejsou zbytečné a zda všechno nemůže být ještě přehledněji popsáno a vysvětleno.

Z mého pohledu se tu tedy ohledně tohoto dobrovolného přispívání neděje nic špatného nebo zavrženíhodného. I bych ocenil, že podmínky a systém dárcovství se mi zdají celkem pochopitelně napsané a vysvětlené. To už zde na webu (a například zrovna třeba ve věci článků, které mám já na starosti) tu vidím mnohem důležitější věci ke zlepšování, než je tato možnost dobrovolného dárcovství.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Kasz
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Asi jsem se v prvním příspěvku neúplně vyjádřil a v tom druhém jsi to pak ty i Kuba přehlédl. Jde mi o to, že by podle mého názoru měly být výdaje na provoz webu a vlastní komunity více odděleny od nákladu na "nadstavbové" aktivity, přičemž příspěvek na ty činnosti, které nejsou ani tolik aktivitou komunity, jako spíš jejích jednotlivých členů, bych doporučoval rozhodně nijak nespojovat s nějakými právy zde na webu. A co se týče toho symbolického stupňování práv za zásluhy, mělo by to mít aspoň nějakou logiku. Tu má třeba to právo na spolurozhodování o směřování webu anebo přístup do diskusních témat vyhraněně interní povahy, s přimhouřenýma očima snad i to hromadné rozesílání soukromých zpráv, ale podmiňovat tím právo na automatický podpis, to už mi připadá fakt extrémně ujeté.
Naposledy upravil(a) Host dne pondělí 3. 6. 2013, 21:47:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Host píše:Prosím tě, Kaszi, když ti podruhé napíšu, že by náklady na soukromou osvětovou či jinou činnost lidí z komunity měly být dotovány odděleně od skutečných přímých nákladů na provoz či vývoj webu, dokážeš to pochopit, nebo ti to mám napsat potřetí? Kdybys na to měl aspoň jiný názor a obhajoval ho, ale když ty odpovídáš úplně z cesty.
A dokážeš to pochopit, nebo ti mám potřetí napsat, kdo na tomto webu určuje pravidla hry a kdo má za ta pravidla hry zodpovědnost? Na svém webu si veď náklady odděleně, jak je libo. Jsem poslední, kdo ti do toho bude remcat, i kdyby se mi to z nějakého důvodu nelíbilo.

Edit: Host svoje příspěvky upravil do neutrálnějšího tónu, tak to teď zpětně vypadá, že na něj zbytečně "agresivně" vyjíždím.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kuba »

Já si myslím, že jestli někdo pošle autorům webu na přilepšenou 300Kč, tak je celkem jedno (nebo aspoň mně by bylo), zda za to ti autoři zaplatí část nákladů na provoz webu a poté si z vlastního koupí lístek na vlak na sexuologický kongres nebo zda si za ten příspěvek autoři koupí lístek na vlak na sexuologický kongres a z vlastního pak pokryjí náklady webu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
espana.cordoba
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Také si myslím. Každopádně kdyby někomu vadila taková volnost nakládání autorů webu s finančními příspěvky, má možnost zaplatit fakturu za domény nebo hosting - převodem či platební kartou přes internet. Česká doména se platí v červnu, slovenské domény v listopadu. Hosting je teď předplacený ještě na 4 roky, takže možnost přímé platby hostingu bude v červenci 2017.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od fenix »

Tak ty náklady jsou tu rozepsané a je mi jedno jestli se berou příspěvky dohromady na provoz webu i na jiné aktivity.(účast na kongresu) Takhle počítám s tím, že přispěju na obojí určitým dílem a je mi jedno jakým.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Host píše:Jde mi o to, že by podle mého názoru měly být výdaje na provoz webu a vlastní komunity více odděleny od nákladu na "nadstavbové" aktivity, přičemž příspěvek na ty činnosti, které nejsou ani tolik aktivitou komunity, jako spíš jejích jednotlivých členů, bych doporučoval rozhodně nijak nespojovat s nějakými právy zde na webu.
Jenže on provoz webu s těmi "nadstavbovými" aktivitami souvisí. Koneckonců i díky těmto "nadstavbovým" aktivitám se web dostal tam, kde momentálně je.
Host píše:A co se týče toho symbolického stupňování práv za zásluhy, mělo by to mít aspoň nějakou logiku. Tu má třeba to právo na spolurozhodování o směřování webu anebo přístup do diskusních témat vyhraněně interní povahy, s přimhouřenýma očima snad i to hromadné rozesílání soukromých zpráv, ale podmiňovat tím právo na automatický podpis, to už mi připadá fakt extrémně ujeté.
Výhod - kromě přístupu do interní sekce (ve které stejně nic moc není - spíš z toho důvodu, že je málo lidí, kteří do ní mají přístup) a možnost získání některých informací s předstihem (např. o datu a místu přednášky apod.) - moc není, spíš se jedná o drobnosti typu mít možnost mazat svůj vlastní příspěvek, zakládat ankety, skrýt přihlášení, mít pod každým příspěvkem podpis, vyhledávat bez limitu apod. Bez "podpisu" se běžný uživatel naprosto pohodlně obejde.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Host »

Kuba píše:Já si myslím, že jestli někdo pošle autorům webu na přilepšenou 300Kč, tak je celkem jedno (nebo aspoň mně by bylo), zda za to ti autoři zaplatí část nákladů na provoz webu a poté si z vlastního koupí lístek na vlak na sexuologický kongres nebo zda si za ten příspěvek autoři koupí lístek na vlak na sexuologický kongres a z vlastního pak pokryjí náklady webu...
Tady jde o to, že v komunitě (a komunitou teď rozumím všechny, kdo se zde setkávají, nejen ty formální "členy") tu jsou lidé s velmi různými názory. My nemáme jednu naši správnou pedofilní pravdu, kterou společně protlačujeme proti nevědomosti a tmářství světa okolo. Mezi členy komunity se vyskytuje stejně široké spektrum názorů jako v té společnosti a médiích a odborném světě okolo nás. Karel nebo Jirka jezdí po světě a po kongresech šířit svůj pohled na svět, Daniel Kubec, Gabriel Svoboda nebo já máme taky své pohledy a nějak je šíříme a třeba nás to občas něco stojí, třeba Creepy by zřejmě radši podporovala šíření zase jiného pohledu, a tak bych mohl jmenovat každého. Někdo působí na konferencích, někdo v médiích a diskusích, někdo mezi svými přáteli či příbuznými, někdo třeba hlavně tady mezi námi. Pokud se někdo z nás rozhodl či rozhodne věnovat tématu pedofilie víceméně profesionálně, asi by měl zauvažovat nad tím, do jaké míry by měl být mluvčím komunity a do jaké míry by se spíše slušelo, aby mluvil a jednal sám za sebe a za své. A pokud za komunitu, tak aby opravdu o pověření od komunity stál. Zde se člověk ocitá opravdu na tenkém ledě, aby odolal pokušení komunitu zneužívat a aby byl schopen rozeznat, kde to zneužívání začíná.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Host »

Kasz píše: A dokážeš to pochopit, nebo ti mám potřetí napsat, kdo na tomto webu určuje pravidla hry a kdo má za ta pravidla hry zodpovědnost? Na svém webu si veď náklady odděleně, jak je libo. Jsem poslední, kdo ti do toho bude remcat, i kdyby se mi to z nějakého důvodu nelíbilo.
Svůj příspěvek jsem poněkud přepsal, ale zdá se, že pozdě (a tenhle příspěvek posílám podruhé, protože jsem si nevšiml, že se neuložil). Ano, máte za ta pravidla hry zodpovědnost a právě proto vám to vyčítám. Kdybyste žádnou zodpovědnost neměli, bylo by nesmyslné se jí u vás dovolávat. Zatím se mi ovšem zdá, že se z té odpovědnosti dost vykrucuješ, alespoň svými odpověďmi-neodpověďmi. Myslím, že byste si měli dávat větší pozor na své zacházení s mocí a více reflektovat své vztahy ke komunitě a lidem z ní, ať už máte zásluhy sebevětší (byť si myslím, že můj někdejší nemateriální a nefinanční vklad není zas až tak zanedbatelný, abych si musel nechat líbit, když mě budeš takhle okřikovat, a trochu také cítím odpovědnost za to, k čemu slouží).

Použiju nějakou analogii, která je sice poněkud přehnaná, ale snad může pomoci pochopení, co se vám snažím sdělit. Představ si, že se podívám na tenhle film http://www.csfd.cz/film/322198-smejdi/ a budu mít nutkání těm podnikatelům, o nichž ten film pojednává, sdělit, že se mi něco nelíbí na jejich jednání s klienty a zákazníky. A oni mi řeknou: To jsme si vybudovali my, ti důchodci jsou naše právoplatná kořist - jestli chcete taky legálně okrádat důchodce, založte si svůj projekt. Ne, já si opravdu nechci zakládat podobný projekt jako oni. A budu považovat za správné jim do toho remcat.

Ve vašem případě jde také trochu o to, abyste komunitu a její členy nepovažovali za svůj oprávněný úlovek, za svůj majetek, ale přistupovali k nim s respektem a úctou. O tom už byla řeč kdysi, když jste tu výrazným způsobem propagovali některá léčebná zařízení, která by mohla některým nezkušeným a nevyrovnaným pedofilům zásadním způsobem ublížit, ale vy jste se rozhodli je tomu riziku vystavit - protože jste si tím potřebovali koupit "krytí", aby to jako vypadalo, že tu nejste jen parta úchyláků, ale že jste jedna ruka s těmi oficiálními odborníky. A tím to kupčení nekončilo. Trochu mi vadí, že vás vůbec nenapadlo se nad tím morálním dilematem pozastavit.
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Kasz píše:Výhod - kromě přístupu do interní sekce (ve které stejně nic moc není - spíš z toho důvodu, že je málo lidí, kteří do ní mají přístup) a možnost získání některých informací s předstihem (např. o datu a místu přednášky apod.) - moc není, spíš se jedná o drobnosti typu mít možnost mazat svůj vlastní příspěvek, zakládat ankety, skrýt přihlášení, mít pod každým příspěvkem podpis, vyhledávat bez limitu apod. Bez "podpisu" se běžný uživatel naprosto pohodlně obejde.
No a právě většina z těch drobností je naprosto samoúčelná a nesmyslná šikana. Prostě někdo "umí" přidělovat práva a tak si myslí, že to za každou cenu musí všude uplatnit. Jak malé děcko, které se dostane k nějakému přístroji a začne nadšeně mačkat všechny čudlíky, na které dosáhne. Proč by proboha nováček neměl mít možnost automatického podpisu? Proč by mu mělo být ztěžováno vyhledávání? Proč by neměl mít možnost smazat svůj příspěvek, když napíše nějakou kravinu? Proč by neměl mít možnost skrýt přihlášení?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

A proč by měl?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Host »

Kasz píše:A proč by měl?
No, a tomu se právě říká odpovědnost. Aby ses uměl zodpovědět z toho, co děláš a proč to děláš, zejména pokud se tedy chceš tvářit, že to děláš jménem těch ostatních. Pokud ti někdo vytkne, že zbytečně někoho šikanuješ, a ty se divíš, proč bys jako neměl, tak bych to jako problém viděl.
Naposledy upravil(a) Host dne pondělí 3. 6. 2013, 22:41:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kuba »

Host píše:Proč by proboha nováček neměl mít možnost automatického podpisu?
Tohle třeba má i dosti praktický základ. Může se totiž jednat o nechtěného robota, který si jen tak prohlédává a přemítá, kam by třeba prskl reklamu na viagru. Případně prohledává a indexuje nás do nějakých pochybných katalogů (boti Googlu, Seznamu apod. jsou něco jiného a mají jinak řešený přístup). Je tedy z čistě technických důvodů chtěné omezit vyhledávání například pro anonymní návštěvníky, protože jenom tím zamezíš, aby nějaký robot nepřetěžoval web (který poté např. půjde pomalu skutečnému zájemci o obsah fóra). Pro jistotu tak můžeš omezit i nově zaregistrované uživatele, protože leckterý robot se zvládne i zaregistrovat, i když v nejnovějších verzích phpBB (ke kterým toto fórum patří) už to není zase tak moc časté, jako to bývalo ve verzích starších.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Host
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 170
Dal: 21 poděkování
Dostal: 54 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Host »

Kuba píše:Tohle třeba má i dosti praktický základ..
Třeba má, třeba nemá. Anebo taky třeba to jsou křečovité racionalizace, jak obhájit něco, co původně bylo motivováno úplně jinak.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Host píše:většina z těch drobností je naprosto samoúčelná a nesmyslná šikana.
Většina těch drobností nijak neomezuje běžný provoz registrovaného uživatele na fóru, natož že by ho snad šikanovala.

Mazání příspěvků dovoleno není, protože to by se mohl někdo zaregistrovat, vložit nelegální příspěvek a v zápětí ho smazat. U nováčků, tuším, že ani nemůže dotyčný upravit svůj vlastní příspěvek... ze stejného důvodu. Je to jakási preventivní ochrana proti tomu, aby někdo nezkoušel "provokovat".

U vyhledávání jde pouze o časový limit mezi dotazy. Standardní uživatel zkrátka musí mezi dvěma vyhledávacími dotazy počkat (aktuálně je nastaven interval 15 sekund), zatímco "privilegovaný" uživatel, který webu nějakým způsobem přispěl, má možnost vyhledávat bez tohoto časového omezení mezi jednotlivými dotazy k vyhledání.

Nadstandardní výhody zadarmo zde zkrátka nevedeme, je třeba se přičinit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kuba »

Host píše:
Kuba píše:Tohle třeba má i dosti praktický základ..
Třeba má, třeba nemá. Anebo taky třeba to jsou křečovité racionalizace, jak obhájit něco, co původně bylo motivováno úplně jinak.
Já se na tomto nápadu stejně jako na mnoha jiných na tomto webu nijak nepodílel, čili snad nemám důvod to křečovitě racionalizovat. Omezení vyhledávání pro anonymy jsem měl a mám nastaveno na všech phpBB diskusních fórech, které jsem kdy administroval či administruji.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti