Právě je středa 20. 3. 2019, 17:21:47


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

    Seznam poděkování

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 6:30:47 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: čtvrtek 9. 8. 2012, 21:07:50
Příspěvky: 708
Dal poděkování: 353 x
Dostal poděkování: 149 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/silesia
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
do: 13
Co byste dělali kdyby se do vašeho kutíka zamiloval další Bl a vy byste o tom věděli?

Jak podle vás člověk dosáhne vyrovnanosti se svou preferencí a jak nebo čím se takový stav vyznačuje.


Naposledy upravil Silesia dne čtvrtek 23. 4. 2015, 20:13:03, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 15:11:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pátek 10. 10. 2014, 18:38:53
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR
Dal poděkování: 862 x
Dostal poděkování: 1598 x
Autor článků: www.pedofilie-info.cz/autor/marco-freeman/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Silesia píše:
Co byste dělali kdyby se do vašeho kutíka zamiloval další Blahopřeji a vy byste o tom věděli?

To je dost těžká otázka. (Typuji, že slovem "blahopřeji" myslíš "pedofil", asi jen autocorrect na mobilu trochu bláznil.)

Hodně by moje počínání ovlivnilo pár věcí:

1. Jaký k tomu pedofilovi mám vztah já.
2. Co je to za pedofila (zda v minulosti zneužil, zda má problémy s ovládáním, zda kouká na DP,...).
3. Jaký k tomu pedofilovi má vztah můj kutík.

Abych mému kutíkovi dovolil se s ním stýkat, musel bych toho člověka dopodrobna znát. Vědět, co prožil v minulosti a vědět, čím prochází teď. Musel bych znát jeho styl přemýšlení o kutících, jak je vnímá, jak se k nim dokáže chovat.
Podstatnou věcí by v mém případě bylo, jestli má problém s ovládáním a držením svých sexuálních představ a choutek na uzdě, jestli koukal na DP (v tom případě před jak dlouhou dobou) a jestli na něj kouká nyní. A samozřejmě, jestli někdy v minulosti, ať už zneužil, či rovnou znásilnil (tzn. zneužil proti jeho vůli) dítě. Pokud by byť jedna z těchto věcí na něj seděla, neměl by nejmenší šanci a svého kutíka bych od něj držel dál - kvůli němu samému, a kvůli mému kutíkovi. Navíc jsem toho názoru, že byť bývalý zneužívač nemá být v kontaktu s dětmi.
A třetí věc by byla, jaký vztah má k onomu pedofilovi můj kutík (a ano, je to až na třetím místě, přeci jen jsem starší a je hlavně na mně, abych posoudil, jestli toho dotyčného hodnotím jako dobrého kamaráda pro dítě ve věku mého kutíka). Pokud by ho kutík měl moc rád, sice by mě to jistě bolelo, ale pokud by se jednalo o vnitřně srovnaného pedofila bez výše zmíněných problémů a 100% bych mu věřil, tak bych to povolil.

A na závěr bych napsal, že jelikož lidem ze zásady nevěřím a pedofilům zde věřím ještě 2× tolik méně, tak je to, že bych někomu odsud dovolil stýkat se s mým kutíkem, asi tak pravděpodobné, jako že se zítra probudím a bude se mi líbit nějaká prsatá žena středního věku. :D Jak jsem už někde psal: "Dítě bych nejradši nesvěřil žádnému pedofilovi. Nesvěřil bych ho ani sobě samému, přestože vím, že bych ho nedokázal zneužít." :)

Silesia píše:
Jak podle vás člověk dosáhne vyrovnanosti se svou preferencí a jak nebo čím se takový stav vyznačuje.

Jak toho dosáhnout? Vyrovnat se s ní. Říct si, že jednou jsem se stal/narodil pedofilem a nikdy mít žádnou jinou orientaci nebudu. Navždy budu mít rád kutíky. Je třeba se s tím smířit, začít to brát pozitivně, spíše jako dar, než jako prokletí. Snažit se žít i s tím ve štěstí, radovat se z přítomnosti dětí. Nenutit se do vztahů, kde se necítím šťastný.
Sám se nyní již považuji za vyrovnaného pedofila. Myslím, že mi k tomu dopomohlo to, že jsem přijal se vším špatným sám sebe, svěřil se nejbližším lidem, které mám, a přestal dělat věci, které mě obtěžovaly - třeba masturbace nad představami s dítětem nebo nad fotkami dětí. Nyní se cítím uvolněně a daleko šťastněji, než před takovým půl rokem. Cítím se poměrně volný. Už mě nesvazuje žádný řetěz zpochybňující, co jsem nebo "Co když se to doma dozví?".
Cítím se šťastně a jsem spokojený, s uvolněnou myslí. Typuji, že tenhle pocit je ten, kterým se vyznačuje vyrovnaný pedofil.

Přeji ti krásný zbytek dne,
Marco F.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 16:33:43 
Uživatelský avatar
Já budu hlavně reagovat na pár věcí co tu napsal Marco. Myslím si, že o tom s kým se dítě bude stýkat nebo ne rozhodují rodiče a ne já. Samozřejmě kdyby ten člověk měl být nějak nebezpečný, tak bych je na to upozornil. To jestli se někdo kouká na dp nebo ne vůbec nemusí vypovídat nic o tom, jak se chová k dětem.
Záleží aby člověk dokázal oddělit fantazie při masturbaci a skutečnost.
Snad mi Kuba promine, ale i na jeho příkladu se dá ukázat, že člověk co dřív zneužil nemusí být pak pro děti nijak nebezpečný. Takhle paušálně se to říct nedá, vždy záleží na okolnostech a jaký má teď k dětem vztah a jak je se sebou vyrovnaný.

Marco Freeman píše:
Musel bych znát jeho styl přemýšlení o kutících, jak je vnímá, jak se k nim dokáže chovat.
Podstatnou věcí by v mém případě bylo, jestli má problém s ovládáním a držením svých sexuálních představ a choutek na uzdě


S tím bych souhlasil a pak samozřejmě záleží jaký vztah k němu má to dítě.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 16:55:24 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pátek 10. 10. 2014, 18:38:53
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR
Dal poděkování: 862 x
Dostal poděkování: 1598 x
Autor článků: www.pedofilie-info.cz/autor/marco-freeman/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
fenix píše:
Myslím si, že o tom s kým se dítě bude stýkat nebo ne rozhodují rodiče a ne já.

To je pravda. Já si to ale představil tak, že by dítě poznalo pedofila přes mě - například by mě s ním potkalo a rozumělo si s ním. V tomto případě bych se za to cítil zodpovědný já - poznal ho díky mně. Jeho rodiče nevědí, co se tomu pedofilovi honí v hlavě (a pravděpodobně ani to, že pedofil je). Jelikož Prcka miluji, cítím nějakou povinnost a touhu ho chránit... Kdyby ho poznal přes mě a něco se mu stalo, tak bych za to byl - alespoň sám před sebou - zodpovědný.

Tvůj názor respektuji, na pedofily, co dříve zneužili (také jsou rozdíly kdy - jestli v době, kdy byli dospělí a měli mít rozum nebo jako sebeneovládající puberťáci), jenže já mám jiný názor. Možná, že někdy potkám někoho, kdo tento můj názor změní. Nicméně zatím je názor pevný takto a zjevně se v tomto spolu nikdy neshodneme. :)
Beru to totiž tak, že člověk, co kdysi zneužil, dítěti být nebezpečný nemusí, ale může být. Ale to je otázka toho, že tomu bych musel 100% věřit. A jak jsem psal, s tím bude u takového člověka prostě problém vždycky (a nejen u něj, ale obecně).

Ale chápu tě, to ano. Čekal jsem, že se s tím někdo ozve. Hádat se určitě nebudu. Ale stát za svým názorem ano. =]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 17:23:03 
Uživatelský avatar
Marco Freeman píše:
Beru to totiž tak, že člověk, co kdysi zneužil, dítěti být nebezpečný nemusí, ale může být.

Ale todle právě platí i pro člověka co zatím nikdy nezneužil.
Nikdo ti tvůj názor nebere a kdyby jsme měli všichni stejné názory, byla by to dost nuda. :D

V tom případě jak jsi popsal setkání holčičky, kterou miluju s jiným pedofilem, bych dotyčnému rovnou řek ať na cokoli zapomene, jinak budu >:( a on bude *vava* :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 17:24:33 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 12. 8. 2014, 23:33:21
Příspěvky: 486
Dal poděkování: 622 x
Dostal poděkování: 356 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Marco Freeman píše:
...A na závěr bych napsal, že jelikož lidem ze zásady nevěřím a pedofilům zde věřím ještě 2× tolik méně, tak je to, že bych někomu odsud dovolil stýkat se s mým kutíkem, asi tak pravděpodobné, jako že se zítra probudím a bude se mi líbit nějaká prsatá žena středního věku. :D Jak jsem už někde psal: "Dítě bych nejradši nesvěřil žádnému pedofilovi. Nesvěřil bych ho ani sobě samému, přestože vím, že bych ho nedokázal zneužít." :)...
Mám trochu pocit, že máš tendencie kutíka konzervovať v bezpečnom svete, ale to jednak nie je celko možné, naviac je to často viac škodlivé, než užitočné. Rozumiem, že ho chceš chrániť a pedofil je vždy potenciálne nebezpečný, ale to je napokon takmer každý. Nikomu celkom presne nevidíš do hlavy, obzvášť, keď človek často nezorumie ani tomu, čo sa deje v jeho vlastnej hlave. Sám asi najlepšie vieš, že u pedofila je síce vyššei riziko, že sa neovládne a ublíži, ale vďaka zvláštnemu vzťahu k deťom im môže byť aj naopak veľmi užitočný a nikdy kutíkovi neublíži. Vždy samozrejme závisí na tom, ako toho pedofila poznáš, ale nikdy ho nebudeš poznať dokonale. Ja sám som niekde písal, že som presvedčený o tom, že by som žiadnemu doieťaťu v tomto smere nikdy neublížil, ale napriek tomu som realista a nechávam desatinku percenta pravdepodobnosti pre prípad, že mi rupne v bedni spôsobom, aký si teraz nedokážem predstaviť.

Ak by si mal separovať ľudí, ktorých pustíš k milovanému človeku na základe toho, či je na 100% dôverihodný, nepustíš k nemu nikoho a ako si sám poznamenal, aj Tvoja prítomnosť v jeho blízkosti by bola nežiadúca. Zvýšená patrnosť pri rizikových podmienkach (napríklad u pedofila) je určite na mieste, ale vždy s mierou. Človek potrebuje k osobnému rastu kontakt iných ľudí a pri každom jednom je možnosť, že mu ublíži. Vždy je to riziko, do ktorého človek musí ísť vždy. Poctivo zvažovať riziko iste, ale zase nepraháňať. Ak by neexistovalo riziko a človeku by nikdy nikto neublížil, celý život by bola zbytočná záležitosť.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 17:30:51 
Offline
Člen skupiny ČEPEK
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 17. 2. 2015, 22:56:36
Příspěvky: 482
Dal poděkování: 695 x
Dostal poděkování: 324 x
Autor článků: Uživaťeľ neni autorom žiadného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Silesia píše:
Jak podle vás člověk dosáhne vyrovnanosti se svou preferencí a jak nebo čím se takový stav vyznačuje.

Vyrovnanosť sa dá dosiahnuť iba tak že to akceptuješ. Že sa nad tým, nezamýšľaš a netrápiš sa s tým. Ono dosť záleží od toho v akej životnej situácií sa pedofil nachádza. Pokiaľ sa mu darí v pracovnom živote, má blízkych o koho sa môže oprieť, tak je zo svojou pedofíliou zmierený. Pokiaľ ale nastane nejaké zlé životné obdobie, tak ako každý človek premýšľa o svojom živote a vtedy ho napadajú otázky typu: Prečo práve ja som pedofil? Prečo práve ja? A podobne.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 23. 4. 2015, 17:43:29 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pátek 10. 10. 2014, 18:38:53
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR
Dal poděkování: 862 x
Dostal poděkování: 1598 x
Autor článků: www.pedofilie-info.cz/autor/marco-freeman/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
fenix píše:
V tom případě jak jsi popsal setkání holčičky, kterou miluju s jiným pedofilem, bych dotyčnému rovnou řek ať na cokoli zapomene, jinak budu >:( a on bude *vava* :D

Takhle to jde taky napsat. :D

Jeremy píše:
Mám trochu pocit, že máš tendencie kutíka konzervovať v bezpečnom svete ...

To ani ne. Obvykle Prckovi nechávám volnost, nekontroluji s kým se baví a podobně. Jelikož nemám rád, když to někdo dělá u mě, tak bych to nerad dělal i jemu. (A ani bych to kontrolovat nemusel, on je tak ukecaný, že se dozvím o jeho kamarádech snad vše. :D )
Ale kdyby se bavil s nějakým pedofilem, tak by mi to vadilo. Nejde mi momentálně o to, že bych žárlil (to by se stejně projevovalo maximálně smutnou náladou), ale o to, že mysl pedofila je nevyzpytatelnější než mysl vrstevníka. A kontakt s vrstevníky mu prospěje myslím i více, než kontakty s pedofily. (Má jednoho a ten mu stačí... :D )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pátek 24. 4. 2015, 17:47:44 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: čtvrtek 9. 8. 2012, 21:07:50
Příspěvky: 708
Dal poděkování: 353 x
Dostal poděkování: 149 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/silesia
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
do: 13
Marco kde bereš tu jistotu, že kutik zná jen jedno pedofila a to jsi ty...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pátek 24. 4. 2015, 18:02:48 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: pátek 10. 10. 2014, 18:38:53
Příspěvky: 1037
Bydliště: ČR
Dal poděkování: 862 x
Dostal poděkování: 1598 x
Autor článků: www.pedofilie-info.cz/autor/marco-freeman/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
No. Mírně to přeformuluji. Možná nějakého pedofila zná, ale pokud ním není nějaký učitel ve škole, tak se s ním blíže nestýká. Už jen proto, že od jeho mámy i od něho samého se dovídám o všem. A je to sice samý kamarád, ale všichni jeho věku... Ale co víme jestli nějaký jeho stejně starý kamarád nebude nakonec pedofil. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pátek 24. 4. 2015, 22:04:32 
Offline
Člen skupiny ČEPEK
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 17. 2. 2015, 22:56:36
Příspěvky: 482
Dal poděkování: 695 x
Dostal poděkování: 324 x
Autor článků: Uživaťeľ neni autorom žiadného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Marco Freeman píše:
Ale co víme jestli nějaký jeho stejně starý kamarád nebude nakonec pedofil. :D

Treba kamarátov decentne vyšetriť pomocou vhodne zvolených otázok, či sa im nepáči niekto mladší. :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pátek 24. 4. 2015, 22:38:17 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 12. 8. 2014, 23:33:21
Příspěvky: 486
Dal poděkování: 622 x
Dostal poděkování: 356 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Marco Freeman píše:
... Ale co víme jestli nějaký jeho stejně starý kamarád nebude nakonec pedofil. :D

Pozor na to ;)
http://www.evropa2.cz/mp3-archiv/kuba-a-pusinkovani-12035
resp.
http://www.evropa2.cz/mp3-archiv/kuba-a-leo-13821


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: sobota 11. 7. 2015, 12:03:04 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: čtvrtek 9. 7. 2015, 13:44:33
Příspěvky: 237
Dal poděkování: 110 x
Dostal poděkování: 97 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
ve věku od: 0
do: 0
Výkřik do tmy: ...
Jeremy: No a toto běželo ve vysílání? To je tedy opravdu síla, jak tam někdo píše v příspěvku pod tím. To byl veřejný coming out :) ze kterého si tam dělali ti dva šašci pěknou srandu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: sobota 11. 7. 2015, 12:42:06 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 12. 8. 2014, 23:33:21
Příspěvky: 486
Dal poděkování: 622 x
Dostal poděkování: 356 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Tak kuba bol ešte skutočne malý a ťažko z tých slov robiť nejaké závery. Ja to beriem hlavne tak, že to bolo veľmi milé a úprimné. On celkovo je to malá, milá kecka, ak si pustíš viac tých nahrávok :) Aj vďaka takým reakciám akú zožal v tomto rozhovore sa z tej krásnej úprimnosti deti veľmi rýchle "vyliečia".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: neděle 12. 7. 2015, 23:39:08 
Offline
Člen skupiny ČEPEK
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 17. 2. 2015, 22:56:36
Příspěvky: 482
Dal poděkování: 695 x
Dostal poděkování: 324 x
Autor článků: Uživaťeľ neni autorom žiadného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Láska je okúzľujúca, nádherná, divoká, radostná, elektrizujúca, jedinečná. :) Ale stále vzdialená. :'(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pondělí 13. 7. 2015, 6:02:14 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 12. 8. 2014, 23:33:21
Příspěvky: 486
Dal poděkování: 622 x
Dostal poděkování: 356 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Filip píše:
Láska je okúzľujúca, nádherná, divoká, radostná, elektrizujúca, jedinečná. :) Ale stále vzdialená. :'(

Prečo? Ja ťa mám rád 8p


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pondělí 13. 7. 2015, 13:05:02 
Offline
Člen skupiny ČEPEK
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 17. 2. 2015, 22:56:36
Příspěvky: 482
Dal poděkování: 695 x
Dostal poděkování: 324 x
Autor článků: Uživaťeľ neni autorom žiadného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Jeremy píše:
Filip píše:
Láska je okúzľujúca, nádherná, divoká, radostná, elektrizujúca, jedinečná. :) Ale stále vzdialená. :'(

Prečo? Ja ťa mám rád 8p

Ale priateľstvo nie je láska.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pondělí 13. 7. 2015, 13:52:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: středa 14. 4. 2010, 21:25:36
Příspěvky: 4950
Dal poděkování: 1218 x
Dostal poděkování: 2459 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/kasz/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Přátelství = láska k příteli. Už jsem to tady psal mockrát, že je mnoho různých druhů/typů lásky, to je jako kdybys řekl, že mateřská láska není láska. Chtít pro druhého dobro, to je láska, a od toho se přece přátelství nijak neliší. Někteří lidé mají tendenci slovo láska používat pouze pro lásku erotickou. Ale to bychom ji velmi osekali.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Láska
Nový příspěvekNapsal: pondělí 13. 7. 2015, 14:14:35 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: úterý 12. 8. 2014, 23:33:21
Příspěvky: 486
Dal poděkování: 622 x
Dostal poděkování: 356 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Filip píše:
Jeremy píše:
Filip píše:
Láska je okúzľujúca, nádherná, divoká, radostná, elektrizujúca, jedinečná. :) Ale stále vzdialená. :'(

Prečo? Ja ťa mám rád 8p

Ale priateľstvo nie je láska.

Až budeš starý, rozhľadený muž ako ja, možno pochopíš, že ... Ale to by som Tá pripravil o radosť z objavovania :D
Láska má oveľa širší záber, než ako ju veľa ľudí chápe. A podstata je vždy tá istá.
Ak si mal na myšli, čo si asi mal, lásku spojenú s nejakým intenzivnejsim fyzickým stimulom, tak tu Tí naozaj k dispozícii nebudem a som pripravený sa brániť *aikido* :P


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

                         Public Domain Mark ČEPEK - Československá pedofilní komunita, jejímž autorem je kolektiv, podléhá licenci
Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.