Vzrušuje mě psát o lidech, že jsou pedofilové (*hmmmm*)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
*hmmmm*

Vzrušuje mě psát o lidech, že jsou pedofilové (*hmmmm*)

Nový příspěvek od *hmmmm* »

Vzrušuje mě psát o lidech, že jsou pedofilové - dotaz v poradně
*hmmmm* píše:Zdravím. Je mi 39 a vzrušují mě kluci i holky, ale víc kluci. A to od 5 do 11 let. Zároveň mám ale hodně neobvyklou úchylku. Strašně mě vzrušuje psát o lidech všeho věku lži, že jsou gayové a pedofilové. Na webu Zpovědnice.cz jsem si vyhlídl jednoho takového, má přezdívku Poctivejobčan. Je to úplně normální 16letý kluk, díky čemuž je snadná oběť, Již 7 měsíců o něm všude po Zpovědnici píši lži, že je gay a pedofil a honím si u toho. Jak se jmenuje tahle úchylka?
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

vše nasvědčuje tomu, že právě Vy jste homosexuální pedofil a nejste s to si tuto skutečnost v plné míře připustit. Obracíte tak svoji agresi vůči osobám, které takové nejsou a Vy se je snažíte takto označkovat. Nelze vyloučit i nějakou tu sadistickou komponentu, když Vás vzrušuje očerňování druhých.

Není dobré „léčit“ si vlastní neštěstí ubližováním druhým. Cesta z toho je, uvědomit si, co jste vy, přijmout tu skutečnost v klidu, nedopustit, abyste se pro to nenáviděl a hledat cesty, jako svoje potřeby uspokojovat v souladu se zákonem a ne na úkor druhých lidí. Asi potřebujete trochu psychoterapie. Pokud je Vám místně dostupná Praha, nabízím kontakt v mé ordinaci na Sexuollgickém ústavu, můžete se objednaat jmenovitě ke mně u sestry ústavu na tel. 224961111, ozve se ústředna nemocnice a budete žádat sestru na sexuologii.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host