Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Valko M.

Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Nový příspěvek od Valko M. »

Dobrý den, rád bych se zeptal jaké jsou v Čechách a na českém internetu nejvíc riziková místa, kde se může dítě setkat s pedofilii. Mám těď na mysli něco na tenhle způsob
http://zaujimavosti.net/problemove/sialenstvo-a-zvratenosti-na-pokeci-diel-3-neplnolete-deti-ako-obete/

Pro pokus o jejich odhalení. Děkuji.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Nový příspěvek od Kasz »

Valko M. píše:Dobrý den, rád bych se zeptal jaké jsou v Čechách a na českém internetu nejvíc riziková místa, kde se může dítě setkat s pedofilii. Mám těď na mysli něco na tenhle způsob
http://zaujimavosti.net/problemove/sialenstvo-a-zvratenosti-na-pokeci-diel-3-neplnolete-deti-ako-obete/
Pro pokus o jejich odhalení. Děkuji.
Abych vůbec mohl odpovědět na Váš dotaz, bylo by dobré, kdybychom si nejdříve ujasnili, na co se vlastně ptáte. Píšete o pedofilii, ale přitom odkazujete na "ponuky na sex", "zvrátenosti" apod. To není pedofilie, to je opravdu ta "zvrácenost" nejrůznějších lidí, kteří to v hlavě nemají v pořádku. Ostatně i v článku, na který jste odkázal, není o pedofilii zmínka. Nebo snad stále dokolečka musím opakovat, že přibližně 90% případů obtěžování dětí nemají na svědomí pedofilové, a že pedofilie nerovná se sex s dětmi?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Nový příspěvek od Jednorozec »

Pokud bychom chtěli na dotaz odpovědět doslovně tak odpověď by byla, že s pedofilií se dítě může setkat u sebe, přičemž do puberty o tom nejspíš ani vědět nebude (ta pravděpodobnost je dle toho kterého průzkumu do 1% a výrazně větší je u chlapců). Pokud bychom to upravili, kde se může dítě potkat s pedofilem, tak naprosto všude, přičemž tato sexuální odchylka je, zdá se, rovnoměrně rozprostřena po celé populaci, bez ohledu na vzdělání, postavení. Popravdě o tom nebude vědět, protože pedofile od většinově sexuálně orientovaného člověka nijak nepoznáte.... Pokud jde o to kde se může nejčastěji potkat s obtěžováním, pak jak poznamenal kolega přede mnou, tak to není totéž jako pedofilie, už jen z toho důvodu. že k tomu nejčastěji dochází ze strany "nepodofilů" no a v neposlední řadě pokud se podíváme do statistik, kde hrozí dítěti největší šance na zneužití, tak zjistíme, že doma v rodině a blízkém okolí. No a teď babo raď že...
Abych to shrnul, tak internet bych z tohoto nijak neřešil, jen bych se snažil potomkům vysvětlit, že není dobrý nápad posílat o sobě intimní věci lidem po internetu (a vůbec nikomu).
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Nový příspěvek od MarkM »

Valko M. píše:Dobrý den, rád bych se zeptal jaké jsou v Čechách a na českém internetu nejvíc riziková místa, kde se může dítě setkat s pedofilii. Mám těď na mysli něco na tenhle způsob
http://zaujimavosti.net/problemove/sialenstvo-a-zvratenosti-na-pokeci-diel-3-neplnolete-deti-ako-obete/

Pro pokus o jejich odhalení. Děkuji.
Ahoj, sousede :) ]:> aneb, nikdy nevíš aneb, jak napsal Kasz...
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvek:
Mato
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Místa, kde je riziko setkání s pedofilii

Nový příspěvek od pirats »

Ja spis myslim,ze tento pan co se pta,spise hleda inspiraci,kde a jak na to na ceskem webu.Nebo nemam pravdu??
Tito uživatelé poděkovali autorovi pirats za příspěvek:
Plyšáček
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů