Právě je neděle 21. 4. 2019, 2:56:46


Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

    Seznam poděkování

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pozdrav od nepedofilní návštěvnice
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 12. 9. 2013, 13:15:16 
Uživatelský avatar
Zdravím Vás všechny, už delší dobu Vaše fórum podrobně čtu .... je tu mnoho otázek k zamyšlení a mnoho aspektů, které člověku bez hlubšího vhledu, znalostí a ochotou se nad věcí zamyslet vůbec nepřijdou na mysl. S pedofilií samotno nemám osobně co do činění vůbec, žádného pedofila osobně neznám, resp. to o nikom nevím (co já vím, třeba znám....), ale zajímají mě obecně veřejností marginalizované skupiny lidí, nejvíc pak ti, kteří se potýkají s nepochopením a masivními předsudky.
Samozřejmě, jako každé diskusní fórum, nejste "kniha jednoho autora", tj. názory jednotlivců se mohou lišit. Našla jsem pár takových, s nimiž bych nesouhlasila (bagatelizace kontaktů s dětmi v explicitně sexuálním kontextu a svádění veškerých psychických problémů z toho plynoucích na následky odmítavého postoje veřejnosti), ale s většinou z Vás bych se v názorech na zde probíranou tematiku vesměs (možná kromě pár detailů) shodla.
Obdivuju Vás, že máte takovou trpělivost v jednání se štvavými internetovými diskutujícími, kteří si nedostatek elementárních znalostí a jakékoli empatie nahrazují morálními výkřiky, paušálními odsudky a agresivními hrozbami. Dost často bych na Vašem místě pociťovala potřebu ocitovat Slovník sprostých slov v plném znění :) ... je mi jasné, že by to vůbec k ničemu nevedlo, jen Vás za ten klid fakt obdivuju, zvlášť když jste nuceni se zpovídat anonymním agresorům z tak intimních věcí, jako jsou erotické představy - taky chápu, že je to nutné, abyste jim vysvětlili, co s "přebytečnými" pudy děláte, ale umím si představit, že se u toho musí člověk cítit jako nahý v trní ... a pak Vás ještě odsoudí nadutí "moralisté", kteří si třeba sami představují pod peřinou kdovíjakou roztodivnost, ale mohou vystupovat "nad věcí", protože o tom nemusejí nikde psát ani mluvit.
Úplně souhlasím s tím, že osvěta ve věci pedofilie je takřka nezbytná, protože veřejnost je takřka "nepolíbená" jakoukoli znalostí a dogma pedofil=ten, kdo zneužívá děti má bohužel velmi pevný kořen a bude stát ještě moc a moc práce a aktivistického úsilí, než se je podaří zvrátit.
Pak bych chtěla ještě říci něco speciálně Petru Kaszovi (snad nevadí, že budu tykat, usoudila jsem, že si tady tykáte všichni): Petře, kdybych měla dítě školou povinné (to moje je již odrostlejší), byla bych ráda, kdybys je učil právě Ty. Na základě Tvých příspěvků jsem přesvědčena, že máš k dětem opravdu krásný vztah, věnuješ se jim, nevděčné učitelské povolání fakt bereš jako poslání, určitě si s dětmi báječně rozumíš a patrně na Tebe budou vzpomínat jako na výborného kantora. A taky bych si mimořádně cenila toho, že (jak usuzuju) se v rámci možností věnuješ i tematice zneužívání a snažíš se děti poučit v tom smyslu, aby věděly, co si k nim nikdo nemůže dovolovat a jak si mají udržet zdravé hranice. Myslím si taky, že pokud bys na nějaký případ zneužívání u svého žáka/žákyně narazil, uměl by ses k tomu správně postavit, dítě vyslechnout, něco smysluplného mu poradit a případně podniknout i nějaké další kroky v tom případu ... to taky není (bohužel) nic obvyklého. Zažila jsem v rodině případ zneužívání (heterosexuálním příbuzným - nepedofilem), který byl okrajově řešen i ve škole, nicméně tam sice měli dobrou vůli, ale žádnou znalost problematiky a více méně se báli cokoli k tomu říci i dotyčnou vlastně vůbec vyslechnout, protože nevěděli, co s tím.
Už budu končit, ať Vás úplně nezahltím přívalem textu, a určitě se ráda ještě zapojím do diskuse, pokud mě přijmete :)


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Pozdrav od nepedofilní návštěvnice
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 12. 9. 2013, 13:52:37 
Offline
Registrovaný uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: čtvrtek 9. 8. 2012, 21:07:50
Příspěvky: 708
Dal poděkování: 353 x
Dostal poděkování: 149 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/silesia
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
do: 13
Hezkè odpoledne, Vítejte na fóru.
Já za sebe jsem rád, že mezi našimi spoluobčany jsou lidé, jež používají rozum a chtějí si utvořit vlastní názor.

Nicméně my bychom si neměli myslet že máme patent na rozum. Diskuse s nepedofilni majoritou nám beze sporu rozšíří obzory, udrží zdravý rozum a podle mne v konečném důsledku může přispět k ochraně dětí.

Věřím. Že kaszovi žáci ho mohou mít rádi, zase na druhou stranu pedofil neumí zázraky, pokud se žák vzdělávat apriory nechce, neudělá pedagog nic, byť by byl sebeschopnejsi.

Těším se na reakci.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Odpověď Silesiovi
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 12. 9. 2013, 14:43:33 
Uživatelský avatar
Patent na rozum určitě nemáte, ten totiž nemáme nikdo. Nemyslím si, že by bylo řešení, abyste se uzavřeli v neprodyšném obalu a foukali si vzájemně bolístky, jak Vás nikdo nechápe. Jednak je potřeba dělat osvětu (jinak se nikdy nezmění nic ... a že je toho co osvěcovat), jednak je to dobré kvůli sebereflexi (což ostatně platí pro lidi obecně). Chtěla jsem jen vyjádřit obdiv pro lidi, kteří nosí kůži na trh za situace, jaká vesměs panuje (já bych asi tu odvahu neměla, ale beru to jako svou slabost a strach z konfrontace).
Nemyslím si, že Kaszovi žáci jsou všichni adepty na univerzitu, že má všechny hodiny úplně vzorové atd., zázraky samozřejmě neumí nikdo. Nemyslím si také, že co pedofil, to vzorný učitel, ostatně ani to, že co pedofil, to anděl v lidské podobě - jsme různí, ale měli bychom se posuzovat především individuálně. Čím víc se posuzuje na základě příslušnosti k nějaké skupině (v dobrém i špatném), tím méně prostoru pro to individuální posuzování a tím více zavírání očí před realitou a nahrazování skutečných věcí vlastními předpoklady a předsudky.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Pozdrav od nepedofilní návštěvnice
Nový příspěvekNapsal: čtvrtek 12. 9. 2013, 15:18:17 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: středa 14. 4. 2010, 21:25:36
Příspěvky: 4967
Dal poděkování: 1221 x
Dostal poděkování: 2468 x
Autor článků: http://www.pedofilie-info.cz/autor/kasz/
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Klárko, nechceš se u nás zaregistrovat? Rád bych dal Tvému příspěvku poděkování, a taky půjde Tvoje příspěvky vyhledávat, nezapadnou tak do propadliště dějin mezi ostatními příspěvky neregistrovaných návštěvníků. Zvlášť, pokud chceš s námi diskutovat, což samozřejmě budeme velmi rádi. (Monika, dnes již zaregistrovaná, se zaregistrovsla až po 60 příspěvcích, které vložila jako neregistrovaný návštěvník. Asi hodinu jsem pak dohledával její příspěvky a přiřazoval k jejímu účtu, tak mě toho případně ušetři. Děkuji. :) )

Tvůj příspěvek jsem ještě nečetl, nějak se s příspěvky na fóru za dnešek roztrhl pytel a mám tu ještě nějakou práci (tolik nových nepřečtených jsem snad ještě nikdy v historii fóra nezažil, a to zde chodím mnohokrát denně).

Zaregistroval jsem nějaká slova o mé osobě, no já nevím, já bych sám sebe jako učitele jiným moc nedoporučil, ve škole jsou někteří kolegové a kolegyně, kteří jsou rozhodně mnohem lepší než já... *yes* K tomu se ale vyjádřím později odpoledne.

Děkujeme za příspěvek, je to vždy osvěžující a člověku to dodává sílu žít dál a snažit se. Díky moc! *good*


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Pozdrav od nepedofilní návštěvnice
Nový příspěvekNapsal: pátek 11. 10. 2013, 11:56:32 
Offline
Registrovaný uživatel

Registrován: čtvrtek 10. 10. 2013, 21:51:04
Příspěvky: 357
Dal poděkování: 1 x
Dostal poděkování: 20 x
Autor článků: Uživatel není autorem žádného článku.
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Proč nepedofilní návštěvnice.Nejsme tak trošku všichni pedofilové.Vždyt hlavně ženy pořád se starají a mluví o dětech.Vždyt je to taky trachu forma pedofílie.A když mě pedofilovy se líbý dospělé ženy,tak proč nepedofylum by se nemohly líbyt děti.Nebudme demagogové ;D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz

                         Public Domain Mark ČEPEK - Československá pedofilní komunita, jejímž autorem je kolektiv, podléhá licenci
Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko.