male holky

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
petr

male holky

Nový příspěvek od petr »

Je tu nekdo na pokec. Libi se mi male holky...nesaham na ne ani se nepredvadim, ale kdyz nejakou takovou roztomilou holcinu potkam vzrusi mne to. Doma se pak udelam
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: male holky

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Petře, vítej na našem fóru. Přijde mi dost takové "chudé", že přitažlivost k malým holkám vidíš jenom v tom, že tě vzruší a doma se pak uděláš. O tom to rozhodně není a myslím, že ani být nemá. Holky jsou krásné a je třeba tu krásu chránit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: male holky

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Některým pedofilům se poznání jejich orientace vyvíjí postupně, já jsem to taky zpočátku vnímal čistě sexuálně, protože mě ani nenapadlo, že by to mohlo být jinak.

Petře, zkus si představit normální oblečenou malou holku a upřímně si odpověz na otázku — "líbí se mi?"
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Makrak
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Příspěvky: 22
Dal: 28 poděkování
Dostal: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: male holky

Nový příspěvek od Makrak »

Já tedy myslím snad jen na normálné oblečené holky :P :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti