Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Dan »

Inu tedy, dovolím si vložit ještě jeden článeček o mně, trochu více konkrétní a rozkecávací, ugh, snad až trochu moc dlouhý, ale snažil jsem se své uvažování nejen sdělit, ale rovnou radši i obhájit.


Je těch úchylek ve mně docela hodně, že ano? Pro člověka je skoro těžké si v jednu chvíli uvědomovat, čím vším je. Pokud bych k tomu dodal ještě upřesnění, že jsem se v některých částech života považoval spíše za efebofila, to pak abych to všechno spočetl, už mi jen tak tak stačí prsty jedné ruky.
Tímto výčtem jsem začal zcela záměrně, protože přesnou specifikací své sexuální variace považuji za zcela zásadní ve zdůvodnění, proč je léčebný a terapeutický proces, který podstupuji, pro mě vhodný. I když věřím, že se pedofilie nedá automaticky brát jako choroba – že nemusí pedofilně orientovanému člověku způsobovat problémy, které je nutné léčit, kombinace parafilií, kterou já osobně mám, mi psychické problémy způsobuje. Proto svůj stav musím nutně považovat za nemoc, kterou musím nějak řešit.
Abych byl zcela konkrétní už od počátku puberty – věku mezi 11 – 12 lety mě vzrušovaly fantazie, ve kterých se vyskytovalo násilí na dětech, mučení chlapců, jejich znásilňování. Zpočátku se věkově jednalo o mé vrstevníky – má představivost mi vždy velmi napomáhala, protože byla od dětství dosti bujná. Pak jsem si v takových situacích začal představovat častěji sebe sama – stále jsem se ještě nacházel v tomto pro mě preferovaném věku 12 let. Při těchto představách – že jsem mučen svými vrstevníky, například takovými, s kterými jsem byl právě rozhádaný, jsem docházel myslím největšího vzrušení. Proto jsem také později při vzpomínání na toto období usoudil, že se u mě vyskytuje i složka masochistická. Postupně, jak jsem stárl, už jsem se fyzicky nevyskytoval ve svém preferovaném věku a začal jsem si představovat chlapce mladší, než jsem sám.
Okolo 18 roku života jsem byl schopný se smířit a připustit si svou homosexuálně pedofilní orientaci, ovšem s onou násilnickou, agresivní složkou svých fantazií jsem se nebyl schopný a snad ani ochotný srovnat. Uvědomuji si, že je pro mou vyrovnanost ideální cestou zcela se smířit sám se sebou, přijmout se ve své lidské přirozenosti - a tedy s touto násilnickou složkou. Ovšem vzhledem k mé výchově, morálním zásadám to pro mě zůstávalo nepřijatelné, respektive musel bych natolik změnit svůj charakter, abych se stal někým jiným, kdo tuto agresi v sobě dokáže akceptovat. Taky bych zřejmě musel rezignovat na schopnost empatie vůči dítěti, ač třeba jakémusi anonymnímu, mnou vymyšlenému chlapci. Alespoň tak jsem o tom uvažoval.
Myslím, že jsem v té době pociťoval silné pocity viny a zhnusení ze sebe sama. Několik měsíců jsem taky prožíval určitý stav bezcitnosti, byl jsem vůči všemu chladný, vztahy s lidmi jsem bral jen jako setrvačnost, než že bych na nich nějak emocionálně participoval. Důvody jsem musel hledat čistě v sobě, nikdy jsem žádnému dítěti neublížil, ani jsem se žádného chlapce nedotknul tak, aby to mohl pokládat za cokoliv nepřirozeného, ani jsem se do takto rizikové situace nikdy nedostal. Vůči společnosti a hlavně vůči dětem se nemám za co stydět, proto ani nemám větší problém se ke své identitě veřejně hlásit. Jediné pocity studu mohu pociťovat jen sám před sebou.
Přítomnosti dětí jsem se taky vždy spíš vyhýbal, necítil jsem se mezi nimi dobře, spíš jsem intenzívně pociťoval trapnost – snad i jakéhosi vnitřního provinění. Zdůvodňoval jsem si to tím, že si nedokážu na jedné straně představovat sadistické mučení a znásilnění byť imaginárního dítěte, a na druhé s konkrétním klukem mluvit a vycházet jako s malým kamarádem. Ač jsem důrazně odlišoval své sexuální fantazie od reality, a nikdy jsem si ani obrazně nepřipustil, že bych jakoukoliv svou sexuální fantazii realizoval, přesto mě tyto fantazie vnitřně poznamenávaly. Vím, že řada pedofilů je schopná pohybovat se ve společnosti dětí tak, aby jim nikterak neubližovali a naopak byli dětem ku prospěchu a dobrými kamarády. Můžu říct, že takto pedofilně orientovaným lidem, kteří své tužby dokážou proměnit v kladné pocity něhy k dítěti a skrze to naplnit oboustranně prospěšný přátelský vztah s dítětem, prostě závidím.
Znovu jsem se vrátil k masochistickým představám sebe sama – a to fantaziím, kdy jsem se snažil představit sám sebe v dětství a vymyslet si různé situace, při kterých bych byl mučen a znásilňován. Takovými představami jsem se vyhýbal vnitřně morálnímu napjetí, kdy bych si musel představovat násilí na jiných dětech. Z jisté roviny jsem to snad bral i jako zasloužený trest pro sebe. Na druhou stranu jsem si tím ve své mysli možná pokazil veškeré hezké vzpomínky na období svého dětství – protože se pro mě tyto vzpomínky, spolu s fotografiemi z rodinného alba staly jen sexuálními objekty.
Napjetí ve mně se myslím v té době stupňovalo, prožíval jsem určité nutkavé fantazie a stavy, podobné představy se mi samy od sebe objevovaly v mysli i v běžném životě mimo masturbaci. To byl nakonec důvod, proč jsem vyhledal psychologa/sexuologa. Hlavně zřejmě proto, že jsem si uvědomoval, že svoje směřování musím nějak změnit a došel jsem k názoru, že odborné vedení v mém případě je k tomu vhodné.
Zastávám názor, že každý pedofil by měl navštívit odborníka – sexuologa. Zvláště pak pedofil, který žije jen sám v sobě, uzavřený pedofil, o jehož problému nikdo neví, s nikým nemá možnost jej prodiskutovat. Takový pedofil jsem býval i já. Hlavní důvod pro návštěvu sexuologa vidím právě v prolomení té do sebe-uzavřenosti, je to konkrétní krok v sebepoznávání a sebepřijetí. Pokud si dovolím trochu moralizovat, a i to byl jeden z důvodů, přiznávám, proč jsem sexuologa navštívil – pokud se s tím člověk někomu, komukoliv svěří, už není v riziku svého tajemství, už není jen sám se sebou. Protože v postavení sama se sebou, má myslím člověk až příliš velkou moc, v jeho myšlenkách se může vytvářet představa, že pokud si něco vůči dítěti dovolí, nebude ho nikdo podezírat, protože přeci nikdo o něm neví, že je pedofilem. Mně osobně žít celý život v tajemství, bez opory kohokoliv, přišlo až moc riskantní, neměl jsem na to odvahu. Pokud dotyčný nemá okolo sebe někoho, komu by se odvážil svěřit se, je konzultace se sexuologem nejschůdnější cesta. Bral jsem jako svou povinnost, vzhledem k povaze své deviace, svůj stav s odborníkem alespoň konzultovat.
Samozřejmě nikdo nezaručí, že odborník nějak dál dotyčnému pedofilovi pomůže. V pravdě ne všichni sexuologové toho musí být schopni, ale považuji za důležité už ten krok – svěření se. Ten ve mně ostatně odstartoval proces coming outu, kdy jsem se následně byl po schopný po poradě se sexuologem svěřit se všem pro mě blízkým osobám. Rovněž takové sezení slouží k obdržení aspoň těch nejzákladnějších rad ohledně chování pedofila. Pravda, že k obeznámení se, co to vlastně pedofilie je a co není, jaké jsou její rizika, ale i možné výhody po jedince, se lze dočíst i na stránkách věnovaných pedofilii jako jsou právě tyto, nebo na blozích některých pedofilů. Zde lze rovněž navázat přátelský a chápavý vztah s dalším lidmi z naší komunity. To může být jakousi alternativou pro člověka, který se z jakéhokoliv důvodu na návštěvu sexuologa necítí. Je to myslím nezbytné právě pro mladé, dospívající pedofily. Přesto já osobně shledávám za vhodnou i cesty skrze odbornou radu a pomoc. Prozatím jsem ostatně spokojený i s léčbou skrze androcur, která mé sadistické představy zcela odbourala, a umožnila mi začít prociťovat a budovat si větší pocit empatie. Měl jsem opravdu upřímnou radost, když jsem sledoval film, ve kterém se vyskytlo násilí na dítěti, a já jsem nepocítil vzrušení, nýbrž lítost k tomu chlapci, a film jsem vypnul, protože ten pocit lítosti byl příliš silný.
Mně samotnému bylo 22, když jsem odborníka navštívil, a trochu si vyčítám, že už jsem dřív nebyl schopný k takovému kroku. Myslím, že jsem si některé věci mohl ulehčit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvek:
Cute Boys
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Fx100d »

Děkuji za zajímavý příběh. *thank* Doufám a zároveň Ti moc přeji, abys našel způsob, jak se se svou deviací smířit. ;)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj kamarade,

Tvoje situace opravdu vypada sloziteji,nez u nas obycejnych-standartnich pedofilu.

Mozna by bylo dobre rozdelit sve problemy do nekolika kategorii,zjistit co je tim nejaktualnejsim problemem a nad tim pracovat.
Tak treba ty sadisticke sklony(take jsem neco takoveho zazil,reseni ale prislo samo-napisi pozdeji).

Nebylo by kuprikladu mozne,najit nejakou prijatelnejsi variantu realizace tech sadistickym fantazii napr. v nejakem agresivnim druhu sportu-box apod.? To ale asi nebude ono,ze jo? Stejne to event. vyzkousej,clovek nikdy nevi..
Anebo se poohlednout po nejake dospele osobe(muze to byt i jeji profese),se kterou by jsi mohl tyto praktiky provozovat? Ten partner by treba mohl hrat roli ditete atd.

Jasne,ze by to nevyresilo hlavni problem-tou "obeti" nebude skutecne dite,ale urcite nebo castecne uspokojeni by to prinest mohlo.
Tito lide casto stridaji sve role,takze by se jednalo vlastne o uspokojeni obou problemu najednou-sadizmu i masochizmu.

No a zustala pouze ta cista laska k detem,a ta se da provozovat tvurcim zpusobem a platonicky,tak jak to delame my-"normalni"pedofilove. Jine reseni asi neexistuje.

Proste se mi zda dost hrozne-"vykastrovat mozek" a zakazat si uplne vsechno-vcetne fantazii.
To by ten nas zivot opravdu za nic nestal..

Co Ti doporucuji lekari nebo psychologove? Obcas se da i mezi nimi najit rozumny clovek.
Rozhodne ale nedelej hned automaticky vse co Ti rikaji,nejdriv to zkus prokonzultovat s lidmi,kteri maji stejny nebo podobny problem a hlavne se drz sveho presvedceni. Nikdo nevi lepe nez my sami,co je pro nas nejlepsi.

Moje zkusenost se sadizmem je nasledujici.
Probihalo to po celou dobu meho detstvi-zhruba od 4 do 12 let. V te dobe jsem jeste samozrejme pedofilem nebyl,avsak jiz ve svych 4-5 letech jsem si zacal vsimat,ze dosahuji neobycejne silne erekce pri myslenkach na muceni ci zabijeni kojencu. Ted',s odstupem casu se divim,ze me to tehdy vubec nedesilo,naopak-bylo mi to velmi prijemne.
Masochisticke predstavy-tedy to,ze me nekdo muci jsem nikdy nemel.
Zato tyto sadisticke fantazie me doprovazeli zhruba az do tech 12-13let.
A potom se neco v mem rozumu "prevratilo naruby" a ja pochopil(asi ve 14-15 letech) ze se ze mne stal pedofil. Aniz bych si to uvedomil,veskere nasilnicke sklony z dob meho detsvi navzdy zmizeli. Asi jsem mel stesti..

Drz se a preji Ti hodne zdaru!!


lsiv
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Dan »

Díky moc zá názor a za podporu! Je pro mě dost přínosný setkat se tu s někým, kdo si prošel podobnou zkušeností se sadizmem. Přemýšlím nad reakcí, někdy je skutečně těžký vyznat se jen sám v sobě, uvědomit si jak to se mnou vlastně je. Většinou to říkám tak, ano jsem deviant, dejme tomu nemocný. Ale můj problém není pedofilie ale sadizmus. S pedofilií problém nemám - s jejím smířením, ovládáním. Jediné co mě štve že nemám ve své blízkosti dítě kterému bych mohl být kamarádem, po ničem víc ani netoužím, ale to je zas jiný problém.
Pak ten starej dobrej sadizmus. Názory které říkáš, rady, jsou zcela racionální a rozumné. Jen já asi nejsem racionální člověk, abych je mohl přijmout. V mé verzi sadizmu snad ani nejde o agresi, jako vnitřní touhu ubližovat, ponižovat. A to dítěti, snad právě proto, že je dít tak křehké, co může člověk udělat na světě strašnějšího, komu může víc ublížit v celý škále ubližování, než dítěti? a právě to mě přitahuje a stím se nemůžu smířit.
Jiná realizace mých představ například s dospělým partnerem. To je to nejrozumnější, a víš že by mi to asi nemohlo fungovat? Já když mám někoho rád, ano miluju, vůbec nemyslím, nedokážu myslet na to, že bych mu ubližoval. I v rámci hry, já bych se nepřenesl přes to ubližovat někoho, koho miluju. I proto jsem si ve svých sadistických fantaziích představoval anonymní děti, případně děti které mě někdy nějak naštvali, případně sám sebe, protože jsem se nesnášel. Řekněme že někdy jsem bral lásku jako jisté řešení sadizmu. Zamiluju se a nebudu mít touhu ubližovat. Ale to je idealistický, ta touha se dycky nějak vrátí.
Řekněme že v současné době se i mně objevilo řešení samo. Začal jsem brát androcur - na snížení testosteronu, a sadistické fantazie zcela vymizely. Jenže, taky sem vyzkoušel, stačí abych na 2 týdny vysadil a jsem tam kde před půl rokem. Takže v současný době se dá říct že sem feťák na androcuru ale umožňuje mi to žít a snít tak, aby mi to bylo příjemný a ne aby mě to ničilo. Tak asi toliko k tomu, díky moc za tvůj podnět že jsem se moh zas trochu vykecat.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj,

tak ja si myslim,ze uplne v pohode racionalni jsi.
Ty moje "rady" taky za moc nestoji. Je to neco takoveho,jako kdyz mi muj znamy doporucuje najit partnerku s detskym oblicejem,s klucicim telem bez poprsi apod.-tedy ruzne nahrazky. Take o to nemam zajem..

Ted' me napada,ze to asi v Tvem pripade budou 2 nebo 3 diagnozy najednou. Nechci Te v zadnem pripade nejak urazit,jen bych si to potreboval ujasnit,o co se vlastne jedna.

Tak treba sadizmus,ten nema s pedofilii nic spolecneho(nebo by mit nemel). To,ze Te vzrusuje kdyz male dite place, to nebude projev pedofilie.
No tak dejme tomu,ze jsi zpusobil tomu diteti bolest a ono zacalo plakat. A co nasleduje pote? Litost,hlazeni,polibky? To by uz byli projevy "normalni" pedofilie.
Anebo ten sadizmus je nezbytny pouze pro dosazeni erekce(nebo orgazmu)? Jsi schopen dosahnout erekce bez sadistickych fantazii-pouze za pomoci ciste krasy ditete? To jsou dost dulezite faktory,ve kterych je dobre se vyznat. Musis mit jasno v tom,co chces a co nechces,resp.v tom,co je Ti prijemne a co neni.
A neni tu treba takova varianta,ze muzes byt vzdycky jenom jednim z nich-tedy kdyz jsi v urcity moment sadista tak nemuzes byt zaroven pedofil a naopak?
Proste to chce "vyzdvihnout" to nejpodstatnejsi a tim se pak zabyvat. Zatim bohuzel ale nevime jak...

A k tomu masochismu,ten je myslim celkem lehce vyresitelny a da se najit dost zpusobu k jeho realizaci. Proc asi treba spousta lidi ma rado piercing nebo tetovani?? Urcite tam bude hrat roli ta bolest behem vykonavani tech ukonu..

Jo,a jeste jedna vec-vekovy rozsah Tvych "oblibenych objektu" je velmi siroky(pokud se nepletu az do 16 let). Toho by se preci dalo dobre vyuzit,a misto toho 16leteho kluka najit treba 18leteho-aby bylo vsechno v pohode se zakonem. Anebo je pro Tebe 16lety a 18 lety kluk priliz velky vekovy rozdil?

Mne se treba libi deti zhruba do 12 let,kdy jeste nemaji ochlupeni(hrozne slovo),akne apod.
A kdyz tam to ochlupeni uz je,tak je to pro mne automaticky dospely clovek a je v podstate jedno,zdali mu je 14,25 nebo 40 let. Ani jeden z nich me vzrusovat nebude..
Z druhe strany,pokud vidim treba d ite 5lete,tak k takovemu diteti citim vyhradne lasku "materskou"-rodicovskou, a takove dite me take vzrusovat nebude. Neni to ovladatelne silou vule. Proste ja potrebuji,aby tomu diteti bylo alespon' 8-9let,ale zase ne vice nez tech 12let-tedy do doby,kdy to dite fakticky "umira" a stava se z neho dospely..

lsiv
Naposledy upravil(a) lsiv dne úterý 5. 7. 2011, 16:27:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od lsiv »

Snazim se najit nejake reseni,ale ocitam se tak trochu jako ve "slepe ulici".
Asi proto,ze tomu tvemu problemu porad jeste dost nerozumim.

Vybavuji si vzpominky ze sveho detstvi-tedy z doby,kdy jsem mel sadisticke sklony.
Tehdy mi to pripadalo jako neco naprosto normalniho-jako cast me osobnosti.
Vzpominam si,jak mi bylo lito,ze moji rodice nechteli mit jeste jedno male dite.To jsem prave chtel pouzit ke svemu "uspokojeni".
Bylo mi asi tak 9 let,mama nahodou otehotnela,snazil jsem se ji premluvit aby si to dite nechala,ona ale nakonec sla na potrat. Tak jsem z toho byl moc zklaman,ze nebudu mit koho tyrat.
Jak jsem ti jiz psal,tyto predstavy muceni a zabijeni zejm.kojencu mne velice vzrusovali,erekce nastupovala ve zlomku sekundy.
Kdyz jsem se ale zacal poprve zabyvat masturbaci-okolo 7 let,tak jsem si(pokud si to dobre pamatuji) predstavoval spis svoje spoluzacky-nejlepe o 2-3 roky starsi.
Kdyz to shrnu,tak jsem tehdy byl uplne normalnim heterosexualem se sadistickymi sklony k malym detem. Pedofilem jsem preci byt tehdy jeste nemohl.
No,a je dost mozne,ze ti doktori tu tvoji diagnozu spatne popsali. To se preci obcas stava. Byl to i muj pripad,kdyz mi psychiatr nespravne urcil diagnozu.

Zkusme si predstavit nasledujici scenar:

Dejme tomu,ze jsem sadista. Chci zpusobit nekomu bolest. Vybiram pro tento ucel male dite,jelikoz je nejzranitelnejsi a ja chci provest neco opravdu oskliveho. A tak ho treba znasilnim,dosahnu orgazmu a je po vsem.
Ty ale pises,ze se do tech deti dokazes i zamilovat. To prave nedokazu pochopit.

Snad jedine v pripade,pokud jsem tomu diteti ublizil a chci to napravit(zahladit sve hrichy),tak zacnu projevovat k nemu lasku.A abych z toho nevysel bez potrestani,tak pridavam nejakou tu masochistickou praktiku pro sebe sama.
Ted' jde jen o to,zdali ta litost-projevena po tom nasili je skutecna pedofilni laska. Nevim..

Bylo by dobre,aby se k nasi dizkusi jeste nekdo pridal.Chtelo by to vice nestrannych nazoru. Myslim si,ze ten tvuj problem je zde na forumu jeden z nejaktualnejsich a vsichni by o tom mohli trochu popremyslet.

Kdybych byl sadistou doposud,mozna bych neco mohl ze sve zkusenosti poradit. Jenze v tech 14 letech jsem tim sadistou byt prestal-odeslo to samo a ja jsem dostal novou "roli" pedofila.

lsiv
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Dan »

Inu je prostě těžké svoje pocity strkat do vzorců, struktury, slov, stejně tk sexualitu. Slova dost často zkreslujou. Třeba to jak říkáš ty, že jsi v dětství pedofilem jakoby ještě nebyl a byla to ůrole" která ti byla jaksi dosazena v pubertě. A jiní zas řeknou že skutečná pedofilie je vrozená.
nebo že by pedofilie neměla nic společného se sadizmem? ale Pedofilie není obláček, který se někde vznáší ale realizuje se v sexualitě individuálního člověka a ve mně je to spolu se sadizmem. Vlastně bych to ani nemusel nazývat pedofilii, sadizme, masochizmem ale prostě mnou.
Ten scénář který si popisoval - ublížit zle dítěti (například pod nátlakem sexuálního pudu) a pak se dítěti láskou a péčí snažit jakoby toto ublížení odčinit. A ano cítit až masochistickou nenávist k sobě za to, co jsem udělal. I to bývalo jednou z mých silný sex představ, ale zase spíš jen v určitém období. Právě téhle představy, situace jsem se dot obával, není zas až tak nereálná k provedení. Momentálně mám v psychice i fantazii silný blok k ublížení dítěti (vadí mi hodně i třeba jen film kde je dítěti jakkoliv ublíženo) ale není to zas blok způsobený chemií, prášky? Nevím.
I já snad svůj sadizmus v určitém věku bral jako jaksi normální, či co. Tenkrát mi vadilo daleko víc, že mě to vzrušuje na malých klucích a nebo možná vlastně hlavně na klucích (byl jsem ovlivněný názory na homosexualitu z mého okolí, kolektivu pubertálních spolužáků) vedlo to až k tomu, že dyž jsem si vyjímečně představoval například drastické znásilnění holčičky měl jsem z toho jakoby iracionální lepší morální pocit, protože jsem si jaksi nepřipadal v té chvíli jako "buzík". Takový přístup se ovšem výrazně změnil, dyž se mé morální uvažování snad nějak prohloubilo, pak začal být pro mě největším problémem sadizmus. Tak je to do teď.
Co se týče realizace své sexuality s klukem dospělým, ano je to pro mě možnost,které vlastně vcelku určitě jednou využiju. Teoreticky je to možné i s klukem nad 18, byl jsem do takových kluků po uši zamilovaný, i dyž to mohlo být částečně dané tím, že jsem je dlouhodobě znal a byl s nimi velká kámoš. Ale snad už jsem i zažil lásku k staršímu klukovi na první pohled. Takže možnost to je, ač není úplně lehké abych si našel kluka staršího podle svých představ a zamiloval se do něj. Ale jednou se to stane, hihi, jako by to byla moje povinost oproti ostatním pedofilům, já možnost s klukem nad 15 let mám, tak jí musím využít.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od lsiv »

Pro D.K.

S tim,jak to vidim s preferenci obou pohlavi,jsem naznacil v prispevku "Kiala".
Neni v tom pro mne zadny rozdil,detsky svet nerozdeluji za "muzsky" a zensky".

A zdali se pedofilem clovek rodi,nebo stava pozdeji?
To je opravdu diskutabilni.

Kdyz jsem byl ditetem,libili se mi pouze a vyhradne divky starsi nez jsem ja. Tak treba ve 12letech jsem se hluboce zamiloval do 15lete sestry sveho kamarada,a sexualni touha,kterou jsem k ni pocitoval byla neskutecne silna.
Proto tvrdim,ze ve svem detstvi jsem byl "normalnim" heterosexualem.
Jasne,ze jsem se pedofilem uz narodil,jenze do obdobi pred nastoupenim puberty to ve me "spalo" kdesi uvnitr,v mem podvedomi. A pak,po te puberte se to najednou probudilo.

A co kdyz to je treba tak,ze kazdy muz se rodi potencionalnim pedofilem,ale pouze ti z nich,kteri "nezvladnou" jejich dospivani,se temi pedofily skutecne stavaji?

lsiv

P.S. Pokud by ten sadizmus byl pro tebe zvladnutelny bez zabijeni,nebo zapricineni tezkeho zraneni svemu bliznimu,v takovem pripade by se nejednalo o tu "nejhorsi" patologii.
Sadistu je urcite na svete plno,a tito lide znaji ty spravne metody,jak docilit uspokojeni,aniz by nekomu museli znicit zivot(ci zpusobit tezkou ujmu na zdravi).

P.S(2): Ja jsem byl ve svem detstvi(od 4-13 let) take "pekny hajzl".
Ja jsem si vasnive pral,ty kojence mucit az k smrti. Byl jsem vlastne takova "lidska zruda v detske podobe"(neco pro TV Nova). A ani si nejsem jist,zdali to bylo "ukojeni" me skutecne pohlavni touhy. Asi ne.
Tyto predstavy u mne tehdy sice vyvolavali silnou erekci,ovsem vstoupit do sexualniho kontaktu(o kterem jsem se dozvedel v 7 letech),jsem si pral vyhradne se starsimi divkami. Sex s kojenci jsem rozhodne nechtel- byli to pro mne objekty nenavisti,do kterych bych se nikdy nezamiloval.
Nicmene,do tech starsich spoluzacek,jsem se zamilovaval i dosti casto,a nikdy bych s nimi nechtel provadet to,co jsem chtel delat s kojenci.
A abych trochu upresnil sve povahave rysy z tech dob,s oblibou jsem vyhledaval rvacky,nasili a mymi zivotnimi vzory,byli dospeli muzi hrubeho chovani,kteri nachazi zalibeni napr. v "hospodskych"i jinych potyckach apod.
Jsem stasten,ze jsem takovym nezustal..ale nebylo to moji zasluhou.
Myslim,ze mne tomuto-jinemu chapani sveta naucila ma pedofilni orientace.(kdyz ne uplne,tak alespon' castecne).

lsiv
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Dan »

pro isiv: musím říct, že to co si zažíval v dětství je hodně silný téma, těžko vysvětlitelný, sám jsem ano měl různé projevy sadizmu v dětství, ale už se mi na to špatně vzpomíná, neskládá se to dohromady, proto je myslím těmhle počátečním iniciačním sexuálním zkušenostem těžké přijít na kloub. ale vcelku si pamatuju, že moje první sex zkušenost, první která končila vyvrcholením, měla sadomasochistický podtext.
Ještě k tomu jaký jsem byl asi hajzl já, dyž to srovnám s tvou zkušeností, že ses hodně pral, nad tím sem vlastně taky notně přemýšlel až teď. Dalo by se říct že v nějaké 6. 7. třídě jsem byl docela šikanovaný, nu to už tak bývá, zvlášť u lidí co se nějak liší, zdá se mi že drtivá většina lidí zde má se šikanou zkušenost. Ale u mě se pak role otočili, dal jsem se na stranu agresorů a asi až do 4. gymplu jsem naopak já aktivně šikanoval všechny, které jsem považoval jaksi "nižší" než já.
Mou specializací byl psychický teror, já se skoro nikdy do žádné rvačky nedostal, jen jednou dyž už to má oběť nevydržela a dala mi po držce (jen pro dokreslení předtím jsem mu ukradl a pomočil penál a rozhlásil to po celé třídě, strašně pyšný jsem na to byl). Ublížil jsem takhle řadě lidí, věřím, že jsem se podílel na tom, abych jim zkazil školní docházku, někteří z toho měli snad i psychické problémy. Je to reálné zlo, které jsem napáchal. Dyž se ohlédnu zpátky, řada z těch lidí,kteří se nějak odlišovali (jako se odlišuje řada kdysi šikanovaných pedofilů zde, nebo jako jsem se v určitém období odlišoval já) potřebovala spíš pomoc ale já jsem šel jednoduší cestou a trestal jsem je za jejich odlišnost.
Dívám se na to tak, že jsem jaksi nahlédl co to je zlo a co to je ubližování druhým. A proto se teď chci veškerému ubližování vyhýbat - a ano i mé sadistické stránce osobnosti.
Můžu rozmýšlet, nebo se i vymlouvat, že za tím šikanování byli právě mé sadistické rysy. Nikdy mě to nevzrušovalo ale řekněme jaksi egoisticky uspokojovalo. Možná to byl jen můj způsob zábavy a vybití se, získání společenského statusu. Anebo to byla ona náhražková aktivita, kterou jsem filtroval sadizmus? Pokud ano rozhodně to nebyla přijatelná kompenzace.
Uživatelský avatar
lsiv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Pedofilie-dar,nebo prokleti?
Příspěvky: 208
Dal: 2 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od lsiv »

Ahoj Dane!

Jak pises-laska(zamilovanost) se spatne se sadizmem kombinuje,a takovou variantu si ani osobne neprejes. V tom uz je videt velky progres!
K infantofilii-deti od cca.1-5let:
Me deti jsou prave v tomto veku,a pro "specialistu" na tyto vekove kategorie,by mohlo byt snad jednim z nejlepsich reseni "zvladnout" sex s dospelou zenou(to co mi tak nejde..)),a mit s ni deti.
Jednak,tve vlastni deti budou pomerne dlouho v tom idealnim veku,dale budou mit plno kamaradu stejneho veku,a nakonec s nimi porad nekam chodis-do spolecnosti dalsich deti-detska hriste a jine zabavy.
Tak kdybych prisel na detske hriste "jen tak" sam,to by to asi ze strany rodicu vypadalo..! Pokud,tam ale jdes se svymi detmi(a treba i jejich kamarady),muzes si s nimi klidne hrat i mnohem vic,nez ostatni rodice a v jejich ocich,nikdy pedofilem vypadat nebudes(ani ty sam se jim nebudes citit)-budou v tobe videt proste nejlepsiho rodice ze vsech, a vsichni to oceni.
Ja mam problem v tom,ze potrebuji dite dost vyhranene vekove kategorie,a k takovym 10-12letym se tezko dostava. Uz ted' ale muzu predpokladat,ze se zacnu zamilovavat do kamaradu svych deti,az ony do toho veku dorostou.
No jo,kdyz ale pro tebe,to s tou dospelou zenou bude asi jeste narocnejsi nez pro mne..-kvuli jednostranne orientaci.
Tim padem, "odpada" take varianta,najit zenu rozvedenou nebo vdovu s detmi,jelikoz i tyto zeny,by ten sex,pravdepodobne po urcite dobe take zacaly vyzadovat.
Je skoda,ze chlapa zrejme do materske skolky nikdo pracovat nepusti..,kdyby to slo,tak by to byl,pro cloveka s preferenci infantofilie urcite skutecny raj.
S adopci ditete,fakt nevim..,zkus to probrat s pravnikem.

Stejne mam ale z tvych prispevku trochu pocit,ze nemas doposud(asi kvuli lekum)jasno,co te opravdu nejvice sexualne pritahuje. Ja,u tebe vidim napriklad obrovsky potencial v tom,ze bys to klidne zvladnul(bez sebedonuceni) i se starsim klukem. To ti opravdu,tak trochu uprimne zavidim..

Jo,a to co pises o sobe-jaky jsi byl na gymplu na ostatni spoluzaky zly:
ja jsem byl ve skole,na sve spoluzaky taky moc zly a znam lidi,kteri to ve skole "nestihli",a pak se takovymi zlymi stavali treba na vojne,ci mnohem pozdeji v dospelosti.
To si asi musi kazdy clovek,takovou etapou- "nutneho zla"v zivote projit. Toto,zadny sadizmus ve skutecnosti neni.Spise,jak jsi to spravneji popsal-jde o jakesi "sebenaplneni".
Tak zbyva jen dodat,je super,ze to zlo-v te "ego podobe" jiz "mame za sebou",a uz ho pro zivot nepotrebujeme..

Preji ti hodne zdaru!

lsiv

P.S Mohu se te-ciste ze zvedavosti zeptat,jaky mas nazor na "Shemale"(lady-boy)?
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Nový příspěvek od Dan »

Nu tak to že nemám ve své vyhraněnosti preference zcela jasno je dost zřejmý., Vpravdě myslím že eště před rokem sem byl efebofil. Teď se ale řídím tím, za kým se s nějvětší chutí ohlédnu na ulici, jaké děti na ulici nejčastěji vídám ( a to je zřejmě způsobené tím, že si jich nejvíce všímám) jsou to děti 1 - 7. Ale s nimi si nepředstavuju sex. Sex si představuju s klukem starším 15, i dyž třebas vypadá mladší. Mezi nějakýma 10 - 15 tam mám možná propast která mě moc nepřitahuje, ale je to zase kluk od kluka. Bordel? a jakej, svinčík ve mně, částečně způsobenej lékama, částečně morálníma zábranama, a částečně nevím.
Manželství pro mě prostě není. Opět hlavně morální zásady. Vzít si ženu, i dyž jí nikdy nebudu milovat? To bych jí měl udělat? Používat ženu jenom jako sexuální nebo společenskou náhražku mi vůči ní přijde dost nedůstojné. I dyby to o mně předem věděla, stejně by mi jí nakonec mohlo být jen líto, že si vzala cosi jako já. Na adopci vlastně taky nevěřím, je to jen můj sen který si rád hýčkám před spaním.

Tedy co je shemale sem si musel nejdříve najít na netu, a ne, nemohu říct, že by mě něco takového mohlo zajímat. Mě opravdu ženské znaky, zvlášť dospělé, do velké míry odpuzují. Dyž jsem si ve svém naivním sexuálním období při masturbaci snažil představovat ženy, představoval jsem si jen jejich plochý pupík. to myslím o mně dost vypovídá.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti