Jsem patologický sexuální agresor (článek zaslaný od Anonyma)

Odborné články týkající se zpravidla dětí nebo pedofilie.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsem patologický sexuální agresor (článek zaslaný od Anonyma)

Nový příspěvek od Kasz »

Diskuze k článku Jsem patologický sexuální agresor

Se ženami se seznamuji normálně přirozeným způsobem. Nedělá mi problémy se seznámit, povídat si s partnerkou, zjistit po čem touží, co jí zajímá, co jí mohu nabídnout, čemu se zasměje, jaký má smysl pro humor. Přechod od povídání k něžnostem mi také nedělá problém. Snažím se přizpůsobit partnerce a nenaléhat příliš rychle na doteky. Problém nastává až ve chvíli, kdy po líbání, mazlení a osahávání má nastat soulož.

Celý článek zde: http://www.pedofilie-info.cz/lecba/jsem-patologicky-sexualni-agresor/
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Jsem patologický sexuální agresor

Nový příspěvek od Kuba »

Osobně mi to stylem psaní připomíná TENTO SATIRICKÝ ČLÁNEK. A osobně, po vlastních zkušenostech, mám velkou skepsi k jakýmkoliv textům psaným pacienty, kteří se tou dobou zrovna nacházeli v ústavní léčbě. Co jsem zažil, prakticky každý se odtamtud chce dostat co nejdříve pryč a tak všemožně leze terapeutům s prominutím do zadku nebo si alespoň nechává pro sebe věci, které by se terapeutům nemuseli líbit. Faktem je, že pacient je tam v neskutečně podřízené pozici, kdy terapeuti mají fakticky moc rozhodovat na jeho propuštěním či doživotním zadržováním (o propuštění rozhoduje soud, ale ten dá téměř vždy na stanovisko lékařů), čili snaha zavděčit se terapeutům nebo si je aspoň neznepřátelit (třeba tím, že by člověk řekl, co si myslí) je naprosto logická.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
MarkM
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů