Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kuba »

Došel nám do redakce mail z adresy [email protected], vypadá seriózně:
Dobrý den,

píšu Vám ohledně festivalu Prague Pride. Zasechl jsem, že někteří z Vás se festivalu zúčastnili. Nebylo by možné se telefonicky spojit a pohovořit o dojmech z festivalu?

děkuji
S pozdravem

Adam Váchal

METRO Česká republika, a.s.
Anděl Media Centrum
Karla Engliše 519/11
150 00 PRAHA 5
tel: +420 XXXXXXX
http://www.metro.cz
Kdo byl na PraguePride a chtěl by (snad by souhlasili s anonymitou) o tom něco říct pro Metro, měl by u mě obrovské plus a hodně by podpořil propagaci webu a našich myšlenek. :)

Ze svých zkušeností mohu říct, že s těmito kontakty s novináři mám dobré zkušenosti (stejně jako snad všichni ostatní, o kterých vím), i jsem se jednou sešel s (dnes již bývalou) redaktorkou iDnes a byla velice korektní. Věřím, že případný odvážlivec z našich řad ani nebude příliš riskovat.

Kdo by se případně trošku bál, může si možná zkusit i od někoho půjčit telefon, já bych snad nabídl i ten svůj (škoda, že jsem na Pride nebyl, i když já nejsem asi stejně nejvhodnější zástupce na sebe propagaci v médiích), pokud by se to však podařilo časově skloubit, tak bych případnému zájemci v Praze snad i zapůjčil svůj telefon, ať si z něj novináři zkusí zavolat. :D
Naposledy upravil(a) Kuba dne středa 21. 8. 2013, 22:30:03, celkem upraveno 1 x.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Prague Pride

Nový příspěvek od Dan »

Tož dotyčný novinář z Metra už zavolal i organizátorům Prague Pride s otázkou po vyjádření, prý sliboval, že na obě strany bude objektivní. Ano, bylo by dobré se s ním spojit, i když přiznávám, že já mu volat nebudu. Jinak asi vyjde pouze prohlášení ze strany Prague Pride.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Pedofilové poprvé na Prague Pride. Chtějí upozornit na ...

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »


Průvodu sexuálních menšin vrámci festivalu Prague Pride se letos historicky poprvé zúčastnili lidé s erotickou náklonností k dětem. "To si snad dělají srandu? Je to vůbec normální, aby pedofilové chodili takto veřejně v průvodech?" vzteká se čtenář Metra, který na skupinu upozornil.

Československá pedofilní komunita, která se na festivalu objevila, však zdaleka nefunguje tak, jak by si mohli lidé na první dojem myslet. Jedná se o skupinku, která se snaží lidem trpícím pedofilií pomoct. "Dopředu jsme ani nevěděli, že se skupina průvodu zúčastní. Nicméně nedocházelo k žádnému porušování zákonů, nikdo nenesl žádný transparent propagující pedofilii, navíc jde opravdu o skupinu, která lidem s pedofilií pomáhá,“ vysvětluje manažerka Prague Pride pro vnější vztahy Bohdana Rambousková.

A proč se vlastně komunita průvodu účastnila? „Iniciativou při průvodu Prague Pride jsme chtěli poukázat na problematiku, o které si myslíme, že je natolik závažná, že vyžaduje více pozornosti,“ píší zástupci menšiny na stránkách Nejenhomo.cz. Ti často neví, jak se s problémem potýkat: "Nemáme zatím k dispozici žádnou odbornou literaturu, která by nám poradila, co máme dělat, na co si máme dát pozor, zkrátka jak s pedofilií zodpovědně žít.“
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Napsal jsem panu redaktoru email tohoto znění:

Dobrý den, pane Vachale,
je to tak, 4 naši členové (Daniel Kubec, simgiran, tojejedno a květák) se účastnili. Váš email jsem přeposlal Danu Kubcovi, nevím ale, zda-li bude ochotný svolit k telefonickému rozhovoru.

Dojmy z účasti jsou, jak tomu u takto kontroverzního a tabuizovaného tématu bývá, velice rozporuplné. Píší nám lidí, kteří s námi sympatizují a jsou rádi, že provozujeme web, kde pomáháme jiným pedofilům k tomu, aby sebe poznali a chovali se zodpovědně, chválí i naši anonymní sexuologickou poradnu, ve které s námi spolupracují sexuologové, na druhou stranu se také setkáváme s lidmi, kteří jsou šokovaní, kteří přijdou na chat a sprostě nám nadávají, nebo v diskuzích na internetu píší nenávistné příspěvky typu "tito úchylové by neměli mít právo na život", apod.

Rovněž na jednom slovenském serveru vyšel naprosto demagogický článek, který uvádí, že naším cílem je zlegalizovat sex s dětmi od 11 let... Přitom o našich cílech jste si nejspíš sám početl na stránkách http://www.nejenhomo.cz a také na našich stránkách www. pedofilie-info.cz hned v Úvodních informacích, které jsou na hlavní straně. Naše reakce k iniciativě NejenHomo.cz se snažíme soustředit na fórum http://www.pedofilie-info.cz/forum do stejnojmenné sekce, která je veřejně přístupná a i tam je možné vložit případný dotaz.

Kdybyste měl zájem o kontakt na všechny 4 účastníky Pride, rád je zjistím a můžete se s nimi spojit přes email, určitě rádi zodpoví na jakýkoliv Váš dotaz.

S pozdravem
Petr Kasz
administrátor http://www.pedofilie-info.cz
autor textu http://www.nejenhomo.cz
email: [email protected]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prague Pride

Nový příspěvek od Kasz »

Dane, proč se těch telefonů tak bojíš? Stejně už vystupuješ pod svým jménem... jsi vlastně jediná možnost, která s nimi může beze strachu o ztrátu idetity spojit i přes telefon, zamezení identifikace volajícího by měla stačit. Ale je to samozřejmě tvoje volba. Jen se ti snažím dodat odvahu, tenhle tě nesežere. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Prague Pride

Nový příspěvek od simgiran »

Poslal jsem poměrně dlouhý e-mail, kde jsem zmiňoval některé detaily akce, jako počet účastníků, počet transparentů, počet letáčků, dále jsem upozornil, že se jednalo o akci naší komunity, že nešlo o oficiální akci nebo nějakou akci v součinnosti s LGBT komunitou, že jsme nechtěli odvádět pozornost od hlavního cíle pochodu, dále jsem zmínil, že jsem i na ženy a že jsem nebyl zamilovaný, že neexistuje prototyp pedofila, naznačil jsem dlouhou historii aktivit pedofilů na internetu, no, a nabídl jsem rozhovor, tel. číslo (od jehož použití jsem zrazoval) a IM kontakt (jehož použití jsem doporučoval).

No, a než jsem to dal dohromady a odeslal, tak mě Kasz předběhl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Kasz
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Teprve teď jsem přečetl ten článek a hned jsem musel panu redaktoru Vachalovi napsat druhý email:

Pane Vachale, ještě jednou dobrý den,
právě jsem dočetl Váš článek: http://www.metro.cz/pedofilove-poprve-na-prague-pride-chteji-upozornit-na-sve-problemy-1pk-/co-se-deje.aspx?c=A130821_162113_co-se-deje_ava

Moc děkujeme za serióznost, se kterou jste o naší účasti na Pride i o problematice v krátkosti pojednal.

S pozdravem
Petr Kasz
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 23. 5. 2018, 21:03:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkaz dán do URL tagu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kuba »

Já samozřejmě ještě jednou oceňuji statečnost všech, kteří tam byli, dobrá práce! :)

Jen mě napadlo, jestli někomu jde jen o to, že by mohl být identifikován přes telefonní číslo, bylo by nejspíš možné si půjčit například mobil od dobrého kamaráda (který ví o vaší orientaci), případně zavolat např. z telefonní budky, tak by bylo možné se případně s některým novinářem anonymně spojit.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Helča
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 31
Dal: 13 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Helča »

Já ty telefonáty moc nedoporučuju. Je lepší si vše promyslet a pak poslat mejlem odpovědi, abyste omylem neplácli něco, co by pak novináři pochopili jinak, než to bylo myšleno. Novináři vás mohou otázkami nepříjemně zaskočit, odpovíte nejasně, a je pak těžké to napravovat zpětně. (Už jsem taky nějaké rozhovory dávala a zrovna u idnesu jsem byla ráda, že jsem odpovídala písemně, páč se ptali na otázky úplně mimo to, čím jsem se zabývala, a bylo třeba postupovat opatrně.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Každý operátor umí zamezit zobrazení volajícího čísla volanému! Jen je třeba si zjistit, jak se to dělá, vyzkoušet si to někde neutrálně na mobil kamaráda, a pak je možné zavolat kamkoliv. Není třeba se obtěžovat víc, než je nutné!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Kasz píše:Každý operátor umí zamezit zobrazení volajícího čísla volanému! Jen je třeba si zjistit, jak se to dělá, vyzkoušet si to někde neutrálně na mobil kamaráda, a pak je možné zavolat kamkoliv. Není třeba se obtěžovat víc, než je nutné!
Každý klient si cca za 800Kč na hovor může nechat zjistit, kdo mu volal, pokud se jednalo o skryté telefonní číslo. Jedinou podmínkou je, že s tímto požadavkem musí souhlasit dopředu, protože zpětně to tel.číslo již zjistit nejde.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

To jsem nevěděl, u T-Mobilu identifikace obtěžujících volání stojí 250 Kč vč. DPH, tak by mě zajímalo, jestli mi identifikují kdykoliv a jakékoliv skryté číslo.

Zavolal jsem na infolinku. Opravdu za ten poplatek jsou schopní identifikovat telefonní číslo (nikoliv však jméno, komu to číslo patří). Říkala taky paní, že ne vždy se identifikace čísla povede, že záleží na tom, jakým způsobem došlo ke spojení.

Jinam si ale myslím, že PR manažerka nebo pan redaktor z Metro.cz dle toho, jak vystupovali, zjevně nebudou mít zájem na zjištění identity volajícího. Čili si myslím, že hovor ze skrytého čísla je v tomto případě dostatečnou ochranou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Helča
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 31
Dal: 13 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Helča »

Tak jsem dnes četla ten článek v tištěném metru. Je napsaný moc pěkně. Bohužel dnešní anketa metra už tak pozitivní není, jestli jste to viděli
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Helča píše:Tak jsem dnes četla ten článek v tištěném metru. Je napsaný moc pěkně. Bohužel dnešní anketa metra už tak pozitivní není, jestli jste to viděli
Neviděli. Prosím tě, bylo by možné nějak to Metro vyfotit nebo naskenovat a zaslat např. na email [email protected] ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Helča
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 31
Dal: 13 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Helča »

Večer to mohu vyfotit, ale v podstatě se tam ptali třech lidí, co říkaj na to, že na prague pride pochodu šli i pedofilové. Byla tam odpověď, že jste měli jít v první řadě, aby na vás lidi snáz mohli házet rajčata. Další říkala, že každé akce někdo zneužije. Třetí vyjádřil názor, že by vás zabil.

Edit. když to níže vidím naskenované, tak vidím, jak blbou mám paměť:-)
Naposledy upravil(a) Helča dne čtvrtek 22. 8. 2013, 12:12:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Je to k přečteni na http://www.metro.cz/ctete-metro.aspx, ale pouze dnes a nejde to stáhnout. Naštěstí máme Print Screen:

Obrázek
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

A ještě anketa:

Obrázek

Vychází to z této facebookové diskuse: https://www.facebook.com/denikmetro/posts/621409944559802
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Veronika Lišková
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 30
ve věku do: 45
Výkřik do tmy: Are you sad because you´ve grown old?... Jsi smutný, protože jsi zestárl?
(Ingmar Berman - Fanny a Alexander)
Příspěvky: 12
Dostal: 9 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Veronika Lišková »

Ahoj, pokud by měl někdo z novinářů zájem, můžete ho odkázat i na mě a na vznikající film, ráda se vás zastanu.

Veronika
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Díky moc, Verčo, pokud by to bylo třeba, určitě na tebe kontakt dáme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Helča
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 31
Dal: 13 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Pedofilové poprvé na Prague Pride (Metro.cz)

Nový příspěvek od Helča »

Dnes v metru další článek. Zmínka o tom, že jste šli Prahou a lidi teď nasraně píší do redakce. Už nepíšou, co bylo účelem vaší aktivity na pochodu. Většina článku jsou jen názory lidí, co se k tomu vyjádřili. Třeba to sem někdo zase naskenuje, abyste to viděli.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host