Modrý Koník

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Silesia »

Viz může to být i Vaše dítě (vlákno tady na fóru)
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Návštěvník »

moc pěkné milé maminky jsem pedofil se 4 dětma co by jste udělali mě připravily byste děti o tatínka ?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Jinak prosím, do diskuze na Modrém Koníkovi prozatím nevstupujte, je třeba nechat je vydýchat a vychladnout. Kdyby nás tam přišlo víc, mohlo by to být kontraproduktivní (může v=st třeba k zablokování diskuze a jejímu smazání). Pro začátek jim jeden pedofil bude určitě stačit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:moc pěkné milé maminky jsem pedofil se 4 dětma co by jste udělali mě připravily byste děti o tatínka ?
tady by mozna byla na miste otazka, jak by se tatinkovi libilo, ze by se do jeho deti nekdo takhle 'zamiloval', nasledne se tak, jako tu vsichni deklarujete s nima 'jenom' kamaradil a cekal na ne, anebo nad jejich fotkami 'jenom' onanoval... tezka pohoda, ze jo...
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Návštěvník »

Návštěvník píše:
Návštěvník píše:moc pěkné milé maminky jsem pedofil se 4 dětma co by jste udělali mě připravily byste děti o tatínka ?
tady by mozna byla na miste otazka, jak by se tatinkovi libilo, ze by se do jeho deti nekdo takhle 'zamiloval', nasledne se tak, jako tu vsichni deklarujete s nima 'jenom' kamaradil a cekal na ne, anebo nad jejich fotkami 'jenom' onanoval... tezka pohoda, ze jo...

a take by me samozrejme zajimala reakce vasi pani manzelky, nebo matky vasich deti - ta vas asi ve vasi orientaci stoprocentne podporuje a take by ji vsechno tohle asi bylo suma fuk...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Pokud bych byl otec a někdo by kamarádil s mými dětmi, zajímalo by mě především to, jak se k mým dětem chová, a také bych si všímal reakcí dětí - jestli se na dotyčného těší a nebo spíš ne.

Pokud by si někdo chtěl masturbovat nad fotkou mého dítěte, tak mu tu fotku klidně i dám, s tímto nemám vůbec žádný problém. Raději ať si zamasturbuje nad fotkou, než kdyby měl masturbovat nad skutečným dítětem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Teenbl, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Elfik

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Elfik »

Hovoris o veciach o ktorych nemas ani potuchy...ako keby si hovoril o Tom ako sa zije s rakovinou!nemas ani tusenie ako by si sa ako otec zachoval!mozno si myslis ze ak poznas pohlad a tej druhej strany ze by si toleroval,ale i opak moze byt pravdou ...pozor na to
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Tak hlavně nad případnými riziky dokážu přemýšlet s větším nadhledem, nikoliv s přehnanou úzkostlivostí, především proto, že si dokážu dost dobře představit, co se pedofilovi, který by se případně o moje dítě zajímal, může "honit" hlavou. Nejsou to žádné šílenosti, ale naopak - vím, že moje dítě by bylo s někým, kdo mu bude věnovat pozornost a s kým si díky tomu užije společně strávený čas.

Svoje dítě bych ale v žádném případě nesvěřil člověku, který by mi připadal divný nebo kterého bych neznal a nebo kterému bych jednoduše nevěřil. Lhostejno, zda je pedofil, zoofil, gerontofil, gynekofil, androfil, sadosta nebo fetišista, žena či muž.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Toto mi přišlo včera v 17:51 na email:

"chod sa liecit....ty niesi normalny zneuzivat 4-12r deti????kokooooooooot"

Někdo si nejspíš spletl věk dětí, který se nám líbí, a myslí si, že máme tady v profilech napsané věky dětí, které zneužíváme. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Dan »

Milí návštěvníci, či návštěvnice, mám jisté pochopení pro určitý šok, který vám existence pedofilních stránek mohla způsobit. Pojďme se o tom nadále bavit! Například o té problematice onanování nad veřejně dostupnými fotkami. Sám za sebe například mohu říct, že nemasturbuju nad představami dětí, které znám, ani nad jejich fotkami, taková osobní zásada. Když jsem nad tím přemýšlel i z vaše rodičovského úhlu pohledu, musím přiznat, že i mně by bylo částečné nepříjemné, kdyby někdo onanoval nad fotkou chlapce, kterého mám rád. Pokud bych někde nalezl veřejně dostupné album, kde by byl třeba na fotkách poněkud odhalen, pravděpodobně bych jeho mamince doporučil, aby si takové album přinejmenším zaheslovala.
A to samé mohu doporučit i vám. Pokud vám skutečně vadí představa, že někdo může onanovat nad představou vašeho dítěte, ano nejlepší řešení je nemít fotky vašich dětí veřejně, skutečně nemůžete nikdy ani domyslet, kdo se k vašim fotkám může dostat, řekl bych, že to může být třeba i někdo nějak horší než jen onanující pedofil. Za sebe osobně si myslím, že rodinná alba se mají otevírat v kruhu rodiny a nejbližších známých.
Abych tu představu o pedofilech snad ještě trochu ujasnil. Opravdu nejen onanií živ je pedofil. Ano i já a moji přátelé procházíme občas po večerech různá alba dětí, případně si posíláme odkazy na jejich fotky, ale velmi často nejde o účely inspirace pro masturbaci, ale čistě o to, že děti na fotkách považujeme za krásné, roztomilé, vzbuzuje to v nás jistý estetický vzruch. Ale ano, pokud někdo narazí na veřejně dostupné fotky, kde je dítě v plavkách nebo úplně nahé, je zcela pravděpodobné, že u nich nějaký pedofil někdy onanoval. A bavme se o tom, snažme se o férový přístup, my říkáme, že to takhle je a bude protože to nikdo nezarazí, a j si nemyslím, že jsou oprávněné důvody, aby to někdo zarážel. Vy tuto informaci zas můžete diskutovat a předávat si mezi sebou, jako i momentálně diskutujete, já bych jen byl daleko radši, kdybychom se v této diskuzi nemuseli urážet, vyhrožovat si smrtí, nebo se vzájemně vysmívat opačným názorům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 6):
Tony, Thomas Hermit, Kasz, malylover, ivpe, Kuba
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Troper »

Toto su mi teda prirovnania. Porovnavat rodicovstvo s rakovinou. Vy tiez nechapete, ake je to byt pedofilom a to ze vela z nas (napr. ja) nie sme z tohto faktu o sebe moc nadseni. Len tak mimochodom, su tu aj ludia ktori su sami rodicmi a ano su pedo a nie neznamena to ze by zneuzivali vlastne deti.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

"n: koncim s MK!"

Žel i takové to může mít dopady. Ale je to tím, že ty osoby racionálně nepřemýšlí nad riziky a dopady serveru, který je všem veřejně přístupný. Určitě nebylo naším cílem rozložit tamní server, aby snad tamní maminky znechuceně odcházeli. Je to jejich místo, nikdo jim to místo nebere. Tady je zase naše místo a taky nám ho nikdo nebere, nebo spíš přesněji nemůže vzít, naštěstí.

Je vidět, že informovanost o pedofilii je velice malá.

Maminky nejen z MK, které se bojíte, že nad fotkou Vaše dítěte bude někdo onanovat,
je třeba říct, že ačkoliv se Vám to líbit nemusí, Vám ani Vašemu dítěti to neublíží. To byste se museli bát chodit ven se svými dětmi, protože cestou potkáte mnoho osob... a může se stát, že některý kolemjdoucí si pak večer před spaním vyvolá představu Vašeho dítěte, nad kterou si v soukromí zamasturbuje... odlehčí svému sexuálnímu napětí, a život jde dál. Vašemu dítěti tím nijak neublíží. Stejně je to i s fotkami (jakýmikoliv) na internetu.

Máte právo na to, aby fotky s Vašimi dětmi nebyly zveřejňované na jiných serverech bez Vašeho vědomí a souhlasu. Ovšem pokud už dáte nějaké album k dispozici veřejně a lze na takové album odkazovat třeba i z našeho webu. Vašim dětem i tak nic nehrozí, ale pokud se Vám nelíbí, že někdo může stahovat Vaše soukromé fotky, které dáváte na internet, zabezpečte svá alba heslem. Pokud nechcete dávat heslo, protože by Vám to bylo na obtíž, vězte, že i bez zaheslovaného veřejně přístupného alba Vašemu dítěti žádné riziko nehrozí. Psal jsem již ve včerejší diskuzi s vámi, že pokud bych chtěl nějaké dítě zneužít nebo znásilnit, proč bych jezdil z ČR na Slovensko, když vedle domu, kde bydlím, je základní škola, když do domu denně vcházím a i jedu teba sám ve výtahu s nějakým dítětem, které by v tu chvíli nemělo vůbec žádnou šanci se ubránit...

Protože jsem spořádaný člověk a občan, nikdy by mě nenapadlo jakémukoliv dítěti ublížit, naopak, pokud bych viděl, že někdo nějakému dítěti ubližuje, tak bych okamžitě zasáhl. Mám děti rád stejně jako je máte rádi Vy. Jen nad některými věcmi uvažuji víc racionálně - vím, že masturbací nad fotkou v soukromí doma u počítače nikomu neubližuji.

A samozřejmě, jak psal Dan - pokud už se díváme na fotky dětí, ponejvíce je to z toho důvodu, že se nám líbí, že jsou krásné, že se chceme pokochat tou krásou, momentkou, kterou někdo zachytil. Mám takových fotek v počítači několik. Děti jsou pro nás nejkrásnější stvoření pod Sluncem.

Tento web existuje proto, abychom my s Vámi a Vy s námi mohli diskutovat. Kdyby tento web neexistoval, ani byste nevěděli, že nějací pedofilové, z nichž většina děti nikdy nezneužila, existují. Žijeme mezi vámi, jsme součástí společnosti. Jsme Vašimi kamarády, známými, v některých případech i partnery a manžely. Často však také Vašimi syny. Jsou mezi námi lidé, kteří se nikdy v životě nikomu nesvěřili s tím, že se jim líbí děti, takže ani jejich rodiče a nejbližší kamarádi nebo životní partner to ani netuší. Netuší, protože do hlavy nám nikdo nevidí, na první pohled nikdo nic nepozná.

Může se stát, že se Vám narodí pedofilní syn, může se stát, že Vás jiná maminka prostřenictvím Vašeho serveru požádá o pomoc, že se jí svěřil syn... atd. Jak budete reagovat? Zřejmě těžko nenávistnými příspěvky. Aby Vám v takových chvílích nedošel dech, založili jsme tento web, kde je možné se anonymně zeptat i sexuologa přes naši Poradnu. Díky našemu webu máte přístup ke všem informacím o pedofilii, jak k odborným, tak i laickým, našim zkušenostem ze života, které mohou pomoci udělat si jasno a neudělat nějaký unáhlený krok. Známe případy, kdy rodina vyhodila svého syna z domu, jen proto, že se svěřil s tím, že se mu líbí děti.

Víc je na stránkách http://www.nejenhomo.cz, tak je to komplexně vysvětleno.

Na závěr výzva pro všechny: Posuzujme druhé lidi podle činů, ne podle jejich sexuálních preferencí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
malylover, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Tak tu máme zase jednu oficiální reakci - odepsal jsem samozřejmě, že se může zeptat na cokoliv.

Dobrý deň prajem,
som zo slovenského denníka PLUS JEDEN DEŇ, chcem sa opýtať či by ste si na mňa našli pár minút času a prostredníctvom mailu, prípadne telefónu mi odpovedali na pár otázok. Vaše príspevky na stránke http://www.modrykonik.sk znepokojili užívateľky stránky a strhla sa veľká diskusia, preto som sa vás rozhodla osloviť.

Vopred veľmi pekne ďakujem a prajem pekný deň.

S pozdravom

Mgr. Klimešová Petra
vedúca oddelenia publicistiky
denníka Plus jeden deň
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Napsal mi admin Modrého koníka:

mariosmykal, 2013-09-10 14:04:50, píše:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj!

Píšem ti ako administrátor stránky. Rozhodol som sa ti tento login dočasne nezablokovať. Rád si s tebou napíšem.

Sledoval som diskusiu aj u vás na http://www.pedofilie-info.cz a tiež aj tvoje príspevky. Chápem, že tvoj úmysel je robiť osvetu v pedofílii, robíš to však zlým spôsobom. Neexistuje žiaden spôsob, ako by si túto tému prezentoval na stránke o rodičovstve a tehotenstve. Mamičky budú vždy proti tebe/vám a rovnako aj my, administrátori stránky.

Uvedom si, že nie sme proti vám, pedofilom. Rešpektujeme, že sa vám páčia deti. Pokojne u nás na stránke buďte, avšak nevyjadrujte sa. Je to provokácia a rana do živého. Tomu, že sa na stránku zaregistruje pedofil nemáme ako zabrániť. Avšak to, že prispieva a chce vysvetliť mamičkám, ktoré svoje deti milujú, že ich miluje aj on, nie je zlúčitelné a nebude fungovať. Vaše príspevky a loginy budeme zakaždým blokovať. Ak ti ide práve o toto, buď si vedomý, že login ti vždy zablokujeme.

Budem rád, ak ostanete aj naďalej pôsobiť na svojej stránky a my na svojej. Ak chceš robiť osvetu, je na to ešte príliš skoro. Možno raz budú aj mamičky tolerovať pedofíliu, v súčasnosti je to však niečo ako spojiť zástancu mieru a krajiny zabíjajúce kvôli rope a podobne. Venujme sa veciam, ktorým rozumieme a na miestach, kam patria.

Cítim z tvojej komunikácie, že nie si zákerný a hlúpy, preto verím, že sa pochopíme a s prispievaním na našej stránke nebudeš pokračovať.

Maj sa pekne,

Mário Šmýkal
Asmira Team


Moje odpověď:

Milý Mário,
jakým způsobem jsem přišel k Vašim stránkám, to nejspíš víš. Chtěl jsem se vyjádřit k tématu, ze kterého vedl odkaz na naše stránky. Pokud se někde diskutuje o pedofilii, mám tendenci si diskuzi přečíst (což bez registrace nešlo), a pokud se v diskuzi objevují příspěvky, které jsou "mimo", snažím se do takové diskuze věcně vložit uvést informace nebo mylné doměnky lidí na pravou míru. Pedofilie je tabu a hodně lidí si myslí, že o pedofilech a pedofilii ví vše. Není tomu tak.

Určitě nechci nijak narušit Váš server a jeho provoz, to rozhodně není můj cíl. Avšak jak jsem již mockrát psal - i zdejším maminkám se může narodit pedofilní syn. Nebo se na ně obrátí jejich kamarádka, které se narodí pedofilní syn. Je dobré vědět, o co jde, a je dobré vědět, na koho se obrátit a kde hledat informace, je také dobré vědět, jak na takové sdělení zareagovat. Když už tedy vedly odkazy z Vašich stránek na naše a probíhala tady diskuze, která probíhala, bylo mou přirozenou povinností se do diskuze vložit.

Nebudu ani zakládat diskuze, ani vkládat příspěvky nebo odkazy do diskuzí, která nesouvisí s naším tématem. Pokud ale některý jiný uživatel uvede informaci, která bude zavádějící, na rovinu říkám, že na takovou informaci zareaguji. Pokud se takto můžeme o koexistenci domluvit, budu rád. Nebo pokud by bylo možné vyhradit jedno téma, ve kterém bychom mohli vést diskuzi, to by bylo asi úplně nejoptimálnější. Do jiných témat bych nepsal, a uživatelky, které by neměly zájem diskutovat, by takové téma jednoduše ignorovali.

Pak bych i smazal z veřejné části našeho fóra celou včerejší diskuzi. Staví zdejší uživatelky do velmi negativního světla, avšak myslím si, že jedině otevřenou a slušnou diskuzí můžeme k něčemu konstruktivnímu dospět.

Jak už jsem vzpomínal v diskuzích, velice úzce spolupracujeme se sexuology, náš web má za cíl působit preventivně a pomáhat pedofilům k tomu, aby děti nikdy nezneužili. Sami sexuologové naši aktivitu vítají.

Pokud by toto bylo možné nějak rozumně vysvětlit i uživatelkám Modrého koníka, bylo by to fajn. Kontaktovala mne redaktorka z Plus jeden deň s žádostí o rozhovor.

Osvěta je důležitá i mezi těmi, pro které je pedofilia apriori "zvhlosťou". Věřím, že se podaří docílit situace, kdy nebudu muset kvůli každé jednotlivé reakci zakládat nový nick.

Můžeme se nějak takto, jak navrhuji, konstruktivně domluvit?

S pozdravem
Petr Kasz
adminsitrátor http://www.pedofilie-info.cz a http://www.nejenhomo.cz
člen Československé pedofilní komunity (ČEPEK)
email: [email protected]

P.S. Kontaktovali mě mnozí naši členové, že mají chuť se do diskuze také vložit, stopnul jsem je, protože by to nemělo smysl, mezi námi jsou také lidé, kteří jednají emotivně a nebylo by dobré, kdyby jejich příspěvky zaplavily Váš web. Svého admina většinou poslechnou. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
malylover, Kuba, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Thomas Hermit
Registrovaný uživatel
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 50
Dal: 8 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Thomas Hermit »

Sice se mi princip, že se o pedofilech, tj. i o mně baví, a já se k tomu nesmím vyjádřit, se mi vůbec nelíbí, přesto mám pocit, že tady se dalším "tlačením na pilu" nic nedosáhne. Já bych doporčoval se z MK, alespoň na nějakou dobu, stáhnout.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Jednorozec »

Není nad demokratický přístup "my o Vás můžeme lhát a urážet Vás, ale vy musíte držet hubu".
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Thomas Hermit píše:Sice se mi princip, že se o pedofilech, tj. i o mně baví, a já se k tomu nesmím vyjádřit, se mi vůbec nelíbí, přesto mám pocit, že tady se dalším "tlačením na pilu" nic nedosáhne. Já bych doporčoval se z MK, alespoň na nějakou dobu, stáhnout.
Každá bouřlivá diskuze jednoho dne sama utichne. Trvám na tom, že pokud tam bude někdo psát nějaké zavádějící informace o pedofilii nebo pedofilech, do diskuze se vložím, abych informace zkorigoval nebo uvedl na pravou míru. Pokud nechtějí, abychom tam psali příspěvky, budou muset o pedofilii mlčet. Což ale nikomu nic dobrého nepřinese.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Jednorozec »

Co se zeptat admina jestli by nebyl za to, že zablokuje jakoukoli diskuzi o pedofilii u nich (bez ohledu kdo to napíše) a diskutující odkáže na náš web kde je nebude nikdo cenzurovat a my se můžeme bránit nařčením?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od Kasz »

Díky za nápad. Už mi odpověděl znovu, takže mu později večer také ještě odpovím, vše zde zase pak vložím.

Problém trochu cítím v tom, že se záměrně vylučuje nějaké téma z diskuze, aniž by porušovalo zákony. To se pak taky může nějaký deník, časopis nebo rozhlasová stanice rozhodnout, že nebude informvoat o pedofilii... a jsme tam, kde jsme byli.

Paní redaktorce do Plus jeden deň jsem nějaký text zaslal, rovněž zde uveřejním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
elfik

Re: Modrý Koník

Nový příspěvek od elfik »

Admin na modrom koniku poctivo blokuje a stahuje vsetky temy suvisiace s vasou temou a s vasou strankou...bohuzial vdaka tomu ztahuje uuuplne vsetko co s atyka akejkovek situacie o pedofilii ako takej...napriklad aj dnesny clanok o 40 rocnom hovedu ktore znasilnilo svoju 8 rocnu nevestu!no to je uz naozja grc...

co sa tyka prirovnania pedofilie k rakovine...bolo to prirovnane k niecomu coho sa obava kazdy "normalny" clovek...a v pripade rodicov hadam pochopitelne...iny priklad ma nenapadol bohuzial...neslo mi o to vyvolavat nejaku hadku ani nic podobne mojim cielom bolo tiez len vykreslit to ako a preco sa vas vpad na modry konik dotklo mamiciek a okoloiducich...peace
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů