Holčičko moje nejkrásnější (píseň)

VLASTNÍ TVORBA slouží ke sdílení vlastní tvorby uživatelů – povídek, črt, básní, písní, kreseb, případně i fotografií a videoklipů zobrazujících veřejně známé osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání vlastní tvorby uživatelů.
  2. Je přísně zakázáno vkládání tvorby, která je sexuálně explicitní či provokativní.
  3. V případě, že je v rámci vlákna uvedeno audiovizuální dílo zobrazující reálnou osobu, musí se jednat o osobu, která je veřejně známá či na veřejnosti se prezentující a která je v současnosti starší 18 let (narozena do r. 2003 včetně). Fotografie, obrázky a videa je zároveň možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Holčičko moje nejkrásnější (píseň)

Nový příspěvek od Daniel »

I když inspirací pro napsání této písničky byla původně úplně jiná dívenka, písničku jsem nakonec psal a věnoval svojí sedmileté dceři. Včera jsem ji písničku zazpíval. A výjimečně jsem se rozhodl požádat ji o to, abych písničku směl ukázat i někomu dalšímu.

Rozhodl jsem se písničku zveřejnit na tomto webu, protože bych se chtěl sdílel o tom, jaké štěstí prožívá heterosexuální pedofil, který má ve své blízkost krásnou holčičku. Holčičku, která je pro mě tou nejkrásnější na světě. Holčičku, kterou mohu brát do náruče, hladit po jejích krásných vláskách a dívat se do jejích modrých očí. Do stejně modrých očí, jaké mám já. Holčičku, které mohu občas napsat písničku, občas se s ní projet na kolečkových bruslích a občas ji zlechtat. Holčičku, která jako jediná na světě ve mne nevzbuzuje sexuální touhu. Holčičku, kterou prostě mohu mít rád.

Rád bych zde píseň zveřejnil v notovém zápise v pdf, bohužel na vkládání příloh zatím nemám oprávnění :-( Tak alespoň slova.

Holčičko moje nejkrásnější

1. Dvě modrá očka, vidím se v nich,
uprostřed nosík, několik pih.
Tvůj sladký úsměv v srdci svém mám,
nejhezčí ze všech, co jenom znám.

Ref. Krásná jsi tak, jakou Bůh tě vidí,
pro něj jsi nejhezčí ze všech lidí.
Krásná jsi pro toho kdo tě má rád,
ať rosteš do krásy chtěl bych ti přát.

2. Jak rád se dívám do tvých očí,
jak rád tě držím v svém náručí.
Jak rád tě hladím po vláskách tvých
do dvou copánků zapletených.

3. Jak rád tě vidím šťastně se smát,
s hračkami svými v klidu si hrát.
S tebou se cítím nejšťastnější,
holčičko moje nejkrásnější.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Holčičko moje nejkrásnější (píseň)

Nový příspěvek od Daniel »

Získal jsem status registrovaného člena a právo vkládat přílohy. Přikládám notový zápis písně.
holčičko moje nejkrásnější.pdf
(52.07 KiB) Staženo 496 x
Doplněno: Přidal jsem midi soubor.
holčičko moje nejkrásnější.mid
(1.38 KiB) Staženo 471 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Gabriel Svoboda, Marco Freeman
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti