Kdy u vas zacala pedofilie?

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od malou »

Ahoj Lidi,

Jsem tady novej,trošku nevim jak začít.Jsem z Jižní Moravy a lýbý se mi holčicky,no příž je miluji(ale i ženský.)Chtěl bych se vás na něco zeptat.V médiích se často dočítám ze pedofilové emocionálně,myšlenkově a citově zustaly na urovni dítětě.To o sobe nemužu říct já jsem se v dětství necítíl jako dítě a v dospělosti ne jako dospělí.Zkratka nechcu být škatulkován.

S dětmi si často hraju ale ne že bych byl na urovni nich ale cítím se příž jako jejich vychovatel a ochránce.

Jako malej kluk se mi příž líbyly nahé dospělé ženy než holčičky(když jsem měl to štěstí nějakou nahou uvydět).Měl jsem i kamarádky v mojem věku ale někdy jsem na holčičky nebyl zrovna hodný.Zlom přišel když mě bylo tak 13-14 to jsem jsem začal po nich pokukovávat ale v té době jsem to nebral jako pedofilii.

Jako 14 letý jsem se zamiloval do 10-11 letý holčičky *air_kiss* .A od tý doby se to se mnou vleče.

Já bych jse chtěl zeptat.Kdy u vás začala pedofilie?Já vým že už se tady nato někdo vyjádřil.Ale chtěl bych vědět jestly nejsu sám u koho to začalo až v pozdějším věku.
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 11. 10. 2013, 12:17:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Téma přesunuto do sekce pro nováčky.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Kasz »

První příznaky toho, že jsem pedofil, jsem zpětně pozoroval ve 13 letech, ale až ve 20 letech jsem si vědomě přiznal, že jsem pedofil. Jsou určitě i pedofilové, kteří si to přiznali ještě později.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vítej!

Začátek pedofilie ve 13-14 letech není "pozdě", to je normální u většiny pedofilů. V dětství mi byly holky-vrstevnice protivné stejně, jako většině kluků. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Daniel »

První příznaky se objevili ve 12, plně mi to došlo v 17, že pedofil jsem a pedofilem zůstanu až do konce života jsem pochopil ve 31 a smířil se s tím ve 38. A tiše závidím všem, kteří to stihli v mladším věku.

Při hře s dětmi se také nesnižuji (to je blbé slovo, ale lepší mě nenapadá) na jejich úroveň. Ono to ani nejde. Dítětem už dávno nejsem a doba dětských her a fantazií je pryč. Ale nezapomněl jsem. Dětský svět mě fascinuje a myslím si o sobě, že dovedu naslouchat. Když slyším na hřišti maminku, jak potřetí říká svému dítěti, ať si uklidí tu hračku, a dítě ji už potřetí odpovídá, že to není hračka ale pejsek Alík, trhá mi to uši a musím kroutit hlavou nad tou neuvěřitelnou nechápavostí některých dospělých. Těší mě, když mám možnost naslouchat dětským fantaziím a přetvářet je v písničky. A těší mě, když u mě děti hledají jako u dospělého ochranu a pocit bezpečí.
Naposledy upravil(a) Daniel dne pátek 11. 10. 2013, 17:24:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Myš »

První projevy přišly s nástupem do puberty, kolem 12. Uvažovat o tom, že jsem pedofil, jsem začal mezi 14 a 15, ale bylo to dost nejisté, vzhledem k tomu, že jsem ani pořádně nevěděl, co to pedofilie je.

Hra s dětmi, úžasné téma :) Dělat ze sebe vrstevníka kluků se nesnažím, ani bych to neuměl a necítil se v takové roli dobře, ale na druhou stranu i v každém dospělém je stále kus dítěte nebo jisté hravosti. Těší mě jak když si s dětmi můžu hrát a probouzet v sobě tu "dětskou" stránku, ale ještě více mě těší, když mám tu možnost se chovat jako rozumný dospělák - naslouchat věcem, které nemají komu říci, nebo pomáhat řešit věci, které by jiní třeba neřešili.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Silesia, radoslav
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Flatron
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Příspěvky: 17
Dal: 6 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Flatron »

Já si toho začal všímat přesně ve 12 letech. Zamiloval jsem se tehdy do stejně starého spolužáka. Byli jsme přátelé, takže jsem tomu nepřikládal velikou váhu. Bral jsem ho jako hodně hodně dobrého kamaráda. Já ale stárnul a začal jsem si všímat s každým dalším rokem, že moji přátelé nejsou staří jako já. Tedy měl jsem i stejně staré přátelé, ale necítil jsem se s nimi tak dobře a tak šťastný jako s těmi cca 12letými.
Dnes je mi 20 let a jsem si tím naprosto jistý, jsem pedofil a přitahují mě kluci kolem 12 let. Nyní prožívám velmi těžké období, protože se mi "rozbilo" intenzivní přátelství s jedním klukem. Dokonce mě to zasáhlo tak, že jsem momentálně skončil na psychiatrii.

Co dodat dál... malého chlapce bych nikdy nezneužil (rozhodně ne proti jeho vůli). Nedokážu si představit, že bych ho násilím nutil dělal něco, co se mi nelíbí. Uspokojuje mě ten vztah - to když po mě touží, když se na mě těší a rád mě vidí. Za posledních 8 let jsem byl 3x šťastný. Bylo to tehdy, když jsem svým chováním "donutil" nějakého malého chlapce udělat to, že se zastavil, podíval se na mě... pomalu ke mě přišel... pevně mě objal a dojatým hlasem řekl: "Já tě mám tak rád!" / "Já bych tě chtěl mít jako bráchu".
To je moje pedofilie... to je to po čem toužím. To je pro mě číslo 1.
Že mě chlapci přitahují i sexuálně, že bych je rád viděl nahé apod. to je druhá věc. To popřít nemohu. Mezi mnou a chlapci ale nebylo nikdy víc, než pohlazení nebo polibek na hlavu nebo rameno.

Nevím jak to dělám, ale s chlapci to ale umím. každý se se mnou chce kamarádit, každý se mnou byl vždycky šťastný. Baví mě jim pomáhat, naslouchat jim a radit jim.

S čím jsem se ale zatím nevyrovnal je to, že když nějakého chlapce potkám na ulici a líbí se mi, dostanu ihned deprese. Strašně bych se s ním přál kamarádit. Chtěl bych vědět, jak se jmenuje, co má za problémy, co ho baví... Vím, že by se mnou byl šťastný, ale prostě za ním nemůžu přijít a říct: "Ahoj, budeme se kamarádit, jo?" Navázat s dítětem přátelství je (si myslím) těžké. Udržet si ho už ale pro mě není problém - takové přátelství pro mě má víc než cenu zlata.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Flatron za příspěvky (celkem 3):
Kasz, MarkM, Daniel
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Kasz »

Flatron píše:... když nějakého chlapce potkám na ulici a líbí se mi, dostanu ihned deprese. Strašně bych se s ním přál kamarádit. Chtěl bych vědět, jak se jmenuje, co má za problémy, co ho baví...
Toto, co popisuješ, je zcela typický projev sexuálně motivačního systému, konkrétně proceptivní fáze - kdy by ses chtěl seznámit, blíž dotyčnou osobu poznat. Nejinak je to i u mě. Moc rád bych se seznámil, ale nejde to, bohužel.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Kasz »

kvetak píše:... jsem si myslel že jsem se toho zbavil ale není tomu tak...
A my tady do tebe několik měsíců dujem... Doposud jsi trval na tom, že jsi jednoznačně vyléčený. Chápeš, jak tím zpochybňuješ sebe sama, tedy i svoje další různé výroky?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Kasz »

kvetak píše:
Flatron píše:Co dodat dál... malého chlapce bych nikdy nezneužil (rozhodně ne proti jeho vůli).
No nechci se tě nějak dotknout, ale musím se zeptat kdyby to ten malej chtěl myslím třeba hlazení nebo porovnávaní velikosti penisu například. Tak by si s tím problém neměl ? Ono to tak skoro vyzníva..... Jen se ptám. Pozor můžeš se do takové situace dostat pak je hodně důležité se ovládnout a nepřekročit tu hranici ze které není návratu jak pro tebe tak pro kluka.
Už kdesi jsem psal, že pokud by mě dívka, se kterou bych měl velmi blízký vztah, sama sváděla, sama by chtěla se mnou vyzkoušet nějaké sexuální aktivity, bylo by jí 12 a více a já jí naprosto věřil, tak bych jen horko těžko odolával. Neznamená to, že bych neodolal, ale byla by to pro mě velmi riziková situace. Z morálního hlediska by se asi nejednalo o zneužití, pokud bych jí chtěl udělat dobře, nicméně je otázkou, zda by v tak mladém věku nezanechaly dobrovolné sexuální aktivity do budoucna nějaký negativní následek, což by určitě nebylo dobré. Z právního by se o zneužití samozřejmě a bez pochyby jednalo. Je tedy určitě dobré počkat s jakýmikoliv sexuálními aktivitami minimálně do doby, než daná dívka bude mít věk nad zákonnou hranicí. Myslím si, že tuto (či podobnou) situaci měl Flatron na mysli.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Maňásek
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Myš »

Flatron píše: "Já tě mám tak rád!" / "Já bych tě chtěl mít jako bráchu".
To je moje pedofilie... to je to po čem toužím. To je pro mě číslo 1.
To je nejúžasnější, co může pedofil slyšet. Také jsem měl to štěstí a ten pocit mě hřeje u srdce pokaždé, když si vzpomenu. Naposledy se mi to stalo přes léto v zahraničí a vůbec se mi pak nechtělo domů, a on sám říkal, že ani jemu se domů nechce :) (je ze státu, kde jsem byl, ale potkal jsem ho v jiném prostředí, než jeho domovském).
Nyní prožívám velmi těžké období, protože se mi "rozbilo" intenzivní přátelství s jedním klukem
To je mi opravdu líto. Kdyby se to stalo mě, také bych se s tím těžko srovnával. Proč se to vlastně stalo?

Abych se v životě moc nezklamal, snažím se svoji lásku tolik neprociťovat, a dělat co nejvíc ostatních věcí, které mě baví a mám je rád, než být s ním, nebo na něj myslet. Být s ním jde stejně jen zřídka, a když bych na něj často myslel, začal bych se "užírat" tím, jak málo s ním můžu být. Není to jednoduché, ale když si na něj vzpomenu, není to on, kdo by mě nějak tahal ze špatné nálady, ale taková třešnička na dortu mé dobré nálady. Krásnější třešničku si těžko představit :) Funguje to, ale není jednoduché ani možné v tomto rozpoložení zůstávat stále. Věčné štěstí by nás ale přece nikam neposunulo, ne?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Silesia, radoslav
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Flatron
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Příspěvky: 17
Dal: 6 poděkování
Dostal: 19 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Flatron »

Myš píše:
To je mi opravdu líto. Kdyby se to stalo mě, také bych se s tím těžko srovnával. Proč se to vlastně stalo?
No, je to taková zvláštní složitá událost.
Normálně jsme se spolu kamarádili, jeho rodiče mě velmi dobře znali - proti našemu přátelství nic neměli. Jednoho dne ale se mnou přestal komunikovat, naprosto. Byl jsem z toho velmi smutný, až v depresích. Nevěděl jsem co se děje. Pár dní na to jsem měl ošklivý úraz, kvůli které mu jsem byl 2x na operaci v plné narkóze. Při prvním uspání se mi zdál sen o tom mém kamarádovi.. vystupovali v něm i jeho rodiče. Sen neměl skoro žádný příběh, byli to spíš jenom pocity (velmi nepříjemné), jako kdybych se do nich během operace vcítil.
Po propuštění z nemocnice jsem chtěl vědět, co se děje! Kontaktoval jsem tedy jeho maminku a sešel se s ní. Ihned jsem ji řekl, co se mi všechno stalo a co se mi zdálo v narkóze. Když jsem se jí ptal, proč se se mnou její syn už nebaví. odpověděla mi naprosto šokující zprávou.
Prý vše co se mi zdálo je pravda, přesně jak jsem to popisoval. Maminka toho mého milovaného kamaráda zjistila, že je lesba. Ani si nedokážu představit, jak to s mým kamarádem muselo otřást. Bylo mi ihned jasné, že si ani nedokážu představit, jak mu je. Jak se stydí a bojí se, že se to někdo dozví.
Řekla mi, ať ho raději nechám chvíli být, že to chce čas, aby se z toho dostal.
Nevím proč, ale ihned jsem se jí svěřil zase já se svým tajemstvím - řekl jsem jí, že jsem se do jejího syna zamiloval. Vzala to naprosto v pohodě, prý to dokonce chvílemi i cítila, že se s ním jenom nekamarádím.
Bohužel, ihned po tomto incidentu jsem se musel odstěhovat, a to daleko. Už se s ním nejspíš nikdy neuvidím. Nikdy mu nebudu moct říct, jak moc si ho vážím. Nikdy už mě zase neobejme a neřekne mi, jak moc mě má rád. To je to, co mě momentálně trápí - že by třeba potřeboval pomoct, promluvit si o tom, ale nemá s kým. Mě se mohl svěřit kdykoliv s čímkoliv a vždy jsem jeho tajemství udržel.

Takovou bolest jsem ještě nikdy nezažil. Těší mě akorát to, že nic z toho není má vina.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj nevěs hlavu,
nevím kolik let je tobě, ale jsi li větší můžeš za ním za čas zajet.
Já jsem se tento víkend sešel s kluky které jsem už 4 roky neviděl a bylo to moc fajn.

V každém případě doufám, že ti brzy bude příjeměji, zaroven doufám, že máš šťasnou ruku při výběru lékaře.
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od kredenc »

Mne sa to stalo podobne ako tebe, len ja som sa zaľúbil do 11 ročnej, keď som mal dokonca 16 :) a odvtedy sa to tiež so mnou viezlo. Začal som poškuľovať okrem po dospelých ženách a rovesníčkach aj po dievčatkách od 3-13. Čiže podľa mňa sa to u teba určite neobjavilo neskoro :)
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Myš »

kvetak píše:No hele musel jsem to přehodnotit já chápu , že je to naprd ale je to tak, co mám lhát ? Abych si zachoval svou tvář a nebyl teď pro vás pokrytec ? No zvolil jsem pravdu pečlivě jsem o tom přemýšlel a zkoumal sám sebe a dospěl k tomu co jsem napsal....Ale třeba ten sadizmus je pryč hodně se mě to příčí nedokážu si to už ani představit.... Ale to neznamená že netrvám na tom ostatním i na tom, že to vyléčit lze skrze Krista...
Dobrá věc, že jsi si to přiznal. Alespoň ti to dává možnost začít na sobě doopravdy pracovat a přijmout sama sebe. Když v souvislosti začneš na ČEPEK přispívat rozumněji, o to lépe.

Co se Boha týče, u mě nastala velká změna, když jsem přestal hledat Boha "někde venku". Našel jsem ho v sobě.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od tdnka »

odjakžyva :D
(pardon, ale tvoje důsledná inverze " i " a "ypsilon" je bombová @= Mám rád, když si lidi stojej za svým:-))

ale k věci:

Od dětství jakési tušení. V dětství rozporuplnost: nenáviděl jsem kýčovité filmy, které stavěly na dětské roztomilosti a kráse. Přišlo mi to příliš laciné. zároveň mne strašně s**lo, že mne tak dojímají.

Od 12-ti let (a nejspíš asi už dřív) erotické fantazie.

A v pubertě (13+) pak časopisy pro pilné ženy - pletení, šití atd: ale jen vybrané stránky: e.g. "Jarní barevná kolekce pro naše princezny":-))
Krásné modelky!
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Už od 8 rokov sa mi páčili dievčatka. Lenže vtedy som to bral uplne normálne pretože som bol malý a pritahovali ma seberovné. Asi od 10 rokov som začal pocitovať zmeny, ktoré som si nevedel (vtedy pochopiteľne ako dieťa) vysvetliť. Cítil som niečo, čo neviem vysvetliť ani teraz. Ale neriešil som to.

Už vtedy som pokukoval po 7 ročných dievčatkách.
Bral som to ako prirodzenosť, že sa mi páčia. Podla mna to, že som to bral ako prirodzenosť v školskom veku mi pomohlo vyhnúť sa zbytočným otázkam...pretože som sa pokladal za normálneho, ani som si uplne neuvedomoval že som iný...keby som si to uvedomoval asi by som sa s tym pravdepodobne niekomu zdoveril a to by nebol asi dobry napad.

v 12 rokoch som bol uplne zmetený. Nechápal som čo sa deje. Vedel som, že sa mi páčia malé dievčatká, len som nedokázal pochopiť, prečo. Obrovský zmatok.

v 14 som veľmi rýchlo zistil, že sa nikomu nepáčia iba mne.
Čo som spravil? ..Nikomu som o tom nehovoril. Mal som veľa detských kamarátok, ktoré su moje kamarátky až do dnes. Nikomu to nebolo divné, že som snimi, že sa snimi hrajem bavím. Vedel som, že keby som to niekomu povedal, vysmiali by ma. Ale napriek tomuto, že som bol často snimi my hralo v mozgu, že keď to nikomu nie je čudne...možno je to normálne?
Hrozne som sa bál.

Sestranica si všimla, že akosi po nich pokukujem...povedal som jej pravdu..všetko..zobrala to v pohode..až do dnes mi pomáha..vdaka nej som spoznal dalšie detské kamarátky.
To v všetko v 14 ..

Rodičia mi kupili počítač v 14 ...našiel som túto stránku čistou náhodou keď som hľadal niečo, čo by mi vysvetlilo, prečo sa mi páčia dievčatká. Najprv som iba čítal a po dlhom čase som sa rozhodol zaregistrovať a prispievať. Keby nebolo tohto webu, neviem kto som. Musím priznať, že správy som nečítal v detstve ani nepozeral. Vdaka Bohu že nie lebo to by boli asi hrozne muky

Teraz mám 19 a snažím sa s tým žiť.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 4):
Gabriel Svoboda, Daniel, Kasz, Silesia
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

kvetak píše:No Danieli hlavně že jsem ti pomohl ale stejně si myslím, že v nebi neboudou pedofilové ani homosexuálové tedy bez urážky.
I když nic špatného neudělali?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Kdy u vas zacala pedofilie?

Nový příspěvek od efix »

Gabriel Svoboda píše:
kvetak píše:No Danieli hlavně že jsem ti pomohl ale stejně si myslím, že v nebi neboudou pedofilové ani homosexuálové tedy bez urážky.
I když nic špatného neudělali?
Ovsem ze v nebi budou pedofilove a homosexualove a to i kdyz neco spatneho udelali. Buh nikomu nestrani a spaseni jsme Jeho milosti. "neni totiz rozdilu. Vsichni zhresili a jsou daleko od Bozi slavy." a proto "jsou ospravedlnovani zadarmo Jeho milosti, vykoupenim v Kristu Jezisi."
O nejakem vyneti pedofilu v Bibli nectu. Haleluja! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi efix za příspěvek:
Cava19
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů