Nováček

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
august
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Příspěvky: 4
Dostal: 3 poděkování

Nováček

Nový příspěvek od august »

Ahoj, jmenuji se August, teda nejmenuji, ale kdybych si mohl vybrat, tak bych si vybral tohle jméno. Bude mi 26 let, z toho nemám moc velkou radost. A teď to velké onlinové přiznání, jsem pedofilní sadista, ano je to tak, vzrušuje mě představa velmi mladých dívek ktré jsou trestány, ponižovány atp. Vždycky jsme si říkal, kde se to ve mě jenom vzalo, ale fakt nevím. Když jsme chodil do školy, tak jsem sám byl dost dlouho obětí šikany ze strany spolužáků, nebylo to snadné, ale jestli tohle je ten důvod, prostě nevím. I když mě vzrušuje bolest a ponížení, zároveň ale cítím k dětem velkou náklonost a říkám si tak pro sebe, "jak bych se asi zachoval, kdybych měl příležitost." No příležitost už by párkrát byla a zachoval jsme se správně, ale člověk nikdy neví. Nikde se neléčím, nikdo to o mě neví naštěstí, jinak bych už asi byl mrtvej. Ale je to těžké se neustále přetvařovat a dělat jako že nic. Spousta lidí si o mě myslí, že jsem homosexuál, což dneska není tak hrozné. Mým problémem není kontrola sebe sama, abych neubližoval, mým problémem je se se svou odchylkou srovnat, stojí mě to dost duševních sil a v kombinaci s ostatními problémy v práci a rodině atp. to má někdy chuť zabalit. No v poslední době více, protože jsem se rozhodl pro práci, o které jsme si myslel, že mě bude bavit a posunovat a zatím mě spíše ubíjí a zejména z toho důvodu, že jsem to vyměnil za studium na zdravotní vošce, takže jsem mohl dělat povolání, kde byhc byl jaks taks užitečný. No jinak žiju sám, těch pár vztahů co jsem měl s normálnimi dívkami, jsem většinou dost rychle ukončil, prostě proto že jsem jim to nedokázal říct a zároveň jim dlouhodobě lhát, takže ano bylo tam hodně strachu a zbabělosti z mé strany, nad vodou mě drží rodina, táta, máma brácha a pes, takže resumé je asi takové, ano mám problémy vyrovnat se sám se sebou. Myšlenka, že já a malá menšina stejně postižených je na světě jenom proto, aby se mohla jenom dívat a maximálně si tak něco představovat, ještě být nenáviděn ze strany většiny, pro mě nění dostačující vyhlídka na naplněný život. Kladu si otázku, proč když už někdo vleče tak dost těžké břemeno, tak dostane ještě nějaké to kilo navíc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi august za příspěvky (celkem 3):
Kasz, simgiran, tdnka
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nováček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vítej!

Já si tvůj úděl neumím moc představit, když jsem "obyčejný" pedofil. Ale snad ti něco nepíšou zdejší pedofilní sadisté — máme je tu samozřejmě taky, a jsou se sebou snad celkem vyrovnaní. Do té doby si můžeš přečíst pár témat z dřívější doby (pokud jsi je už nečetl):

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=42
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=50
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=675
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=769
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=63&t=1562
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Nováček

Nový příspěvek od Myš »

Ahoj, vítej na ČEPEKU. Sebekontrola je podle mě to nejdůležitější, je dobře že ji máš. Zatímco problém si přiznat svoji sexualitu se týká hlavně tebe a přístupu k sobě, ztrátou sebekontroly můžeš ublížit jiným.

To s tím břemenem je zajímavý námět k filozofování, ale svými filozofickými názory tě vážně vítat nebudu :)

Sadismus...No, mám své zkušenosti. Ani jsem se o tom ještě moc nerozepisoval, protože sám moc nevím, jak na tom v téhle oblasti jsem. Měl jsem období, kdy násilí, trápení a ponižování v mých myšlenkách převládalo. Už dlouho takové potřeby nemám, a to ani příležitostně.

Je možné, že to není přirozenou složkou mé sexuality, a já si jen v myšlenkách kompenzoval vlastní traumata a pocity bezmoci a ublíženosti na konkrétních vrstevnících (o pedofilii jsem v té době neměl ani potuchy), kteří mě jak sexuálně přitahovali, tak jsem se jim takhle mohl pomstít. Nebo jsem jen na nějakou dobu tyhle myšlenky a představy přestal potřebovat a pedofilním sadistou jsem stále, jen se to z nějakého důvodu již nějakou dobu neprojevuje.

Ať už máš v myšlenkách cokoliv, dokud je ti jasná hranice mezi jimi a realitou, není třeba se tím moc trápit. Taky je fajn někdy své myšlenky nebrat moc vážně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Kasz, radoslav
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
august
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Příspěvky: 4
Dostal: 3 poděkování

Re: Nováček

Nový příspěvek od august »

Ahoj,
díky za uvítání, je dobré si o svých problémech napsat byť přes internet s někým, kdo má podobné problémy, zatím to zvládám, ale faktem je, že ten sadismus je u mě dost dominantní, když si vzpomenu kolikrát jsem už v duchu omlátil svému šéfovi hlavu o stůl, což ve mě vyvolává jenom veskrze příjemné pocity, ale ne teď to beru jako vtip.
No nic ještě jednou díky, mám pocit, že i ti přiznání po síti mi dost ulehčilo.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Nováček

Nový příspěvek od simgiran »

Ahoj, já jsem tak trochu sadomasochista, není to u mě tak výrazné, jsou pro mě vzrušující i vanilla věci a nemám nějaké vtíravé představy. Jsem tedy spíš masochista a kromě toho, že jsem na chlapce, jsem i na dospělé ženy. Moje masochistické fantazie se ubírají spíš k ženám, případně občas i k mužům (kteří mě jinak nepřitahují), kluků se příliš netýkají. Ale měl jsem i pár sadistických fantazií, i co se kluků týče. Sadomasochistickou složku své sexuality jsem objevil hodně brzy, na začátku puberty jsem měl hodně SM sexuálních fantazií, později jsem hodně hledal SM erotické povídky. Když mi bylo 18 nebo 19, tak jsem měl sen, ve kterém jsem znásilnil kluka, který byl hodně vzrušující.

Dovedu si představit, že může být obtížné vyrovnat se sadistickými fantaziemi o dětech, hlavně jestli u tebe převažují. Přece jen s klasickými sexuálními fantaziemi o dětech se vyrovnává lépe, tam když si pedofil uvědomí, že je jen fantazie a že fantazie nikomu neubližuje, tak má v představě něco pro něj hezkého, zatímco u těch sadistickým představ je to něco vzrušujícího, ale nemusí to být něco, co je člověku příjemné. Z vlastní zkušenosti třeba vím, že mě vzrušují určité věci, které pro mě nejsou esteticky přitažlivé a které bych nechtěl dělat mimo sex. Třeba v rámci sexuální představy mi může přijít vzrušující být v ženském oblečení, hlavně v nějakém sm vztahu, ale nechtěl bych v něm chodit normálně, odporuje to mé gender identitě. A může mě třeba vzrušit video s touto tematikou, ačkoli je v něm třeba pro mě naprosto nepřitažlivý chlap.

Snaž se brát svůj sadismus jako součást tvého sexuálního zaměření, které nedefinuje tvou osobnost. Uvědom si, kdo jsi jako osoba.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti