Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Kasz píše:Je to jako kdybys řekl, že muž, který neovládá svůj chtíč směrem k ženám, má gynekofilní nemoc
Ale pokud to má někdo takhle tak taky není úplně v pořádku. Pro mě je to taky nemocný člověk..
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Gabriel Svoboda píše:(Q), nechceš se zaregistrovat? :)
To jsem já co tu má roční zákaz registrace!(a musím s Petrem souhlasit) Nejsem ještě sto udržet svůj temperament na uzdě tak je to takhle asi nejlepší nemožnost tu nic mazat....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Kasz »

Návštěvník píše:
Kasz píše:Je to jako kdybys řekl, že muž, který neovládá svůj chtíč směrem k ženám, má gynekofilní nemoc
Ale pokud to má někdo takhle tak taky není úplně v pořádku. Pro mě je to taky nemocný člověk..
To je v pořádku, nemocný být může, ale tou nemocí není gynekofilie.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marketa
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 84
Dal: 20 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Marketa »

Nedá mi to a musím se přidat.
Jednorožče, určitě nesdílím tvůj názor a naopak to vidím asi dost podobně jako Daniel.
Myslím, že je taky znatelné, kdo je skutečně rodičem a někdy to řešil...protože realita je o dost jiná, než si člověk myslí (a to nejen v otázce sexuální výchovy dětí).

U nás to funguje tak, že holky většinou koupu, menší přebaluju a tak.. já, je to tak prostě přirozenější, když jsou to 2 holky (a to partner je gynefilní, ale prostě já jako ženská k tomu mám blíže). stejně tak bych já zase třeba přetahování předkožky v rámci koupání u chlapečka (kdybychom ho měli) nechávala na partnerovi.
myslím si, že je zcela v pořádku dětem vysvětlit, že jejich tělo je jen jejich a mají právo o něm rozhodovat a že jsou věci, které se dětem nedělají...

Takže to vysvětluju osobně tak, že lásku v podobě toho, že dva spolu spí v jedné posteli, mazlí se, jsou nazí atd..(záleží podle věku- my jsme to zatím příliš neřešily, starší jsou teprve 3 roky). Prostě takhle si lásku projevují jen dospělí a až bude dospělá, bude to tak dělat taky, ale dětem se láska projevuje pusou, pohlazením nebo objetím, ale to je vše!
A tohle vysvětlení nevnímám jako hysterické. Ze sexu a nahoty neděláme doma tabu, jen je třeba dítě naučit, že "to" patří jen do dospělosti. Stejně jako učíme dítě své "biologické potřeby" (krkat, prdět, podrbat se na intimních místech) držet v kolektivu na uzdě- ví, že doma to udělat může, ale ve školce nebo mezi lidmi to dělat nebude a půjde raději na záchod nebo někam stranou kde bude sama. To taky není hysterie- takhle je to nastavené. Stejně tak sex nebo sahání je záležitostí vyššího věku a do dětsví nepatří.
Stejně tak, jako když jsem byla těhotná- dcera pochopila, že těhotní jsou jen dospělí a až bude velká, bude mít bříško taky. Myslím, že je to se sexem analogické- a dítě to pochopí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa za příspěvek:
Daniel
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Marketa píše: Stejně tak, jako když jsem byla těhotná- dcera pochopila, že těhotní jsou jen dospělí a až bude velká, bude mít bříško taky. Myslím, že je to se sexem analogické- a dítě to pochopí.
Hm tak to ale mluvíme každý o něčem jiném. Nemám nic proti tomu dětem vysvětlit, že některé věci jsou až pro dospělé...
Jen ten hunbuk způsobený umělým strachem rodičů "ze zneužívání" vede k tomu, že ani omylem nejednají racionálně, vytvářejí tím u dětí strach z něčeho čemu ony ani nemohou rozumět a to se musí někde odrazit. Přitom ti rodiče nejsou ochotní akceptovat naprosto žádné argumenty.
Vidím to kolem sebe, rodiče doprovázejí i 10-12 leté děti do školy, "protože tady byl úchylák" . "Dřív to takové nebývalo". My jsme už od 7-8mi chodili v pohodě sami... Nikdo neměl potřebu nás strašit osaháváním, přitom jsme se od určitého věku (5-6let) sami styděli a rozhodně bychom věděli, že něco není v pořádku.
Jediné co považuji za potřebné je lepší vztah s dítětem aby se svěřovalo kdykoli je to potřeba...


Q:

>Sorry xxxx
>Error
Je mi líto ale podobné řeči jsou nesmyslné (demagogické).
1. prakticky každý má zkušenosti s výchovou (učíme se od rodičů)
2. člověk co zrovna nemá u sebe potomka má alespoň nadhled.
3. podle této logiky by měli právo to komentovat jen důchodci jejichž děti už dospěly a popsaly co a jak bylo dobré a co ne protože dříve nezjistíš co dítěti ve skutečnosti pomohlo a co ne...
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 31. 1. 2014, 8:36:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Zeditován vulgární výraz.
Uživatelský avatar
Marketa
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Muži
Příspěvky: 84
Dal: 20 poděkování
Dostal: 33 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Marketa »

V něčem souhlasím.. i když částečně je to i tím, jaká je doba..
Dříve bylo samozřejmé nechat i kočárek u samoobsluhy, mě takhle máma určitě nechávala, když si šla nakoupit a to jsme bydleli v Praze (ne někde na vsi)... já bych to dnes neudělala ani omylem!! Dneska má člověk málem strach nechat u obchodu i psa.
A v tomhle ohledu se asi mění i snaha rodičů předat dětem nějaké informace o sexualitě a o tom, co už vzhledem k věku není vhodné, cílem není strašit, ale poučit... ale nemyslím si, že tím se vytváří u dětí apriori pocit, že je každý chce zneužít, jen mají prostě vyčerpávající informace..
S čím souhlásím je určitě to, že je třeba absolutní důvěry mezi rodičem a dětmi.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Daniel »

Jednorozec píše:1. prakticky každý má zkušenosti s výchovou (učíme se od rodičů)
2. člověk co zrovna nemá u sebe potomka má alespoň nadhled.
Problém tvého tvrzení vidím v tom, že výchova dětí vypadá z pohledu dětí a z pohledu dospělého odlišně.

Vzpomínám si na jeden rozhovor, který jsem měl před mnoha lety s jedním důvěryhodným starším člověkem. Stěžoval jsem si přitom na svého otce. Řekl mi, že svoje rodiče nejlépe pochopíme, až sami budeme vychovávat děti. Měl jsem v tu chvíli chuť na něj zavrčet, že mého otce nezná a že je mimo, a jen z úcty k tomu člověku jsem si tu poznámku nechal pro sebe.

Uplynulo hodně let a ke svému překvapení zjišťuji, že ten člověk měl pravdu. A že dnes chápu svého otce a rozumím mu mnohem více, než kdykoliv předtím. A i když chápat neznamená souhlasit nebo některé věci přehlížet, dnes bych o otci už mluvil jinak.

A co se výchovy dětí týče, víš co je na ní nekrásnější? Okamžik, kdy si uvědomíš, že to dítě je doopravdy tvoje.

Abych dal příklad, představ si situaci. Holčička dostane nové šatičky. Člověk by čekal, že bude nadšená, že si je hned bude chtít vyzkoušet, že se bude prohlížet v zrcadle, a že bude přemýšlet, která čelenka by se k nim nejlépe hodila.

Holčička místo toho nasadí kyselý obličej, začne se rozčilovat a nakonec se rozbrečí.

Manželka se ni zmateně dívá a přemýšlí, kde udělala nějakou chybu. Ale já vím, co se děje. Sám jsem totiž jako malý nesnášel nové oblečení. Pamatuji si na to a dobře si vzpomínám, jak a proč jsem se tenkrát cítil. A že jsem sám kolikrát také brečel. A teď vidím, že dcera, ač je holka, to zdědila po mě. Umím si dobře představit, jak se teď sama cítí. A při pohledu na ni mám vlastně pocit, že se dívám očima dospělého člověka sám na sebe. A i když mi připadá, že se to nehodí, někdy se prostě neudržím a musím se smát. A musím vzít tu malou plačící holčičku do náruče, pevně ji obejmout a dát ji pusu. Protože si v tu chvíli uvědomuji, že to je moje dítě. Protože si uvědomuji, jak moc ji mám rád.

A víš, co je na výchově dětí ještě krásné. To, že to dítě nevychovávám sám, ale že jsme na to dva. Občas se totiž nechápavě tvářím já a směje se manželka :D

A tohle jsou životní zkušenosti, které se nedají předat. Je to něco, co člověk musí sám zažít.

A nemyslím si, že by největší nadhled měli ti, co sami děti zrovna nemají. Myslím si, že největší nadhled dokáží mít ti, co děti vychovávají, ale nezapoměli přitom na to, že sami kdysi také byli dětmi.

Ale kdo ví, třeba až budu starší a budu na klíně chovat vnoučata :) budu mluvit zase trochu jinak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
MarkM, simgiran, Deda
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
(Q)

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od (Q) »

Hele Jednorožče obviňovat tu jeden druhé z demagogie je blbost. Ty si taky stále jedeš tu svou a neuhneš ani o milimetr....Názory co tu píši jsou samozřejmě z osobních zkušeností a z toho jak to prožívám já. Někdo to může mít a cítit jinak. Já mu to neberu ale zase na druhou stranu to neznamená, že s tím musím souhlasit.
Co se však dětí týče: To, že jsi pedofil z tebe nedělá automaticky odborníka na výchovu dětí! Děti jsou pokud máš tu nemoc přitažlivý naprosto jinak(sexuálně) a z toho hlediska máš možná tzv. spasitelský komplex. Nemůžeš tu tedy kázat rodičům jak je vychovávat a co jím mají nebo nemají říkat a myslet si o nás rodičích, že nic nevíme a potřebujeme někoho kdo by nás to naučil!(ano jsou tu nebezpeční jedinci ale to tebe neopravňuje všechny házet do jednoho pytle) Ono totiž pokud by to bylo podle toho jak si to ty myslíš tak už by tu tisíce let asi žádné lidstvo a lidé nebyli! Asi tak.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Troper »

Som tazko telesne postihnuty a od narodenia potrebujem pomoc rodicov aj napr. pri sprchovani apod. Poznacilo ma to? Prislo mi to ako "zneuzivanie"? Jednoznacne nie. Vacsina nazorov tu mi pride sialena. Nikto z nasej rodiny nema z nahoty komplex, aj ked nie sme nudisti ani nijaki ini "volnomyslienkari". Viem ako vyzeraju moji rodicia nahi a oni vedia ako vyzeram ja, nikdy sme to nepovazovali za "perverzne" ani "zle".

Je ale pravda, ze obcas mi pride to, ze som od narodenia potreboval pomoc a tym padom sa ma dospeli dotykali velmi casto bez akehokolvek sexualneho podtonu, ako vec co mohla prispiet k tomu, ze na dospelych nevidim nic atraktivneho. Jednoducho povedane, nevnimam dotyky dospelych ako sexualne a to mozno prispelo k tomu, ze som pedofil. Ale aj to je najskor len blbost, len take zamyslenie.

Co sa tyka reakcii typu "SOM RODIC", tak to nic nemeni. Vec by sa mala brat neutralne a objektivne a rodic na tuto vec vacsinou nema objektivny postoj.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Q: prohlásit : nejsi rodič tak o tom nic nevíš snad není demagogie? (navíc víč "prdlačky" co já jsem či nejsem..)

Markéta:
Jenomže ty statistiky jasně říkají, že žádné větší nebezpečí od pedofilů není, ty čísla byla "za nás" dokonce horší. Jenomže jako rodič se o dítě prostě bojíš víc a ignoruješ obvykle zcela logiku prostě " co kdyby" a posloucháš tu "TV NOVA" ať chceš či ne... Já to chápu, ale zcela nemohu kvůli tomu uznávat názor, že rodiče toto vědí nejlíp protože dítě vychovávají.
Ano dětem hrozí víc nebezpečí, ale ne od pedofilů nebo kvůli sexuálnímu obtěžování, jedním skutečným nebezpečím je třeba mnohokrát hustší automobilová doprava...

Daniel: ano výchova vypadá odlišně z různého pohledu, ale to neznamená, že ti rodiče mají pravdu... Rodiče jsou jen lidi, navíc jednající daleko více pod vlivem emocí, a podle toho to pak vypadá

A mimochodem všichni zcela ignorujete bod 3...
Uživatelský avatar
(Q)

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od (Q) »

To jednorožec: Hele to zase není pravda z jistého důvodu můžu o každém z vás vědět všechno(to není machrování) a tak promiň to jsem ti měl říct hned ! Jinak ti ale přeji ženu a děti a taky aby jsi s ní byl muženou:-)
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Návštěvník »

To je v pořádku, nemocný být může, ale tou nemocí není gynekofilie.
No jen bych chtěl podotknout, že dospělá žena je úděl muže a vše ostatní je pro mě OFF TOPIC (nemoc)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Jednorozec »

(Q) píše:To jednorožec: Hele to zase není pravda z jistého důvodu můžu o každém z vás vědět všechno(to není machrování) a tak promiň to jsem ti měl říct hned ! Jinak ti ale přeji ženu a děti a taky aby jsi s ní byl muženou:-)
Neměl by jsi zas tak moc koukat na ten startrek...
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Návštěvník »

Jednorozec píše:
(Q) píše:To jednorožec: Hele to zase není pravda z jistého důvodu můžu o každém z vás vědět všechno(to není machrování) a tak promiň to jsem ti měl říct hned ! Jinak ti ale přeji ženu a děti a taky aby jsi s ní byl muženou:-)
Neměl by jsi zas tak moc koukat na ten startrek...
No já to napsal blbě, promiň já sám od sebe nevím nic ale Ježíš můj Bůh všechno ví(On je vše vědoucí) To On vede můj život a zjevuje mě při modlitbách některé věci......Je to dar co jsem dostal při křtu Duchem Svatým ....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Kasz »

Pánové, přečtete si pár posledních Vašich příspěvků a zkuste si přečíst nadpis tématu - nezdá se Vám Vaše diskuze trochu offtopic? Ještě si promyslím, zda, co a jak zmoderuji, budete-li v takové diskuzi dál pokračovat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Troper »

Marketa píše:V něčem souhlasím.. i když částečně je to i tím, jaká je doba..
Dříve bylo samozřejmé nechat i kočárek u samoobsluhy, mě takhle máma určitě nechávala, když si šla nakoupit a to jsme bydleli v Praze (ne někde na vsi)... já bych to dnes neudělala ani omylem!! Dneska má člověk málem strach nechat u obchodu i psa.
A v tomhle ohledu se asi mění i snaha rodičů předat dětem nějaké informace o sexualitě a o tom, co už vzhledem k věku není vhodné, cílem není strašit, ale poučit... ale nemyslím si, že tím se vytváří u dětí apriori pocit, že je každý chce zneužít, jen mají prostě vyčerpávající informace..
S čím souhlásím je určitě to, že je třeba absolutní důvěry mezi rodičem a dětmi.
Ja by som sa osobne ovela bal za komousov ze mna a moju rodinu posle StB do lagru nez nejake mediami vymasirovane hrozby "dnesneho zleho sveta". Statistiky neklamu, za komousov sa zneuzivalo este viac ako dnes.

"Vtedy" bol omnoho horsi svet ako teraz. Pohranicne straze nemali problem odstrelit celu rodinu aj s detmi. Len dnes kazdy formuje svoj nazor z medii, ktore dnes masiruju mozgy k paranoii, co je opacny pristup oproti komunistickej propagande co masirovala mozgy k falosnej spokojnosti a dojmu "vsetko je uplne super a ok".
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Prosím o radu, můj přítel má rád malé dívky?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Troper prosimte kam na tyhle blbosti o "komoušov" chodíš? To vás teď učí ve škole?
Ujišťuju tě, že jsme všichni žili celkem normálně. Nejmarkantnější rozdíl byl v tom že po silnici jezdilo 5x míň aut, v obchodě bylo 20x míň druhů zboží a nikdo neznal/nepotřeboval mobil. Maximálně jednou za rok se šlo povinně do průvodu (a učitelkém se říkalo soudružko :0)), což stejně skončilo na fotbale s buřtem a nějakým pitím.
Neznám nikoho kolem sebe, kdo by žil v nějakém strachu....
Lidi se prostě naučili o něčem nemluvit, a ignorovat politiku, maximálně nadávat u piva (co mi to jen připomíná). Dneska zažívám občas to samé, jen to není od komunistů, holt někteří jedinci se dostanou k moci snad za jakéhokoliv režimu....
Kupodivu na tyto individua nikdo hony na čarodějnice nepořádá.

Jinak podle všeho máš pravdu že statisticky bylo pro děti z hlediska sexuálního násilí nebezpečněji tenkrát. Tady je krásně vidět moc médií.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů