Zdravím! :)

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
BL-chan
Nový člen
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: 8. 4. 2014: "Ani žádná hloupá noční můra mého kutíka nenavštíví... Postavím se jí do cesty. Ani noční můry nemají větší moc jak magická síla zamilovaných pedofilů." :D
Příspěvky: 8
Dal: 5 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdravím! :)

Nový příspěvek od BL-chan »

Ahoj. *bye*

Tak tedy pár základních věcí o sobě. :) Jsem BL-chan, v říjnu minulého roku jsem slavila 16-tiny. Přitahují mě kutíci zhruba 3 - 15 let, zároveň se mi líbí i starší muži většinou 25+ let. Vím to o sobě už zhruba rok, v patnácti mi prostě začalo být jasné, že přitažlivost i k malým kutíkům není u mých vrstevníků obvyklá. A tak následoval můj velmi bouřlivý vnitřní coming out, který tady raději rozvádět nebudu. :D Byla jsem tehdy prostě správný grázlík, trávící všechny volné chvilky v hospodě a na párty a snažila si namluvit, že přitažlivost k dětem prostě po čase přejde.

No nepřešla. :D Už déle jsem ale se vším smířená, dala jsem si myšlenky do pořádku. Jsem abstinent. Dětem nechci ubližovat, jsem se vším vyrovnaná a již se svou pedofilií problém nemám. Tak proč se zbytečně trápit.

Momentálně mám i svou malou lásku, nyní je mu osm let. :)

Jsem už delší dobu vegetariánka, protože nesnáším ubližování zvířatům. Nicméně k mému postoji děti nevedu, hlavně kvůli vývinu v jejich věku je i maso důležité, takže si nemyslete, že jsem zase moc nějaký fanatik. :) To opravdu ne.

Hm, co bych uvedla dále. Možná by stálo za zmínku uvést, že mám silnou ADHD. Když jsem byla o pár let mladší, bylo to na mě dost poznat, nyní už to docela zvládám. Nicméně stále se to minimálně projevuje zvýšenou aktivitou, téměř nevyčerpatelnou energií a někdy špatným soustředěním třeba při rozhovoru, někdy i chatu... Takže prosím buďte někdy tolerantní, když se třeba na něco pitomě zeptám, či budete muset něco vícekrát vysvětlovat, hlavně když jsem rozrušená, tak mi věci špatně lezou do hlavy a můžu působit jako mírně mentálně retardovaná.. :D Předem se za tyto situace omlouvám a předem vás varuji, že mohou někdy nastat (i když moc často to není).

Povahově se považuji už za poměrně optimisticky založeného člověka, sice taky mám "své nálady", kdy si dokážu dost zanadávat na svět, ale jinak vidím ve všem hlavně to dobré. Jsem trochu bláznivá, ráda se zasměji a jak začínám vnímat, většině lidí dokážu poměrně úspěšně vždycky zlepšit náladu. :D

Jak jde i podle přezdívky tady poznat, sem tam se podívám na anime, nicméně nějak moc závislá na něm nejsem. :)

Tak jsem se rozepsala snad dost. :) Ráda vás tu poznám. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi BL-chan za příspěvky (celkem 6):
Kasz, simgiran, Deda, Daniel, kredenc, šmudlík
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Kasz »

Vítej, Bl-chan, není úplně běžné, aby se u nás zaregistrovala dívka nebo žena, která je na děti a sama se považuje za pedofilní. Za dobu provozu webu jsem zaregistroval tak 5 žen, které říkaly, že se jim líbí děti, ať už holčičky nebo kluci.

Kdyby jsi chtěla napsat článek na web, nemuselo by to být na škodu, možná by to mnoha jiným osobám ženského pohlaví, které to cítí podobně, pomohlo.

A teď pár otázek: Jaký plánuješ život? Teď asi studuješ… a až budeš starší, chceš mít rodinu? Jak staří muži tě přitahují - ti nad těch 25 let tak do kolika?

Díky moc za odpovědi. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
BL-chan
Nový člen
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: 8. 4. 2014: "Ani žádná hloupá noční můra mého kutíka nenavštíví... Postavím se jí do cesty. Ani noční můry nemají větší moc jak magická síla zamilovaných pedofilů." :D
Příspěvky: 8
Dal: 5 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od BL-chan »

No, možná nějaký článek napíšu... Uvidíme, jak bude čas.

Jinak ano, momentálně studuji, jsem v Sextě na nejmenovaném gymnáziu. :D Až budu starší, budu mít vybudované zázemí a najdu si partnera, samozřejmě bych si rodinu založila velmi ráda. :)

Život plánuji tak, že bych se po střední ráda dostala někam na VŠ, dále nemám nějak moc stanovené cíle. Prostě se uvidí, co osud nachystá. :)

Co se týče toho věku, myslím si, že zhruba tak do těch 40-ti let maximálně, ono záleží dost na vzhledu a hlavně na povaze... Když se mi vzhledově líbí, ale povaha je hrozná, tak rychle vycouvám pryč. :)

A není zač. :)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj Vítej na fóru . snad se ti u nás bude libit. Kdyby cokoli klidně piš
Uživatelský avatar
radoslav
Registrovaný uživatel
Bydliště: Slovensko
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Najviac smutní bývajú tí, ktorí sa zdajú byť najveselší.
Nikto sa ich nepýta, čo ich trápi, pretože rozosmievajú a utierajú slzy iným...
Příspěvky: 179
Dal: 116 poděkování
Dostal: 56 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od radoslav »

ahoj
snád sa ti u nás bude páčiť.
a nájdeš čo potrebujes.keby si niečo potrebovala napis...ak viem odpoviem. :-)
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Deda »

Ahoj, vítám tě mezi námi i já. Se svými skoro 65 lety jsem tu asi nejstarší. Chci ti říct, že jsem se za celý život setkal pouze s jednou dívkou (té bylo 18) která si dokázala přiznat, že je pedofilní. Proto si tě nesmírně vážím, že si to přiznala nejen sobě ale i pro to, že jsi našla odvahu se s tím svěřit nám. Pokud budeš s čímkoli potřebovat pomoci, poradit nebo budeš mít potřebu se svěřit s konkrétním případem klidně a beze studu se na mne obrať. Samozřejmě se můžeš obrátit i kohokoli ze zdejších kolegů, každý ti rád poradí a pomůže.
Mnoho úspěchů ve tvém počínání a krásný sluníčkový den přeje Děda.
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od kredenc »

No vitaj!
Konečne niejaká mladá dáma sem zavitala :D Mne je tiež len 19 a tiež som s tym že som okrem žien aj na dievčatka vcelku vyrovnany. Dúfam že sa tu budeš cítiť príjemne. :)
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Wydra »

Tak musím uznat, že jsi mně dokonale překvapila. Nečekal jsem totiž, že tu bude nějaká dáma/dívka zaměřená na malé kutíky. *foto*

Tož to je asi vše. Pěkné odpoledne.
Wydra
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Myš »

Tak přece jsi přišla, to je překvápko :) V hloubi duše doufám, že jsem se na tom alespoň trochu podílel a že příchodu nebudeš litovat :)

Myšák
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
BL-chan
Nový člen
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: 8. 4. 2014: "Ani žádná hloupá noční můra mého kutíka nenavštíví... Postavím se jí do cesty. Ani noční můry nemají větší moc jak magická síla zamilovaných pedofilů." :D
Příspěvky: 8
Dal: 5 poděkování
Dostal: 9 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od BL-chan »

Popravdě, kdybych tebe a Tropera na tom netu tehdy nepotkala, byla bych sem asi nikdy nešla :D :)
princess
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od princess »

Ahoj BL-chan
takisto som žena s čiastočne pedofilnou orientáciou. Teraz mám 21rokov a dospelého priateľa, a náklonnosť ku kutíkom dobrovoľne ignorujem, ale na BL pubertu spomínam v dobrom. :)
prajem veľa šťastia!
:D
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re:

Nový příspěvek od Tsu »

Mně je 21..asi nic, co? :[ .. Né a teď vážně. Celkem obdiv, že to takhle přiznáš. Já si myslim, že více ženám se líbí malí kluci, jen si to tolik nepřiznají, protože mají přítele, jistotu, atd. Kamarádka jednou řikala: " jestli se s přítelem rozejdu, tak si buď najdu zazobanýho čtyřicátníka, a nebo šestnáctiletýho cukrouška" .. nebo tak nějak to řekla... *crazy*
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Cykle gratuluje tomu tvému kutíkovi. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Zdravím! :)

Nový příspěvek od Tsu »

Doufám, že můj předchozí komentář nevyzněl špatě. Chi říct že tohle je prokletí asi tak nás všech. A ještě něco, když mi bylo asi tak 14, 15 (což ten tvuj je asi teda mladší ), tak bych se vůbec nebránil vztahu se starší holkou. V prváku na střední jsem se zamiloval do čtvrťačky. (nicméně teď se mi líbí mladší holky protože... a to je jedno..) .. zkus mu být oporou. Taková mamina :D Třeba až mu bude 15+ tak ti to vrátí. A nebo taky ne, ale to už je život..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti