Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
corniis

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od corniis »

Tak abyste neřekli, já to rozseknu. ;)
U každého je to individuální, neexistuje měřítko fantazie nebo představivosti. Jde pouze o to, s jakým člověkem se stýkáme a co má on sám v hlavě, jak s tím dokáže pracovat nebo jak to s ním pracuje ono samo.

Mám podobné zkušenosti jak s děvčátky tak s chlapci a všechno je různé. Nedá se to srovnávat.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Daniel »

tdnka píše:Děvčátka možná mají, jak píšeš, lepší vhled do sociologie hraček :D ...ale, co do fantazie, tak to se musím kluků hlasitě zastat!!! Nevím, zda jsou klučičí fantazie "hezké", jak píšeš ;D ale vím, že to správný bojový nadšení a pirátskou loď v pokoji či indiánskou prérii mezi pískovištěm a sušákem na prádlo, středověké hradby na zídce s květináčema atd atp.... to s klukem vykouzlíš teda mnohem snadněji než s holkama:-) Ty stejně chtějí jenom většinou princezničit a v případě napadení konkurenční pirátskou bandou či nepřátelskými rytíři jsou vesměs k ničemu. Až na čestné výjimky, které v šermu nezaostávají :D
Dobře tdnko, omlouvám se všem klukům. Správně bych měl asi napsat, že dívčí fantazie jsou mi tak nějak bližší. Určitě to bude ovlivněno moji sexualitou. A taky tím, že nemám syna, ale dceru.

A možná to bude i tím, že klučičí bojové hry mě nikdy moc netáhly. Zato si dodneška vzpomínám na svoje hračky. Moji nejoblíbenější byla plyšová liška, dal jsem jí jméno Finka. Pak jsem měl ještě jednu plyšovou lišku, o něco větší, jmenovala se Liška Lstivá. Tu jsem měl taky rád, ale ne tolik, protože občas byla protivná a tropila neplechy. A pak jsem měl ještě další hračky, na které si vzpomínám, ale jména se mi už moc nevybavuji. Je to už dávno. Hrát jako dítě si už neumím.

Ale jednu hračku přesto mám, plyšového tučňáka. Povinná výbava linuxového programátora. Má místo na mém nočním stolku. Opouští ho jenom, když dcera dostane nějakou novou hračku, to je jdu spolu seznámit. Jejda, teď mi došlo, že jsem tučňáka vlastně ještě neseznámil s princeznou Zlatovláskou a s mořskou pannou, co dcera dostala k vánocům. Až se vrátím domů, budu to muset hned napravit. A s tou mořskou pannou by si tučňák možná mohl i rozumět :)

A taky mě dokáží dojmout pohádky, jako je Toy Story. Přiznávám se, že na konci třetího dílu jsem brečel. Byla to scéna, kdy Andy (teď už dospělý kluk, který si se svými hračkami už roky nehraje) svěří svoje hračky malé holčičce, pak si s nimi spolu s holčičkou ještě naposledy pohraje, rozloučí se a odjíždí na vysokou školu. Říkal jsem si přitom, že je škoda, že jsem se svými dětskými hračkami neudělal něco podobného. Že je stejně zvláštní, jak často máme snahu syslit pro sebe věci, které už nám nejsou k užitku, pro které už ani my nejsme užiteční a které by přitom ještě někomu jinému mohli přinášet radost. Jak často se chováme jako businessman z malého prince. Moje dvě lišky takhle nakonec skončily zaprášené na půdě a při jednom větším úklidu letěly do popelnice. Tedy ne mojí rukou, to bych nesvedl.

No a o to víc mne zaujalo, že kluci nemají ve zvyku dávat svým hračkám jména. Tedy alespoň ne ti "moji". Mám je rád, těším se na ně, rád s nimi trávím čas, ale co dětské fantazie týče, tak jsme asi naladěni na trochu jinou frekvenci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvek:
tdnka
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Myš »

Tak to jsem s těmi sociálnímu strukturami hraček asi výjimka. Hlavně mezi plyšáky jsem měl každého pojmenovaného a rád jsem okolí vyprávěl kdo spolu kamarádí, kdo je s kým ve příbuzenském poměru (u zvířátek stejného druhu), jaké má který plyšák vlastnosti... Dodnes si pamatuji pár jmen, třeba velkého ležícího tygra Martina, jeho syna, menšího ležícího tygra Péťu, a v malém místečku v knihovničce mi dodnes sedí pes Bartoloměj :) Některé hračky mám v krabici pod postelí, některé jsem dal na charitu nebo někomu v okolí, a některé se ke mě po odstěhování se s mámou od táty už nikdy nedostaly.

Ale ty promyšlené sociální struktury byly asi dány hlavně tím, že jsem jako malý bydlel v zapadlé vesničce s cca 50 obyvateli, kde v mém věku žádné jiné děti nebyli. A hodný boy lover také ne, takže jsem se musel zabavit sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Daniel
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Sněhulák
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: "Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská blbost. Přičemž tou první si nejsem zcela jist." (Albert Einstein)
Příspěvky: 26
Dal: 5 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Sněhulák »

Taky jsem měl plyšáky pojmenované, jejich příbuzenské a jiné vztahy propracované a všude jsem je s sebou vozil. Některé jsem věnoval dětem, s několika zbylými dodnes spím. :[
Jinak co se týče lásky k holčičkám, tu nepociťuji. Když se nějaká v mé přítomnosti vyskytne (což se téměř nestává), klidně se s ní bavím, něco si s ní zahraju atp., ale citově mi nic neříkají, naopak mi pomyšlení na nějaký bližší kontakt není příjemné. Oproti kutíkům, u nichž je pro mě přirozená reakce na jejich přítomnost pohlazení, u jejich holčičích protějšků mně nic takového na mysl nepřijde. Asi bych s nimi taky většinou nenašel společnou řeč - i když je to dáno jen mými takřka nulovými zkušenostmi, výjimky jistě existují.
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Deda »

Přátelé, preferuji holčičky ale i s kluky si dokážu užít legraci a spoustu her. Dlužno říci, že chlapci mne nepřitahují sexuálně to pouze dívky. Otázku zda bisexualita existuje, či nikoli ponechme stranou. Četl jsem před delší dobou pojenání o bisexualitě u žen a u mužů. Ani odborníci se nedokázali jednoznačně přiklonit k ANO případně NE. Jak už zde zaznělo je to zcela individuání. Pokud někoho přitahují obě pohlaví, je třeba mu spíše závidět než jej odsuzovat. Přeji krásný sluníčkový den. Děda
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Daniel »

Strávil jsem letní dovolenou na jedné malé nudistické pláži. Mimo jiné i ve společnosti jedné krásné dívenky ve věku mojí dcery. Zažil jsem pár hezkých okamžiků, ale asi nejkrásnější byla chvíle, kdy jsme oba leželi vedle sebe v mělké teplé vodě, sluníčko nás hřálo do zad, povídali jsme si a pak jeden druhému střídavě kreslili prstem na záda písmena a hádali, co to je. Při té příležitosti jsem zjistil, že už jsem pozapomněl velká psací písmena, takže dívenka rozhodla, že si se mnou zopakuje celou abecedu :)

Opět musím konstatovat, že nudistická pláž je silně asexuální prostředí. Je pravda, že první půlden si člověk připadá nesvůj, ale pak nahotu přestane vnímat. Za celou dobu se ani jednou nedostavilo sexuální vzrušení, ani jsem neměl nutkání k nějakým sexuálně laděným myšlenkám.

Koho jsem si ale tentokrát na pláži užil nejvíc, nebyla ani moje dcera, ani ona dívenka, ale její mladší bratr. Házeli jsme si míčem, dělal jsem mu koníčka, honili jsme se v mělké vodě a několikrát jsem ho pořádně zlechtal. Ve hře na honěnou jsme na jeho přání pokračovali i po večerech v zahradě domu, kde jsme bydleli. Chudák klučina pak kvůli mě musel čelit větám typu: "Nech už strejdu na pokoji!", "Přestaň už strejdu pořád otravovat!", "Bež si chvíli hrát s ostatními!".

Také občas slýcháte podobné věty? A také byste za ně někdy nejraději vraždili? ;)

Ten čas na pláži s tím malým chlapcem pro mě znamenal hodně. Nebojte se, neprodělal jsem další coming out a nestal se za mě BL. Chlapci pro mě sexuálně přitažliví nejsou, BL nechápu a asi ani nikdy nepochopím. Ale něco se změnilo. Nemyslel bych si, že to někdy řeknu, ale pokud mi bude ještě někdy dopřáno mít dalšího potomka, přál bych si, aby to byl kluk!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Myš
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Myš »

Já se zase přidám s včerejším zážitkem, s holčičkou.

Šel jsem na posezení u ohně, kde se sešla široká společnost kolem volnočasové organizace pro děti. Kolem ohně už sedělo mnoho starých známých, aktivních i ne moc aktivních členů, ke kterým se po nedobře přijatém coming outu vedoucímu počítám i já. Ocenil jsem, že se mě nikdo neptal, proč už se neúčastním ani jedné akce s dětmi. Rozdělal se ohýnek, docela vysoká pagoda, kytaristé ladili kytary a mnoho a mnoho alkoholu se dávalo chladit do lavoru se studenou vodou.

Asi za půl hodiny po mém příchodu přišla kamarádka, kterou jsem už skoro 2 roky neviděl a s ní přišla dcera někoho z jejího blízkého příbuzenstva, jedenáctiletá dívka, říkejme jí třeba Natálka. S onou kamarádkou jsem si začal povídat, ale protože se pak přemístila zase o pár lidí dál, zůstal jsem tam sedět s Natálkou a začal si povídat s ní. Můžu říci, že jsem si za celý večer lépe nepopovídal. Začali jsme u sportu, povídali si o horolezectví a pak o běhání. "A nešel bys si se mnou zaběhat?" Tak jsme vstali od ohně a svižným tempem si vyběhli kopeček v okolí a když už jsme samým zadýcháním ani nemohli mluvit, přeli do chůze a za chvíli se otočili a seběhli kopeček zpátky. Naše témata pak šla od toho, jak vzniká duha k tomu, kde kdy kdo byl na cestách a jak se nám tam líbilo. Nakonec jsem většinu ohně proseděl s Natálkou až do doby, než s "tetou" odešla a musím říci, že pak už jsem se zdaleka tolik nebavil, naštěstí už se oheň chýlil ke konci :) Za poslední dobu to byl můj nejhezčí zážitek s dítětem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Daniel, šmudlík, Deda
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Bisexualita, přitažlivost dětí nepreferovaného pohlaví

Nový příspěvek od Hebeš »

Děti nepreferovaného pohlaví mě nepřitahují. Dovedu poznat, že se jinak orientovanému pedofilovi asi to dítě bude líbit, ale vyloženě mě nevzrušují.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti