Představení

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Mikes
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 14
Příspěvky: 11
Dal: 2 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Představení

Nový příspěvek od Mikes »

Ahoj, chtěl bych se vám zde představit a popsat můj příběh, kdy jsem dosáhl objevení, že jsem pedofil. Fórum už pročítám delší dobu a jeví se mi jako místo, kde si můžu seriózně pohovořit s osobami stejně zaměřenými :) Už jako malému mi všichni říkali, jaké jsem hyperaktivní dítě, zároveň ale přemýšlivé a citlivé, tenhle druh osobnosti mi zůstal dodnes. Život mi ukázal mnohé radosti a strasti, spíše víc toho posledně řečeného. Možná právě kvůli tomu se odkryla má skutečná osobnost. Zálibu v malých holčičkách jsem našel kolem dvacátého roku, kdy jsem zjistil, že mé vrstevnice mě nezajímají a stále se držím velmi nízko, maximálně do věkového období čtrnácti let. Když mi bylo třináct, holky ve věku dvanácti a jedenácti pro mě byly naprosto normální. To jsem ale ještě netušil, že to půjde daleko níž. S přibývajícím věkem to už začalo být podezřelé, osmnáct let a pořád jsem pokukoval po daleko mladších slečnách. V tomto věku jsem poprvé poznal svoji malou lásku a ač jsem to nevěděl, poprvé jsem zažil pocit, co je to milovat. Ona byla mým životním zlomem, kdy jsem odkryl kus své; zatím skryté, osobnosti. Sám o sobě tvrdím, že jestli jsem kdy v životě měl skutečně rád, jestli jsem kdy měl vyslovit slovo miluji, tak by to bylo pro ni. V té době jí bylo pět, krásná hnědovláska s velkýma hnědýma očkama, roztomilým oblíčejíkem a vždy s radostným výrazem ve tváři. Stýkal jsem se tehdy s jejím otcem, mým dobrým přítelem, malou jsem tedy vídal často a i přes počáteční nesmělost a možná i strach, jsme si k sobě našli cestu. Hráli jsme si spolu, dováděli, povídali si, jako jeden z mála jsem se jí opravdu vždy věnoval, několikrát se mi svěřovala, že doma si s ní moc nehrají a cítí se osamocená. Nezapomenu na chvilky, kdy jsem otevřel dveře, vešel k nim domů a malá mě s výrazem ve tváři, který zračil to nejšťastnější štěstí na zemi, objala kolem pasu a radostně zvolala, jak je ráda, že mě zase vidí. Tehdy jsem byl ztracen, poznal jsem fakt, že jsem skutečně jiný, snažil se přijat fakt, že tohle jsem já. Roky přibývaly, malá rostla a bylo to pořád stejné. Vždy mě s radostí ve tváři líčila, jak se má, vždy mě plná štěstí vybízela, ať jsi jdeme spolu hrát, seděla mi na klíně a šibalsky se ptala, jestli ji mám rád... :) Nezapomenu, když mi jejím roztomilým hláskem řekla a koukla na mě očkama plnýma lásky, "Mám tě taky moc ráda" :) Tato věta zaryla do mého srdce nesmazatelnou stopu. Nikdy jsem neřekl nic, aby to nevhodně zatěžovalo její dětskou mysl, vždy jsem jí ale dal najevo, ať vhodnými slovy, nebo jen ochotou s ní prožívat její dětské chvilky, že ji mám skutečně rád a že si jí moc vážím. S ní jsem byl šťastný, ona mi ukázala, že stojí za to žít, ona mi ukázala, co je to milovat, vím, že pro ni bych obětoval všechno, i sebe samého. Nikdy mezi námi nedošlo k nějaké neshodě, vždycky jsem se jí snažil ve všem poradit, pomoci, rvalo mi srdce, když jsem viděl slzičky v jejích očích. Nyní je mi hodně vzdálená, když se potkáme jednou za půl roku tak to považuji za malý zázrak, věci se změnily ale náš vzájemný vztah nikoliv. I když je jí teď devět let, pořád vidím tu její radost a pořád jsem hrozně moc šťastný, když s ní můžu chvíli být. Jsem rád i sám za sebe, protože jsem poznal to, čemu se říká milovat celým srdcem :) Tímto bych uzavřel své představení a budu moc rád za vaše příspěvky, pokud byste dále chtěli se mnou diskutovat :)
Naposledy upravil(a) Mikes dne pondělí 10. 11. 2014, 21:42:32, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikes za příspěvky (celkem 9):
Kasz, simgiran, gampo, Gabriel Svoboda, Daniel, Mathias8, Deda, Marco Freeman, Plyšáček
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Nový příspěvek od Kasz »

Díky za tvůj příběh, Mikesi,
zajímalo by mě, jak vidíš svůj život do budoucna, jak si myslíš, že se bude vyvíjet dál?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
gampo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Ahoj dlouho jsem uvažoval zda se mám otevřít a přidat se k nějaké komunitě.Chtěl bych jen zdůraznit nejsem osoba,která porušuje zákon a zneužívá děti. Nikdy jsem to neudělal a neudělám jsem pouze člověk co s tím žije. Na veřejnosti vystupuji jako zcela normální člověk. Nevyhledávám žádné sexuální oběti a nevyhledávám materiály potřebné k sebeukájení. Žiji s tím mnoho let je mi 36 a zákon jsem neporušil nikdy
Příspěvky: 11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od gampo »

Ahoj Mikeši,

je pravda,že naše touhy a naše láska bolí jen nás.Ale i tak nás může zahřát.A jak to vidíš do budoucna,jaké máš plány?
Pereš se s tím sám a nebo máš někoho komu jsi se svěřil a máš v něm oporu.
Uživatelský avatar
Mikes
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 14
Příspěvky: 11
Dal: 2 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Mikes »

Děkuji za vaše ohlasy :) Prakticky mám do budoucna jediný cíl. Najít skvělou ženu, která mi bude rozumět, která bude ochotná se mnou založit rodinu. Moc bych si přál mít jednou svoji krásnou malou holčičku, dceru, pro kterou bych mohl žít, toť asi sen většiny pedofilů zde na fóru :) Gampo: Se vším jsem se pral a peru vždy sám, nikomu jsem se nesvěřil, ani rodičům, ani nejbližšímu příteli. Jsem slušný člověk, vím, jak se chovat v daných situacích, snažím se nedávat zbytečně najevo emoce nebo nějaké jiné projevy. Prakticky jsem naprosto normální, jen miluji malé slečny :) Vím, že dítěti bych nikdy nedokázal ublížit, naopak, chtěl bych jim vždy být oporou, pomáhat, být pro ně někým, komu se mohou bez obav svěřit a oplácet jejich lásku ještě větší láskou :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikes za příspěvky (celkem 2):
gampo, Deda
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Daniel »

Mikes píše:Prakticky mám do budoucna jediný cíl. Najít skvělou ženu, která mi bude rozumět, která bude ochotná se mnou založit rodinu. Moc bych si přál mít jednou svoji krásnou malou holčičku, dceru, pro kterou bych mohl žít, toť asi sen většiny pedofilů zde na fóru :)
Vítej na fóru a přeji ti, ať ti tvoje životní přání vyjde. Mít rodinu a vlastní děti je skvělá věc.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Mathias8 »

Mikes píše:Ona byla mým životním zlomem, kdy jsem odkryl kus své; zatím skryté, osobnosti. Sám o sobě tvrdím, že jestli jsem kdy v životě měl skutečně rád, jestli jsem kdy měl vyslovit slovo miluji, tak by to bylo pro ni.
Ahoj Mikes. Vitaj...ja som tiež zamilovaný a tieto pocity velmi dobre poznám sám by som to lepšie nepovedal (nenapísal) :)

Ja si neviem predstaviť život bez svojej prinzezny. Fakt neviem akým smerom by išiel moj život keby som sa vtedy do nej nezamiloval. Stále ju lúbim celým srdcom a práve tým, že ju moc lúbim vytvoril som si k nej velmi dobrý kamarátsky vztah. Možno to bude teraz znieť moc prehnane sladučke ale tak to cítim. Ona mi totiž ukázala život z iného uhla pohladu. Naučila ma radovať sa zo života, vdychovať krásu života. Ako keby vedela čo mi chýba a to mi po troškách dávala a dáva. To sa nedá všetko slovami opisať ale ten pocit je užasný.

Som nesmierne vdačný Bohu, že mi ju poslal do cesty. Som ochotný veriť tomu, že každý človek tu na zemi je z nejakého dovodu, že neexistujú náhodne stretnutia a že každý človek v našom živote je buď testom, trestom alebo darom...
Uživatelský avatar
Mikes
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 14
Příspěvky: 11
Dal: 2 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Mikes »

Mathiasi, líp bych to nevystihl, říkáš to naprosto přesně. Věci přichází tehdy, kdy je nejmíň čekáš, ať špatné či dobré. Nikdy nic nezůstane stejné, protože přijde něco, co ti ukáže tvoji cestu :) Čekal jsem na ten okamžik, kdy poprvé poznám pocit, co je milovat. Láska odhalí to skutečné, co v nás doopravdy je. Pokud tento fakt přijmeme, dokážeme být spokojení :) Stačí vzpomínka na moji milovanou a hned je všechno lepší. Proto přeci žijeme, pro druhé, které máme rádi :)
Uživatelský avatar
Deda
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Uti, non abuti (Užít, nikoliv zneužít)
Příspěvky: 197
Dal: 227 poděkování
Dostal: 114 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Deda »

Drahý Mikeši,
i já tě zde vítám a děkuji za příběh. Věřím, že zde najdeš co hledáš a budu ti držet pěsti aby se ti splnily všechny tvé tužby. Je krásné od dětí přijímat lásku ale ještě krásnější je jim lásku dávat. Lásku čistou, nezištnou a upřímnou.

Krásný sluníčkový den přeje Děda
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Nový příspěvek od Kasz »

Mikes píše:Děkuji za vaše ohlasy :) Prakticky mám do budoucna jediný cíl. Najít skvělou ženu, která mi bude rozumět, která bude ochotná se mnou založit rodinu.
Jaké štěstí mě potkalo, že jsem narazil na dívku, se kterou se vztah již víc jak rok pozitivně vyvíjí... a musím trochu pochválit naše stránky, protože to bylo právě skrz ně. Vše je ale nejisté a k trvalému vztahu a manželství ještě mnoho dní zbývá, vždyť v době, kdy jsme se poprvé seznámili, měla 14 roků. I to je velké "štěstí". Mám ji moc rád a uvidíme, jak se to do budoucna vyvine.
Mikes píše:Moc bych si přál mít jednou svoji krásnou malou holčičku, dceru, pro kterou bych mohl žít, toť asi sen většiny pedofilů zde na fóru :)
Možná to tak bude, těžko říct, jaké jsou sny. Vždycky jsem si přál mít rodinu, manželku a děti. Kdyby byla holčička, tak bych byl rád, ale i kdyby byl kluk, tak pořád to bude moje dítě, které budu mít rád, to na věci nic nemění. Nakonec jsem ale zjistil, že i kdyby z nějakého důvodu být děti nemohly, tak bych chtěl manželku milovat pro ni samotnou, ne kvůli tomu, že bude rodit děti. Mít nějakou blízkou osobu, která se mnou život potáhne ve dvou, jak se říká "ve dvou se to lépe táhne". Vše ostatní, děti, atd., to beru jen jako případný "bonus" navíc. Ono taky člověku se může narodit třeba postižené dítě nebo se může něco stát, nějaká nehoda... a životní sen se stane víc obětí než radostí (což skutečná láska tak trochu předpokládá).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Daniel, Mikes, Jeremy, Deda, Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mikes
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 14
Příspěvky: 11
Dal: 2 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Mikes »

Kasz píše:Jaké štěstí mě potkalo, že jsem narazil na dívku, se kterou se vztah již víc jak rok pozitivně vyvíjí... a musím trochu pochválit naše stránky, protože to bylo právě skrz ně. Vše je ale nejisté a k trvalému vztahu a manželství ještě mnoho dní zbývá, vždyť v době, kdy jsme se poprvé seznámili, měla 14 roků. I to je velké "štěstí". Mám ji moc rád a uvidíme, jak se to do budoucna vyvine.
Četl jsem dobře, že pracuješ jako učitel? Určitě skvělé povolání, být mezi dětmi :) Píšeš o dívce, se kterou máš probíhající vztah. Máš zde na fóru i své téma, kde popisuješ, jak jsi ke své lásce přišel? Možná jen špatně hledám, raději se nechám navést.

Máš pravdu v tom, jak píšeš o manželství a rodině. Důležité je mít koho milovat, svého blízkého, ať potomka či manželku. Jen my pedofilové máme nejvíce rádi děti, proto má poznámka s přáním, mít krásnou dceru :) Není to ale tak, že bych nedokázal dávat lásku své manželce, potažmo jiným. Milovat je pro mne přát druhé osobě jen to nejlepší a nejkrásnější, pokud se v tomhle shodneme, znamená to pro mne vše :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení

Nový příspěvek od Kasz »

Na fóru se o své současné lásce moc nezmiňuji, nebylo by to pro mě ani pro ni bezpečné. Stručně však - měl jsem inzerát v naší seznamkové sekci, na něj ona sice nereagovala, ale napsala někomu jinému, který ale už s někým chodil (a chodí doposud), tak tehdejší její text vložil zde na fórum do moderátorské sekce, kde jsem se jej chopil já... a za 10 dnů po tomto jejím prvním emailu a mé první odpovědi jsme se poprvé setkali. Chodit jsme spolu začali až po 4 měsících, nějakou dobu trvalo, než jsme se trochu blíž poznali. Hledala někoho, kdo by ji měl rád, a zdá se, že nalezla. :)

Takže tak, už to bude rok a půl. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mikes
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 14
Příspěvky: 11
Dal: 2 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Mikes »

Tak to je skutečně moc krásné, moc ti přeju, aby to dále fungovalo co nejlépe :) Určitě ji v lásce nezklameš :)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Představení

Nový příspěvek od Marco Freeman »

[smazáno]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Plyšáček
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti