Erekce při interakci s dětmi

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Observere. Divím se, že máš tu odvahu se zde takto "udávat".
Již tě znám i z jiných odpovědí a tak se vlastně nedivím až tak moc.
Pokud se takto skutečně chováš, můžeš se pomalu balit na mnohaletý "tábor" bez dětí, kde budeš v pravidelném styku (i doslova) s kriminálníky.

Všechny věty, ze kterých jsem znechucen, nebudu citovat.
Už to, že se chováš k dítěti jinak o samotě a jinak, když vás někdo vidí, naznačuje tvoji podlost a dokazuje nečisté jednání i zvrácené motivy.

I když dítě neví, co dělá, dospělý by to vědět měl. A pedofil, zvláště takový, jako jsi ty, Observere, by měl vědět navíc i to, že pokud dospělý dovolí dítěti, aby se na něm chovalo sexuálně (tedy nenutí jej, není to zneužití - ve smyslu násilí - na první pohled), dopouští se rovněž sexuálního zneužití dítěte. Existuje na to paragraf u nás i u vás na Slovensku.

Závěrem zmiňuješ "trojku" v posteli. K tomu jsem se vyjádřil již v příspěvku Úchylky neúchylných
Plyšáček píše:2. Rodiče si berou děti (starší) do manželské postele a když si myslí, že dítě spí, tiše (tedy myslí si, že tiše) souloží - toto je zkrátka sex s dítětem (nevíme, zda to toho druhého nevzrušuje, nevíme, zda dítě není vzhůru a spánek nepředstírá, navíc energie na jemnohmotné úrovni kolují mezi všemi).
Ano, považuji to za velice úchylné a každý dospělý, který toto dělá, by se měl zamyslet nad svojí "normálností". To by většina pedofilů neudělala (alespoň tajně doufám).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Už to, že se chováš k dítěti jinak o samotě a jinak, když vás někdo vidí, naznačuje tvoji podlost a dokazuje nečisté jednání i zvrácené motivy.
Byl bych poněkud opatrnější s vynášením podobných soudů. I v kabinetě nebo v hodině se chovám trochu jinak, než když je se mnou ředitelka. Dokazuje to snad moje nečisté jednání, podlost a zvrácené motivy? Myslím, že ne.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Příspěvky: 86
Dal: 11 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od observer »

Hmm 15 rokov čakam a zatial nič a ked niesu dôkazy ... sloboda prejavu plati.
Môžeš pisat o čom chceš. Kde by sme boli bez slobody prejavu asi komunisme.
Ja sa za svoje nazory a prejav nehambym neni dôvod.

Stym že ty si niečo mysliž že je zle neznamena že si to myslia iny ludia pochop už konečne.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kaszi, to je opravdu to jediné, k čemu se chceš vyjádřit? Vše ostatní Ti připadá jako v pohodě a že to ani nestojí za zmínku?!

A do kabinetu si bereš i třeba jen jedno dítě? Já bych měl trochu obavy s jedním být osamotě. Vůbec ne proto, že bych se neovládal. Ale protože učitel osamotě s žačkou je vždy v nebezpečí, že bude z čehokoliv křivě obviněn.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Tuhle jsem jednou jednal v kabinetě s ředitelkou a řešil jsem nějaký "problém" s jednou žákyní, která měla za mnou do kabinetu tento "problém" přijít řešit. Žákyně přišla, ředitelka se v tu chvíli se mnou rozloučila se slovy "Už je tady." a vycházejíc ze dveří mého kabinetu směrem k žákyni pokynula: "Tak šup, pan učitel už na tebe čeká." Načež za žákyní zavřela dveře. Takže? Mám třeštit oči a honem shánět nějakého svědka a nebo si dění v kabinetě tajně nahrávat? To mám každého člověka preventivně podezírat, že mě křivě obviní? A co kdyby naopak každého učitele nebo učitelku pokaždé někdo podezíral, že chce dělat něco nekalého, když se do kabinetu zavírá sám s žákyní nebo žákem? Mám preventivně "ze strachu" ztratit veškerou víru v dobro v druhých lidech?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Deda, Jeremy
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
observer
Na trestné lavici
Příspěvky: 86
Dal: 11 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od observer »

Plyšaku ja neviem o čo ti ide. 4o stym chceš dosiahnut že všetko takto konkretne rozoberaš pracuješ snad v politike a pripravuješ novy zakon o dp a pohlavnom zneuživani? :D

Radčej sa venuj niečomu čo by nam pomohlo Karel Žak pracuje na navodu pre pedofilov snami a odbornikmy. A ked sa už obhanaš styma odbornikama tak aby si vede oni sa učia od nas.
oni sami vôbec netušia ako my žijeme oni len vyšetruju ked niekto zneužije. Nepoznaju tak dobre pedofilov.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kaszi, když ty jsi náš "styčný důstojník", jakýsi reprezentant slušných pedofilů. Pokud by Tě (třeba i omylem) někdo křivě obvinil, šli by "ke dnu" i další slušní pedofilové. Pak by přišli třeba i na to, že jsi Kasz a co vše tvoříš na ČEPEKu. Ačkoliv Ty bys nic neudělal, pošpinili by Tě a lidé by si řekli: "A tak působil na tom webu seriózně. Nojo, zkrátka se jim nedá věřit".

Já také věřím v dobro ve všech lidech. Někdy si připadám až šílený, jak moc jim věřím. Ale mám také od nich nesmírnou důvěru. A ta mě posiluje a těší.





Observere. O co mi jde? Tak teď právě hodně o to, aby někdo vyšinutý neubližoval dětem.
Do příručky pro pedofily bych jistě dal kapitolku: Co s dětmi rozhodně nedělat, i kdyby moc chtěly.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne čtvrtek 4. 12. 2014, 19:39:05, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Pokud by Tě (třeba i omylem) někdo křivě obvinil, šli by "ke dnu" i další slušní pedofilové.
Proč by šli "ke dnu" i další slušní pedofilové? Jinak i křivé obvinění už mám za sebou, ale o tom se nebudu víc rozepisovat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Do příručky pro pedofily bych jistě dal kapitolku: Co s dětmi rozhodně nedělat, i kdyby moc chtěly.
Víš, ty to takto postavíš, ale upřímně říkám, a už jsem to psal zde na fóru mockrát: Kdyby mě Klárka, když měla 14,5 a já jí v jeden romantický večer po divadelním představení, kdy jsme spolu sami dva přespávali v jednom pokoji, vyznal lásku (bylo mi o 10 víc, znali jsme se 4 roky), sváděla a upřímně by mě přesvědčovala, že nikomu neřekne o tom, co se stane... vím, že bych neodolal. Půl roku sem, půl roku tam, nebyla by první ani poslední 14tiletá, která by sama chtěla a dobrovolně zažila sexuální aktivity s někým nad 15 let. Z pohledu zákona (těch právníků, které jsi dříve zmiňoval) by se jednalo o pohlavní zneužití (§ 187), z mého morálního pohledu nikoliv. A i z pohledu třeba dalších jiných lidí by nešlo o nic "závažného".

Mnohem důležitější, než pojednání o tom, "co s dětmi rozhodně nedělat, i kdyby moc chtěly", mi skutečně přijde zdůraznit nutnost upřímně vždy sám před sebou zhodnotit, nakolik je v mém jednání vůči nějakému dítěti moje vlastní sobectví, záměrná manipulace nebo ohrožení mravní výchovy. Jistě že 7letou dívku bych jednoznačně upozornil, například kdyby mi sama aktivně sahala mezi nohy, že to se nesluší, ale v kontextu situace s Klárkou, se kterou jsme měli 4 roky opravdu velmi blízký vztah a téměř denně se osobně viděli a trávili spolu čas... které jsem navíc věřil a věřil bych jí, kdyby mě přesvědčovala, že nikomu nic neřekne... zákon nezákon, upřímně říkám, že bych se v takové situaci, jak jsem výše popsal, podle § 187 pohlavního zneužití s velkou pravděpodobností dopustil, avšak svědomí bych sám před sebou černé neměl. Miloval jsem ji a pro mě by to bylo v podstatě tak, že bych ji vyhověl a snažil bych se ji rovněž náležitě "udělat dobře". Zákony dávají základní mantinely, ale nemohou nikdy postihnout veškeré situace, které mohou v realitě nastat. Primárně ten zákon chrání a jistě ochrání spoustu dětí pod 15 let, ale v některých případech již nejde o "ochranu", ale o pouhý formální zákaz něčeho, co nikomu neublíží.

Naprosto stejně bych postupoval v případě, kdy bych se dozvěděl, že někdo o 10 let starší, s kým by moje 14letá dcera již velmi dlouhou dobu kamarádila, měl s mou dcerou pohlavní styk - především by mě nejdřív zajímalo, jestli jí k ničemu nemanipuloval, jestli ona sama chtěla... a dost pravděpodobně bych se to stejně ani nedozvěděl, protože by to bylo "jejich tajemství", do kterého jim ostatní nemusí (a možná ani nemají) co mluvit. Zkrátka byl by pro mě rozdíl, jestli někdo moji dceru znásilní, nebo využije toho, že je mentálně ještě dítě, a nebo kdybych věděl, že moje dcera do toho šla po (třeba i trochu nezralé) úvaze sama a dobrovolně. Určitě bych nejdříve zvážil všechny tyto okolnosti, než bych něco konal (například šel dotyčného udat na policii).
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček píše:Pokud by Tě (třeba i omylem) někdo křivě obvinil, šli by "ke dnu" i další slušní pedofilové.
To už se jednou stalo, a to obvinění ani nebylo křivé. Flarnytryl kdysi dávno zneužíval děti. Pak se dostal do komunity, uvědomil si, že je pedofil a že dělal špatné věci. Stal se jedním z nejaktivnějších členů a napsal spoustu kvalitnch příspěvků, mimo jiné i proti zneužívání. To, že sám kdysi zneužval, pochopitelně zatajil, přiznání by nikomu nepomohlo, naopak by ublížilo těm dětem (sekundární viktimizace). V roce 2011 ho zatkli a odsoudili — a my jsme přesto ke dnu nešli.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Jeremy »

Úprimne je mi bližší Kaszov ľudský náhľad, ale ako návod na korektné chovanie môže obstáť iba u nesebeckého a aspoň čiastočne morálneho človeka. Ak som to správne pochopil, Plyšáček má skôr ambíciu definovať univerzálnejšie pravidlá, ktoré počítajú s uplatnením aj u osôb bez týchto kvalít a dali by sa posudzovať fakticky bez nutnosti dopátrať sa, či dotyčný pravdivo a úprimne udáva motívy svojho konania.

Myslím, že tieto dva postoje nie je možné príliš zmutovať do seba navzájom, takže sa môžte prieť do bezvedomia a stále bez výsledku. Zmysluplnejšie by bolo si jasne definovať, k čomu má táto diskusia dôjsť...
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý Jeremy. Velice Ti děkuji, že navracíš diskusi k původnímu tématu.
Nemám pocit, že by docházelo k nějakým přím. Zmiňuješ Plyšáčka a Kasze.
Plyšáček se jen snaží o nadosobní náhled, vyprovokovaný reakcemi řady "užívat-elů", na danou problematiku, zejména na to, zda je v pořádku, když jakýkoliv muž pokračuje v interakci s dítětem, pokud je vzrušen (má erekci).
Dosti přísně píše, že ne a hledá moudré důvody.
Kasz se začal vyjadřovat k trochu jinému tématu. Řeší spíše hypoteticky osobní přístup k sexu s téměř dospělou (ne dítětem po anatomické stránce) pár dní před zákonnou lhůtou.
Jeremy píše:Zmysluplnejšie by bolo si jasne definovať, k čomu má táto diskusia dôjsť...
Připomínám, že hledáme řadu odpovědí - cíl diskuse, zejména ovšem na tyto otázky:
Plyšáček píše:Nyní zde vyvstává (nejen penis) řada otázek:
2. Smí dospělý muž pokračovat v interakci (tělesném kontaktu, mazlení, škádlení neboli blbnutí), pokud na něj jde nebo již dostane erekci?
3. Má smysl svádět erekci na jiný podnět, pokud právě plně interaguje pouze s dítětem?
6. Jsou tedy tyto situace akceptovatelné v současné společnosti, či nikoliv?
8. Je tedy erekce sama o sobě již skutkovou podstatou trestného činu sex. zneužití dítěte, minimálně ve stadiu podezření?
Ideálním cílem této diskuse by dle mého bylo, kdyby si klasicky orientovaní muži uvědomili, kdy se chovají k dětem nevhodně a kdyby si pedofilové k tomu navíc dokázali ještě i vytvořit jakési "zvnitřnělé postoje", které budou více zodpovědné a dětem neubližující ani je neprznící.

Připomínám, že v tomto vláknu řešíme především téma EREKCE PŘI INTERAKCI S DĚTMI.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Erekce při interakci s dětmi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Zajímavá citace, týkající se našeho tématu, z knihy Dívčí a chlapecká identita, str.24:

"Za zvláštní zmínku stojí citový vztah a jeho projevy mezi otcem a dcerou....
Jejich vztah ovšem bývá již od počátku ovlivněn společenskými imperativy souvisejícími s obecným povědomím o incestním tabu, které hluboce ovlivňuje vnitřní pohnutky otců a následné chování vůči dcerám (ale i synům). Konečným důvodem bývá nezřídka obava z jejich vlastní eventuální sexuální reakce, k níž by u nich mohlo při mazlení s dětmi dojít.
Samotná eventuální reakce těla, která neznamená nic nenormálního, může otce znejišťovat natolik, že se bližších tělesných projevů k dětem raději zřekne (Gjuričová, 1997)."
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Plyšáček »

Mathias8 píše: Prichádzam k tebe so zranením masturbácie. Uzdrav ma, prosím, z týchto ponižujúcich skutkov , za ktoré ťa zo srdca odprosujem a prosím o odpustenie.
Co se týká masturbace, závislost na ní je samozřejmě škodlivá.
Ale zde to působí takovým dojmem, že masturbace sama o sobě (občasná) škodí a je "nečistá".
Toto chápání dle mého vede především k psychickým poruchám, nahromaděnému napětí a sexuálním poruchám a deviacím u kněžích i věřících.

Sám jsem se pokoušel o dlouhodobou zdrženlivost - co se týče abstinence od masturbace, včetně vyhýbání se polucím. Posiluje to neskonale vůli a sebekázeň, ale psychika je vybičovaná a po přerušení zdrženlivosti se naopak mohou plně rozvinout sexuální schopnosti a potlačené bloky.

Dle mého názoru (tušení): Pokud kněz považuje masturbaci za hřích, neskonale trpí, je v napětí, lidi i při zpovědi vede od sexuálního života, a někdy si raději najde náhradní objekt - třeba ministranta nebo bratra.

Dříve to byl můj idol - překonat sexualitu jako celek. Dnes mi přijde, že to je proti přirozenosti řádu věcí a proti Přírodě (Božímu řádu).
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 26. 12. 2014, 1:12:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Od tohoto příspěvku přesunuto z původního tématu Modlitby (http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=53&t=4011)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček píše:Dříve to byl můj idol - překonat sexualitu jako celek. Dnes mi přijde, že to je proti přirozenosti řádu věcí a proti Přírodě (Božímu řádu).
Aha, ale snažit se překonat erekci a poluci teda proti přírodě není ...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Na žádost v SZ vysvětluji svůj předchozí příspěvek:

Plyšáčku, psal jsi přece už dřív, že bychom měli ovládat i věci, které se podle názoru všech ostatních ovládat nedají, tedy erekci a poluci. Můj názor je, že v sexualitě lze ovládat celou řadu věcí, ale toto ne, ovládání erekce a poluce beru jako naprostý vrchol ovládání sexuality, kterého ani není možné dosáhnout.

A dnes napíšeš, že překonat sexualitu nelze a je to proti přírodě? Já v tom vidím rozpor.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je to pouze můj osobní případ:
Již jsem někde psal, že erekci ovládám naprosto - u dětí se mi nestane, že by na mě šla. A mohl bych dělat jakýkoliv úkon a mohly by sebevíce dorážet...

Naopak při masturbaci mi vydrží i po mnoha hlubokých orgasmech (dříve 7, později 5, teď většinou 3).

V tématu Erekce při interakci s dětmi jsem upozorňoval spíše na to, že pokud má muž erekci, měl by rozhodně přerušit jakoukoliv interakci s dítětem - pedofil, nepedofil. Ovšem pedofil by to měl více hlídat a přísněji dodržovat (zvláště studovaný vzorný pedofil z ČEPEKu :) )

Poluce bych neřešil. Ale jsou dle mého znakem nedostatečné nebo nepravidelné masturbace (či partnerského sexu samozřejmě).

Ale od tématu Modlitby jsme se poněkud odchýlili. Promiňte moji otevřenost. Dnes už to snad není takové tabu...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:V tématu Erekce při interakci s dětmi jsem upozorňoval spíše na to, že pokud má muž erekci, měl by rozhodně přerušit jakoukoliv interakci s dítětem - pedofil, nepedofil. Ovšem pedofil by to měl více hlídat a přísněji dodržovat (zvláště studovaný vzorný pedofil z ČEPEKu :)
Souhlasím s tím, že pedofil by se měl v kontaktu s dítětem o něco víc hlídat. Ale jak jsem ve jmenovaném vlákně vyjádřil, nemyslím si, že jakýkoliv muž by měl rozhodně přerušit jakoukoliv interakci s dítětem, pokud má erekci. Erekce sama k tomu nedává žádný opodstatněný důvod. (A tuto větu budu muset zopakovat v každém vlákně, ve kterém se nově objeví.)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Modlitby

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše: Ale jak jsem ve jmenovaném vlákně vyjádřil, nemyslím si, že by měl rozhodně přerušit jakoukoliv interakci s dítětem, pokud má erekci. (A tuto větu budu muset zopakovat v každém vlákně, ve kterém se nově objeví.)
No dobře. Nicméně riskuješ hned třikrát:
1. Dítě si toho všimne a ublíží mu to psychicky či v budoucnu.
2. Pedofil se neovládne a z tohoto stavu "sexuální připravenosti" zajde dále.
3. Někdo si toho všimne a obviní ho či jej onálepkuje.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Modlitby

Nový příspěvek od dodo »

tohle co jsi nakonec napsal plyšáčku si dám zarámovat! Čistá a krystalická pravda to je! Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi dodo za příspěvek:
Plyšáček
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů