Návrh na změnu způsobu oznamování vysílaných filmů

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Návrh na změnu způsobu oznamování vysílaných filmů

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Gabriel se o audiovizuální sekci stará moc hezky, poctivě a svědomitě. Ovšem trochu mi vadí jedna věc. Když se zmiňuje, kdy a kde se bude vysílat jaký film (což je moc fajn), mi vysokou rychlostí přibývají témata s označením jako nepřečtené, přičemž nejčastěji to je informace o vysílání onoho filmu nebo pořadu v médiích. Navrhuji proto založit nové téma, ve kterém by byly všechny tyto data shrnuty a tím se "nespamovaly." Zajmá mě váš názor. Děkuji.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Z mé strany to není problém. Jen upozorním na dvě možné nevýhody nového způsobu:

— Trochu se ztratí kontinuita, v tématu o filmu už nebude přehled, kdy byl v historii vysílán; ale to je asi detail.
— Někdo třeba téma o daném filmu sleduje a má nastavené upozornění na e-mail, pokud v něm přibude nový příspěvek. Když se vysílání filmu nebude oznamovat novým příspěvkem v tématu filmu, nedozví se dotyčný, že je film vysílán.

Nešlo by třeba zavést funkci "označit všechna témata v sekci Filmy jako přečtená"?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů.

Nový příspěvek od Kasz »

Já jsem tedy pro zachování současného systému, protože je ihned vidět, aniž bych musel klikat, že ten a ten film se bude znovu vysílat a hned si můžu najet na informace o něm a hned také vidím, kdy se naposledy vysílal.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů.

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Nešlo by třeba zavést funkci "označit všechna témata v sekci Filmy jako přečtená"?
Tu lze nastavit velmi snadno - klikneš na všechna témata, která tě zajímají, a necháš nepřečtené jen Filmy. Poté klikneš na "Označit všechna témata jako přečtená" a je to.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů.

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Gabriel Svoboda píše:Nešlo by třeba zavést funkci "označit všechna témata v sekci Filmy jako přečtená"?
No to má také trochu nevýhodu bohužel. Protože když přibyde nový film nebo nějaká nová poznámka k onomu filmu, tak to nepůjde rozeznat od informace o produkci,
Uživatelský avatar
fenix

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů

Nový příspěvek od fenix »

Mě teda taky vyhovuje současný systém.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Změna způsobu oznamování vysílaných filmů

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ještě bych připomněl, že taková smršť oznámení o vysílání filmů bývá jen o Vánocích. Jindy to bývá jen pár filmů do týdne, takže to snad zas takový spam není.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host