Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
fenix

Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od fenix »

Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy. SMS oznámí, zda jsou ve škole (idnes.cz)
Základní školy v Klášterci nad Ohří zavádějí bezpečnostní systém na sledování dětí. Spočívá v tom, že školáci při příchodu a odchodu přiloží svůj osobní čip ke čtečce u vchodu a ta pošle esemesku jejich rodičům. Služba je dobrovolná a placená, řada rodičů má ale o zapojení do projektu zájem.

Lidé v Klášterci totiž mají stále v paměti zářijový případ devítileté dívky, kterou cestou ze školy znásilnil a zavraždil vzdálený příbuzný (poslední vývoj v případu zde).


Žáci v kláštereckých školách oznamují svůj příchod čipem. (Události v regionech ČT)

Podle mě je to totální blbost (a to mě napadlo mnohem horší slovo), která je úplně na nic a nic to stejně neřeší, ani v uvedeném případu by to dítěti nepomohlo.
Jediná věc co na tom bude zřejmě zajiímavá je výdělek, vystrašení rodiče si budou pěkně platit za pocit "bezpečí", ale bude jim to k ničemu.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy.

Nový příspěvek od MarkM »

Totálně padlé na hlavu a úplně k ničemu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Marco Freeman
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od Kasz »

Přesně tak. Svému dítěti bych nepořídil žádný čip. Musí si zažít svou svobodu, čas a pohyb prostorem bez dohledu a mít za něj sám zodpovědnost. Když se bude něco dít, je plno možností, jak se takové situaci "ubránit". Když jsem si hrál jako malý před barákem na dvorku, věděl jsem, že se mamka občas podívá z okna, aby zkontrolovala, jestli jsem v pořádku. Taky jsem moc dobře věděl, kde už mě nevidí a taky jsem moc dobře věděl, že mimo zorný úhel nesmím zůstávat moc dlouho. Kromě jiného mě to i těšilo, že se mamka zajímá a občas vykoukne, a zároveň mi to dávalo svobodu za tím rohem dělat v podstatě cokoliv. Pocit, že mě pořád někdo sleduje, by mi nebyl příjemný. A do života by mě nenaučil mít zodpovědnost za svůj čas a pohyb a taky třeba můj vlastní pocit, že mi rodiče věřili a že jsem nezklamal jejich důvěru, i když si to neměli jak ověřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 6):
Deda, Mathias8, Marco Freeman, Jeremy, Andy Olsen, Kuba
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od Jednorozec »

První co mně napadlo, je že ty rodiče musejí být pěkně zmanipulovaný, když zaplatí 100kč měsíčně zanic...
Pokud bych už opravdu chtěl vědět kde dítě je, tak existují aplikace monitorující polohu mobilu. To že si "pípnu" příchod a odchod ze školy mi pomůže jak??
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Deda
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je to jako se vším. Mafiánská spolupráce médií, podnikatelů a mocipánů.
Nejprve je nutno člověka vystrašit, znejistit a psychicky rozhodit, protože takový člověk je potom lépe manipulovatelný - ideální konzument a volič.
Jsem rád, že to taky ostatní vidíte a že pedofilové jsou inteligentní.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od Kasz »

Ale ona bude i spousta inteligentních rodičů, ale o těch jak by vypadal článek?

ŠOK: Rodiče z Klášterce nemají zájem o ochranu svých dětí, čipy jim nepořídí!
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Rodiče v Klášterci pořizují dětem čipy

Nový příspěvek od fenix »

Většina rodičů o to zájem neměla, ale mluví se jen o těch co zájem měla, protože ty znamenají výdělek a zblbnutí pro další, i redaktorka na ČT mi přišla, jako že si o tom myslí, že je to blbost a i všichni co jsem o tom mluvil dneska si myslí to samé, tedy, že je to úplně k ničemu.
Nadruhou stranu neodsuzuju rodiče co do toho šli, sice zblblí kravinou a strachem, ale určitě to nemyslí špatně a dělají to aby ochránili své dítě.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů