Poděkování v redakčním emailu

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Poděkování v redakčním emailu

Nový příspěvek od Kasz »

Dnes přišlo do redakčního emailu poděkování:

Chtel bych vas pozdravit, jako nepedofil. Je to asi tak rok co vas veb sleduji. Privedl me k nemu muj znamy, co mi rekl "predstav si, ty uchylny pedofilive maji svuj veb, tak jsem ho hned nahlasil organum trestne cinnym". A tak jsem se podival, jak to vlastne s tema uchylama je a udelal si vlastni obrazek ;-) Rok si s ruznymi prestavkami procitam vse co tu mate, sleduji reakce a chovani uzivatelu..ned necim se pousmeji, s necim nesouhlasim s necim ano..sleduji vase zivotni pribehy, nazory, postoje. Jsem tichy navstevnik vaseho vebu a dnes ani nevim proc, jsem se rozhodl vam napsat : vas veb ma opodstatneni, je urcite prinosem pro spolecnost jako takovou o pedofilech nemluve. Pokracujte ve sve cinnosti na vebu ma to vyznam jak pro vas, tak pro nas. Sam jsem heterosexual, ktery ma dve malicke dcerky.Jsou mym smyslem zivota.. fandim vam pedofilum, kteri deti branite, milujete, delate jim zivot hezci. Mate pred sebou jeste spoustu prace, da se rici je to nikdy nekoncici beh na dlouhou trat.. drzim vam palce. J.V.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 6):
Plyšáček, Deda, Marco Freeman, šmudlík, Daniel, Kuba
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti