Návrh na nový chat

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Návrh na nový chat

Nový příspěvek od 11auto »

Vzhledem k tomu, že nynější chat má obtíže na mobilu, opakuje zprávy a má obrovská zpoždění, napadlo uživatele 1911 vytvořit vlastní, nový pokec, na němž začal o víkendu pracovat. Já se svými drobnými a skromnými znalostmi CSS a HTML 5 jsem se vnutil za tvůrce vzhledu, pročež vám už nyní můžu představit nějaké pracovní návrhy. Dodám, že stránka je jednotná jak pro mobily, tak i běžné počítače.


Obrázek
Přihlašovací obrazovka na mobilu


Obrázek
Sklo na počítači


Obrázek
Sklo na mobilu s rozlišením 320 × 480 bodů


Obrázek
Uživatelský profil na počítači

Omluvte prosím rozlišení a celkovou jakost snímků, bohužel, větší se sem nevlezou. :(
Pokud by vás napadla vymoženost, která vám na současném chatu chybí, napište mi. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi 11auto za příspěvky (celkem 6):
simgiran, Kasz, Scopi, Kuba, šmudlík, Jeremy
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový chat

Nový příspěvek od Kasz »

Musím ocenit tuto iniciativu. Podrobnosti by asi chtělo domluvit s Jirkou Fx100d. Vzhled se mi zamlouvá. Také by zřejmě bylo možné jej upgradovat, vyvíjet dál.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
11auto
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Nový chat

Nový příspěvek od 11auto »

Zájemci si můžou prostředí nového pokecu vyzkoušet na stránkách http://www.cepek.8u.cz. Upozorňuju, že vše je nepravé.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nový chat

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Na mobilu mi to funguje tak, že když odešlu zprávu, načte se mi pak stránka zase nahoře a musím dlouze scrollovat dolů, abych viděl nejnovější zprávy a textové pole. Bude to tak fungovat i v ostré verzi?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Nový chat

Nový příspěvek od 11auto »

Gabriel Svoboda píše:Na mobilu mi to funguje tak, že když odešlu zprávu, načte se mi pak stránka zase nahoře a musím dlouze scrollovat dolů, abych viděl nejnovější zprávy a textové pole. Bude to tak fungovat i v ostré verzi?
Jelikož programátorskou část má na svědomí I9II, nemůžu ti to říct s úplnou přesností, nicméně mým záměrem je, aby šablona byla nehybná a do okna se vypisovaly nové zprávy – tak jak tomu je na současném pokecu.

Sám I9II mě už upozornil na chybu, kdy při rozlišení okna 768 až 990 bodů se stránka špatně rozloží, což míním samozřejmě napravit. Budu rád, když mi i ostatní, kteří nějaký nedostatek odhalí, dají vědět, abych se mu mohl v dalším sestavení vyvarovat. :)
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Chat a jeho předělání na vyspělejší verzi

Nový příspěvek od Wydra »

Zdravím,

v poslední době mě štve zastaralost chatu (respektive neskutečně dlouhé načítací časy a vůbec přijímání a odesílání zpráv). Mluvilo se o tom, že se nahradí lepší verzí, ale nějak to zapadlo pod koberec. Myslím, že bychom měli držet krok s dobou a nějak to poštrachat. Občas mám i chvíle, kdy to prostě zavřu jenom kvůli načítání. Chat je defakto kromě fora i naší bránou k veřejnosti, tak by měl podle toho i vypadat a aby si pak půlka lidí, která by se chtěla dozvědět něco nového, nemyslela, že čet je jenom pro zasvěcené. *bye*

Budu jenom rád za jakoukoliv informaci.
s pozdravem vodní hlodavec
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chat a jeho předělání na vyspělejší verzi

Nový příspěvek od Kasz »

Ono by bylo hezké přejít na novější rychlejší verzi, ale musí mít parametry, které potřebujeme - tj. sofistikované blokování uživatelů, možnosti nastavení, nahlížení do logu. I9II něco naprogramoval, ale není to zdaleka to, co umí tento chat. Lepší jsme zatím nenašli. A taky to není jen tak - programování chatu je určitě hodně časově náročné a zřejmě asi nejsi ten, kdo tomu bude věnovat čas. :)

Chat je doplňkovou funkcí, v podstatě bychom se bez něj obešli, ale je v něm možnost přímé online komunikace, což je nenahraditelné pro vztahy mezi námi.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Nový chat

Nový příspěvek od Slav »

Dnes to tedy pociťuji opravdu extrémně, tedy co se týče odezvy na chat. Přijde mi, že čekám asi minutu, než chat dostane moji zprávu a naopak. Je tam sice 14 lidí, ale minuta se mi zdá už hodně.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový chat

Nový příspěvek od Kasz »

Nic lepšího než čekat nelze poradit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fíla
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Příspěvky: 37
Dal: 8 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Re: Nový chat

Nový příspěvek od Fíla »

Jak už jsem říkal některým lidem na chatu. Chat trpí latencí kvůli konektivitě. Servery nezvládají běh jednoduchých aplikací. Což u wedosu za 380 korun třeba já nepociťuji.

Následně jsem psal Jirkovi o update chatu, kdy vyšla nová verze, kde je právě odstraněné posílání příspěvku dvakrát. Optimalizace chatu. Při zavírání smajlíků je křízek umístěn doprava a je i optimalizace pro mobily. Odstraněná je i "prázdná zpráva" při dočasném banování uživatelů. Je podpora i pro novější prohlížece IE 9 a podpora blokace uživatelů IPv6 adres. Což časem může na tomto chatu, co je tu, dělat neplechu, protože se uživatel s IPv6 nepřipojí, protože to není v MySQL nastaveno ve Varchar v sessions a nemůžete je banovat, protože IP filter to explicitně nepodporuje.
Update chatu zde by mohlo výrazně pomoci a není třeba zakládat nový chat.

Takže doporučuji apelovat na Jirku :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fíla za příspěvek:
Yuta
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů