Stížnost na chování uživatelů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

Kasz píše:
Plyšáček píše:Jelikož děti nemiluješ, ale vidíš v nich sexuální objekty, ...
Já si nemyslím, že by kvůli tomu měl být nějak hned nebezpečnější než kdokoliv jiný, ale spíš to trochu vysvětluje, proč je tak citlivý na ty sexuální řeči. Možná až moc. Kdo myslí jen na sex, tak všude vidí jen sex, i tam, kde vůbec není. :)
Tak možná i toto může být pro Jana.F k zamyšlení. *book*
Ano mam představy o dětech a neumím si představit, že bych se zamiloval do dítěte, ale určitě v nich nevidím pouze sexuální objekty a už vůbec neplatí, že bych myslel na sex moc (naopak hladina testosteronu u mě je podprůměrná a to vede i k mnohem menšímu sexuálnímu pudu než u průměrného člověka)
Plyšáček píše:Tvé citace jsou velice nepřesné. A dostalo se Ti už i dostatečného vysvětlení na chatu, o čem jsme debatovali, když jsi jako "policista" vtrhl na chat.
Nepřesné? Ty jsi přiznal že jsi psal o tom ze nevis co ochutnat a ze jsi psal o cuchani k intimním partiiim holčičky, Gabriel přiznal že psal tu větu o Kubovi,...
Píšu ty věty tak jak jsem je viděl. A stejně tak by je viděl kdokoliv jiný pokud by vstoupil v tu samou dobu.

A zřejmě se omlouvám, že když jsem viděl na chatu lidi, že jsem chtěl vystoupit. Promiň že to umím pouze tlačítkem vstoupit na chat, a že není funkce která by vám oznámila 5minut dopředu, že přijdu, abyste mohli schovat vše nevhodné co píšete...
Děkuji
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jan.F píše:..., abyste mohli schovat vše nevhodné co píšete...
Ale my jsme nic tak nevhodného nepsali. A hlavně se Tě nebojíme, Jane. Neboj.
Jan.F píše:Nepřesné? Ty jsi přiznal že jsi psal o tom ze nevis co ochutnat a ze jsi psal o cuchani k intimním partiiim holčičky, Gabriel přiznal že psal tu větu o Kubovi,...
Přiznává se jen viník. My se nepřiznávali, jelikož jsme se ničeho nedopustili. Gabriel upřesňoval a já dovysvětloval.
Tvé citace byly nepřesné, jelikož jsi naše výroky konkretizoval na holčičku a pipku, ačkoliv se debata vedla v obecném duchu o dítěti a OKOLÍ jeho pohlaví.

Navrhuji, aby vstup veřejnosti na chat - bez zaregistrování, nebyl umožněn. Ať s námi zkusí komunikovat prostřednictvím Fora. Co je komu do toho, co si povídáme v "ložnici". Pokud chtějí komunikovat, ať se objednají do "přijímací haly". Navíc nebudeme muset řešit problém s největšími úchyly - jako př. ksoft, který tam leze jako Anonym nejrůznějších čísel a provádí tedy čísla!
Co si lidé řeknou v ložnici, není vhodné rozebírat ve společenské místnosti.
Dále bych rád v tomto vlákně již jen mlčel.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Navrhuji, aby vstup veřejnosti na chat - bez zaregistrování, nebyl umožněn.
To určitě ne, je potřeba umožnit nováčkům i veřejnosti něco jednoduššího, než je registrace. Aby třeba jen nezávazně nahlédli. I když teď kvůli ksoftovi to asi bude nějakou dobu omezeno, určitě jsem proti trvalému zákazu vstupu hostů.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ze stejných důvodů jako Kasz jsem proti trvalému zákazu vstupu anonymů. A dočasný zákaz by měl trvat hodinu, ne několik dní, jak to teď praktikujete či plánujete. Zas takové nebezpečí ksoft nepředstavuje.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Omezení vstupu anonymů je a bude dle uvážení správců chatu. Vzhledem k tomu, že by ksoft otravoval, je prostě kvůli němu vstup zakázán, alespoň v době, kdy tam nebude žádný správce. Zkusíme třeba po čase vstup uvolnit, ale objeví-li se tam zase ksoft, bude vstup zase uzavřen.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
dodo
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Jeremy »

Na chat som sa prihlásil iba pár krát, ale myslím si, že rozumiem, čo Janovi vadí. V podstate vždy som tam narazil na debatu, ktorá sa niesla v rovine, na ktorú nie som príliš zvyknutý a prekáža mi, aj keď ju dokážem akceptovať. Bez snahy niekoho uraziť, či sa nad kýmkoľvek povyšovať, by som ju nazval detinskou. Výroky ako "To já bych vědel co bych ji chutnal...", alebo "Já bych to dělal holčičce rukou" sú ešte o krok ďalej. Jednoznačne niekam smerujú, prípadne sú plánovane dvojznačné. Je mi vcelku jedno, či ma nazvete puritánom, ale aj v bežnom živote mi jednoducho prekáža, keď počujem niečo ako "To je ale fena..." (samozrejme v reakcii na ženu), prípadne "Tej by som vytrel komín" a podobne. Naviac na fóre tohto webu je zrejmé, že sa bavíme najmä o deťoch, čo mi príde dva krát tak úbohé (čo už správne pomenoval Kasz), aj keď akceptujem, že niekto to je schopný pobrať ako zábavu. Snažím sa obklopovať ľuďmi, ktorí komunikujú úplne iným spôsobom, ale tiež beriem, že sme tu ľudia rôzneho veku a z rôzneho prostredia a spája nás niečo úplne iné, takže nemám tendenciu nikoho odsudzovať. Rovnako ako u dospelých, rád chápem deti ako osobnosti so svojou dôstojnosťou a potenciálom omnoho väčším, než len tým sexuálnym a podľa toho sa k nim aj snažím chovať, či sa o nich vyjadrovať.

Čo sa týka Plyšáčkovho očichávnia, jeho mluva mi patrne nikdy neprestane pripadať, povedzme nie celkom vhodná a úmyselne provokatívna, často balancujúca doslova na hrane. Trvalé obmedzenie prístupu anonymov určite považujem za krok späť a dúfam, že nič také nehrozí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 4):
Allein, I9II, Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Jenom mě napadá taková maličkost k téhle diskuzi. (Velmi podstatná) Zpráva na aktuálním zobrazení chatu se objeví po určitou omezenou dobu. Číst ji tak má možnost pouze určitý dost omezený okruh čtenářů, kteří jsou plně srozuměni s tím, že jde o chat o pedofilii. (To nijak neobhajuje cokoli nevhodného) Z toho vyplývá tedy to, že text po chvíli zmizí v propadlišti dějin/logu. Mnohokrát tu byl zmíněn vliv na čtenáře webu. Skutečně nevadí nikomu toto vlákno? Trvalé a nesmrtelné? Přiznejme si, pokud náhodný člověk zavítá na chat, trošku čeká to co je tu odsuzováno. Pak ale vidí, že nick chovající se nevhodně je napomínán, nebo umlčen, a může dospět k závěru, že jsme celkem "normální". Ale pokud za deset let bude číst tuto diskuzi (značně neaktuální), těžko si udělá ČEPEK dobré jméno. A to, že webové stránky reprezentují "firmu" napsal sám správce webu. Co dodat? Asi nic. Toto vlákno hovoří totiž za tento web. (Stále jen opakuji myšlenku těch, co se bijí za čistotu ČEPEKu.) *yahoo*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Příklad s firmou byl přirovnání k tomu, jestli má ČEPEK stylizovat svůj web podle po dítěti slintajících pedofilů, a nebo má na veřejnost působit trochu, řekněme, střídmějším dojmem. Když si uděláš webové stránky o své osobě, taky na ně budeš dávat všechno tak, aby to bylo reálné? A nebo si pečlivě vybereš, co o sobě zveřejníš?

Toto vlákno podporuje diskuzi a odhaluje mnohá zákoutí našich myslí. Tím je mnohem přínosnější, než mnohá jiná vlákna.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Myslím, že nejpřínosnější by bylo kdyby si s toho vzali ponaučení právě všichni a to konečně i admini tohoto webu ... I tady se snad celkem jasně ukázalo, že to není tak jak to zprvu vypadalo. A ono ani nemá cenu se snažit tvářit jen tak jak okolí chce, všechno má své meze, ale nesmí se to přehánět.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Ano, je velmi přínosné. Zejména tím, že pokud si chci udělat obrázek o pedofilech a nemám čas nebo nechci trávit hodiny sledováním chatu, stačí mi přečíst si toto vlákno. Co totiž vyplývá z diskuze, aniž bych se zabýval jakoukoli znalostí konkrétních uživatelů. Třeba to, že správce webu opakovaně nabádá k tomu skrývat aktivitu, tvářit se že mě děti nezajímají, a pak delat bůhvíco. Dále pak že jsou nicky na chatu upozorňování na to, že by neměli psát o tom jak sahají holkám na prsa. (Že bych napsal článek pro bulvár? *lol* ) Ale ani jednou se v tomto vlákně neobjevilo "nedělej to, to nesmíš, je to nevhodné", vždy jde jen o to co se napíše. Takže dělat můžu cokoliv ale nesmím o tom psát? A pokud věci zde popsané nejsou tak nevhodné, ale jsou nevhodné na chatu, nesmí se o nich psát, tak proč? To by zavánělo velkým pokrytectvím.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

FlyInRoom píše:ani jednou se v tomto vlákně neobjevilo "nedělej to, to nesmíš, je to nevhodné",
Pravidla - tohle můžeš, tohle nesmíš - jsou daná, i v angličtině je tady na fóru máme. V tomto vláknu se bavíme o něčem jiném, a to je o možném vyznění některých zpráv na chatu a o chování uživatelů na chatu.

Ještě jednou se tě zeptám - když si založíš osobní web, budeš na sebe dobrovolně práskat svoje neřesti (např. včera jsem jel tramvají a představoval jsem si, jak si to rozdávám s dvacítkou, co sedí naproti mně), a nebo se budeš snažit, aby byl takový web tvou pozitivní vizitkou?

Jenže ani tohle (být pozitivní vizitkou) není cílem komunity. Jsme lidé, nejsme dokonalí. Ale jde o to snažit se zlepšovat, snažit se o vlastní osobnostní růst. A k tomu patří i určitá kultivace projevu. Nemyslím si, že ten, kdo na tomto webu produkuje nevhodné nebo dvojsmyslné vtípky, je hlavní admin. Ale spíš to bývají/bývali někteří stálí uživatelé. A těm, doufám, toto vlákno po dlouhé době znovu nastavilo zrcadlo a vedlo je k zamyšlení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
dodo, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Kasz píše:včera jsem jel tramvají a představoval jsem si, jak si to rozdávám s dvacítkou, co sedí naproti mně
No ale fuj, dvacitka ne-e! *girl_haha*
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od dodo »

FlyInRoom píše:
Kasz píše:včera jsem jel tramvají a představoval jsem si, jak si to rozdávám s dvacítkou, co sedí naproti mně
No ale fuj, dvacitka ne-e! *girl_haha*
Tohle by křes´tani neměli moc dělat :D
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od I9II »

FlyInRoom píše:Dále pak že jsou nicky na chatu upozorňování na to, že by neměli psát o tom jak sahají holkám na prsa. (Že bych napsal článek pro bulvár? *lol* ) Ale ani jednou se v tomto vlákně neobjevilo "nedělej to, to nesmíš, je to nevhodné", vždy jde jen o to co se napíše. Takže dělat můžu cokoliv ale nesmím o tom psát? A pokud věci zde popsané nejsou tak nevhodné, ale jsou nevhodné na chatu, nesmí se o nich psát, tak proč? To by zavánělo velkým pokrytectvím.
Kdyz nam povis jak ses rano krasne vykadil, vetsi casti lidem se to nebude libit, nekdo ti rekne at to nepises ale nikdo ti nebude rikat at to nedelas.
Tu analogii si odvod, proste vtipky typu "dnes to ze me litalo" jsou u casti lidi nevitane.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvky (celkem 4):
dodo, FlyInRoom, Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Ono pak ještě zůstává otázkou,..... když přepnu z TV Nova na ČT:D v polovině Večerníčku, taky se už nedovím, proč si Hurvínek odřel koleno nebo proč je Křemílek naštvaný na Vochomůrku. Je mi snad veřejnoprávní médium povinno zajistit plné pochopení děje? V tom případě by museli být pořady o ničem, abych věděl že se tam nic neděje. Většinou si musím z děje odvodit kdo co kde s kým a za kolik. To jen k tématu analogie, protože jsem vážně nikde v pravidlech neviděl povinnost zajistit všem nově příchozím plný rozsah právě probíhající diskuzi. Např. i tahle diskuze má již čtyři stránky, takže pokud si přečtu jen část budu mít informace vytržené z kontextu.

Neřešte tedy už nějaké vytržení z kontextu. Myslím si že i novinář i nový pedofil i veřejnost, pokud přijde na chat, nemůže dělat ukvapené závěry. A pokud bude.... Dokáže tomu někdo zabranit? Vždyť si jen vemte jak jsem hezky "vytrhl" tu Kaszovu dvacítku. Kdo chce psa být, hůl si vždy najde. A kdo chce mouchu být, vždy si najde plácačkou, viďte. ;)
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Daniel »

fenix píše:Dobře, takže se radši budem tvářit, že nás děti nezajímají. A můžete si psát co chcete, ale pedofilové jsme právě proto, že nás zajímají i po té sexuální stránce. IKdyž je to pro každého jinak důležité, nemůžem si hrát na to, že to tak není.
Na chat nechodím, nemám na to čas, takže k tomuto vláknu nemám moc co říct. Ale nedalo mi to, abych nezareagoval na fénixův příspěvek. Vlastně to ani nebude reakce přímo na něj, spíš jenom chci napsat, co pro mě osobně sexuální zájem o děti znamená.

Ilustroval bych to na jedné události z oddílu. Uprostřed programu za mnou přiběhla pětiletá holčička, že jí teče krev z nosu. Popadl jsem ji a běželi jsme na záchod. Sklonit se nad umyvadlem, studený kapesník na nos, druhý na krk a chvíli počkat, až se krev sama zastaví. Mezitím jsem z ní sundal tričko (naštěstí měla náhradní) a pečlivě ho vypral ve studené vodě. Podařilo se, krev pustila do poslední kapičky. Pak jsem jí nechal, ať se umyje. Byla příliš malá a neviděla na zrcadlo, tak ji vzal do náruče, trochu ji zdvihl a nechal ji, ať si sama myje obličej. Pak jsem ji propustil šel dát tričko sušit.

Pro někoho by to mohla být nepříjemná záležitost. Pro tu holčičku určitě byla :( Ale pro mě to byl velice silný emocionální zážitek. Malá krasná holčička potřebovala pomoc. A ze všech vedoucích se obrátila zrovna na mě :) Pomohl jsem ji o:) Držel jsem ji v náručí ;D Poděkovala mi za to *air_kiss* A jak krásně se mě usmála (tak teď bych potřeboval smajlík s významem "vznáším se deset metrů nad zemí").

A tady je pravda a nemám potřebu to zastírat, že silný emocionální zážitek s toho udělala právě moje sexualita. Líbilo se mi, co jsem četl nedávno v jedné knížce, totiž že mužům byly dány do srdce tři silné touhy: touha podstoupit boj, zažít dobrodružství a zachránit krásnou paní. Platí to i pro nás pedofily, jen ta poslední touha se změnila na touhou zachránit krásnou holčičku :)

Ekvivalentním gynekofilním zážitkem by mohlo být třeba potkat na parkovišti krásnou dvacetiletou sexy vypadající slečnu v minisukni, která je zoufalá z toho, že nemůže nastartovat auto, a hledá někoho, kdo by jí pomohl. Tipuji, že narazit na skupinku mladých mužů, šli by jí ochotně pomoci všichni najednou. Jenom na rozdíl ode mne by si ji asi v náručí nepochovali :D

Nicméně můj sexuálně motivovaný zájem o děti není pro mne důvodem k tomu, abych z toho zážitku dělal něco víc. Není důvodem pro to, aby z té holčičky (byť jenom pohledem) sundával něco dalšího než to tričko. Není důvodem pro to představovat si v sexuálních fantaziích, co by mohlo být kdyby, nebo to s někým rozebírat.

A až budu mít potřebu zavtipkovat na téma, že asi nebudu "správný" pedofil, neb všichni z médií dobře víme, co by pedofil udělal sám s malou holčičkou na záchodě, že ;) tak tedy až budu mít potřebu si zavtipkovat, učiním tak v osobním rozhovoru s pedofilním kamarádem. A budu si přitom dávat pozor na to, abych vtipkoval na svůj účet, a ne na účet dětí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Kasz, K3i4L
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Kdo na chat nechodí zrovna moc to soudit nemůže, každý na to máme jiný pohled, ale když zrovna u nějakého rozhovoru nebyl težko pozná jak a proč se co psalo, vyvíjí se to na chatu jen v ten okamžik. A jak už jsem tu psal a nikdo to neuzná, že i tam dokážem jeden druhého upozornit, že už to přehání, teda alespoň podle mě. Rozhodně si nemyslím, že bysme tam psali hlavně s úmyslem dvojsmyslů.
Jenže on je velký rozdíl v tom, když jsem s dětma a nebo když o tom jen píšu a zrovna já se nesnažím psát aby to znělo nějak úchylně(ikdyž to pak tak někdo pochopí), ale ani tak abych se zalíbil veřejnosti. A nepíšu to na něčí účet.

Sám jsem přišel do komunity celkem dlouho, vyrovnaný, se svoji dlouholetou láskou a udivuje mě jak v někom může blbnutí s dětma vyvolávat něco sexuálního. Protože to prostě beru jinak a hodně mě pak naštvě, když někdo napíše, že píšu o dětech úchylně. Asi to zrovna neumim dobře vyjádřit.

Ale tak dobře tedle chat je pro veřejnost a nováčky a "normální" člověk se tu nějak odreagovat nemůže.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Upřímně mi moc dvojsmyslné věci nevadí, nejsou-li úplně přes hranu, a umím je ignorovat.

Naopak mi velice vadí určité laškování, které probíhá na chatu mezi 14tiletou Alphou a fenixem, MarkMem a dalšími. Je jedna věc, když jí píšete, jak byste jí hladili vlásky, to je mi jedno. Ale jak tam probíráte věci typu, jak byste se jí tulili k prsům, či dokonce, jak byste z nich olízli stečenou čokoládu... to myslíte jako vážně? Nejen, že to už je výrazně nechutné, ale je to také nezákonné.
Fenixe jsem zmínil hlavně z důvodu, že jednou se jistý uživatel chatu vyjádřil, že mu takové chování nepřijde v pořádku, načež mu ohnivý ptáček odpověděl, že se do nich nemá starat a nechat je být.
Fenixi, co je v chatu veřejně na skle, to není jen tvoje věc, ale to je věc všech, co tam sedí. Pokud se někomu nelíbí vaše nezákonné poznámky na účet Alphy, tak nepiš, že se do toho nemá co starat, protože se do toho lidi, kterým to vadí, starat budou. Doporučil bych ti, abyste se s Alphou přesunuli na jiný soukromý komunikační kanál, nicméně i zde platí moje výstraha, že řeči o olizování a osahávání prsou jsou v jejím případě nezákonné a mohl bys z toho mít problémy.
Myslím, že sama Alpha by už ve 14ti mohla mít určitý rozum a nepsat na chat provokativní věci o svých prsou, které jsou jasně mířené. Pokud ale takové věci už napíše a nedá se nic dělat, apeloval bych na to, aby jistí GL zapli mozkovou část.

Děkuji pěkně,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Tak koukám že na chatu se opravdu nedá napsat nic, aby to pak někdo nepoužil proti mě. Fakt běžte do ...
Psal jsem hlavně k jejím vláskům a že bych se přitulil, pomazlil a tak... Ona sama psala, že se ji kočka tulila k prsům, no možná jsem někdy naznačil, že bych si to s ní vyměnil. A to že nějaký uživatel chatu, který ani nemá tu odvahu psát pod stejnou přezdívkou na chatu jako na fóru označil naše psaní za manipulování a nejradši by chránil holky před sexem do 20ti let je jiná věc.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

fenix píše:Tak koukám že na chatu se opravdu nedá napsat nic, aby to pak někdo nepoužil proti mě.
Když se mi to nelíbí, proč bych na to nereagoval, když už řešíme nevhodné chování uživatelů na chatu?
fenix píše:Psal jsem hlavně k jejím vláskům a že bych se přitulil, pomazlil a tak...
A to jsem psal, že mi nevadí. Vadily mi ty vaše extrémy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti