zdravim vas

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
vokoun

zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Zdravim vas. Tak jsem se po roce studovani tohoto webu osmelil a zaregistroval. Doufam, ze i muj pohled nepedofila na nektere vase pedofilni zalezitosti vam bude prinosem. Vice v sekci podekovani - v redakcnim emailu. Vokoun
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Redakční e-mail si drtivá většina z nás nepřečte. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Forst Jan »

Děkuji
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Áno, Jan.F má bod B)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Kasz »

vokoun píše:Áno, Jan.F má bod B)
Tak mu ho dej. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Hotovo *happy*
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Daniel »

Vítám tě na našem úchylném webu ;)

Jestli můžu být zvědavý, kolik je dcerkám? Pokud by tě to zajímalo, tak mojí dceři je 8 let. A co říká na náš web tvoje manželka. Tedy pokud jste se spolu o tomto tématu bavili.
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

daniel píše:Vítám tě na našem úchylném webu ;)

Jestli můžu být zvědavý, kolik je dcerkám? Pokud by tě to zajímalo, tak mojí dceři je 8 let. A co říká na náš web tvoje manželka. Tedy pokud jste se spolu o tomto tématu bavili.

Ahoj Danieli, dcerkam je 5 a 2 roky. Partnerka o tomto webu a o tom, ze jsem se sem zarigistroval nevi. A nejsem si jisty, ze tento 'coming out' udelam =] Jsem od sve prirozenosti velice zvidavy clovek.. proto jsem zde. Ale okoli by dost mozna nepochopilo co tu pohledavam..tak to bohuzel je, ne kazdy je nezaujaty jako ja.. nejdrive si udelam vlastni obrazek a pak soudim, vetsina spolecnosti to tak nema ..
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Mato »

Konečne vidím komentár logicky uvažujúceho človeka a nie len ovplyvneného kritizujúceho mamlasa :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mato za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Dnes jsem byl pravdepodopne v pedo raji :[
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

V jakém pedoráji? Myslíš to jaro a spousty dětí venku? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Tanecni soutez pro decka do 15ti let. S dcerkou. Mimochodem vyhrala zlatou medaili ;-) cca 500 decek co se zucastnilo v ruznych kategoriich.. a zase jsem si na vas vzpomel *good*
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Silesia »

Nic proti jejich odvedene snaze ale pedo raj si představuji jinak
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Filip »

vokoun píše:Tanecni soutez pro decka do 15ti let. S dcerkou. Mimochodem vyhrala zlatou medaili ;-) cca 500 decek co se zucastnilo v ruznych kategoriich.. a zase jsem si na vas vzpomel *good*
Gratulujem, k výhre. Nech ti dcérka aj naďalej prináša radosť. ;)
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Silesia píše:Nic proti jejich odvedene snaze ale pedo raj si představuji jinak
Nemyslim tim samotne vystupovani (coz by se vam urcite take libilo), ale zakulisi. Pul haly jako spolecna satna a vsude prevlekajici se, dovadejici deti :-D
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Filip píše:
vokoun píše:Tanecni soutez pro decka do 15ti let. S dcerkou. Mimochodem vyhrala zlatou medaili ;-) cca 500 decek co se zucastnilo v ruznych kategoriich.. a zase jsem si na vas vzpomel *good*
Gratulujem, k výhre. Nech ti dcérka aj naďalej prináša radosť. ;)
Dekuji. Dnes byl krasny den. Slunko a skvela dcera. Jsem na ni hrozne pysny :[ Dela mi jen radost, je tak sikovna. Zaroven vidim, ze nase pece, vychova a snaha neprichazi vnivec. Good day :D
pirats
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Uz mam dost toho nechutnyho kriminalizovani pedofilu.Zijeme v jednadvacatem stoleti...stoleti HONU NA CARODEJNICE.
Příspěvky: 138
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od pirats »

Tak si prosím tě udělej obrázek... A pak napiš. Ale až potom obrázku. Všichni budeme netrpělivě čekat s čím se svěřis.
Víš proč? Protože nemáme nic jiného na práci


vokoun píše:
daniel píše:Vítám tě na našem úchylném webu ;)

Jestli můžu být zvědavý, kolik je dcerkám? Pokud by tě to zajímalo, tak mojí dceři je 8 let. A co říká na náš web tvoje manželka. Tedy pokud jste se spolu o tomto tématu bavili.

Ahoj Danieli, dcerkam je 5 a 2 roky. Partnerka o tomto webu a o tom, ze jsem se sem zarigistroval nevi. A nejsem si jisty, ze tento 'coming out' udelam =] Jsem od sve prirozenosti velice zvidavy clovek.. proto jsem zde. Ale okoli by dost mozna nepochopilo co tu pohledavam..tak to bohuzel je, ne kazdy je nezaujaty jako ja.. nejdrive si udelam vlastni obrazek a pak soudim, vetsina spolecnosti to tak nema ..
Uživatelský avatar
vokoun

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od vokoun »

Pirats o co ti jde?

Chapu to spravne, ze je ti jedno co si kdo mysli o pedofilii? Prisel jsem sem jako nepedofil, ktery svuj obrazek uz ma. To by sis ale tohle vlakno musel precist cele a popr. kliknout na odkaz v tomto vlakne na me podekovani v redakcnim mailu. Zbytecny utok na nepedofila.

Rekl bych, ze jsem tu jeden z mala nepedofilu. Jeden nepedo kdruhemu nepedo a muze z toho byt velke plus pro vas. Ale ne stylem tve reakce.

Uprimne, kdyz trpis takovym nezajmem, chtel bys abych opustil vasi komunitu?
Uživatelský avatar
vokoun

rozloučení

Nový příspěvek od vokoun »

Zdravím vás. Chtěl jsem se s vámi jen rozloučit. Nechal jsem si Kazsem deaktivovat účet. Odcházím zklamán vaší komunitou. Proč, to si nechám pro sebe, nebudu házet hrách na zeď. Značné zklamání mi připravil sám Kazs. Bohužel se mu tento web brzy zhroutí, jako domeček z karet. Děkuji, že jsem mohl blíže poznat co je pedofilie a že jsem dále rozvinul své obzory. Závěrem bych chtěl říci : nešiřte osvětu o pedofilii, mezi "normální" lidi, dokud vy sami nebudete připraveni přijmout "normální" lidi. Děkuji vám, buďte dobří..Bývalý člen, Vokoun.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zdravim vas

Nový příspěvek od Kasz »

Milý Vokoune, pohybuji se v komunitě mezi pedofily už dobrých 12 let. Za tu dobu už bylo různých stránek a diskuzních fór, a pokud měl být ČEPEK jedna z nich, která má už 5 let, proč ne. Zanikne-li ČEPEK, vznikne někde zase něco jiného. Tvá predikce zní zajímavě, ale zatím - i z pohledu Policie ČR - se zdá, že by ke zhroucení webu dojít nemělo. Naopak výsledek prošetřování webu dokazuje, že to tady spolu s moderátorským týmem vedeme jakž takž dobře.

Nikdo tady nikoho nedrží, takže díky za Tvůj příspěvek. Administrátor to má vždy těžké, protože na jeho hlavu se snáší kritika. Já ale vždy opakuji a budu nejspíš až do své smrti - kdo neochutnal, nepochopí. Je velmi snadné kritizovat něčí práci. Zkuste si někdy vést nějaký "svobodný web" pro pedofily, reagovat na zprávy z médií, komunikovat s různými lidmi. Je to někdy harakiri. Uživatelé se nechovají tak, jak by si admin představoval, dělají různé vylomeniny, píšou různé příspěvky, vhodné i méně vhodné. A nakonec i já jsem jenom člověk. Kdyby někdo vymyslel nějakou lepší komunitu a vedl ji lépe, než se o to snažíme my tady, v podstatě by nebyl problém, abych se stal řadovým členem. Zatím ale pokusy o vytvoření něčeho jiného ztroskotaly... buď na ne-bezúhonosti admina, ale také nad zjištěním, že být adminem nějakého webu pro pedofily není jen tak, že to není zábava, ale místy nepříjemná dřina. Já ale chci něčeho dosáhnout. A jedině systematická a houževnatá práce k tomu cíli vede.

A jeden ohlas od nějakého Vokouna mi ambice neubírá - na soukromý email mi chodí relativně dostatek poděkování za práci, kterou ČEPEK jako celek odvádí.

Myslím si, že nepedofily přijmout umíme (o tom by mohli mluvit spíše oni, než my, kupř. režisérka Veronika Lišková by mohla vyprávět), zdá se mi ale, že zatím ještě přece jenom o krapet více pokulhává přijetí od mnoha "normálních" lidí (např. oficiální postoj LGBT komunity, i když i mezi nimi jsou lidé, kteří jsou schopní bezproblémového přijetí a apelují do vlastních řad). A nakonec ve svém okolí se s přijetím celkem setkávám, takže ani to nebude zas tak hrozné. :)

ČEPEK má cíl - pomoc pedofilům a zároveň osvětu veřejnosti. Myslím si, že k těmto cílům se mu daří směřovat. A pokud, Vokoune, hodnotíš Kasze (nikoliv Kazse), vidíš jen slabou půlku, protože druhá (a větší) moje půlka žije běžný život v občanské společnosti. Vždycky byli, jsou a budou lidé, kteří svými predikcemi budou soudit druhé lidi či jejich práci k zániku, aniž by sami dokázali proniknout pod povrch věci. Základy jsou totiž stále stejné - i Tvůj syn nebo dcera, nebo číkoliv syn nebo dcera mohou jednoho dne zjistit, že jsou pedofilové. Tento web je momentálně jediným místem v ČR a SR, kde mohou o své sexualitě najít skutečně dostatek informací a kde se jim dostane pluralitní podpory od těch, kteří mají stejný osud. A i díky podpoře mnoha zdejších členů, kterým tento web pomohl, nevidím zatím jediný důvod, proč by se měl tento web sesypat jako domeček z karet.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Daniel, Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů