Dotaz ohledně zakázaných anonymů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dotaz ohledně zakázaných anonymů na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Myslel jsem, že zákaz anonymů na chatu je dočasný (a už teď je ta dočasnost silně přemrštěná). Ale dnes jsem se dozvěděl, že nemít na chatu anonymy je vlastně pohodlné a že bývaly doby, kdy chaty anonymy nepovolovaly a nikomu to nevadilo. Budou tedy anonymové někdy opět povoleni? Nebo budeme nadále házet nováčkům klacky pod nohy?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Rád bych uvedl Gabrielova tvrzení na pravou míru. Ano, považuji za poměrně příjemné je tam nemít, protože Anonymové jsou často zaměnitelní, jak při samotném chatu tak později. Často přijde člověk, který řekne, já jsem ten Anonym z včera, ale stejně nemůžete vědět který to byl atp. Naproti tomu Gabriel tvrdí, že to zapřičiní o 90% méně nováčků(není ten poměr 9:1 poslední dobou nějaký oblíbený? :D ) .
A ano byla doba, kdy přístup bez registrace nebyl (např duppův chat x let z5 a nějaký zásadní problém v tom nebyl. Nemyslím si, že by ten poměr nováčků při zrušení anonymního přístupu byl tak špatný. Ano nepochybně mírně klesne počet, ale pořád si myslím, že člověk, který bude mít zájem o kontakt udělá jednoduchou registraci a o nikoho nepřijdeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Já jsem říkal, že teď budou anonymové více omezení, po nějakou dobu. Pokud bych je měl povolit "natrvalo", musel bys mi slíbit, že pokud detekuješ ksofta, tak ho vykopneš (na 30 minut). Ksoft na náš web už nesmí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To slibovat nebudu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Tak ani já nemůžu slíbit, že budou anonymové povoleni natrvalo, jako dřív.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Že by najednou chat nebyl tak veřejný jak se tu pořád hlásá? :D
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od I9II »

Gabriel Svoboda píše:To slibovat nebudu.
Každého pedofila nemůžeš zachránit. Tak už na ksofta zapoměň :) A jak vidíš, tak teď kvůli němu pricházíme o nováčky.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Rozhodně kvůli ksoftovi nepřicházíme o nováčky a nevím důvod proč by ho Gabriel musel pokaždé vyhazovat, ikdyž nic nedělá. Ano má někdy den, že je na zabití, ale pořád tak úchylně nepíše.

To co psal teenbl je pravda, a taky na chat chodí anonymové, kteří nenapíšou nic a jen si prohlídnou historii poslaných odkazů. Tak k čemu to pak je?

Pokud přijde nějaký nováček, který má opravdu zájem, nevidím v jednoduché registraci žádnou překážku.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od I9II »

fenix píše:Rozhodně kvůli ksoftovi nepřicházíme o nováčky
Návštěvnící jsou teď vypnutí kvůli ksoftovi, tak nevim kde bereš tu jistotu.
fenix píše:Pokud přijde nějaký nováček, který má opravdu zájem, nevidím v jednoduché registraci žádnou překážku.
Jsou i takový lidé kteří opravdu zájem mají ale prostě se nezaregistrují a vkročí jen jako návštěvníci a později se třeba zaregistrují.

Možná čas ukáže, jestli se třeba počet registrovaných za nějaký čas snížil. Jinak to asi nejde podložit fakta.

A proč vyhazovat ksofta když nic nedělá? Protože v naprosté většině případů začne dělat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvky (celkem 2):
Jeremy, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymové na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

fenix píše:Rozhodně kvůli ksoftovi nepřicházíme o nováčky a nevím důvod proč by ho Gabriel musel pokaždé vyhazovat, ikdyž nic nedělá. Ano má někdy den, že je na zabití, ale pořád tak úchylně nepíše.
S ksoftem již bylo tolik problémů a dlouhodobých, pořád není schopný se chovat, takže má prostě zákaz. Důvodem pro vyhození by mělo být už jen rozhodnutí administrátora. Na webu ho prostě už nechci. Možná si to za nějakou dobu (neurčitou) rozmyslím, ale nyní prostě ne. Aby tady někdo opakovaně a sprostě nadával moderátorům + ještě aby opakovaně pořád dokola i přes mnohá upozornění psal neslušné řeči o dětech, takového člověka tady skutečně nechci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti