Stížnost na chování uživatelů na chatu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Zamčeno
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

MarkM píše:Spíš myslím. že fenix myslel chat, kde se není potřeba ohlížet na veřejnost
To je taky to, na co bych chtěl v dobrém slova smyslu upozornit. Pořád říkáte, že jednáme jak jednáme kvůli veřejnosti, ale tak tomu úplně není. Dost toho chování překáží i nám jako pedofilům, nějaké přehnané dvojsmysly a podobně, takže nejde jen o to, co si myslí veřejnost, ale i o to, jak to vnímají i lidé "od nás".
MarkM píše:O 300 světelných let dále, aniž bych na někoho poukazoval, nebo to myslel k někomu nějak negativně, musím napsat, že psaný projev je umění, nicméně skoro ještě za větší umění považuju, umět číst i mezi řádky.
To máš pravdu. :)
MarkM píše:Co se týče alphy na chatu, za sebe napíšu, že sem v tom nic sexuálního teda neviděl. A jestli v tom zas někdo vidí něco jiného, tak má třeba až moc bujnou fantazii.
No, to jak to vnímáš částečně chápu. Teď už to tak sice nemám, ale byly kdysi i doby, kdy jsem se rád tulil a mazlil třeba v posteli, nevnímal to sexuálně a bylo to fajn. Ani teď to sexuálně nevnímám. Jde jen o to, v jakém to bylo kontextu. Kdyby se to psalo třeba v kontextu "Rád bych tě objímal a tulil se s tebou v posteli.", tak nejsem vůbec proti. Ale v kontextu kde se píše o lízání prsu se poznámka "Lehli bychom si vedle tebe s MarkM, přece máš dvě strany." ukáže poněkud dost nevhodnou, což je třeba opodstatnit, to uznáš, ne? :)
MarkM píše:Chat je dost podstatně odlišný od fora. A když sem začal ten večer psát ksoftovi, tak sem měl nějakou myšlenku, v kontextu toho co ksoft psal, a jedno z kdyby je, kdyby nás Jan nepřerušil, tak by sem to dopsal jinak. Prostě ten kontext toho tam byl zrovna dost podivně složitý, což někdy moje texty bohužel jsou.
Tak jsem to nemyslel, že ses na fóru bránil je v pořádku, také bych v té situaci napsal, že je to vytažené z kontextu, a že jsem tam potom dopsal, jak to bylo - tedy, že šlo jen o pouhé házení dětí do vody. Spíš šlo o to, že ty ses hádal, že jsi to vůbec nenapsal, a proto se hodilo dokázat, co se vlastně stalo. :)
MarkM píše:Víc k tomu ještě napíšu, obecně, a ne už jen k tomu, abych se tady snažil vysvětlit jednu věc. píšete tady že se nejdená o jednu věc, ale řešíte tady snad pořád jen tu jednu věc, teda se mi zdá.
No, řeší se jich tady skutečně více, jen se ten tvůj bohužel používá jako příklad, promiň. :D Já jsem to do minulého příspěvku psal jen pro to, že jsem o tom i dříve přemýšlel, jak to formulovat, jen jsem nenašel díky škole a teď Prckovi čas to sem napsat. Lepší pozdě, než-li nikdy.

Edit: To je hrozné, že jsme došli už na šestou stranu. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

A přesně jsem věděl, že to co tím myslím nepochopíte, ale MarkM to vyjádřil přesně.

Tady se píše dokola, že je chat plný dvojsmyslných narážek a nahých fotek, ale tak to přece nebylo. To jsi Marco dost přehnal. Jen se tu vytáhne pár situací, které se někomu nelíbili, ale většinu času se píše podle mě normálně. A ty nahý fotky, to taky nevím kde berete. Většinou se posílaly normální a oblečené, ale ono když někomu přijde nevhodná fotka holčičky ve vaně z rajčete tak je to těžký. A proto nechci chodit na chat, kde se todle děje a pak se na fóru řeší co jsem psal někomu před několika týdny. Na to ani reagovat nebudu protože už je to stejně zbytečné a myslim, že jsem k tomu napsal dost. Ale podal jsi to tu co nejúchylněji šlo. :D Nechápu proč máte pořád ještě potřebu to tu rozebírat, když už se to stejně vyřešilo.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

fenix píše:Tady se píše dokola, že je chat plný dvojsmyslných narážek a nahých fotek, ale tak to přece nebylo.
Nikoliv, Fenixi. Na začátku jsem psal tvůj zjevný pohled na pedofilní chat v mých očích, jak se jevíš, a jakým stylem působíš na lidi (tedy co chceš). Dále jsem popisoval situace, které se staly, případně jsem určitou situaci převedl na sebe. Nic, co by říkalo, jaký chat je. Někdy je lepší se zkusit na text soustředit a nebrat je jako prosté vlnky a klikyháčky, ale jako písmena utvářející slova.
fenix píše: A proto nechci chodit na chat, kde se todle děje a pak se na fóru řeší co jsem psal někomu před několika týdny.
Kdyby se na chatu předtím nedělo nic, co jiným překáželo, na fóru by se to vůbec dále neřešilo.
fenix píše:Ale podal jsi to tu co nejúchylněji šlo. :D
Podal jsem jen pravdu. To jak vyzní, to už je otázkou toho, jak to vypadá celé po kopě, jaký obrázek to nakonec vyjádří. Ale za to si můžou uživatelé, kteří se na tom podíleli. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Marco Freeman píše:A co prosím tě znamená "chat pro pedofily", když ne to, co je chat na ČEPEKu? Chat plný dvojsmyslných narážek na osahávání dětí, chat, kde si píšeme lehké erotické narážky z osobami mladšími 18ti let, kde se neposílá jiná fotka než nahá, jen aby ksoft a jiní viděli "čárky"?
Todle snad nemá být tvůj popis chatu na čepeku?

Tak to co tu psal Jan.F, který s tím začal, se jasně pak ukázalo jako naprosto přehnaný a ty jsi nedokázal nic jiného než zase uvést dvě věty s dlouhých diskuzí. Ono moc převádět chování k holkám na kluky asi moc nejde a pokud nemáš rád nutellu, postříkej si ho třeba šlehačkou a nezáviď.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

fenix píše:Todle snad nemá být tvůj popis chatu na čepeku?
Nikoliv. :)
Psal jsem:
Marco Freeman píše:A co prosím tě znamená "chat pro pedofily", když ne to, co je chat na ČEPEKu? Chat plný dvojsmyslných narážek na osahávání dětí, chat, kde si píšeme lehké erotické narážky z osobami mladšími 18ti let, kde se neposílá jiná fotka než nahá, jen aby ksoft a jiní viděli "čárky"? Máš zvláštní představu chatu pro pedofily, Fenixi, to ti povím.
A jak jsem psal v předchozím příspěvku, bylo to vysvětlení, jak si ty zřejmě představuješ ideální pedofilní chat. Nešlo o ČEPEK, spíše o obecně pedochat. Ještě to musím vysvětlovat?
fenix píše:Ono moc převádět chování k holkám na kluky asi moc nejde a pokud nemáš rád nutellu, postříkej si ho třeba šlehačkou a nezáviď.
O nutellu ani nešlo, hlavní roli získala tuším poleva. :) Já bohužel nemám pedofila, který by mi podobné ilegální věci po chatu psal, udržuji kontakt jen s těmi, kteří se umí chovat slušně. Ujišťuji tě, že Alphě nezávidím, sám bych jazyk dospělého muže na hrudi cítit nechtěl. :) Mimochodem, vskutku dětinská, ale mírně vtipná narážka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Promiň, ale ta poslední věta mi na tom nic nemění. Pochop, že to vypadá tak jako když popisuješ chat na čepeku. Ty jsi ho totiž popsal jen hodně přehnaně a že někdo takovou představu i má.

A rozhodně jsem nemyslel abys nezáviděl Alphě, ale mě. :D
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

fenix píše:Promiň, ale ta poslední věta mi na tom nic nemění. Pochop, že to vypadá tak jako když popisuješ chat na čepeku.
Není jedno, jak to vypadá, ale spíš, jak jsem to myslel? Což jsem opakovaně vysvětlil.
fenix píše:A rozhodně jsem nemyslel abys nezáviděl Alphě, ale mě. :D
No to je jedno, ani tak se mi ta představa nelíbí. :D
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 22. 12. 2015, 22:23:45, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna reakce na Plyšáčkův z důvodu nevhodnosti smazaný příspěvek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

daniel píše:Na chat nechodím, nemám na to čas, takže k tomuto vláknu nemám moc co říct. Ale nedalo mi to, abych nezareagoval na fénixův příspěvek. Vlastně to ani nebude reakce přímo na něj, spíš jenom chci napsat, co pro mě osobně sexuální zájem o děti znamená.
Dane díky za dlouhý příspěvek, většinou s tebou vždycky souhlasím, a i v tomhle co jsi napsal by se dalo souhlasit.
Na tomhle trochu vysvětlím spíš jak to mám zas já. Na chat píšu většinou prostě blbosti pro odreagování, co ani nemyslím moc vážně, jen to je prostě jen blbé psaní. Sám velice striktně odděluji realitu od fikce. A nikdy ani nepochopím ty, co si děti, co znají reálně představůjí v sexuálních pozicích, to si nedokážu ani představit a ani pochopit.
Dál potom rád zdůrazním, co na to napsal fenix:
fenix píše:Kdo na chat nechodí zrovna moc to soudit nemůže, každý na to máme jiný pohled, ale když zrovna u nějakého rozhovoru nebyl težko pozná jak a proč se co psalo, vyvíjí se to na chatu jen v ten okamžik. A jak už jsem tu psal a nikdo to neuzná, že i tam dokážem jeden druhého upozornit, že už to přehání, teda alespoň podle mě. Rozhodně si nemyslím, že bysme tam psali hlavně s úmyslem dvojsmyslů.
Marco Freeman píše:No, to jak to vnímáš částečně chápu. Teď už to tak sice nemám, ale byly kdysi i doby, kdy jsem se rád tulil a mazlil třeba v posteli, nevnímal to sexuálně a bylo to fajn. Ani teď to sexuálně nevnímám.
Pokud to na tebe působilo nevhodně, tak to se omlouvám ještě jednou, ale z mé strany tam teda opravdu nic sexuálního nebylo. Spíš sem tam víc žárlil na Fenixe, že si víc všímá Alphy :) A pro mě je teda taky podstatné to, jak sem to myslel já a tady píšu, že sem to nemyslel teda fakt nějak sexuálně.
Kontext toho co si psal fenix, sem bral asi jinak než ty, a ani si nepamatuju, že by tam něco takového zaznělo, (ale na chatu je prostě hodně lidí a zpráv a já si půlku už filtruju automaticky, takže nějaké zprávy přehlížím) Například Plyšáčka sem si dával do ignorace často, kůli tomu co tam psal, stejně tak ksoft skončil v ingnoraci taky kolikrát.
Naposledy upravil(a) MarkM dne neděle 15. 3. 2015, 14:52:27, celkem upraveno 1 x.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Marco Freeman píše:Není jedno, jak to vypadá, ale spíš, jak jsem to myslel?
Aha, a nemělo by právě todle platit hlavně i pro chat?
A ne řešit co kdo kdy napsal pak na fóru protože to blbě vypadalo?
Tam už neni důležitější jak to kdo myslel?
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

fenix píše:Aha, a nemělo by právě todle platit hlavně i pro chat?
Ach. Jak už jsem psal. (Čelím značné touze použít Ctrl + C a Ctrl + V, ale budiž, znovu.) Pokud napíšu, že jsem házel holčičku do vody, je to v pořádku a myslím tím, co myslím - holčičku ve vodě. Pokud napíšu, že jsem šahal na prsa holčičce, myslím tím holčičku ve vodě, ale dávám najevo šahání na prsa. (Opět se omlouvám MarkM.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

A není jedno, jak to vypadá, ale spíš, jak to myslel? Hlavně když to už několikrát vysvětlil.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od fenix »

Tím si mi vůbec neodpověděl a jak jsem tu psal chat je podle mě úplně něco jiného než fórum a jinak se tam píše. A pro mě je tam nejdůležitější, že to jak píšu chápe ten pro koho to je. Třeba prostě i jen to, že je to myšleno ze srandy. A vadí mi, když se pak pár věcí musí řešit na fóru pokud to někdo nepochopí, protože to blbě vypadalo.
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

No tak to nebylo, já tím myslel uplně něco jiného v kontextu toho všeho, co tam bylo na chatu. A nemyslel sem to, tak jak jsem to napsal, napsal jsem to fakt blbě a v té diskuzi šlo o úplně něco jiného a vůbec né o tohle. Takže bych fakt uvítal kdyby se tohle tady už nepitvalo... Také potom co se tohle začlo řešit víc, sem z chatu odešel a nechal si smazat profil z chatu. Takže pokud jde o další věci, co se tady vytrhnou z chatu a už se k tomu ani nepíšou jména, kdo to napsal, tak o mě už dal nepujde, protože já na chatu nebyl.

A ted ještě k těm všem, co tady píšou, že to Kasz zveřejnil kůli sporu. Psal jsem. že sem se to Janovi snažil vysvětlit, a ono opravdu druhý den se mi to povedlo Janovi vysvětl. Oba sme se dohodli, že to z fora smažeme a nebudeme se kůli tomu už dohadovat. V tu samou chvili Kasz zveřejnil log z chatu, a my oba s Janem sme prosili, Kasze at to smaže. Takže Kasz to opravdu nezveřejnoval kůli sporu, protože ten sme si s Janem už vyřešili a Kasz to moc dobře veděl.

A jak jsem psal, zapoměl sem trochu tak, že nejsem na chatu, takže sem pokračoval na foru v tom, že jsem to tak nenapal, protože jsem to tak nenapsal, jak se to vytrhlo z kontextu. Měl jsem to napsal pořádně, bohužel to byla chyba.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Tahle diskuze by už pomalu chtěla samostatné fórum pro "grafofily". ;) Nějak už to přestává mít sebemenší pointu. *boss*

Jediná vhodná reakce je snad jen *fuck* . Takže tak.....
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Jeremy »

fenix píše:Jakým zvláštním způsobem? Todle totiž žádný smysl nemá. Já myslim, že tomu rozumíme celkem dobře.
Jen chceme chat pro pedofily, kde člověk může psát normálně a odreagovat se tam a ne se hlavně dělat lepším před veřejností. Ale to stejně nepochopíte a nemá cenu se tady o tom dohadovat. Pro mě se to stejně už vyřešilo.

Myslím, že si vystihol vcelku trefne. Ak som zriedka zavítal na chat, tak určite nie s jednoznačným úmyslom vyvýjať osvetovú činnosť, prípadne robiť zo seba niečo iné, než čím som. Šlo o to odreagovať sa, pobaviť sa s ľuďmi, s ktorými ma niečo spája a bežne v živote na nich nenarážam, samozrejme prípadne niekomu v rámci možností poradiť, alebo napísať, ako vec vidím ja. Ak však nepíšem spôsobom, ktorý tu viac ľudí vrátane mňa kritizuje a ktorý Tebe pripadá normálny, nie je to preto, že chcem dobre pôsobiť na ostatných, ale hlavne preto, že tento štýl nepoužívam ani normálne a ako som už zmienil, príde mi detinský a buranský. A ak som cítil potrebu na fóre reagovať v zmysle, že mi takýto štýl písania na chate vadí, bolo to zrejme preto, že či už chceme alebo nie, prezentácia na chate vytvára obraz nás všetkých, obzvlášť v prípade, ak chceme navonok vystupovať mimo iného ako neajká komunita s vlastnou predstavou toho, na čo by sme chceli v spoločnosti poukázať, alebo zmeniť.

Som tu v podstate ešte stále nováčik, ale za jednu z kľúčových úloh týchto stránok považujem mimo iného aj určitú kultiváciu samotných členov. Aj ja sám tu vďačím mnohým ľuďom za to, že môžem o veciach premýšľať inak, uvažovať z pohľadu niekoho iného a cez to užitočné a dobré sa snažím pretvárať sám seba. K tomu je potrebné pripúšťať si kritiku, možnosť, že moje hľadisko nemusí byť to najsprávnejšie. Nechcem od Teba, aby si mi teraz začal pritakávať a bez premýšľania prijal všetko, čo ti kto povie. Ale preukáž mi prosím aspoň toľko úcty, že moju (a nie len moju) kritiku nebudeš vnímať len ako útok na tvoju osobu, ktorý je potrebné odraziť všetkými možnými prostriedkami. Zatiaľ mi to tak totiž pripadá.

Je určite úctyhodné snažiť sa byť sám sebou, ale je tragické sa nesnažiť byť lepším a kompletnejším človekom. Nakoniec môžeš zistiť, že stále trváš na tom, že pravdu máš Ty a bude to v poriadku. Diskusia môže byť pre oponentov plodná aj v prípade, že žiadny z nich radikálne nezmení vlastné stanovisko. Ale jedine v prípade, ak sme schopní prijímať argumenty druhej strany ako hodné zamyslenia nad ich podstatou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 2):
Kasz, K3i4L
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

MarkM píše:Takže Kasz to opravdu nezveřejnoval kůli sporu, protože ten sme si s Janem už vyřešili a Kasz to moc dobře veděl.
Marku, umíš přiznat chybu? Umíš přiznat, že si vymýšlíš nebo že se pleteš?

Zveřejnil jsem log z chatu, protože tady došlo k hádání "toto a toto jsi napsal" a ty jsi, Marku, tvrdil: "Ne, toto a toto jsem nenapsal." Tak jsem to vytáhl z logu. Tento důvod zveřejnění uvádím už od samého začátku zveřejnění a vím moc dobře, proč jsem to zveřejnil. Nechápu, jak můžeš napsat, že jsem to nezveřejňoval kvůli sporu.

Ta zdejší diskuze s Janem.F trvala delší dobu. Přišel jsem v průběhu inkriminovaného dne na fórum a co nevidím - Jan.F, který si stěžuje na chování uživatelů na chatu. Letmo jsem diskuzi prošel, pak večer jsem se přihlásil ještě asi dvakrát a když jsem potřetí viděl, že se pořád hádáte o to, kdo co napsal nebo nenapsal, tak jsem to už nevydržel a vlezl do logu, abych se tedy sám podíval, co kdo napsal nebo nenapsal, protože mám možnost to ověřit. Pak jsem inkriminovanou pasáž jako "důkaz" vložil na chat.

Čili závěrem: Log chatu v tomto vlákně jsem zveřejnil kvůli sporu, který jste s Janem.F v danou chvíli vedli. Takže si, prosím, nevymýšlej něco, co není pravda. Děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

Zajímavé najednou ti záleží na tom, kdo to jak myslí.

A delší dobu ? od 16:49 kdy to Jan napsal, ty jsi to zveřejnil v 22:24, mezitím sme byly i na chatu a byl jsi tam i ty. S Janem sme se dohodli. Já i Jan sme žadali, aby si to smazal, protože to bylo už vyřešené. A chybu jsem přiznal, že sem to napsal blbě.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

MarkM píše:Zajímavé najednou ti záleží na tom, kdo to jak myslí.

A delší dobu ? od 16:49 kdy to Jan napsal, ty jsi to zveřejnil v 22:24, mezitím sme byly i na chatu a byl jsi tam i ty.
Já vidím, že vlákno začíná příspěvkem Jana.F dne 1. 3. 2015, 2:57:05 hod. Poprvé jsem se do diskuze vmísil ten samý den odpoledne po práci, kdy jsem chtěl vyjádřit některé myšlenky, to bylo 15:38:28. Potom jsem se na fórum přihlásil ještě několikrát během večera, určitě kolem 18 hod., potom později kolem 20 hod.

Když jsem ale ve 22 hod. viděl tvůj příspěvek, ve kterém reaguješ na Jana.F, ve kterém tvrdíš, že si Jan.F vymýšlí blbosti a že ani jedno z toho, co píše, jsi nenapsal, tak jsem si chtěl skutečnost ověřit - úplně na úvod mě napadlo, jestli si náhodou Jan.F něco nevymýšlí a jestli je chyba v něm, že tvrdí, žes napsal něco, cos nenapsal - říkal jsem si, že si to třeba jen špatně pamatuje. Takže proto jsem si chtěl ověřit, jestli jsi vůbec něco takového, o čem píše, napsal. Když jsem zjistil, že si nevymýšlí, postnul jsem záznam příslušné pasáže z logu, aby ostatní diskutující viděli, že si Jan.F nevymýšlí, a aby byla vidět přesná formulace toho, co na chatu v danou inkriminovanou chvíli uživatelé na skle skutečně psali.
MarkM píše:S Janem sme se dohodli. Já i Jan sme žadali, aby si to smazal, protože to bylo už vyřešené.
Můžete se dohodnout, na čem chcete, ale log jsem zveřejnil z toho důvodu, že jsem viděl váš předchozí spor - Jan.F tvrdil, že jsi něco napsal, a tys tvrdil, že jsi nic takového nenapsal. To byl pro mne jediný důvod zveřejnění záznamu logu, protože vše, co se napsalo na chat, se dá doslovně dohledat. Tím jsem si ověřil, že Jan.F mluví pravdu a že ty ho neprávem obviňuješ z toho, že si vymýšlí blbosti. A chtěl jsem o tom samozřejmě spravit všechny, kteří diskuzi (a váš spor) sledovali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od MarkM »

To je sice pěkné, ale ten spor sem si s Janem vyřešil a ty jsi to věděl, protože jsi na tom chatu byl. :) Takže si můžu myslet, že si to kůli tomu nezveřejnil.
Ty sis to vzal doslovně, ale jak jsem psal, na chatu jsou delší diskuze v souvislostech, a tu souvislot sem Janovi vysvětlil a taky sem se mu omluvil, že sem to tak psát neměl.
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování uživatelů na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Na chatu jsem byl, ale nečetl jsem sklo. Věnoval jsem se jiným věcem. Dělám to tak docela často, že tam sice jsem, ale diskuzi nečtu.

Souvislost jsi mohl vysvětlit (a i jsi ji vysvětlil) i zde na fóru.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti