Podněty uživatele Jan.F zaslané soukromou zprávou

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Jeremy »

m00n píše:...Nevidim nic co bysme mohli získat pokračováním v diskuzi.
Ja sa vám trochu divím, že ešte pokračujete ;) Už dlhšiu dobu to tu nie je o rozumnom vysvetlovaní, ale o snahe prekrúcať celkom zrejmé veci. Je tu jednoducho skupinka ľudí, ktorí sa chcú baviť "týmto" spôsobom, chcú si prezerať a vymieňať "takéto" fotky, majú potešenie z diskusií v "tomto" duchu. Snaha o presviedčanie, že "toto" predsa nie je "toto", ale niečo úplne iné, ma na chvíľu zmiatla a uveril som, že si len zle rozumieme a argumenty treba sprehladniť a v rozumnej miere oprostiť od prehnaných emócií.

Všetko je inak, The truth is over there...či ak chcete, La tristesse durera. Všetci vieme o čom sa bavíme, len niektorí sa snažia pomenúvať veci falošnými menami. Vzájomne sa v tom utvrdzujú a vlastne pripúšťam, že to robia tak dokonale, že tomu nakoniec aj sami veria. Jediný pádny argument som z ich strany postrehol v začiatkoch, kde sa hovorilo o tom, že to je pre nich zábava, nechcú sa pretvarovať pred verejnosťou a aspoň na pedofilnom chate sa chcú baviť bez pretvárok. S tým sa ešte dalo pracovať, ale od tej doby sme sa dostali do zákopovej vojny, keď sa dozvedáme informácie podobné tej, že zelená nemusí byť vždy zelená. Predsa stačí ak zavrieme oči či zhasneme svetlo. Skutočne nevidím priestor, kam ešte zmysluplne smerovať túto diskusiu.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Na chat chodím minimálne a proto můžu hodnotit ...
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od I9II »

Fenix se touto diskuzí bavil a jde to vidět. Takovej trolling. Je mi ho líto, protože si z toho nic neodnesl. To, že nahých fotek bylo víc než 30% sem už dokázal, víc sem nechtěl. Proto mi přijde absurdní pokračovat v této zábavě.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

A jak jsi to dokázal?? Tvrzením, že jsi prohlídl fotky za jeden den a nedokážeš ani říct kolik odkazů poslaných jsi viděl potom. Ty jsi vážně mimo. Jako bavit se o tom jaké se posílali na chat fotky s někým, kdo sám napíše, že se na ně dívá minimálně nebo se bavit vůbec o chatu s někým, kdo tam skoro vůbec nechodí ...
To je mi líto vás a fakt nevím co jsi tím teď dokázal. :D
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Kuba »

A co takhle zavřít chat, dokud se tu obě skupiny nedohodnou na nějakém kompromisu, který by respektovaly? :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Promiň Kubo, ale to neni dobrý nápad. Mi se stejně nebavíme o tom co bude, ale jen o tom co bylo. A do budoucna se není na čem dohodnout. Nevím proč by se měl zavírat chat. Osobně by mi to mohlo asi být jedno, protože chodím jinam. Ale i tak mi to není jedno kvůli lidem co tam chodí.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od I9II »

fenix píše:A jak jsi to dokázal?? Tvrzením, že jsi prohlídl fotky za jeden den a nedokážeš ani říct kolik odkazů poslaných jsi viděl potom.
Tvrdil sem, že sem jednou naměřil okolo 30%. Ty jsi tvrdil, že né to si chodil na jiný chat. Dokázal sem, že v jeden den bylo posláno 70% nahotin a ty sám jsi tam zaslal 66% nahotin. Nezpochybnitelné.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

m00n píše:To, že nahých fotek bylo víc než 30% sem už dokázal, víc sem nechtěl. Proto mi přijde absurdní pokračovat v této zábavě.
Ty v tom chceš pokračovat? :D
Jenomže já neřeším jeden den, ale třeba 2-3 měsíce zpátky jako komplet. Psal jsem to tady dost jasně a to zas nedojde tobě, že mi nejde jen o jeden den. Ty se k tomu musíš pořád vracet místo toho aby jsi vysvětlil jak bys moh vedět co se posílalo jindy, když jsi se na ty odkazy díval jen velmi zřídka. Podle jednoho dne nemůžeš soudit ostatní, každý den se neposílá a nepíše to samé.

Pokud ti jde o jeden den, tak si u něj klidně zůstaň.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Plyšáček »

To už je tak trapné, klucí! :D

Předvádíte nám a celému národu, jak až hodně jste natvrdlí nechápavci? Kdo to má číst? To je hnus, velebnosti!

Za mne navrhuji:
1. ukončit toto vlákno nejnižší bulvární úrovně
2. odborný nezávislý, ale podrobnější rozbor minulých zkušeností s fotografiemi na chatu od Gabriela - je to právník, navíc je tam skoro pořád a prohlíží si i chlapečky
3. práci fenixe a m00na pro ostatní a ne obhajování dvou virtuálních egíček
4. slušné vyjadřování na chatu - s tím by měl začít Plyšáček
5. posílání raději pouze oblečených fotografií
6. zákaz anonymů i hostů - zvědavců, udavačů, labilů a lidí s fobiemi
7. vyjít do ulic, do vesnic, do přírody a podívat se, jak vypadají živé děti a mají-li si kde hrát
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od fenix »

Jo tak za živýma dětma ven chodim. I když posledně jsem někoho vyděsil tím, že jsem se díval na moc pěknou holčičku na hřbitově, ale ta byla taky živá. :D
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

S 6) nesouhlasím, s 5) taky moc ne. A co se týká 2), nejsem grafoman. Asi raději půjdu dělat 7). :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů