Veríte v lásku?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Zaujimálo by ma, lebo mám v tom obrovský zmatok, či veríte na lásku. Nemyslím na pravú lasku ale na ten všeobecne známy pojem alebo nazvime to cit láska.
Muži nad 30 hovoria aj mladší(s ktorými som prišiel do kontaktu a ktorý mi to sami od seba povedali, že láska neexistuje). Láska je podla vačšiny iba klam. Láska je iba v rozprávkach a v realite je prednejsi sex ako láska alebo je uplne vylúčená a muži maju ženy iba ako objekt uspokojenia. Sledujem to vokol seba a hrozne ma to ničí, lebo si pripadám ako z iného sveta v ktorom existuje láska aspon taká ktorú možem darovať v mojom prípade detom a sex je vylučený, čo v tomto svete funguje uplne naopak.

Keď sa pozrie chlap na ženu a páči sa mu predstavuje si ju ževraj ako sa snou uspokojuje myslím sexualne. To mi povedalo viac ludí a fakt ma to serie, pretože ja keď sa poziem na pekné dievčatko tak si poviem - jej ta je velmi pekná stou by som sa chcel kamošiť alebo aspon prehodit pár slov, čo ony si predstavujú ženy ako by ju poviem to hnusne ošukali.
Je to hnus ako muži zneužívaju ženy na svoje uspokojenie a klamú ich že ich milujú a pritom im ide iba o to aby ich pretiahli a potom keď im poviete prečo to robia že to neni fér tak vam povedia že taký je život, že láska neexistuje a že oni si nebudú celý život kok*t honiť. A tak ma napadá, že to isté vlastne robia aj ženy.. presne toto isté.. všade samé ku*vy, alkoholičky a kde sú tie normálne?...potom fakt... existuje tá láska?

Z takých rečí mi je na vracanie, pretože ja verím na lásku, ja verím v to že sa muž a žena majú radi z lásky, že to nie je iba o sexe.. teda chcem v to veriť a možno klamem sam seba, že to tak je a pritom to je čisto iba o sexe a peniazoch...

Keď sa pozerám okolo seba tak začínam pomaly zabúdať že naozaj tá laska je. Predsa tak to je odjakživa že muž a žena láska, rodina a tak ale táto chorá doba sa hrozne mení. Dospelý a Starý šukajú dvanástky, trinástky a ludia to majú u riti. Tu kde žijem je jeden 20 ročný chalan, ktorý chodi s 13- stkou a ludia to majú uplne na háku a ja kebyže také niečo spravím už budem pedofil alebo uchilák. Aj to je jeden z dovodou čo ma štvú...

Proste vyzerá to tak, že všetko je uplne o sexe a láska neexistuje a mna to nebaví, Mna nebaví v takomto skur*enom svete žiť v ktorom neexistuje láska. Ja by som dal všetko na svete a spravil by som všetko na svete pre deti s lásky aby boli štastné, usmiate a ony? .. ony by dali čokolvek za to aby ich ošukali, nechali a našli si druhé (myslím ženy ale vlastne aj deti).. ako handry.. proste použijem a zahodím na jedno použitie.. hnus, grc.

Bojím sa o svoje kamošky, a hlavne o moju princeznu že padnú.. a to je velká pravdepodobnosť nejakému idiotovi na lep a on ich potom použije a vyhodi ako tie handry. Že ich nebude lubít ale bude ich mať iba na sex. Povedzte da sa v takomto svete žiť? ... Ano dá ak si človek zavrie oči a bude sa snažiť vnímať to všetko dobré a pekné čo život ponúka ale je to hrozne tažké keď tento svet nie je vobec idealny a ponúka nám len to zlé...

Takže.. pýtam sa veríte v lásku? Čakáte na tú pre vás ideálnu, ktorá možno ani neexistuje a ani nikdy nepríde? Pripadáte si taký hrozne ani nie sám ale stratený v tomto svete ? Že vlastne všetko čo robíte robíte zbytočne? ale keď vám nejaké dievčatko alebo kutík vyčarí usmev na tvári tak si poviete že ano robíte dobre ..alebo to robíte takto aj vy? Len preto aby ste uspokojili svoje chúťky.? ..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Kasz »

Čemu říkáš láska? Pro mě je láska chtít pro toho druhého dobro. Není to pocit "vznášení se na růžovém obláčku", kdy toho druhého "miluji"... ale je to taky rozhodnutí. Chtít pro druhého dobro. To je pro mě láska.

Někde jsem už psal, že co je láska, to ukázal například Ježíš Kristus... smrt na kříži rozhodně pohádka/rozprávka není. Stejně jako třeba za někoho položit život a nebo se starat o svou nemohoucí manželku, protože jsem kdysi dal slib "v dobrém i zlém až do smrti".
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše:Čemu říkáš láska? Pro mě je láska chtít pro toho druhého dobro. Není to pocit "vznášení se na růžovém obláčku", kdy toho druhého "miluji"... ale je to taky rozhodnutí. Chtít pro druhého dobro. To je pro mě láska.
Toto presne tak ako si napísal je aj pre mna láska. :) tak to cítim aj ja... Láska je ale pre mna aj to, keď sa dvaja ludia majú radi a vydrží im to hrozne dlho. Je to niečo nadherné keď vidíš starý pár okolo 70 ktorý slaví 50 vyročie. To je tiež u mna láska a takú lásku by som chcel aj ja prežiť ale je to niečo nemožné, pretože toto sa točí dneska čisto okolo sexu ani ti vztahy dlho nevydržia maximálne 2-3 roky a už sa to rozvádza....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím si, že to možné je. Jen prostě není snadné něco/někoho takového najít. A může být někdy i hodně těžké to "vydržet". Věř, že někoho najdeš... věř, že se ti sen splní, a jednou se ti splní. Když bys to vzdal předem, tím spíš se ti to nesplní. Svému štěstí musíš vyjít trochu vstříc. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Daniel
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Daniel »

Mathias8 píše:Bojím sa o svoje kamošky, a hlavne o moju princeznu že padnú.. a to je velká pravdepodobnosť nejakému idiotovi na lep a on ich potom použije a vyhodi ako tie handry. Že ich nebude lubít ale bude ich mať iba na sex.
Také se někdy bojím o svou malou princeznu, o svou dceru, že potká špatného muže, který ji jenom využije. Ale nemá příliš velký smysl nechat se týrat vlastním strachem. Jsou prostě věci, které ovlivnit nemůžu. Nemůžu ovlivnit, jak má dcera se svým životem nakonec naloží. Ale jsou věci které ovlivnit můžu. A můžu ovlivnit to, co má dcera během svého dětství a dospívání uvidí.

A ta úplně nejlepší věc, kterou mohu udělat pro své dítě, je milovat jeho matku, svou manželku. A lásku své ženě mohu projevovat mnoha způsoby. Tak že jí otevřu dveře, když nastupuje do auta. Źe jí podržím kabát, když se obléká. Že ji každý den alespoň jednou řeknu, že jí mám rád. Že si budu pamatovat a slavit naše výročí. Že jí občas přinesu kytičku, i když zrovna žádné výročí neslavíme. Že i když bude mít špatný den a štěkat na všechny kolem, že ji obejmu a řeknu, že jsem rád, že máme jeden druhého. Že i když budeme mít špatný den oba a neskutečně se pohádáme, že se jako první přijdu omluvit za to, jak jsem se choval.

Chci aby moje dcera věřila na lásku. Chci aby viděla, že muž a žena se mohou mít i po mnoha letech rádi a vážit si jeden druhého. Chci aby věděla, že lásku nezíská tak, že bude sama sebe nabízet jako zboží ve slevě. Chci aby věděla, že lásku nalezne pouze u toho muže, v jehož očích má velkou hodnotu.

Zamilovanost je otázka citu, tělesné chemie. Ale opravdová láska je otázkou rozhodnutí. K tomu, aby mohl začít vztah, mi musela pomoci příroda. Tady jsem jako pedofil v nevýhodě. Protože dospělých žen, které by byly v mých očích krásné a přitažlivé, je hodně, hodně málo. Ale proto, aby vztah vydržel, a aby byl po letech lepší než na začátku, je potřeba mého vědomého rozhodnutí a úsilí. A tady mám stejné šance jako všichni ostatní.

Láska je věcí rozhodnutí. Někdy dokonce velmi bolestivého rozhodnutí. A jak tady připomněl Kasz, tím nejkrásnějším a současně nejbolestivějším příkladem lásky je pro mne příběh Ježíše Krista. Věřím na lásku. A chci, aby na ni věřili i mí blízcí. Protože láska je jedna z mála věcí, kvůli kterým má smysl žít. Láska je to, co odděluje nebe od pekla.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 6):
Plyšáček, Kasz, Gabriel Svoboda, Jeremy, Mathias8, Filip
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Jeremy »

Áno, verím na Lásku ;)
Veľa tu už bolo povedané a ja nechcem opakovať, takže len pár postrehov.
Rovnako rozlišujem zamilovanosť a lásku. Byť zamilovaný je nádherné, ale je to hlavne šanca, ktorá ťahá ľudí k sebe. Vzťah postavený jedine na zamilovaní (či sexe) je slabý a netrvá dlho, keďže slastný opar veľmi skoro opadne a nezostane nič. V horšom prípade spoločné deti, ktoré sú svedkami rozvodov, či rodiny bez vzájomnej úcty a obetovania. Manželstvo len málokedy vzniká zo skutočnej lásky, ale práve láska by mala byť tým, k čomu má vedome spieť. Oslobodená od nutnosti barličiek zamilovania, telesnej žiadostivosti či majetníctva. Ak sa to podarí, je to ideálne prostredie pre výchovu detí a vedenie ich k týmto hodnotám. Takéto pevné a zakorenené vzťahy tak tvoria pojivo nielen medzi rodičmi, ale aj rodičmi a deťmi, súrodencami navzájom a podobne.

Mathias ale píše skôr o svete plnom telesného uspokojovania ako cieľu samého pre seba. A práve tu vidím najväčší "problém doby". Sex, ale aj samotné zamilovanie sa často vnímajú ako cieľ, nie ako prostriedok k dosiahnutiu cieľa. Je nadmiera tých, ktorí vyhľadávajú sexuálne dobrodružstvá, ale aj takých, ktorí sa nechávajú unášať hormonálnou extázou zamilovania a v momente keď vyprchá, snažia sa ju nájsť u čerstvého objektu. Tieto veci sami pre seba sú však vyprázdnené a produkujú partnerov ľahostajných k sebe navzájom, produkujú deti, ktoré vnímajú rodičov hlavne ako užitočný zdroj, ktorý keď vyschína, stáva sa vlastne iba záťažou. Žijeme sami pre seba a nie pre iných, neschpní dávať a nič za to nečakať. Ale to už nie je láska, ale obchod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 2):
Daniel, Filip
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Věru nesnadné téma - Láska...
O lásce je těžké mluvit, nic pravdivého se o ní nedá říci - jakmile něco řekneme, už to není o Lásce, ale o lásce, zamilovanosti, ap. Básníci se o to pokoušejí již tisíce let.

Pro mne osobně je Láska samotným Životem, všeoživujícím a všetvořícím principem - někteří "věřící" lidé rádi mluví o tzv. bohu. Ale kolem boha se událo už tolik nesnesitelných násilností a zvráceností, že o bohu ani o Bohu nechci psát. Jen připomenu zvolání: "Bůh je láska."

Čistá Láska je projevem samotného Božství, je silou sjednocující, vedoucí vše "směrem k sobě", k jednotě, splynutí.
Pozemská láska je pravým smyslem života každého člověka, každý člověk ji dokáže prožívat na jiné úrovni. Souvisí to především s tím, za co se sám považuje, s čím se ztotožňuje (ano, někteří mužové spíše jen se svým pohlavím - jejich tzv. "láska" je potom spíše sexuální potřebou).

Láska je i harmonií v přírodě. Je velkou otázkou, jaký význam pro lidstvo mají sexuální variace (jako je třeba pedofilie) a zda je v souladu s "plánem stvoření".

Sám se snažím milovat všechny a vše, zahrnovat proudy lásky všechny bez podmínek. Někdy se mi to daří, u někoho je to těžší, ve vztahu k holčičkám je to pro mne naprostá přirozenost.

Božský původ sexu vyvrací hanu, kterou na něj vrhají asketi, kteří ho nesprávně považují za zlo. Je to nedostatek vhodné kontroly a znalostí nebo zneužívání a nesprávné zaměření sexu, které ho proměňují ve zlo.

Sexuální posedlost, naléhání těla, fyzická přitažlivost, živočišné nutkání – je často překryto romantickým nebo sentimentálním pozlátkem nazývaným láskou.

Mám-li se vyjádřit k tomu, zda věřím v lásku, mohu napsat, že ne. Věřit (ať již v lásku, dobro, boha) potřebují lidé, kteří neví, kteří neznají daný fenomén. Člověk, který zná a prožívá lásku, nemusí (pouze) věřit. Snažím se "být Láskou", ovšem moc se mi to nedaří.

Láska milenecká, láska jako zamilovanost: Někdy stačí pouze "otevřít" vlastní srdce, "položit jej na dlaň" a Láska přichází sama. Kdo však nemiluje, nepřijímá sám sebe (včetně třeba i pedofilní orientace), nemůže cítit opravdovou lásku ani k nikomu jinému.

Mám-li se zmínit o lásce k holčičkám: Pedofil často cítí obrovskou zamilovanost, zaláskovanost k nějaké konkrétní holčičce. Může jej to hodně naplňovat a dávat jakýsi "smysl života", "štávu" do žil. Holčička mu tuto lásku může na určité úrovni dokonce vracet - dávat v nejrůznějších podobách. Některé formy vzájemné lásky jsou vhodné, povznášející a prospěšné pro oba, některé mohou i nesmírně ublížit - oběma. Pravá Láska je i moudrá. Skutečně milující jedinec dává milovanému to, co je pro něho skutečně dobré, to, co mu prospívá. Sexuální kontakt mezi nevyzrálým dítětem a dospělým není vyjádřením opravdové Lásky.

Mám-li se vyjádřit o svém současném stavu, zacituji z Manuálu pro pedofilní pedagogy závěr:
Plyšáček píše:Mladý, světem trochu pomlácený i pohlazený, v současnosti šíleně zamilovaný do Holčičky (už nikdy jedné konkrétní, ale samotného principu čistého ženství - panenství). Mým největším přáním je, aby bylo mnoho šťastných panen - panenek a aby bylo vždy na nich, jak dlouho pannou budou...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne sobota 26. 12. 2015, 18:22:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Umazán nevhodný komentář a off-topic obrázek.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od kredenc »

Veľmi pekná téma.

Láska podľa mňa existuje len nektory jedinci ju možno nedokážu prejavovať, cítiť alebo prijímať. Alebo sa im žiadnej nedostalo. Taky tvrdia že láska neexistuje. Ale čo spája 2 manželov po 60tke? Žeby sex? Nemyslím si. A láska nemusí byť iba tá so sexom medzi dvoma dospelákmi. Láska matka> syn, súrodenecká je tiež pekná. Ak dá chudobná matka svojmu synovi jedlo i na úkor toho že sama bude hladná.. Ako inak to nazvať než láska?

No i tvrdenia že muž sa pozrie na peknú ženu a hneď ho napadne sex s ňou sú tiež pravdivé. Stáva sa mi to každy deň.. Vidím krásnu ženu okolo 20 a hneď ma napadne "Och ta by sa ale......." :D no to neznamená že neexistuje láska. K dievčatkám cítim presny opak. Ako tu už bolo písane. Hneď ma napadne aké ma krásne vlásky, očka, tváričku, postavu. Sex s ňou úplne minimálne. Neodmietol by som ho ale rozprávanie sa s ňou, hranie, pohladenie, úsmev, objatie hoc i len sledovať ju by ma naplnilo omnoho viac. A ak by sa mi podarilo urobiť ju šťastnou.. *crazy* Sex je posledny na tom zozname. Ale toto platí aj na zopár žien čo som stretol. A tieto pocity, možnosť zažívať ich sú omnoho krajšie a prínosnejšie ako sex.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Plyšáček »

kredenc píše:Vidím krásnu ženu okolo 20 a hneď ma napadne "Och ta by sa ale......."
Tak jsi na holčičky, nebo jako co? Zmiňuješ se o dvacetileté ženě, ale na profilu píšeš: Líbí se mi 3-15.
kredenc píše:K dievčatkám cítim presny opak... Hneď ma napadne aké ma krásne vlásky, očka, tváričku, postavu. Sex s ňou úplne minimálne. Neodmietol by som ho...
Kredenci, tak to mi zní hodně nebezpečně! Neodmítl bys sex s holčičkou - chápu to tedy správně? Víš, že byste se mohli dostat do velkých nesnází? A to, i kdyby se o tom nikdo nedozvěděl?
Zdaleka ne pouze já - teoreticky například taky Gabriel, zde píšeme, že i když to dítě může chtít, není to pro ně prospěšné. Můžeš docela nebezpečně ujet - se svým současným postojem. Více i zde: Když to to dítě tak chce.
kredenc píše:Sex s ňou úplne minimálne. Neodmietol by som ho ale rozprávanie sa s ňou, hranie, pohladenie, úsmev, objatie hoc i len sledovať ju by ma naplnilo omnoho viac.
Pokud jsi sex s dievčatkem neprožil, nemůžeš se k tomu kompetentně vyjádřit. Pokud ano, nemuselo to být s tou pravou či tím správným způsobem. Pokud jsi toho naopak zažil už opravdu mnoho a došel k nějakému hlubšímu poznání - třeba že Tě sledování dievčatka uspokojuje více, budu rád, když se s námi podělíš o své prozření.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne sobota 9. 5. 2015, 11:57:51, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od kredenc »

Plyšačku plyšačku ale si mi rozpytval príspevok. Mám 3-15 lebo som na pedofilnej stránke ale páčia sa mi aj ženy aj dievčatká. Sex s dievčatkom som myslel tak že by som ho neodmietol ak by som mu neublížil a bolo by to legálne čo a obidve v tomto svete neexistujú, čiže sex s dievčatkom je pre mňa vylúčeny. A nemal by som ho ani keby to volaké odo mňa chcelo. To fórum čo si postol som už čítal. Ty si ma tu opísal už ako hotového znásilnovača detí na základe jednej vety :| hadam je jasné že sledovať dievčatko ako sa hrá a pobehuje mi robí väčšiu radosť ako ísť za ňou vyzliecť ju a obchytkávať ju.. Mám pocit že si z môjho príspevku vydegugoval toho viac ako ja sám.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Plyšáček »

kredenc píše:Ty si ma tu opísal už ako hotového znásilnovača detí na základe jednej vety...
Já Tě vůbec nepopisoval. Jen jsem vycházel z Tebou napsaného.
Jsem rád, že sis to vyjasnil a nám snad více objasnil.
kredenc píše:Sex s dievčatkom som myslel tak že by som ho neodmietol ak by som mu neublížil a bolo by to legálne čo a obidve v tomto svete neexistujú, čiže sex s dievčatkom je pre mňa vylúčeny.
Víš, tento postoj má mnoho lidí zde.
Největší problém je v tom, že pokud jim chybí poznání, že to pro dítě není vhodné a že mu to může ublížit - ono to v dané situaci často tak nevypadá, a zakládají své postoje jen na "nelegálnosti", mohou být ve stálém pokušení, nebezpečí a tlaku, a, dle mého, mají pravé poznání - skrze zkušenost, spíše před sebou. Nepíši, že to je Tvůj případ. Jen si toho buď stále vědom, prosím.

Jinak si můžeš opravit profil, pokud nejsi "čistý" pedofil. Za to se zde nikdo nemusí stydět.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Plyšáček »

kredenc píše:Hadam je jasné že sledovať dievčatko ako sa hrá a pobehuje mi robí väčšiu radosť ako ísť za ňou vyzliecť ju a obchytkávať ju.
No vidíš, mladý slovenský kamaráde, a v této větě jsi vstoupil do podobné situace, v jaké jsi byl před chvílí.

Z věty vyplývají dvě úvahy:
1. Buďto jsi zkusil obě možnosti - "sledovať dievčatko ako sa hrá a pobehuje" a zároveň "ísť za ňou vyzliecť ju a obchytkávať ju" a můžeš se k tomu tedy kompetentně vyjadřovat na základě své předchozí zkušenosti - víš, co máš raději, nebo...
2. Pouze "hadáš", domníváš se, že by Ti činilo "väčšiu radosť sledovať dievčatko ako sa hrá a pobehuje".

Zkrátka. Pokud tam nenapíšeš "domnívám se, myslím, že..." a napíšeš třeba i "hadam je jasné, že..." působí to dojmem, že obě možnosti znáš - prožil jsi, a sděluješ nám, co máš skutečně raději.

Jinak proti Tobě osobně nic nemám a rozhodně z Tebe nechci dělat nějakého úchyla. Neuraž se, ale úchylný mi nepřijdeš.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše: Zdaleka ne pouze já - teoreticky například taky Gabriel, zde píšeme, že i když to dítě může chtít, není to pro ně prospěšné.
Budu slovíčkařit. Nikde není psáno, že to pro něj nemůže být prospěšné. Správně je: ...nemusí to být pro něj prospěšné.

A co se týká k poslednímu příspěvku, napsal jednoznačně "hádam", to znamená "možná", a mě teda z textů kredence nevyplývá, že by něco z toho měl zažít. Nevkládej do úst jiným lidem to, co neřekli a co sis ty sám vykonstruoval ve své hlavě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Scopi
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:
Plyšáček píše: Zdaleka ne pouze já - teoreticky například taky Gabriel, zde píšeme, že i když to dítě může chtít, není to pro ně prospěšné.
Budu slovíčkařit. Nikde není psáno, že to pro něj nemůže být prospěšné. Správně je: ...nemusí to být pro něj prospěšné.
No ale teď jsi mě úplně nadchl. Ty se nějak měníš. To bych nečekal, že Kasz zde poznamená, že v určitých případech může být sex s dítětem pro dítě prospěšný.
kredenc píše:hadam je jasné že...
Neumím moc slovensky. Ale mám za to, že zde slovo "hadam" znamená "myslím, že...", nikoliv "možná". Ani by to nemělo smysl... Kredenc chtěl zřejmě vyjádřit to, že mu přijde jasné, že ostatní pochopili jeho předchozí výrok a uvedl hned nepřesně další...
O to tam šlo, Kaszi. Jinak proti Tobě nic nemám. A děkuji Ti za to, že pracuješ pro ČEPEK - i když mi přijdeš poslední dobou poněkud unavený.

:)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Mathias8 »

kredenc píše:hadam je jasné že sledovať dievčatko ako sa hrá a pobehuje mi robí väčšiu radosť ako ísť za ňou vyzliecť ju a obchytkávať ju..
Hádam- Dúfam, myslím...
Dúfam, myslím že je jasne, že sledovať....
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veríte v lásku?

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:No ale teď jsi mě úplně nadchl. Ty se nějak měníš. To bych nečekal, že Kasz zde poznamená, že v určitých případech může být sex s dítětem pro dítě prospěšný.
To je mi novinka: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=24585#p24585 nebo http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=15321#p15321
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti