Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od 11auto »

Na Blesku se objevil článek, v němž se hovoří o ČEPEKu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/325657/sok-pedofilove-diskriminuji-pedofily.html.

[obrázek již není dostupný]

Šok! Pedofilové diskriminují pedofily! (Blesk.cz)

Na pochybném chatu „Československé pedofilní komunity“, jak se čeští úchylové honosně nazývají, došlo dnes k večeru k šokující roztržce, v níž se pohádali zástupci různých pedofilních klanů!

Nejen že pedofilové jsou tak bezohlední k nevinným dětem, že si vůbec dovolí žít, ale navíc se sdružují na nezákonných webových stránkách, kde si troufale na fóru sdílejí to, co povrchně označují za vlastní názor.

Právě jedno z vláken, kde „uživatelé“ můžou nahlašovat všechna pokoutní jednání svých spolupachatelů, se stalo důvodem, proč se na chatu zmíněných stránek dokrve pohádali pedofilové vystupující pod přezdívkami Marco Freeman a Max1. Druhý zmíněný nepřímo osočil prvního, že jeho klan pedofilů je v rámci pedofilů diskriminovaný!

„Tady jsme na děckém hřišti, no,“ prohlásil Max1, čímž chtěl naznačit, že v komunitě není místo pro pedofily jiných klanů, protože na dětském hřišti, jak je známo, nemůžou být úchylové dva, protože by si navzájem konkurovali. Hádka se tu už, bohužel pro nás, slušné lidi, končila, ale napjaté vztahy obou pedofilních klanů napovídají, že na další rozepři se můžeme těšit brzy. Doufáme, že tentokrát už bude „na nože“, aby se pedofilové pobili mezi sebou a my je nemuseli draze vydržovat v českých věznicích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi 11auto za příspěvky (celkem 10):
Gabriel Svoboda, Marco Freeman, simgiran, Jeremy, Tim, Kasz, Deda, Kuba, Damian, Allein
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od simgiran »

p123 píše:Na Blesku se objevil článek, v němž se hovoří o ČEPEKu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/325657/sok-pedofilove-diskriminuji-pedofily.html.
Vypadá, že to stáhli, odkaz mi nefunguje.

(A pokud si to p123 vymyslel, tak ho ostříhám na ježka.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
11auto
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od max1 »

Tady jsme na děckém hřišti, no,“ prohlásil Max1, čímž chtěl naznačit, že v komunitě není místo pro pedofily jiných klanů, protože na dětském hřišti, jak je známo, nemůžou být úchylové dva, protože by si navzájem konkurovali.
Nekdo neco nepochopil a to že na deckem hrišti se pred detma bavi slušne ... :D
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Childrenman »

simgiran píše:
p123 píše:Na Blesku se objevil článek, v němž se hovoří o ČEPEKu: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/325657/sok-pedofilove-diskriminuji-pedofily.html.
Vypadá, že to stáhli, odkaz mi nefunguje.

(A pokud si to p123 vymyslel, tak ho ostříhám na ježka.)
Odkaz mi taky nefunguje.

(Obrázek mi připadá trochu podivný. *paint* )
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Childrenman »

A navíc autor článku(jak je na obrázku vidět) je podepsán jenom písmenem "p")
11auto
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 62
Dal: 28 poděkování
Dostal: 84 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od 11auto »

Patrně byl článek příliš silné kafe i pro šéfredaktora Blesku, pokud to tak rychle smazali. :)
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Filip »

Dcéra mala 3 roky a vonku bolo kopec snehu. Tak sme postavili snehuliaka, dali mu klobúk, šáľ, gombíky...proste ako sa patrí. Na druhy deň, ale veľmi fúkalo a milému snehuliačikovi odfúklo aj klobúk a ostatne doplnky. Dcéra sa tak smutne pozerala na dvor a hovorí bez toho, aby vedela, ako to vyznie: „Mami, snehuliakovi ostali už len gule..“ :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Marco Freeman, Allein
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od malou »

Tahle příhoda se stala.

Nedávno u mě byl známý a před sebou vezl kočárek s miminem."Ale soused a skočárkem,to je milé,tak mi ukaž co ta máš",odpověděl jsem a kouknul jsem se dovnitř a tam bylo malé miminko a spinkalo.

Leželo v postýlce a kolem ní byl rúžový polštářek,protože už je to starší pán a má i vnuka tak jsem se i proto aby řeč nestála zeptal,jestli je to opravdu holčička :) .

"Samozřejmě že to je holčička",řekl mi ,on je veselý člověk ale i dost sprostý :) ,bručoun ale jinak dobrák.

Dítě spalo a moji známí i příbuzní na to dítě mluvily a dělaly rúzně grimasy ale dítě spalo jako zabyté.Po nějaké době jsem se přiblížil k tomu kočárku já a po tichu jsem řekl "maličkáááá haloooo",stejně potichu jak ti vedle mě ale dítě na moje slova začalo reagovat,že mu žačaly silně cukat vrchní výčka.

Ti druzí k dítě šli opět a něco mu povídaly a dítě se zase vracelo ke spánku,tentokrát jsem promluvyl na dítě sladkým hláskem a rty jsem dal k sobě a dělal jsem zvuky jako při polibku ale uplně stejně nahlas jako ostatní,nechtěl jsem dítě nějak vyrušit.

Ted se stalo ale něco zcela neočekáváno,dítě které spalo jak šípková rúženka náhle začaly cukat tvářičky a celý obličej se dal do pohybu,kojenec lehce pootevřel očička a začal vyšpulovat ústa a sním i dudlík.Za chvíly dudlík vyplivlo a začalo lehce ze sebe vydávat hlásky-typu-já jsem malé bejbátko,pomazlíme se?

Múj brácha se kojenci snažil dát dudlík zpátky ale dítě už ho nechtělo a tvářilo se spokojeně.

Potom zase začalo usínat.

Dodnes si říkám,jestly už i takový kojenec nepozná,že na něho mluvý pedofil :) .
Tito uživatelé poděkovali autorovi malou za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od fenix »

malou píše:Dodnes si říkám,jestly už i takový kojenec nepozná,že na něho mluvý pedofil :) .
Jo každé dítě pozná úchyla. :D
Náhodou někdy mám taky takový pocit, když třeba ve vlaku škádlím obsah cizího kočárku.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Vážení rodičové, také se nestíháte dostatečně věnovat svým dětem? Zanedbávate je studenou večeří a domácí úkoly musí dělat samotné? Máte výčitky svědomí že jste špatní rodiče? Oprávněně. Ale teď to můžete napravit! Je tu nová hlídací agentura pro Vaše děti. Naši zaměstnanci mají spoustu zkušeností s blízkým vztahem s dětmi. Pro kontakt navštivte naše internetové stránky https://www.pedofilie-info.cz/postaramseovasedeti B)
Tito uživatelé poděkovali autorovi FlyInRoom za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Filip
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Filip »

FlyInRoom píše:Vážení rodičové, také se nestíháte dostatečně věnovat svým dětem? Zanedbávate je studenou večeří a domácí úkoly musí dělat samotné? Máte výčitky svědomí že jste špatní rodiče? Oprávněně. Ale teď to můžete napravit! Je tu nová hlídací agentura pro Vaše děti. Naši zaměstnanci mají spoustu zkušeností s blízkým vztahem s dětmi. Pro kontakt navštivte naše internetové stránky https://www.pedofilie-info.cz/postaramseovasedeti B)
Máme špecializovaných odborníkov na dievčatá aj chlapcov, pre všetky vekové kategórie. Od najmenších detičiek až po teenagerov. S nami budú vaše deti v bezpečí. Každý náš pracovník má výborné znalosti detskej anatómie a detskej duše. Tak neváhajte a zverte svoje dieťa do rúk profesionálom. Vaše deti tak budú mať zážitok, na ktorý do konca života nezabudnú.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od fenix »


Nevhodný příbor, omáčka na druhé straně talíře, banán oloupaný špatným rodičem. To jsou výmluvy dětí, kterými se baví tisíce lidí na sociálních sítích.

Praha – Před dvěma týdny byl spuštěn na Instagramu anonymní účet s názvem My Kid Can't Eat This, kam rodiče nahrávají fotografie pokrmů, které jejich ratolesti odmítly sníst.

"Mé dítě tohle nemůže jíst, protože na lžičce není obrázek princezny," napsal k fotografii s miskou cereálií uživatel Nate Marquardt, který je jeden z 58 tisíců lidí sledujících tento profil.

Zdánlivě běžné výmluvy vybíravých dětí si dokázaly najít fanoušky mezi rodiči i bezdětnými, kteří v diskuzích u fotografií sdílejí také své zkušenosti s mlsnými ratolestmi. "Mé nejmladší dceři už je 17 let a stále vyžaduje jídlo naservírované jedině na mém talíři," zní jeden z chápavých komentářů.


"Mé dítě to nemůže jíst, protože je to příliš lepkavé."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/15hpgDP0Mg/?utm_source=ig_embed

"… protože je to příliš roztomilé. Měla bych to zamrazit, aby to takto zůstalo navždy a on se na to mohl chodit dívat."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/2CAdhJv0NO/?utm_source=ig_embed

"... protože to není dostatečně plné."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/2BtAXQP0Iz/?utm_source=ig_embed

"... protože maminka to oloupala a já chtěl, aby to udělal táta."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/1jtUrhv0Li/?utm_source=ig_embed

"... protože kupička ovesné kaše je příliš velká, pak příliš malá atd."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/127yRZP0Lj/?utm_source=ig_embed

"... protože po třech kousnutí je už moc staré."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/1--vPYP0Jt/?utm_source=ig_embed

"... protože ačkoli je to přesně to, co si přál, bylo to ve špatné misce."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/1l9BvIv0FP/?utm_source=ig_embed

"... protože středy bagelů nejsou dobré. Jen okraje se dají jíst. Další bagel, prosím!"
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/1bBNKSv0NB/?utm_source=ig_embed

"... protože na lžičce není obrázek princezny."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/15h2QaP0M2/?utm_source=ig_embed

"... protože z mouky na chlebu má divné ruce."
Obrázek
Zdroj: https://www.instagram.com/p/1y7h-VP0JX/?utm_source=ig_embed
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Lze si rozdané bonbónky před školou odepsat z daní? ;)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Plyšáček »

Plyšáčkův návrh na reklamní akci ke dni dětí:

Nechme si vyrobit "reklamní pytlíčky" s extra dobrými bonbonky.
Bonbonky by mohly být ve tvaru srdíčka, tvrdé, aby déle vydržely.
Mohou nést název Čepečky nebo BeLíčka a GeLíčka v provedení perníkového srdíčka.

Akce ke dni dětí: Každé "balení" (prodavačem) zdarma, slogan by mohl znít i "Nechte se sbalit za balení. I rozbalení."
Při placení pusinkou další balení zdarma, chlapečci choďte k prodavačům s B na tričku, holčičky k prodavačům s G na tričku.

Na přední straně pytlíčku by byl nápis: "Pro sladké dětičky, lepší než maminčiny hubičky."
Z úvodní předložky "pro" by vycházel ještě druhý nápis: "Pro-fesionálové v péči o Vaše potomky, lidé s přirozeným talentem. Připravováno a předáváno s láskou."

Na závěr by plyšový maskot vyhlásil Soutěž o nejčervenější jazýček (bonbonky by mohly být červeně barvící).
Plyšový medvídek by pozorně zblízka zkoumal, jaká holčička má nejčervenější jazýček a s tou by si potom zahrál na Červenou Karkulku (holčička s krásným čepe(k)-čkem) v Perníkové chaloupce, která by stála opodál. Za odměnu by si každý soutěžící odnesl plyšáčka s nápisem I love ČEPEK.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
malou
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: miluji holky i zeny a porad cekam na tu pravou lasku
Příspěvky: 357
Dal: 1 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od malou »

Pokud někdo nevý,tak prezident Putin doopravdy políbyl cizí dítě na bříško.Dokonce je to údajně i na youtube :D .
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Myš »

Si nemůžu pomoci :D

Obrázek

"Vídám mrtvé lidi, ale je to stejně lepší, než se dívat na Twilight" :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 3):
Jeremy, Filip, Damian
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Filip »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Jeremy, Plyšáček
Uživatelský avatar
Childrenman
Registrovaný uživatel
Bydliště: Česká republika
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 15
ve věku do: 20
Příspěvky: 16
Dal: 5 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Childrenman »

Můj dnešní zážitek:

Dnes ráno jsem měl po cestě do školy velmi podivnou zamyšlenou náladu. Pomocí svého mobilu jsem procházel toto fórum a přemýšlel na ním a nad celou touto komunitou. Samozřejmě, že přitom padly myšlenky i na děti.
Když už jsem byl nedaleko školy, stavil jsem se(jak to mám ve zvyku), do nedaleké prodejny pečiva, kde si každý školní den kupuji něco k svačině a kde mě už z vidění dost dobře znají. Vstoupil jsem tedy do prodejny, přistoupil jsem k pultu a uvažoval jsem nad tím, co si koupím, až na mě přijde řada. Když jsem měl vybráno, tak jsem už jen čekal, nepřestávaje se soustředit. Netrvalo dlouho a paní co stála přede mnou zaplatila a byl jsem na řadě. Já však místo toho zarytě mlčel a stále bloudil v myšlenkách o tomto webu.
Prodavačka na mě tedy houkla: ,,Tak co to bude?"
,,Tři kutíky.", odpověděl jsem zamyšleně. Sotva jsem to dořekl, uvědomil jsem si, co jsem to vlastně řekl a pohlédl jsem na prodavačku za pultem. Ta na mě zmateně zírala a nevěděla co mi má dát. Za mnou stálo v řadě asi tři ženy a také mě dost podivně pozorovali. Já v okamžiku nevěděl co říci a atmosféra houstla. :[
,,Ehm...Tři jablečné záviny.", vypáčil jsem nakonec ze sebe a prodavačka je vzala z pultu a vložila je do igelitového sáčku. Při placení na mě všichni hleděli jako na pacienta psychiatrie a já nervózně hledal peníze ze své peněženky. Nakonec jsem zaplatil a šel do školy.

Jsem zvědavý, jak se na mě v té prodejně budou dívat zítra. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Childrenman za příspěvky (celkem 7):
simgiran, Kasz, Filip, šmudlík, 11auto, Allein, Jája
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Childrenman píše:Jsem zvědavý, jak se na mě v té prodejně budou dívat zítra. :D
Jak asi — zadají si do Googlu "tři kutíky", najdou tento tvůj příspěvek a budou mít jasno. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Plyšáček »

Childrenman píše:Jsem zvědavý, jak se na mě v té prodejně budou dívat zítra. :D
Koukám, že nás máš plnou hlavu. Pokládej si otázku, co všechno s námi můžeš mít společné.

A v tom pekařství bych chtěl zítra být. Hlavně jim tam nezačni vysvětlovat, že si chlapečky nekupuješ, ani děti neprodáváš a že ani pasák nejsi.
:D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů