Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Napadla mě taková věc, která tu není a poslal jsem podnět Kaszovi. Nyní když mne ujistil že nejde o úplně marný návrh, vpodstatě zkopíruju co jsem psal jemu, páč jsem linej psát to celé znova sem. :D Můj navrh:" Měl bych návrh pro založení možností reakcí návštěvníků. Spoustu cizích lidí jistě narazí na tyto stránky, přečtou je, a možná i vysloví názor na ně i nás. Bohužel většina nikdy nenapíše na fórum "Byl jsem tu a myslim si,....". Proč? Protože by museli zakládat vlastní nové vlákno, psát z vlastní iniciativy. A to udělá jen ten, kdo se o "to" chce zajímat. Nebylo by špatné, vytvořit vlákno, které by bylo k tomuto přímo určené. Možná kdyby se tato krátká stručná výzva zobrazila všem neregistrovaným návštěvníkům, měli bychom mnohem větší odezvu, mnohem více podnětů a více možností k diskuzi s veřejností. "Znalce a odborníky" oslovovat nemusime, a většina jejich reakcí není zcela špatná, ale cesta k náhodným kolemjdoucím je bohužel stále uzavřena nebo ne zcela otevřená lidem, kteří nejsou do tématu zcela ponoření. Jak se na to diváš Ty? Pokud chceme mezi lid musíme vykročit, nikdo nám naproti nepůjde. Ten krok musíme udělat vždy My." Šlo by vlastně o jakousi návštěvní knihu, protože dokud nemají lidi možnost napsat pod nosem, neudělají to, ikdyž zde veřejná sekce je. Podpořilo by to nejen diskuzi o pedofilii, ale hlavně by to velmo otevřelo web a šířilo pointu ČEPEKu, který se dlouhodobě snaží bojovat za práva pedofilů a šířit informace. Toto by byl (dle mého) nejzásadnější krok co se týče této snahy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi FlyInRoom za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Scopi
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Kasz »

Nějak to vymyslíme, je to určitě dobrý nápad, nějaká taková "návštěvní kniha". Asi by se to vlákno mohlo jmenovat zrovna tak. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Kasz »

Už i vím, jak to uděláme, pokud mi zbude čas, mohl bych návštěvní knihu založit již dnes. :) Založím vlákno v "Diskuzi o webu" a do popisu sekce "Diskuze s veřejností" vložím odkaz na Návštěvní knihu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Plyšáček »

Mám radost, jak se ČEPEK rozrůstá a rozjíždí, přímo žene na květ. Ačkoliv miluji nejvíce poupátka, těší mě to.
I dění na chatu má svůj význam a uznávám, že je dobré hlídat si slušnost projevu. I osobně se budu snažit.

Zdá se, že pro výkonné administrátory (prosím nenechte to jen na Kaszovi) nastane období menších úprav:

1. Návrh na založení Odborné sekce a přesun patřičných témat.
2. Návrh na založení Návštěvní knihy.
3. Založení Křesťanské sekce a přesun patřičných témat.
4. Vymazání spamových témat či přesun do Pokecu o všem.

5. Dále navrhuji trošku rozebrat vlákno YouTube - je moc nabalené.
6. Dále navrhuji mazat určité nicky - např. 2 roky neaktivní.
7. Navrhuji nalézt mezi námi člověka (velvyslance), který umí dobře anglicky a zná některé mezinárodní či zahraniční pedoweby, aby je upozornil na ČEPEK, který se brzy stane - pokud již není, světovou špičkou. Mohli by zejména navštěvovat a obdivovat naši AV sekci, modelky apod.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:6. Dále navrhuji mazat určité nicky - např. 2 roky neaktivní.
O tomto jsem kdysi přemýšlel, a vidím to pouze na nicky, které nemají ani jeden příspěvek a které jsou 10 let neaktivní. Čili první mazání tohoto druhu bych udělal až za 6 let dejme tomu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Plyšáček píše:3. Založení Křesťanské sekce a přesun patřičných témat.
Proč?
Plyšáček píše:5. Dále navrhuji trošku rozebrat vlákno YouTube - je moc nabalené.
Tvoje témata jsou taky hodně nabalená, i když se většinou jedná jen o fotky a ne o videa. :) Jinak jsme vlákno YouTube řešili tady a nevím, co s ním.
Plyšáček píše:7. Navrhuji nalézt mezi námi člověka (velvyslance), který umí dobře anglicky a zná některé mezinárodní či zahraniční pedoweby, aby je upozornil na ČEPEK, který se brzy stane - pokud již není, světovou špičkou. Mohli by zejména navštěvovat a obdivovat naši AV sekci, modelky apod.
To se myslím už děje. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:3. Založení Křesťanské sekce a přesun patřičných témat.
V tom případě by nebylo od věci založit i Islámskou, Judaistickou, Bahá'ístickou, Rastafariánskou, Buddhistickou, Hinduistickou či jinou sekci náboženství. Proč zde preferovat jen jedno a ostatní ne, když už zde nějaké preferujeme.

Myslím, že pokud není web nějak specificky zaměřen jen na křesťanství (a na takový web bych nechodil), tak by si měla být náboženství rovna, tudíž by měla být na stejné úrovni jako křesťanství. Jinak s křesťanskou sekcí nesouhlasím a nepřijde mi to spravedlivé vůči jiným vírám.

Edit: Doplněn druhý odstavec.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 21. 6. 2015, 17:44:55, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Teenbl, Allein, simgiran, Troper, Damian
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Plyšáček »

Gabriel Svoboda píše:
Plyšáček píše:3. Založení Křesťanské sekce a přesun patřičných témat.
Proč?
Také se ptám proč, ale zmiňuji to, protože vím, že je to již v běhu...
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne pondělí 22. 6. 2015, 8:55:57, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od simgiran »

Jsem proti náboženským sekcím. Vedou k tomu, že se izoluje skupina lidí do svých dogmat, ostatní často rezignují na komentáře v té sekci, případně se mohou setkat s reakcemi typu "co sem lezeš, když v to nevěříš". Některá náboženská dogmata mohou být i nebezpečná. Příklad: "Když budeš upřímně věřit, Ježíš tě vyléčí z pedofilie." Možný negativní důsledek 1: Nenávidění sebe sama, postoj "Nebyl jsem vyléčen, nevěřím dost, jsem špatný." Možný negativní důsledek 2: Oklamání sebe sama, namluvení si vyléčení z pedofilie, z toho plynoucí neopatrnost a možnost selhání. Navíc jak jsme mohli vidět, už jen katolíci s evangelikály se mnohdy neshodnou, to už máme dvě náboženské sekce, kolik dalších? Co skupiny podle jiných než náboženských ideologií?
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Teenbl, Allein, Damian
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To je nápad, založíme ještě komunistickou sekci ČEPEKu. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Gabriel Svoboda píše:To je nápad, založíme ještě komunistickou sekci ČEPEKu. :)
Tak to hlasuju pro sekci pro vegetariány. No a aby v tom nebyla nespravedlnost, tak chci taky sekci pro kanibali a hanibali pro hanbaté ouchyly, aby se ukázalo kolik z nás baští děti k večeři. :P
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Teenbl »

Já bych zase poprosil o nějakou sekci pro sadistické/masochistické BL/GL, určitě by se našlo dost příspěvků, které by se tam hodilo přesunout. Ono už čtení některých příspěvků zde je celkem na hraně masochismu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Kasz »

Jenže touha po křesťanské sekci tady už byla několikrát a vzešla od samotných členů. Můžeme to alespoň vyzkoušet. Někdo skutečně může být věřící a samostatná sekce pro něj může být dobrou podporou v jeho tápání. Protože v církvi obecně asi většina lidí bude pedofilii hodnotit jako nemoc, jako něco, co je špatné jako něco, co by měl ten člověk se snažit se toho zbavit, např. pomocí modliteb apod. Myslím si, že křesťanská sekce nemá být ve stylu "Modli se k Bohu a on tě z pedofilie vyléčí", takže obavy simgirana jsou zbytečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Daniel, efix
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Mathias8 »

Kasz píše:Někdo skutečně může být věřící a samostatná sekce pro něj může být dobrou podporou v jeho tápání.
Kasz píše:Myslím si, že křesťanská sekce nemá být ve stylu "Modli se k Bohu a on tě z pedofilie vyléčí", takže obavy simgirana jsou zbytečné.
Súhlasím a som za :)

Kopec ludí je veriacich. Kopec ludom pomáha dívať sa na svet inými očami. Pomáha lepšie vnímať to krásne a dobré... prijímať všetko aj to zlé a obrátiť to na dobré.... aj keď srdce krváca :)
Prečo by mal Boh liečiť z pedofile? On len pomáha lepšie spoznať seba samých.
Myslím, že kresťanská sekcia by bol dobrý nápad.
Kasz píše:samostatná sekce pro něj může být dobrou podporou v jeho tápání
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od dodo »

Plyšáček píše:
Gabriel Svoboda píše:
Plyšáček píše:3. Založení Křesťanské sekce a přesun patřičných témat.
Proč?
Také se ptám proč, ale zmiňuji to, protože vím, že je to již v běhu... - více viz. Kasz, efix, Dodo.
Protože to já takhle chci ! Víš ! Tak do tohoto nepruď díky!
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od dodo »

Je to prostě důležité. A Gábi nechť tu prosím přizná pravdu, že s Bohem nemá osobní vztah tak nechť mlčí já mu taky nekrafám do jeho věcí!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Kasz »

Ale ale, to jsou zase rozmíšky... Kromě toho, že simgiran mi soukromě napsal, že pokud bude založena křesťanská sekce, tak nebude moderátor. Ale zase se vůbec nezajímal o to, jak by to mělo fungovat. Na druhou stranu diskutovat o Bohu lze i nyní, a pár křesťanských vláken na fóru již máme. Takže to není tak jednoduché.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
dodo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 90
Výkřik do tmy: Cítím se spasen :D
Příspěvky: 249
Dal: 82 poděkování
Dostal: 39 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od dodo »

Kasz píše:Ale ale, to jsou zase rozmíšky... Kromě toho, že simgiran mi soukromě napsal, že pokud bude založena křesťanská sekce, tak nebude moderátor. Ale zase se vůbec nezajímal o to, jak by to mělo fungovat. Na druhou stranu diskutovat o Bohu lze i nyní, a pár křesťanských vláken na fóru již máme. Takže to není tak jednoduché.
No to mě je líto ale podle multikutrních sluníček je Singiram je křesťantofob :-)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je mi líto, že jsem spustil tuto diskusi. Nevěděl jsem, že to má být překvapení.

Vadí mi, že to řešíme v jinak nazvaném tématu a že zde lidé píší některé čistě osobní vzkazy.

Jediné pozitivum - dodo se nám vrátil, aleluja.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:Je mi líto, že jsem spustil tuto diskusi. Nevěděl jsem, že to má být překvapení.
Naopak, já a myslím, že i pár dalších lidí, jsme ti vcelku vděční, že jsme také dostali možnost se k tomu vyjádřit, i když bohužel informováni jsme o tom byli jen prostřednictvím prokecu jednoho z mála zasvěcených, nikoliv oficiální slušnou formou. Myslím, že určitá překvapení si rádi odpustíme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 3):
Troper, Damian, Marco Freeman
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti