Byli jste pro sebe přitažliví?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Když si vzpomenete na dobu, kdy jste byli dítě, či se podíváte na fotky z dětství - byli jste pro sebe přitažliví?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Jeremy, Filip, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Kasz »

Pamatuji si, že kdysi jsem si zkoušel mamčiny takové ty nacvakávací náušnice, co se jenom nacvaknou na boltec, a díval jsem se na sebe do zrcadla a sám sobě jsem se líbil. :) Nevím, kolik mi mohlo být, tak 8-10? Ale je to samozřejmě tím, že jsem na holky, a v zrcadle jsem vypadal jako holka. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Filip
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Filip »

Na niektorých fotkách z detstva si pripadám roztomilý a neviem či aj príťažlivý, za iné sa doteraz hanbím. :) Sexuálne vzrušenie nad svojimi fotkami z detstva nepociťujem. To už by som bol príliš veľký úchyl. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Marco Freeman
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Jeremy »

Popravde, už som nad tým premýšľal. Bol som prudko blonďaté dieťa, čo sa mi páči, k tomu modré oči, takže áno, sám sebe by som sa páčil :) Ale sexuálne fantázie so sebou samým ma teda tiež nenapadli. Keďže sa mi páčia aj starší chlapci, ešte dodám, že od veku tak cca 13 a vyššie pri výraznejších prejavoch puberty by som sa za sebou asi v meste neobzrel, no ale zase tak od 17-tich rokov by som si pripadal zase celkom sympatický a točilo sa okolo mňa aj dosť dievčat, čo mi síce lichotilo, ale to je asi tak všetko :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Filip
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Wydra »

Za mě jo. Pokud bych měl tu možnost být sám pro sebe bráchou, tak bych asi udělal vše, aby se vyvaroval situací, které se mi staly. V něčem bych sebe i navíc podpořil a dokopal k pár věcím, o kterých vím, že je doteď lituju.

Kdybych se měl procházet ulicí a srovnávat kluky, tak bych určitě radši bral vzhledově nevýrazné, páč je u nich vyšší šance, že budou mít o to krásnější charakter. *not_mention*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wydra za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Filip
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od simgiran »

No, rozhodně bylo přijemnější při masturbaci pozorovat svůj odraz na nějaké lesklé ploše než dnes. :[
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Livrey
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Bože, Marco (je tam mezi těmi slovy čárka :) ), to je tak vtipné a zajímavé téma. Jsem moc rád, že začínáš uplatňovat ve větší míře svůj tvůrčí potenciál.
Ačkoliv jsem na holčičky, s velkou chutí pročítám krátké a výstižné sebeodhalující reakce našich teplých brášků. :)

Vzpomínám si, že jako malý chlapeček jsem měl problémy se sebepřijetím. Podle fotografií a vzpomínek na rozvášněné dospělé ženy jsem byl miloučký krásný chlapeček se světlejšími vlnitými vlásky, ale sám sobě jsem se nelíbil. Moc jsem se i styděl za nahotu. Dnes je to vše jinak. I když se stále nerad někde vysvlékám (ani ve sprchách do aquaparku mě nahého nezahlédnete), není pro mě problém bavit se s rodiči či přáteli, či jako Plyšáček s celým národem, o svých velice intimních záležitostech. Vnímám to tak, že jsme všichni součástí Jednoho a nic intimního nemusí být zcela soukromé.

Nikdy na mě neútočily dospělé ženy - jako by ze mě cítily moji "jinakost", a jelikož jiskérky nepřeskakovaly, měl jsem díky Bohu klid. V období, kdy jsem začal učit, na mě neuvěřitelně začaly reagovat malé holčičky, mé sebevědomí rostlo a svůj vzhled jsem konečně přijal (tak kolem 22) jako vyhovující.

Nikdy jsem sám sebe jako chlapce nevzrušoval. Zato při pohledu na fotky ze školky mám podezření, že mé spolužačky se mi líbily poněkud více než běžnému vrstevníkovi. Stupeň mého zamilování do nich byl vskutku enormní. Více v mých pamětech Plyšáčkovo mládí. Když se dívám na fotky v mém albu, nejhezčí jsem byl, z mého dnešního pohledu, asi v 7 letech, kdy jsem šel do školy. Potkat tehdy malého Plyšáčíčka, asi byste jej rádi doprovodili. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak narcista snad nejsem, a navíc nejsem holčička :0)) každopádně děti jsou jako malé hezké a roztomilé prakticky všechny ...
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Ajax144 »

Sám se sobě trochu líbim i teď, jak to bylo dřív, to nevím. Nemám moc fotek z dětství a ani jsem nebyl nijak hezký.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvek:
nowhere
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Teenbl »

Absolutně jsem nebyl pro sebe přitažlivý, vlastně dodnes mi připadá, že nemůžu být pro nikoho přitažlivý.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Marco Freeman »

teenbl píše:Absolutně jsem nebyl pro sebe přitažlivý, vlastně dodnes mi připadá, že nemůžu být pro nikoho přitažlivý.
A přitom z fotek jsi mi přišel hodně přitažlivý. Což je zvláštní, jelikož jsi na nich již dávno nebyl v mém preferenčním věku. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Forst Jan
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Jeremy »

Marco Freeman píše:A přitom z fotek jsi mi přišel hodně přitažlivý. Což je zvláštní, jelikož jsi na nich již dávno nebyl v mém preferenčním věku.
Osudová príťažlivosť...? ;D
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Wydra »

Spíš tak gravitace. ;D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wydra za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Filip »

Wydra píše:Spíš tak gravitace. ;D
Alebo magnetizmus. :D
Uživatelský avatar
nowhere
Registrovaný uživatel
Bydliště: severní Sever Čech
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: mám skype
Výkřik do tmy: Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man.
Příspěvky: 15
Dal: 14 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od nowhere »

Když jsem byl kluk, nepřišel jsem si sám sobě přitažlivý, ani pro jiné. Část dětství spíše naopak, přišel jsem si nepřitažlivý, jako bych neměl obličej. Dneska když se podívám na svoje fotky z dětství, přijde mi ten kluk na nich pěkný a roztomilý a chtěl bych zase vypadat jako on.
Pokud jde o přítomnost, někdy si připadám ošklivý, někdy starý, někdy v pohodě, ...podle nálady, většinou ale hlavně zvyklý na to jaký jsem.
Hlavně si už nikdy nechci narůst dlouhé vlasy( víc jak 10-15cm), to byla hrůza :) .
Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Livrey »

Nechci znít příliš jako narcis... Ale jo, vždycky jsem se si líbila i když jsem byla malá a i teď když už jsem větší (ale už o poznání méně). Ta klučicí odřená kolena a ten škaredý škleb na fotkách by se ale každému zde určitě nelíbil... Já se totiž na většině fotek mračím, protože (a to platí stále) nemám ráda, když mě někdo fotí. Přestože ten dětský nabručený výraz vypadá až příliš roztomile na to, aby se dal brát vážně...
Vzato kolem a kolem jsem byla přesně svůj typ ^-^ Takže kdybych se mohla rozdvojit a cestovat časem, tak by to mohlo dopadnout všeljak *boast* *air_kiss*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Livrey za příspěvky (celkem 3):
susinka, Ajax144, Filip
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od kredenc »

Nad týmto som uvažoval pri prezeraní mojich fotiek z dectva :) podľa mňa som bol zlaté decko tak do 2 ročníka na ZŠ, no potom to šlo z kopca :D bol som dosť chudý a mal veľkú hlavu, čo mi dali pocítiť i rovesníci.. opäť som takú zlatosť nabral ale v 9 ročníku až po 2 ročník na SŠ lebo som vyzeral na svoj vek omnoho mladšie a aj záujem zo strán dievčať som pozoroval akosi vo zvyšenej miere, i od starších ako ja, čo mi doteraz príde divné, aj keď sa pozerám na fotky od 15-17 tak na nich vyzerám ako úplne ucho. Teraz som podľa mňa veľmi špatny dospelák, zostarol som dosť i vysokoškolsky profesor mi povedal že vyzerám ako doktorant hoci som prvák :D
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Nemohu být sám pro sebe přitažlivý, protože nejsem na kluky, nicméně jsem asi byl celkem hezké dítě, nebránil bych se mít podobné..
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Honda »

Sám pro sebe sem přitažliví nebyl vždycky se mi libili hubenejší kluci což já moc nejsem :)
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Byli jste pro sebe přitažliví?

Nový příspěvek od Jeremy »

Honda píše:Sám pro sebe sem přitažliví nebyl vždycky se mi libili hubenejší kluci což já moc nejsem :)
Výber avatara Tvoje slová len potvrdzuje :) Gratulácie k desiatemu príspevku *bravo*
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů