Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Scopi »

Předem se chci omluvit, jestli už tady nějaké podobné téma je, ale žádné jsem neobjevil.
Napadla mě taková otázka: Jestliže u osob orientovaných na dospělé se homosexualita objevuje u 4% (toto číslo sice možná není úplně přesné, ale cca to odpovídá), proč je u pedofilů to procento cca desetkrát větší (vycházím ze zdejších členů, přesněji z tohoto Tématu)
Máte nějakou teorii?
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Forst Jan »

Scopi píše:homosexualita objevuje u 4% (toto číslo sice možná není úplně přesné, ale cca to odpovídá)
4% které se dříve udávali jsou úplně mimo. Už podle posledního sčítání bylo homosexuálů 10%. A to jsou jen ti, kteří to přiznali. Takže ve skutečnosti jich bude ještě více. Někde jsem četl i statistiku (nemám na ni odkaz, nedokážu říct, jestli byla věrohodná) že zhruba dvoum třetinám mužů se homosexuální sexuální praktiky líbili, i přes to jakou měli orientaci...

Ale i tak asi opravdu bude mezi pedofily větší procento homosexuálů než mezi "běžnou" populací. Jako GL se mi hůře určuje, čím by to mohlo být. Možná, že podvědomě hledají svou vlastní nevinnost a bezstarostnost, když oni sami byli kutíci. Nevím...
Děkuji
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já jsem zde svou teorii psal už několikrát. Podle mě je ve skutečnosti poměr mezi heterosexuálními a homosexuálními pedofily stejný jako mezi běžnými (teleiofilními) heterosexuály a homosexuály. Ale heterosexuální pedofil je blíž normálu, takže se zuby nehty snaží držet se toho, že je normální heterosexuál, dokud se mu alespoň trochu líbí nějaké dospělé ženy, a je menší pravděpodobnost, že se dostane do pedofilní komunity. Homosexuální pedofil je dále od normálu, takže si téměř vždy přizná, že je alespoň homosexuál, čímž je otevřenější úvahám i o dalších sexuálních orientacích včetně pedofilie.

Tato teorie ale bude fungovat stále méně, jak se oficiálním představitelům dnešní homosexuální komunity bude stále více dařit zboření tlusté zdi, která dříve byla mezi heterosexualitou a ostatními orientacemi, a její opětovné vztyčení mezi heterosexualitou a homosexualitou na jedné straně a ostatními orientacemi na druhé straně.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
nowhere
Registrovaný uživatel
Bydliště: severní Sever Čech
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: mám skype
Výkřik do tmy: Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man.
Příspěvky: 15
Dal: 14 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od nowhere »

Určitě to co píše Gabriel má co do sebe, a taky bych se k tomu přikláněl.
Těžko říct, já jsem neměl problém si přiznat, že jsem homosexuál a ani (o rok)později že jsem homosexuální pedofil.
Možná to také bude mít něco společné s tím, co vlastně pedofilie představuje, kdy je pro nás víc důležitá jejich roztomilost, hravost, dětskost, atp., což mají obě pohlaví v dětském věku, a čím jsou děti menší, tím jsou rozdíly v jejich pohlaví také menší a méně důležité, u něžného pohlaví pak taky roztomilost do určité míry přetrvá až do dospělosti, asi píšu hovadiny, je to první co mě napadlo mno. :)
Taky statistiky může ovlivňovat fakt (pokud to tedy tak je) že je tu většina mužů, spousta žen si svoji pedofílii nepřizná, nemusí, mají jiné způsoby, na rozdíl od mužů, jak to mohou ventilovat. K dětem mají přirozeně blíž a i společnost je vnímá jinak.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Teenbl »

K tomuto jsem se již dříve někdy vyjadřoval, nicméně to nemůžu najít, takže se to pokusím zopakovat. Nemyslím si, že by poměr mezi Gl a Bl měl být podobný či stejný, jako je mezi heterosexuální a homosexuální populací. Nevidím k tomu důvod, beru to jako 4 odlišné orientace, které sice můžou mít podobné rysy, ale nemyslím, že to platí, co se týče výskytu v populaci. To by mohlo platit teprve v případě, že bychom nějak porozuměli tomu, jak vzniká sex. Orientace, čemuž ani vědci zatím vůbec nerozumí.

Forst: Tak takové sčítání by mě fakt zajímalo, protože cokoliv takového by v seriozních průzkumech bylo velmi problematické ne-li nezákonné zkoumat, osobně se přikláním k tomu, že to pořád bude tak 4-5% populace. Celkem by mě to sčítání zajímalo.

Gabrielova teorie je možná logická, ale vidím v ní pár problémů. Zaprvé osobně nemám pocit, že být heterosexuální pedofil je blíž normálu. Za druhé, co mám zkušenost s homosexuály (a že jich mám hodně) tak tolerance k pedofilům je tam podstatně horší, než u heterosexualů, myslí tím především pochopení a toleranci takové orientace. I reakce v souvislosti s Prague pride o jejich otevřenosti mnohé vypovídá. Osobně bych navíc řekl, že nepřiznaných efebofilů či pedofilů je mezi homosexuály víc než mezi heterosexuály, je totiž mnohonásobně větší zájem o kluky ve věku 15-17 než o kluky 18-20..a to fakt řádově. Kdežto u holek jsem tento rozdíl nikdy více nepozoroval, možná to bude ale i tím, že dost holek vypadá stejně v 15 i ve 20.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Scopi »

teenbl píše:Nemyslím si, že by poměr mezi Gl a Bl měl být podobný či stejný, jako je mezi heterosexuální a homosexuální populací. Nevidím k tomu důvod, beru to jako 4 odlišné orientace,...
Jasný, 4 odlišný orientace, ale beru to tak, že mezi heterosexuálem a homosexuálem je stejný vztah, jako mezi GL a BL, jestli mě chápeš.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Teenbl »

To chápu, ale ta podobnost těch vztahů podle mého nemá vliv na výskyt v populaci
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Homosexualita vs Homosexuální pedofilie

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já myslím že tam nějaký vztah bude. Vemte si že kdyby nebylo tak by v populaci mělo být i podobné množství všech další úchylek (a že jich je) a to si nemyslím.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů