hledám ženu

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
Uživatelský avatar
Jirka.P
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 25
ve věku do: 60
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1

hledám ženu

Nový příspěvek od Jirka.P »

hledám ženu od 20.let, která má drobnější tělo, rád bych nějaká fota. [email protected]
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Kasz »

Někdy si skutečně pokládám otázku, o co lidem ve vztazích jde, když v inzerátu zdůrazní, jaké tělo by daná osoba měla mít, a zajímají ho fota, namísto zájmu o to, jaký ten člověk je po duševní stránce - což je samozřejmě pro dobrý a dlouhodobý partnerský vztah mnohem důležitější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Teenbl, Forst Jan, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Little Hero »

Tělo odráží mysl a zdraví člověka, obličej duši.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Tělo je schránka pro duši. Je-li duše krásná a miluji ji, miluji ji spolu s její schránkou. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 7):
Ajax144, Teenbl, šmudlík, Ynijed, Forst Jan, Allein, Kasz
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Little Hero »

Je-li duše krásná, má i krásnou schránku. :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Kasz »

Little Hero píše:Je-li duše krásná, má i krásnou schránku. :)
Otázka je, čemu říkáš "krásná schránka". Opačně to neplatí - kdo má "krásnou schránku", ještě neznamená, že je krásná i jeho duše.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Little Hero »

Ona je "krásná schránka" a "krásná schránka"... Stačí se podívat do obličeje... Ale člověk, který je ke svému tělu tak nezodpovědný, že ho např. zatěžuje nezdravým jídlem a krmí tak i svoje dítě... toho bych zabil.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tělo rozhodně žádnou mysl neodráží, ani zdraví, co by museli potom dělat lidí na vozíku či po těžké nemoci...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Teenbl, Allein
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Little Hero »

Myslel jsem tvar a podoba těla. Lidi na vozíku nejsou nemocní, jenom nechodí. Což může být zapříčiněno např. úrazem nebo prodělanou obrnou či tak. A lidem, kteří prodělali těžkou nemoc, se to samozřejmě na těle podepíše (odraz zdraví).
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Little Hero píše:Myslel jsem tvar a podoba těla.
Je spousta nemocí, které mají za vliv přibírání váhy. Tvar a podoba těla neznamená, že se člověk "přežírá". Ale taky může být nemocný.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Kasz »

Na druhou stranu přibírání se dá do určité míry vůlí ovlivnit. Pokud jím a přibírám, znamená to, že můžu jíst méně. Je to jedna z mála věcí, kterou jde vůlí ovlivnit, a to i když mám nemoc, která mě k přibírání tak trochu "předurčuje".
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše:Pokud jím a přibírám, znamená to, že můžu jíst méně.
Pokud jíš normálně a přibíráš, nebudeš si dávat k jídlu jako ty choré hlavy do těla pleťové tampony v něčem namočené, jen abys nic nejedl. Radši jíst normálně a mít blbou postavu, než nejíst vůbec a stát se anorektikem.

Nehledě na to, že pokud člověka přervou rodiče v dětství, tak z něj již v dospělosti nebude "tyčka". Tukové polštářky se můžou zmenšit, ale budou tam pořád. A za to člověk nemůže. Ale ti rodiče, děkujme za to jim.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Kasz »

To je sice pravda, ale vždycky se dá zhubnout. I Růžičková zhubla, i když to byl až důsledek rakoviny. Ale jsou i lidé, kteří zhubnou z vlastní vůle, protože se k tomu prostě rozhodli.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Slav »

Prosím vás, ano tento inzerát je zvláštní a rozumím vašim názorům, ale je opravdu nutné si tady z toho dělat chat? Buď jsem v seznamce, nebo v debatním kroužku o hubnutí...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, Jeremy, max1
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Vám je snad jedno, že tady někdo HLEDÁ ŽENU. :D

Můj pohled na vztah mezi duší a tělem:
Duše neboli psyché je jedinečná duševní podstata každé bytosti.
Tělo odráží celkové vyzařování duše, její minulost (karmu) a duchovní úroveň - skrze neviditelné aurické vyzařování, držení těla a pohled očí.
Člověk může mít nádherné tělo, ale celkový dojem - vnímáme-li srdcem, nemusí být pozitivní - můžeme cítit "vnitřní", tedy duševní "napětí", různé bloky, mentální stereotypy, duševní "omezenost",...

Jinak nadváha a mnoho jiných tělesných "nedokonalostí" souvisí vždy s celkovým stavem duše - tedy správněji řečeno s lidskou psychikou. Ale není mnoho lidí, kteří to z těla "vyčtou"... Zapomeňte na materiální - fyzické příčiny - nemoc způsobená virem či jiným broukem, genová anomálie apod. To jsou pouze prostředky sloužící k projekci do těla, nikoliv pravá příčina onemocnění.

Mně se nejvíce líbí čisté nevinné panny, ale dokáži rovněž "ocenit krásu" zářících tváří moudrých babiček, ze kterých přímo tryská "naplnění životem" a poznání smyslu bytí.

Pokud bych věřil na seznamkové inzeráty, uvedl bych na prvním místě charakterové vlastnosti, ale před vlastním setkáním bych chtěl rovněž vidět fotku - z tváře se dá mnoho vyčíst.

Jirka to napsal, jak to napsal. Asi bych mu to nikterak nekomentoval. Ona případná uchazečka i z oné formulace může vytušit, na co je Jiřík zaměřen.

Udivuje mě, že Marco, neduchovní "mládě" (odpůrce Křesťanské sekce), rozvíjí úvahy o duši. :)

Nechtělo by toto celé (od první odpovědi) odklonit do nového tématu Tělesný vzhled a kvalita duše do Obecné diskuse?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Kasz »

Slav píše:Prosím vás, ano tento inzerát je zvláštní a rozumím vašim názorům, ale je opravdu nutné si tady z toho dělat chat? Buď jsem v seznamce, nebo v debatním kroužku o hubnutí...
Seznamka je součástí diskuzního fóra. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Udivuje mě, že Marco, neduchovní "mládě" (odpůrce Křesťanské sekce), rozvíjí úvahy o duši. :)
Nemusím věřit v Boha, abych mohl věřit v krásu lidské duše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco Freeman píše:Nemusím věřit v Boha, abych mohl věřit v krásu lidské duše.
Já věřím, Marco, že Ty máš velice krásnou duši.

Třeba jen nevěříš v "boha" - lépe vyjádřeno: nerezonuješ s obrázky (představami a názory) o bohu, jaké předkládají jednotlivé víry či organizovaná náboženství. Vlastně to bych se Ti ani nedivil... V takového "boha" já opravdu také nevěřím...

A mimochodem: Nehodilo by se třeba právě toto vlákno do Duchovní sekce? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: hledám ženu

Nový příspěvek od Jeremy »

Marco Freeman píše:Nemusím věřit v Boha, abych mohl věřit v krásu lidské duše.
Ono už samotné úvahy o duši a obzvlášť o jej kráse často vedú k úvahám o tom, čo nás presahuje. Ako to pomenuješ už nie je zas tak dôležité. A ak má človek túžbu o týchto veciach uvažovať, je užitočné sa prebrať aj myšlienkami ľudí, ktorí o tom uvažovali v oveľa komplexnejšej miere.

A to nie je návod, ako kohokoľvek prilákať do sietí nejakého náboženstva či filozofického smeru. Citlivý človek si z toho vyberie, čo uzná za dôležité a potrebné pre vlastný rast. Nikdy som nebral vieru ako slepé prijímanie dogiem bez možnosti o nich pochybovať. Práve naopak, moje pochybnosti a vnútorné rozpory formovali a formujú moju vieru a tento proces zďaleka nie je na konci ...teda aspoň dúfam :)

Oveľa prínosnejšie je pre mňa vytvárať sústavu toho, čomu verím, než zostať pri tom, čomu neverím.

PS:
Prepáč Jirko, dúfam že napriek (alebo možno aj vďaka) tejto diskusii nájdeš toho, koho hľadaš ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů