co vlastně jsem???

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
litllem66
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Příspěvky: 27
Dal: 3 poděkování
Dostal: 8 poděkování

co vlastně jsem???

Nový příspěvek od litllem66 »

Ahoj lidi, potřeboval bych nějakou odbornou pomoc a to v tom, ujasnit mi co jsem vlastně zač.
Jsem heterosexuál, vzrušují mě holky snad všech věků počínaje tak 4-5 let a konče cca 45, ale nebránil bych se i starší ;-). Jsem šťastně ženatý, svou ženu miluju, ale již tak od 18 let jsem věděl, že se mnou neni něco v pořádku. Začali mě totiž maximálně vzrušovat holčičky. Nejvíce preferuji věk 8-12 let, ale moc mě vzrušují jak mladší, tak i starší. Jelikož je mi 34 let, tak toužím i po milování s holkou nad 15 let, protože mladší nejde (zákon). Každopádně bych nikdy dítě nezneužil a nikdy mu neublížil a už vůbec ne znásilnil, takovýhle chlapi bych kastroval, jsou to sadističtí úchyláci....
Když vyhledávám na internetu, tak mne spíš vzrušují holky těsně před dospělostí - tj. bez prsou a bez ochlupení, ale v reálu na ulici, na koupališti mě spíš vzrušujou starší, ty co už mají menší prsa, zadeček a možná i pár chloupků :D ....ale nepohrdl bych ani starší, 15,16,17 - vlastně mě taky strašně vzrušujou. Asi nejsem pedofil v pravým slova smyslu, protože nemám problém mít sex s dospělou ženou a i to mě děsně rajcuje, ale raději bych pomiloval nějakou 15tku, a kdyby to šlo a bylo by to společensky přípustné a absolutně normální, tak bych raději miloval tak 11-12 let, s mladšíma bych se jen mazlil :D

co jsem tedy vlastně zač :D

díky za odpovědi Litllem
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Myš »

A není to vlastně jedno? Jsi prostě trochu pedofil, trochu hebefil, trochu teleiofil vše v heterosexuálních verzích :) Dle sexuologického škatulkování jde o to, ke komu jsi eroticky přitahován nejvíce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Kasz
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Hranicar
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 14
Příspěvky: 214
Dal: 19 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Hranicar »

Ahoj,
trochu ti závidím, přecejen máš o hodně širší možnosti, než třeba já :)
V rámci lidské psychiky i v rámci lidské sexuality se všechno nějak škatulkuje, aby se v tom dalo líp vyznat. Ale ne vždy je možné člověka přesně zařadit. I mezi pedofily každý preferuje trochu jiný věk, přičemž například mezi 4-letým a 10-tiletým dítětem je už docela viditelný rozdíl.
Ty máš zjevně to preferenční okénko dost široké a z toho, co píšeš, v něm převažuje pedofilní/hebefilní orientace. Víc se k tomu asi říct nedá :)
Možná stojí za zamyšlení, do koho jsi schopný se zamilovat. Píšeš, že máš ženu, ale jestli by ses teoreticky dokázal zamilovat i do 11-tileté. To může být upřesňující ukazatel.
Hlavní je, že máš vyjasněno, co si můžeš dovolit a co ne, co je v pořádku a co je nepřípustné.
Takže si užívej života, užívej toho, co můžeš *good*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Kasz »

litllem66 píše:Ahoj lidi, potřeboval bych nějakou odbornou pomoc...
Pokud máš zájem o odbornou pomoc, tu najdeš u nějakého sexuologa. My nabízíme pomoc laickou. Sexuolog je dobrý pro ty, co by měli zájem pomoci s úpravou libida, snížení sexuálních chutí, které by u dotyčného mohly vést ke škodě, pokud cítí, že ho ke škodě vedou...

Souhlasím s Myší, že prostě sexualita je mix... a u tebe sestává z těch složek, které vypsal.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
litllem66
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Příspěvky: 27
Dal: 3 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od litllem66 »

[*]
Kasz píše: Sexuolog je dobrý pro ty, co by měli zájem pomoci s úpravou libida, snížení sexuálních chutí, které by u dotyčného mohly vést ke škodě, pokud cítí, že ho ke škodě vedou...
no rozhodně své sexuální libido upravovat nechci, je mi líto těch, které vzrušujou jen dospělé ženy, neví co je to lidská přirozenost a krása, :D prostě děvčata v předpubertálním věku jsou téměř všechny krásné. Jakmile dospějou a přesáhnou určitý věk, tak se 1/2 z nich změní v něco, co už tak krásné neni. - změna obličeje, postavy apod.

jediné co mě mrzí, že nemohu mít s 11ti letýma holkama sex - - -za prvé by jim to moc ublížilo a to bych nechtěl, za druhé bych ublížil sobě a za třetí všem mím blízkým. Ale je to vše jen společností, dříve byl sex s 11 letýma normální a nikdo to neodsuzoval a proto se ani ty holčičky necítili poškozený, chudinky neví o co přichází :D...

nevíte v jaké zemi je povolený sex od nižšího věku než 15 let, jako je to u nás?
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Myš »

"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ale jako občan České republiky jsi povinen dodržovat její trestní zákoník i v zahraničí, jinak to normálně budou stíhat české orgány.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od kozmix »

Jsi to co já, krom malých děti. Mě to začíná cca 12 a konce nemá. Dal bych pul života za milování a oddáni se třeba s 13 14 letou holkou, zemřel bych za noc s dívkou pod 20. Jsou to muka a peklo, ta touha.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Kasz »

kozmix píše:Jsi to co já, krom malých děti. Mě to začíná cca 12 a konce nemá. Dal bych pul života za milování a oddáni se třeba s 13 14 letou holkou, zemřel bych za noc s dívkou pod 20. Jsou to muka a peklo, ta touha.
Pokud to máš takhle silné, tak bych přemýšlel o tom něco s tím dělat, změnit trochu životní priority, hodnoty. Pro mě by sice bylo krásné něco takového zažít, ale není to taková priorita, abych dal půl života za sex s 13letou a nebo abych zemřel za noc s holkou pod 20.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Allein, Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od kozmix »

Myslím, ze není dobré brát každé slovo vážně bez nějaké nadsázky. Celkově se člověk nesmí brát zase tak vážně. Myslím, ze odbornou pomoc nějak nepotrebuji, zvladam se v pohodě a sexualitu si resim dokonale díky partnerce, která mi dává vše co me láká i když ji je 43. Díky bohu za ni. Radit někomu odbornou pomoc na základě par zpráv mě přijde dost prestrelene.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Kasz »

Tak to asi nesmíš psát s takovou "nadsázkou", když to jako moc nadsázka nevypadalo. Kdybych napsal "dal bych já nevím co za noc s 12tiletou"... tak nevím, trochu to o mě a mých prioritách vypovídá. Jako ano, líbilo by se mi to, ale "já nevím co" bych za to určitě nedal. Tedy popravdě, nedal bych za to nic, nechtěl bych to zažít, protože pak by následoval dlouhý 16letý strach, jestli mě ta holka neudá, nebo jestli se nepochlubí kamarádce (promlčecí lhůta by vypršela, až by ta holka měla 28 let).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od kozmix »

Proto to píší s takovou nadsázkou! Pro nás dospělé normální chlapy, pro mě s rodinou, je to naprosto nepředstavitelné to vůbec zažít. Pravda je, že taková 18 na private stojí do 1500 na hodinu. A dle všeho, jste se tady jevili všichni jako smíření s tím co je a jak to místě. Tvá vážnost mě víc než zaráží.
Uživatelský avatar
litllem66
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Příspěvky: 27
Dal: 3 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od litllem66 »

Tak to vypadá, že budu muset vycestovat do jižní ameriky nebo do Japonska :D
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Marco Freeman »

litllem66 píše:Tak to vypadá, že budu muset vycestovat do jižní ameriky nebo do Japonska :D
Je úplně jedno, kam vycestuješ, jsi občan České republiky a za nedodržení zákonů České republiky v zahraničí budeš stíhán stejně, jako bys trestný čin provedl na území ČR.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od kozmix »

Odtamtud ho nikdo neuda
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Otázka je, jak by v takové zemi hledal dívku, která by se s ním dala do kontaktu, která by mu vyhovovala po fyzické i psychické stránce, aby ji miloval, a která by milovala jeho natolik, aby s ním podstoupila soulož. Taky je otázka, jak by se s ní dal do kontaktu při bariéře jazyka a času (jelikož pokud si nechce hledat zázemí a práci tam, musí se jednou vrátit). Nehledě na to, že stále tam je riziko, že se to provalí a dostane se to až k oznámení orgánům ČR, například jiným cizincem, či pokud by se někomu prořekl. Takže je to tak trochu "mission impossible".

Samozřejmě uvažuji ve fázi dobrovolného sexuálního kontaktu z lásky. Pokud by dívku využil (šlo by mu jen o sex, a jak by dostal, co chtěl, tak by se prostě sbalil a odjel nebo ji "odkopl") nebo pokud by si ji na sex zaplatil, tak k takovému člověku skutečně nejde moc říct. Takovými lidmi totiž pohrdám, jelikož jejich úcta k dětem se rovná nule.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
kozmix, Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Kasz »

Pokud by jí za sex zaplatil, tak by ho potrestali i tam.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Daniel »

kozmix píše:Jsi to co já, krom malých děti. Mě to začíná cca 12 a konce nemá. Dal bych pul života za milování a oddáni se třeba s 13 14 letou holkou, zemřel bych za noc s dívkou pod 20. Jsou to muka a peklo, ta touha.
Otevřeně se přiznávám, že mojí velkou touhou je alespoň jednou v životě se pomazlit s nahou šestiletou holčičkou.

Jenže ještě větší touhou je neubližovat lidem kolem sebe a obzvláště ne dětem.

A mojí naprosto nesrovnatelně větší touhou je prožít svůj život až do jeho konce vedle mojí manželky. Před půl rokem bych dodal: prožít ho ve spokojeném vztahu. Teď napíšu: prožít ho ve vášnivém a vroucím vztahu. A slyšet jednou z úst svojí dospělé dcery, že je za nás jako za rodiče vděčná a že by si přála mít takové manželství a vztah, jaký máme my.

Tu touhu znám. Ale nemá cenu nechat se jí stravovat. Hodně mi pomohlo, když jsem se jednou postavil před zrcadlo a nahlas sám sobě řekl: "Jmenuji se Daniel, je mi 38 let, jsem heterosexuální pedofil a beru na vědomí, že moje sexuální touhy nikdy nebudou zcela naplněny." I když to může znít banálně, tak pro mě osobně to byl jeden z nejtěžších kroků, které jsem kdy v životě udělal.

S malou nahou holčičkou se prostě nikdy nepomazlím. Stejně jako se nikdy nepodívám do vesmíru a neproletím se warpem. Takže proč se mučit tím, co mít nemůžu. Raději se budu radovat z toho, co mám. A nasměruji svou touhu na to, co mít můžu. Jde to. Sexuologové tomu říkají sublimace.

A když už píšeš o pekle, víš, jak si představuji pedofilní peklo? Představuji si ho jako místo, kde bych žil obklopen těmi nejkrásnějšími holčičkami, jaké si dovedu představit. Mohl bych si s nimi dělat všechno, co jsem si kdy dovedl ve svých fantaziích vysnít. Žádná by se tomu nebránila a žádné by to nezpůsobovalo bolest nebo nepohodlí. Ale žádná z těch holčiček by se na mě nikdy nepodívala a neusmála. Žádná by si se mnou nikdy nehrála. Žádná by se mnou nikdy nesdílela svoje dětské fantazie a sny. Žádná by nestála o to, abych pro ni (nebo pro její oblíbenou hračku) napsal písničku. Měl bych všechno co jsem mít chtěl. Ale vlastně bych byl neskutečně sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 11):
Teenbl, Slav, Kasz, Jeremy, Plyšáček, Forst Jan, Gabriel Svoboda, simgiran, Neptun, Vofs, Jája
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od Slav »

daniel: Toto je zatím nejlepší příspevek, který jsem na tomto fóru četl. Děkuji
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: co vlastně jsem???

Nový příspěvek od kozmix »

Daniel, jak jsem již uvedl je to psáno s nadsázkou, ze které vzniklo bohužel slovičkaření. Myslím, že všem je jasné co může a co ne a hlavně jak psal kasz o prioritách. Taky mi je jasné, ze to nikdy nezaziju a mít nebudu, a to mam vekovou hranici jinde, ale ve svých snech a představách si to necham jako doposud. Taky jsem otec a stejně jako ty chci a budu žít tak, aby tady děti měly otce a do života jim snad dam vše.
Tito uživatelé poděkovali autorovi kozmix za příspěvek:
Daniel
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti