Diskuze ohledně chování a vztahů členů na fóru

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáčku opravdu si myslíš, že stylem jakým tady píšeš přispíváš k nějaké harmonii?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Teď jsem se pokusil o odpálkování (kaszovým stylem, můžeš posoudit kvalitu stylu) "potížisty", který chtěl ušlechtilou myšlenku (harmonické vztahy mezi pedofily) poněkud degradovat.
Hele, neopič se, jo? Stejně ti to nejde. :) Nezdá se mi, že by chtěl fenix degradovat myšlenku o harmonických vztazích mezi pedofily. Napsal jsi, že fenixovi by harmonická komunita byla k ničemu. Ale vezmi to do důsledků - harmonická společnost, kde se nekrade, kde si můžu půjčit auto souseda, který mi ho ochotně a zdarma půjčí, zatímco já mu zase půjčím něco jiného... je to utopie. Harmonické vztahy mezi lidmi existují, ale ne mezi všemi, a i mezi těmi, kdo mají harmonický vztah, tu a tam vyvstane nějaké neharmonické téma. Kdyby bylo všechno harmonické, byla by to nuda.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáčku vidíš snad že já bych se neustále do někoho navážel nebo nadával jako to dělají jiní? Podle mě se snažím reagovat slušně i na příspěvek, kde někdo nadává třeba do idiotů. A kvůli pár starším tématům se tu navážíš jen ty. Tak kde má být ta snaha o pohodu, pokus se nejdříve zamyslet sám nad sebou.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kaszi, cituješ moji původní verzi... Potom jsem to poopravil, nechtěl jsem Ti křivdit. Styl mého "úderu" při onom "odpálkování" neměl Tvůj švih a eleganci.
Fénixi. Jen mi šlo o rázné vyjádření postoje, že jsem připraven chránit ušlechtilou myšlenku. Pohodičku ano, ale ne pohodičku ve stylu "zaplivané hospůdky".
Kasz píše:Kdyby bylo všechno harmonické, byla by to nuda.
Zřejmě naznačuješ moudrou myšlenku, že "zlo - nebo obecně problém, konflikt - zajímavě přiostřuje zápletku" a uvádí věci v běh. A vše se poté může dostat evolučně na vyšší úroveň.

Ano. Ale pokud má někdo (my snad ano, ne?) ušlechtilejší a náročnější cíle, než jen přežít další den, nevstupuje zrovna s nadšením do zbytečných, obtěžujících a vysilujících drobných rozmíšek. Snaží se soustředit na hlavní cíl a nerad ztrácí energii a nadšení kvůli parazitům - neustálým disharmonickým vlivům - byť jsou sebemenší.

Dost často jsem byl rozladěn tím, co se na fóru odehrává. Zvykám si, snad se to i lepší. Toto téma považuji za důležité.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od fenix »

Plyšáčku tady nejde o nějaké zlo, ale o to, že každý nemáme stejné názory. Nevím proč tu pořád musíš některá témata shazovat. Neni to ani bulvár a ani zaplivaná hospoda, přestaň se chovat jako malé děcko a uvědom si že to není jen tvoje fórum a nebudem tu psát jen to co ty chceš. Vážně mi není líto, že jsem ti tu zničil to tvoje harmonické téma. Ale to ho neničím já, jen ty si ho ničíš sám.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od fenix »

Aha, teď jsem si přečetl jak jsi přepsal svůj příspěvek. Pokud něco napíšeš tak si za tím aspoň stůj, ne že to jako speleologista rektu hned přepíšeš. :D
Mě opravdu nejde o to abych někomu něco kazil, ale když vidím co zase předvádíš tak reagovat musím. Můžeš si za to jen sám, když musíš k mé osobě psát takové nesmysly.
Uživatelský avatar
FlyInRoom
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsem na holčičky.
Příspěvky: 172
Dal: 31 poděkování
Dostal: 60 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od FlyInRoom »

Nejen toto vlákno je důkazem, jak jsou pedofilové nebezpeční lidé. *rofl* Skutečně mi při čtení běhal mráz po zádech. Jeden můj bývalý spolužák kdysi používal "Já bych to liskal!" Tedy-Já bych to střílel. *hunter* :D
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Plyšáček »

To jsem předpovídal již dávno:
Plyšáček píše:Tak mi přijde, že někteří členové spíše konzumují, než tvoří či sdílí, ale s radostí vždy vlétnou do konfliktních vláken, aby se "vydováděli".
To ustojíme, přátelé. Nemá cenu reagovat.

Snad si někdo nemyslí, že se zapojím do tohoto způsobu diskuse...

Také sledujte, kdo tady komu za co děkuje. Je to hoooodně poučné...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od fenix »

Ty jsi se nezapojil, ale sám jsi začal. :) A pokud jde o zdílení, zdílím tu dost v tématech, která ovšem pro tebe nejsou dost dobrá, třeba jako problematika dětí.
kozmix
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 37
Dal: 4 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od kozmix »

Je mě některých opravdu srdečně líto. Mějte se
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Plyšáček »

kozmix píše:Je mě některých opravdu srdečně líto. Mějte se
Milý Kozmixi.

Ať má Tvé rozčarování jakýkoliv hlavní důvod, prosím nevzdávej to.

Každý návštěvník ČEPEKu by měl myslet na to, že zde je mnoho lidí s psychickými, a tedy i zákonitě, vztahovými problémy.

Já se kupříkladu snažím vytrvat od prosince. Komunikace s pedofily je diametrálně odlišná od malých holčiček.

Přesto, že jsem nesmírně jemný a citlivý, daří se mi to už zvládat.

Jistě to dokážeš také. Věřím, že můžeš naši komunitu obohatit svým osobním přístupem.

Zkus jisté hrubosti a útoky nebrat osobně nebo ve vztahu k Tobě blízkým - často je to o tom, který ubližuje. On má něco v sobě nevyřešeného.

Pokud mu to ale svým vlastním postojem a přístupem nedovolíš, nemůže Ti ublížit. Nemusí do Tvého klidu v srdci vůbec vstoupit.

Zkus mu poslat jen lásku nebo alespoň soucit.

A už se prosím neluč. Dělal jsem to také a dělal to i Jan Forst a nakonec jsme přišli na to, že má cenu setrvat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Kasz »

Musíš, Plyšáčku, psát každou větu do nového odstavce? Četlo se mi to velmi nepříjemně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Musíš, Plyšáčku, psát každou větu do nového odstavce? Četlo se mi to velmi nepříjemně.
Promiň, milý Kaszi.
Skoro si říkám, jestli Tvé časté reakce na to skoro nejméně důležité (samozřejmě, že podle mě, nemusíš toto rozebírat,...) z příspěvků řady členů mají nějaký skrytý záměr. Rád Ti odpovím, proč jsem to tak zapsal (ale ne, že by na tom záleželo... :) ).
Pokud píši nějaký kratší text, záměrně vynechávám řádku, abych více pokryl velkou volnou plochu, která zbývá u mnohých krátkých, skoro bych řekl sms - zpráv, které speciálně Ty a Fenix tak často rádi sázíte. Řadě lidí asi vyhovují, jelikož jsou někdy obsypány poděkováními. Mně zase mnohem více vadí to velké prázdné místo. Dříve jsem jej zaplňoval tzv. off-topic obrázky. :)
Jsem rád, že si to zde můžeme i s ostatními v klidu vykomunikovat - toto vlákno je i pro takovéto nepodstatné diskuse celkem vhodné, no. Když myslíš...
Můj nápad takto psát to nebyl. Dříve jsem psal celkem běžným způsobem, ale u někoho jsem si toho všiml a přišlo mi to estetičtější. Když už jsme u toho, oficiálně na tomto místě navrhuji moderátorům (zatím nebudu zakládat speciální vlákno Připomínky, návrhy a stížnosti pro moderátory - i když mě to už mnohokrát napadlo), aby zvážili, zda by nebylo vhodné omezit počet řádků pro tzv. "výkřik do tmy". Konkrétně např. u Mathiase8 jsou veškeré jeho příspěvky díky tomu přímo "obludně" dlouhé. Navíc výkřik bývá vetšinou krátký, ne dramatický přednes, že.
Říkám si, Kaszi, zda Tě něco významně netrápí... Máme prázdniny, ČEPEK myslím vzkvétá, doufám, že v novém vztahu jsi nesmírně šťastný, a Ty mi tady napíšeš takovou... poznámku (jak do žákovské). Tento dotaz prosím neber nijak ironicky. Ale snažím se empaticky nacítit aktuální duševní stav každého - podle nového přístupu, který zde chci ukazovat. Třeba Ti nic není.
Snad Tvá předchozí poznámka nebyla jen nepřímým naznačením, komu "fandíš" na 3. stránce této diskuse. Doufám, že jako administrátor - neformální lýdr, stojíš o harmonické vztahy a jednotu komunity a dokážeš být nad věcí a osobními tahanicemi. *hi*
Přeji Ti klid a mír, příteli.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Kasz »

Věz,
že
kdybychom
psali
všichni
tak
jak
ty,
abychom
vyplnili
plochu,
četly
by
se
příspěvky
velmi
špatně.

Jinými slovy, jako stálý a často píšící uživatel dodržuj, prosím, určitá základní pravidla pro estetické psaní textů, vč. jejich členění do odstavců. Tady nejde o estetičnost fóra, ale o to, že tvůj text se mi velmi špatně četl - odstavec většinou slouží k odlišení určité hlavní myšlenky, kterou rozebíráš, a takhle jsem musel neustále přemýšlet, jestli pořád píšeš o tom samém, a nebo jestli se už změnilo téma. Jak říkám, bylo to pro mne velmi nepříjemné a obtěžující.

Do Výkřiku do tmy si může každý dát, co se mu zlíbí, nějak jsem si nevšiml, že by mi vadil Mathiasův delší výkřik. Zatímco tvoje "co jedna věta, to odstavec" mi okamžitě bilo do očí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Nový příspěvek od Plyšáček »

Děkuji za srozumitelnou odpověď. Snad tedy jsi šťastný... :)
Kasz píše:...jako stálý a často píšící uživatel dodržuj, prosím, určitá základní pravidla pro estetické psaní textů, vč. jejich členění do odstavců.
Ano, provedu. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů