Windows 10

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše:Myslím, že ten, kdo nedělá nic kriminálního, z čehož by mohl mít v případě Windows 10 problémy (a z čehož vždy může mít problémy), tak se nemá čeho bát.
Jasně, vždyť alespoň minimální soukromí je zcela zbytečné že. " *good* "
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, max1, Slav
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:O budoucích zákonech nerozhoduje PČR, ale voliči. :) A i kdyby voliči čistě náhodou nechtěli neustálé zpřísňování zákonů proti pedofilům, pořád je tu ještě Brusel.
Věřím, že kdyby politici zakázali pedofily, tak je tu ještě náš Ústavní soud, který by takový zákon zrušil jako protiústavní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Livrey
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ústavní soud tu taky nemusí být navždy, může tu být úplně jiný režim.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Kasz »

Máš pravdu, ale v tom případě to zabalím.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Plyšáček »

Přijde mi už skoro zbytečné to jakkoliv dál řešit. "Nejvyšší" už týden používá W10, takže i FBI se posunulo... :D
Marco Freeman píše:
MarkM píše:Kdo ví, co bude za 10 let :)
Kdo ví, co bude za dvacet, dvacet pět let... třeba pak už ani nebude možnost si vybírat, jaký systém zvolíme. Člověk nikdy neví. :)
Kdo ví, zda nepřijde krize či přírodní "katastrofa" (např. sluneční erupce) a nebudeme všichni bez počítačů.
Nebo i bez elektřiny? Dokážete si takový svět představit?
Jak bychom se potom hledali? Musíme domluvit nějaké "krizové řešení".
Třeba pokud by klekla technika, budeme nosit čepečky, když někoho s čepečkem potkáme, seznámíme se, a postupně poskládáme velký ČEPEK a sdělíme si přezdívky jen tak ústy. OK? :D
A na sekci Modeling budeme jen vzpomínat a šmudlinky si budeme kreslit do písku. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Windows 10

Nový příspěvek od fenix »

Ono nejde o to jestli dělám něco nelegálního nebo ne a jestli ne tak se nemám čeho bát. Tady jse o to že vážně nestojím o to aby někdo sledoval každý můj krok, nikomu není nic do toho co dělám a k čemu to s měřuje mě hodně slušně řečeno štvě.
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Ynijed »

MarkM píše:Kdo ví, co bude za 10 let :) Třeba se za pedofili zatýkat opravdu bude.
K tomu nemůže dojít, musela by nastat zásadní revoluce v mentalitě a celý západní systém hodnot se zhroutit. Jak vidíš, postavení všeho se zlepšuje :) Černoši, Židi, ženy, homosexuálové... Pedofilie bude trošku později, protože je "spojena" s tím nejhorším.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Scopi píše:Jasně, vždyť alespoň minimální soukromí je zcela zbytečné že. " *good* "
Tak, nemám nic takového, co bych musel šíleně skrývat. Když chce, ať se pokochá kdokoliv z Microsoftu. Ale pochybuji, že by ho bavilo zrovna mě prohlížet počítač. Nebo že by pracovníci seděli u počítačů a pročítali, co jednotliví lidé na Windows 10 dělají. Procházet budou nějaké "nebezpečné" stránky a výrazy spíš boti, a boti nejsou lidi, takže je mi to vcelku jedno.

A myslím, že je k ničemu řešit budoucnost - nikdo neví, co bude. A spekulace jsou spíš k ničemu, můžou naopak v uživatelích vyvolávat pocity paniky. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Ynijed, Allein, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Ynijed »

Marco Freeman píše: Tak, nemám nic takového, co bych musel šíleně skrývat. Když chce, ať se pokochá kdokoliv z Microsoftu. Ale pochybuji, že by ho bavilo zrovna mě prohlížet počítač. Nebo že by pracovníci seděli u počítačů a pročítali, co jednotliví lidé na Windows 10 dělají. Procházet budou nějaké "nebezpečné" stránky a výrazy spíš boti, a boti nejsou lidi...
Nejsilnějším (a jediným) argumentem proti sledování cizího PC je ten, že se dají informace zneužít. Nagyová by mohla povídat.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše:
Tak, nemám nic takového, co bych musel šíleně skrývat. Když chce, ať se pokochá kdokoliv z Microsoftu.
To v podstatě můžeš rovnou sem hodit svoje pravé jméno, fotografii, bydliště apod., když ti to vůbec nevadí. Vyjde to přibližně nastejno *bravo*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Slav
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Scopi píše:To v podstatě můžeš rovnou sem hodit svoje pravé jméno, fotografii, bydliště apod., když ti to vůbec nevadí. Vyjde to přibližně nastejno *bravo*
No to nevyjde. :) Je něco jiného, když tyto dejme tomu "citlivé" informace ví Microsoft, který jen tak nemůže přijít a napsat: "Hele - Marek Volný je pedofil!" Zatímco to by nějaký člověk z veřejnosti, co by si to tady přečetl, mohl. :)

Jo, kdybych vyhledával DP a dostalo se to ven, protože jsem chodil na "desítky", tak už je to horší, ale hlavně by to byl můj problém. Kdo nic kriminálního nedělá, bát se prostě nemusí. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Navíc, Scopi, nemůžeš vědět, jestli se něco podobného neděje i teď, jen jsou lidé uchováváni v blahé nevědomosti. Ale rozvíjet zde tyto "sci-fi" scénáře mi přijde zbytečné. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Tak doufám, že zdejší admini nemají k soukromí uživatelů Čepku stejný přístup, jako ke svému vlastnímu. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše: No to nevyjde. :) Je něco jiného, když tyto dejme tomu "citlivé" informace ví Microsoft, který jen tak nemůže přijít a napsat: "Hele - Marek Volný je pedofil!"
Stačí když tam bude jeden člověk co o pár lidech něco podobného zjistí, a v zájmu veřejné bezpečnosti to pošle ven (podobný únik informací by rozhodně nebyl první), a pak si mu klidně říkej, že to nesmí, už ti to ale bude jaksi k ničemu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ynijed píše:Jak vidíš, postavení všeho se zlepšuje :) Černoši, Židi, ženy, homosexuálové...
Zákony proti nám se pořád zhoršují. :) Do roku 2007 byla trestná jen výroba a šíření DP, pak přišel zákaz držení DP, potom se definice DP rozšířila i na mladě vypadající dospělé, nedávno bylo kriminalizováno jakékoli získávání přístupu k DP ... a to určitě zdaleka není konec.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Teenbl »

Scopi píše:
Marco Freeman píše: No to nevyjde. :) Je něco jiného, když tyto dejme tomu "citlivé" informace ví Microsoft, který jen tak nemůže přijít a napsat: "Hele - Marek Volný je pedofil!"
Stačí když tam bude jeden člověk co o pár lidech něco podobného zjistí, a v zájmu veřejné bezpečnosti to pošle ven (podobný únik informací by rozhodně nebyl první), a pak si mu klidně říkej, že to nesmí, už ti to ale bude jaksi k ničemu.
S tímto argumentem nesouhlasím. Zaprvé prioritní účel daného zkoumání je reklama - tedy obchod a vzhledem k množství těchto dat je i poměrně velmi složité a nepravděpodobné jejich konkrétní užití proti někomu. Ano stačí přijit a napsat, že někdo je pedofil...jak si to ale ověříš? Jak víš, že to není jen výmysl? říct o komkoliv, že je pedofil můžeš naprosto nezávisle na tom, zda jim je a zda něco, co o tom svědčí někdy dělal na internetu.
A v zájmu veřejného bezpečí se dá argumentovat pouze v případě, že ten člověk dělá něco nelegálního. To ví i bulvární novináři, viz i kauza s Kroupou, kdy po stránce identity naprosto dodržel dohodu a i vzhledem k soudnímu postihu bych vyloučil, že dojde k jejímu porušení. Navíc - to se fakt dá říct o komkoliv.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Allein
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Teenbl »

Gabrieli, moc se mi nelíbí ta formulace proti nám, vyznívá z toho totiž, že každý pedofil chce sledovat, přechovávat dp.
edit: Jistě se dá mluvit o tom, že ten zákon je nesmyslný, kontraproduktivní, ale že je proti pedofilům bych se neodvážil tvrdit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Forst Jan, Marco Freeman, Allein
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

teenbl píše:Gabrieli moc se mi nelíbí ta formulace proti nám, vyznívá z toho totiž, že každý pedofil, chce sledovat, přechovávat dp.
To máš samozřejmě pravdu, ale v očích zákonodárců to splývá. Až už na DP bude zakázáno opravdu úplně vše a bude nelegální na ni i jen pomyslet, klidně se zákonodárci "v zájmu ochrany dětí" můžou přesunout na zakazování pedofilie (v prvním kroku to může být třeba zákaz webů pedofilního charakteru jako v Polsku).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Scopi »

teenbl píše:Gabrieli, moc se mi nelíbí ta formulace proti nám, vyznívá z toho totiž, že každý pedofil chce sledovat, přechovávat dp.
edit: Jistě se dá mluvit o tom, že ten zákon je nesmyslný, kontraproduktivní, ale že je proti pedofilům bych se neodvážil tvrdit.
Není důležité, jestli chce nebo nechce. Důležité je, že nemůže.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Windows 10

Nový příspěvek od Teenbl »

Na to bych hlavně řekl, že názory zákonodárců moc nejde argumentovat, protože mám za to, že jim je v naprosté většině případů vcelku jedno o čem hlasují. V tomto názoru mě utvrdil i jeden přední odborník na legislativní proces, jméno když tak do zpráv. Navíc většina těchto zákonů nevzniká u nás - tedy závazali jsme se k jejich přijetí na základě nějaké mezinárodní smlouvy atp.
Scopi píše:Není důležité, jestli chce nebo nechce. Důležité je, že nemůže.
No když Gabriel napíše, jsou to zákony proti pedofilům, tak logicky z toho plyne, že větší část pedofilů, chce dp, jinak by dané tvrzení nedávalo smysl.
Mohl napsat: Některé zákony v poslední době mohou uškodit některým pedofilům a jsou hloupé, ale daná formulace je prostě špatná.
Naposledy upravil(a) Teenbl dne čtvrtek 13. 8. 2015, 22:51:25, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů