Ajaxův návrh na časopis

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Kasz »

Pročítal jsem si diskuzi na chatu, myslím, že jakékoliv iniciativě se meze nekladou, když má někdo chuť něco tvořit, nechť tvoří. Ajaxi, kdy plánuješ, že by mohlo vyjít první číslo? :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Ajax144
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Plyšáček »

Ano, o tomto návrhu jsme celkem dlouze debatovali.

Za mne:

Časopis by měl smysl pouze tehdy, pokud by vycházel v pdf a byl rozesílán na jiná místa - jiné pedoweby, sexuologové, psychologové, homosvazy,...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Ajax144 »

Plyšáček píše:Ano, o tomto návrhu jsme celkem dlouze debatovali.

Za mne:

Časopis by měl smysl pouze tehdy, pokud by vycházel v pdf a byl rozesílán na jiná místa - jiné pedoweby, sexuologové, psychologové, homosvazy,...
Toto je asi nejpřijatelnější varianta.Vyřeší se tím problém s duplikací příspěvků a podpoří to návštěvnost (jinak mě nenapadlo to říct).
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nevím, jestli by někdo mimo ČEPEK takový časopis četl. A pro uživatele ČEPEKu by to mělo smysl asi jen jako souhrn odkazů na zajímavá témata na fóru; cokoli jiného by asi byla zbytečná duplicita. A pokud někdo má chuť napsat samostatný článek, ať ho vloží normálně na web, kvůli tomu není třeba zakládat časopis.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Kasz »

Časopis nemůžeš násilím někomu posílat, to jedině, kdyby o něj měl zájem. Znovu zopakuji, že pokud někdo má na nějakou tvořivou činnost chuť, tak ať se do toho dá. Důvodů, proč něco neudělat, se vždycky najde milion. Ajaxi, udělej první číslo a máš, to ti přece nikdo zakázat nemůže. Já osobně se těším, minimálně mě bude zajímat, co tam bude napsané, tak jako v novinách.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Plyšáček »

Reprezentativní časopis v PDF bychom mohli postupně rozesílat na nejrůznější instituce - PP poradny, sexulogické ordinace a ústavy, psychiatrům, pedagogům, Dětskému krizovému centru ap.

V úvodním čísle by bylo slušné upozornění, že cílem časopisu je osvěta, vzájemné poznávání a otevřená spolupráce. A pokud si nepřejí spolupráci a další čísla, ať nám odepíší. S poznámkou, že jejich odpověď může být otištěna na našem webu či v médiích (aby odborná veřejnost viděla, jak se staví k naší problematice ta která instituce).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Ajax144 »

Kasz píše:Časopis nemůžeš násilím někomu posílat, to jedině, kdyby o něj měl zájem.
Přijde mi že vám to vnucuji už teď.
Kasz píše: Ajaxi, udělej první číslo a máš, to ti přece nikdo zakázat nemůže.
Mohl bych se pokusit ho za ty dva měsíce dát dohromady a v dostačující grafické podobě vám ho ukázat a vy sami byste řekli co s tím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Silesia »

Chce si to uvědomit koho chceme oslovit a s čim ho chceme oslovit.

Jinak by to Chtělo taky vědět jak často by měl časopis vycházet. PDF formát není špatný a první číslo rozeslat s průvodním mailem se také dá
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Ajax144 »

Silesia píše:Chce si to uvědomit koho chceme oslovit a s čim ho chceme oslovit.
Komunitu čepeku, lidi co se o toto téma zajímají a obecně kohokoliv komu nebude vadit obsah.
Silesia píše:Jinak by to Chtělo taky vědět jak často by měl časopis vycházet.
Nejlépe měsíčník/dvouměsíčník, aby tam taky něco bylo.

K tomu mému prvnímu číslu (pokud bude):
Obsah bude za září a říjen, abych mohl sbírat články v reálném čase.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od max1 »

Dufam to nebude cele zamerane na kluky ked si BL. Chcelo by to nejakeho GL na pomoc aby to bolo vyvažene. :D
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Ajax144 »

max1 píše:Dufam to nebude cele zamerane na kluky ked si BL. Chcelo by to nejakeho GL na pomoc aby to bolo vyvažene. :D
Nebude, neboj, i případné grafické zpracování bude vyvážené. Ale moc možností jak preferovat BL na úkor GL tam myslím ani nebude.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ajax144 píše:Ale moc možností jak preferovat BL na úkor GL tam myslím ani nebude.
Taky si myslím. Možná se max spletl a myslel si, že hodláš vydávat nějaké nové LS. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Kasz »

Ajax144 píše:
Kasz píše:Časopis nemůžeš násilím někomu posílat, to jedině, kdyby o něj měl zájem.
Přijde mi že vám to vnucuji už teď.
To jsem nemyslel ve vztahu k nám, myslel jsem to ve vztahu k třetím stranám:
Plyšáček píše:Reprezentativní časopis v PDF bychom mohli postupně rozesílat na nejrůznější instituce - PP poradny, sexulogické ordinace a ústavy, psychiatrům, pedagogům, Dětskému krizovému centru ap.
Tohle by mi přišlo jako vnucování. Taky jde o zaměření časopisu - pokud bude pro pedofily, tak nemá smysl ho kamkoliv rozesílat, pokud by měl být osvětový, tak zase stačí jediné číslo, ve kterém budou základní informace a odkaz na náš web. Z Ajaxova záměru jsem pochopil, že by se mělo jednat o časopis pro pedofily :). Nedej se, Ajaxi, znechutit, prostě to zkus. Lidi tady hodnotí záměr a ještě neviděli konečný produkt, třeba pak najdeš mnohem víc pozitivních ohlasů, kterým by forma časopisu se shrnutím nejdůležitějších událostí jednou za dva měsíce vyhovovala (třeba na chatu se tak vyjadřoval I9II).

Na jednom tramvajovém fóru měli vždy jednou měsíčně takový soupis, co se kde událo, jaká tramvaj podstoupila rekonstrukci, jaká byla vyřazena z provozu, zakoupena nová, nehody, výluky, doplněné i o fotografie, rád jsem si to procházel.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Ajax144 »

Kasz píše:Taky jde o zaměření časopisu - pokud bude pro pedofily, tak nemá smysl ho kamkoliv rozesílat, pokud by měl být osvětový, tak zase stačí jediné číslo, ve kterém budou základní informace a odkaz na náš web. Z Ajaxova záměru jsem pochopil, že by se mělo jednat o časopis pro pedofily :).
Myslím že ani jedno, a kousek od obojího. Pedofilové ho můžou číst buď pro zábavu, pro novinky z čepeku, pro rubriku Poradna či Otázky a Odpovědi nebo se podívat jestli se něco nového neděje. Ostatní lidé ho můžou číst aby se o nás něco dozvěděli, aby si doplnili informace o světě ale i aby se dozvěděli o pedofilii a souvisejících záležitostech.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvky (celkem 5):
Silesia, Kasz, Jeremy, Forst Jan, Kuba
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Silesia »

Ajax144 píše:
Silesia píše:Chce si to uvědomit koho chceme oslovit a s čim ho chceme oslovit.
Komunitu čepeku, lidi co se o toto téma zajímají a obecně kohokoliv komu nebude vadit obsah.
Ok až budeš mít návrh obsahu napiš
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 30. 8. 2015, 14:28:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Opravena citace.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Kasz »

Ajax144 píše:Myslím že ani jedno, a kousek od obojího. Pedofilové ho můžou číst buď pro zábavu, pro novinky z čepeku, pro rubriku Poradna či Otázky a Odpovědi nebo se podívat jestli se něco nového neděje. Ostatní lidé ho můžou číst aby se o nás něco dozvěděli, aby si doplnili informace o světě ale i aby se dozvěděli o pedofilii a souvisejících záležitostech.
Nebo takhle, to je dobrá koncepce. *good*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Jeremy »

Choď do toho, Ajax. Je to dobrý nápad a či sa to chytí alebo nie, to sa uvidí. Moja predstava je, že by to malo mať formát skutočne toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho výcucu z dvoch-troch mesiacov diania okolo ČEPEKu. Aby mal niekto ochotu naštudovať nejaký 15-stranový pamflet, to chce skutočný záujem a snahu. Ak sa to zhustí do verzie na 5-6 strán, často postačí aj obyčajná zvedavosť, aby si to niekto prečítal a bolo to zaujímavé aj pre weby a inštitúcie, ktoré by boli potenciálne ochotné časopis odoberať.

Cením si Tvoju snahu a ak z toho aj nič nebude, vždy je lepšie to skúsiť a povedať si, že som do toho dal to najlepšie, ale proste to nevyšlo, ako mávnuť rukou s tým, že je to aj tak zbytočné. S trochou šťastia sa to môže chytiť a ak aj nie, nič sa nedeje ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Filip, Kuba
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Ajaxův návrh na časopis

Nový příspěvek od Filip »

Časopis je dobrý nápad, tak prečo to neskúsiť. ;) Ak o to nikto neprejaví záujem tak sa nič nestane. Ak by to nevyšlo, tak by na titulnej strane mohol byť raz za týždeň článok, nejaké krátke zhrnutie toho, čo sa udialo za predchádzajúci týždeň na Čepeku.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti