Stížnost na simgirana ze dne 8. 9. 2015

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fenixi, veškerý "dohled" na všechny je dobrý, výchovný a spravedlivý.

Ale rozebírání či dokonce citování soukromých vyjádření (soukromých ve smyslu, že vím, kdo to čte) z chatu mi velice vadí a jsem pro zavedení pravidla, že na fórum se nesmí z chatu nic vynášet. I když citování mých plánů, které bych si normálně na fóru nedovolil jen tak uvést, mi může posloužit jako reklama.

Víš, já už ani neslibuji, že se změním. Pravidla dodržovat ale budu. To nebude problém - až všechna správně pochopím. Díky ČEPEKu prožívám neuvěřitelné proměny, ale jelikož mám rád sebe i ČEPEK, nebudu to více rozvádět. Ale samozřejmě, že pozitivní.

Černé fóry o zneužívání by na pedofóru být neměly.

Lubrikační gel nepotřebuji, tedy neužívám. Spíše by mi snižoval erekci. A chat ani peďáčci mě ani trochu nevzrušují.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Marco Freeman »

max1 píše:...naopak ty porušuješ pravidla čepeku neustalym napadanim obvinovanim uražanim anik ta za to nevyhadzuje a zaslužilby si si to.
Jen v krátkosti moderátorská poznámka: Jan mnou byl mnohokrát vyhozen, několikrát umlčen a i dočasně zaBANován. Mimo jiné dostal i varování na fóru. Takže si skutečně nemyslím, že bych přehlížel, když na někoho bezdůvodně slovně útočí.

Maxi, prosím, kroť se v tom vyjádření. Do diskuze již zasahovat moc nechci, vyjádřil jsem se k tomu výše, ale nelíbí se mi, když se tu "idioti", "magoři" a to nepěkné zahvězdičkované slovo objevuje tak často. Jsme lidi a pocházíme z národů, které mají velmi bohatou slovní zásobu na to, aby se tato slova dala nahradit něčím lepším a vhodnějším. A ne, úplně jako papež zase psát nemusíš.

Jen bych možná ještě dodal, že když se něco napíše - i jen ze srandy - musí se brát v úvahu, že to někdo pojme vážně. Takoví lidé existují a velmi často jsem i já jedním z nich. A tvé věty skutečně nepůsobily, jako by byly myšleny jen z legrace... Takže kdyby vznikaly nějaké ty "vtípky", jaké padaly včera na chatu (četl jsem), tak bych to taky nevydržel a vyjádřil se k nim negativně. Vtipné mi to skutečně nepřišlo, působilo to jako myšlené vážně a sedět tam, tak taky začnu mít "přednášku" o tom, že tohle se k dětem dovolovat nemá.
fenix píše:Pokud odvádějí tak skvělou práci jakto že jsi se za takovou dobu ještě nezměnil? Nebo aspoň nezměnil svoje vyjadřování na chatu?
Jsem sice moderátor, ale nejsem nějaká vyšší mocnost, abych lidem měnil jejich povahy. Změnit své chování musí hlavně Plyšáček, s tím žádný moderátor nic neudělá. Já můžu udělat něco jen s tím, že se mu na jeho výroky dostane reakce - a to už se několikrát dostalo.
fenix píše:Po každém průseru je akorát začneš chválit a psát jak se změníš.
Jednou někdo řekl: "Sliby jsou jen slova, důležité jsou činy."
Gabriel Svoboda píše:Černý humor by měl být povolen.
Černý humor zakázán není. Ale to neznamená, že v tomto žánru (jako ve všech ostatních) nemohou být i nevhodné vtipy.

Mějte se,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Plyšáček, Kasz, Forst Jan, Jeremy, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od max1 »

Marco mam ti pripomenut pašovanie kutikov krabiciach s dierkami? pre ludi to tiež mohlo vyvolat žesa jedna o skutočnost...

Ja som zmenil slova obymanie valanie po zemi na lepenie sa proste kontaktne hry...
Naražky na sexualne dvojzmysli deti radi použivaju je taka doba a stym nič neurobiš jedine čo sa da maximalne zasmiat nad tym. Ak bereš do uvahy že 12 ročne deti vedia o sexu všetko vdaka internetu tak prečo by som sa mal hrat na debila že o tom neviem... Proste to čo sa odahrava s detmi berem ako srandu a tak o tych zažitkoch aj pišem aby to bolo zaijmavejšie pritažlivejšie a odreagujuce od života.

Ale bohužial sa najdu naivny ludia čo veria že žiju v ružovom vsete. A že sa musi pisat maximalne slušne a pri tom realu nik neni tak slušny pedofili su tiež len ludiaktory sa radi bavia na všetkom čo sa tyka ich preferovaneho zaujmu.

Pre mna za mna si tam pište o počasi a inych nudnych hlupostiach a zmente nazov s pedo na papežky web.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Marco Freeman »

max1 píše:Marco mam ti pripomenut pašovanie kutikov krabiciach s dierkami? pre ludi to tiež mohlo vyvolat žesa jedna o skutočnost...
Řekl bych, že v té konverzaci bylo patrné, nakolik je to minimálně neuskutečnitelné a v jakém je to nadhledu, to bych tady taky mohl zmiňovat vodění dětí do sklepa a podobné věci, které s opravdu jasnou ironií uživatelé někdy na chatu uvedou. Včera jsi ale mluvil vážně, dokonce jsi svoje konání i obhajoval jinými slovy, když se ostatní ptali... celé to působilo tak, že to skutečně děláš, ne že je to pro srandu.
max1 píše:Ja som zmenil slova obymanie valanie po zemi na lepenie sa proste kontaktne hry...
Od tebe padlo i slovo "osahat", dával jsi velmi dobře najevo, že jde hlavně o sexuální rozhovory... a že je zkažená, a že to teda "nevadí"... aspoň tak mi to přišlo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od max1 »

pod osahavanim je kontakt tomto zneni.
A ano 12 ročne deti su zkazene ako som už pisal a len naivny ludia žiju v ružovom svete tak si ho uctievajte ked nevidite realitu. Fakt žijete metrixe človek sa vtom vašom svete nemôže vyadrovat tak aby to bolo zaijmave škoda ja už nema dôvod u vas niečo pisat som kvôly vam nasraty vôbec nepomahate pedofilom sa trochu uvolnit odreagovat držiteho len v strese a ničite ho... Dufam že GL prejdu na vedlaši chat kde bude aspon trochu zabava a vykašlu sa na tento ružovy web.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Kasz »

Učím dvanáctileté děti každý den a zkažené - dle mého soudu - rozhodně nejsou. Koho ale vidím denně na fóru a mám pocit, že je zkažený... na to si odpověz každý sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Forst Jan, Marco Freeman, Jeremy, Allein, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Forst Jan »

@max1
Pokud dítě vede nevhodné řeči nebo se chová nevhodně, dobrý rodič se pokusí dítě takové věci odnaučit, vysvětlit. Uchylný rodič toho využije ke svému uspokojení.

A takovéto řeči nejsou zajímavější, jsou jen hnusnější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 2):
Daniel, Damian
Děkuji
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od max1 »

Kasz

Ty deti poznaš akorat tak zo stola nie s realu ani taborov ako veduci ktory by mohly pisat...
A ja sa chovam ako pedofil tak ako heteral realnom živote a každy s nas sa bavi podlas vojho zamerania.
Tu je velmi vidiet ked je niekto zaujaty naboženstvom a podla toho presvedčenia nuti ostatnych sa tak modlit ako veličenstvo kasz. Slobodna vôla je tu potlačovana.
Naposledy upravil(a) max1 dne středa 9. 9. 2015, 19:07:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od max1 »

@max1
Pokud dítě vede nevhodné řeči nebo se chová nevhodně, dobrý rodič se pokusí dítě takové věci odnaučit, vysvětlit. Uchylný rodič toho využije ke svému uspokojení.
To je naivna predstava ak je dieta v puberte vela toho neurobiš akorat si znepriateliš dieta ktore ta bude ignorovat. Pretoje lepšie tolerovat to čo je bežne ich veku a nezakazovat im to. Takže jasa rad zasmejem pri dvojzmysloch deti puberte a taktiež niečo dodam ktomu a ona a ja vieme že je to legrace...
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Plyšáček »

Nelíbí se mi označování dětí jako ZKAŽENÝCH. Můžeme mluvit o "pokažené výchově" a nebo používat výstižnějších a specifičtějších výrazů:
děti s nevhodnými návyky
děti s vulgárním slovníkem
děti poznamenané vrstevníky
děti poznamenané dobou
děti předčasně vyspělé
děti předčasně sexualizované
děti s následky zneužití
děti bez zábran ap.
Kasz píše:Koho ale vidím denně na fóru a mám pocit, že je zkažený... na to si odpověz každý sám.
Asi to nebylo myšleno (jen) na mě, navíc nechci "kýhat" jako potrefená husa... :D
Já samozřejmě "zkažený" také nejsem. :D Jen asi velice poznamenaný obory, které mě v současnosti tak "vzrušují", které teď tak hltám. Některé mé slovní projevy, které jsem používal (v minulosti), nebyly výplodem (semenem) nějaké "neovladatelnosti" či potřeby se "vzrušovat", ale spíše sociologickými pokusy a studiemi, co a jak děti nebo společnost chápe a toleruje. V budoucnu se budu věnovat již jiným pokusům, jistě vhodnějším a zajímavějším.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od simgiran »

Vzhledem k tomu, že max1 projevil míru sebereflexe blížící se nule a pokračoval ve vulgárním napadání uživatelů, udělil jsem mu ban na fóru na dva týdny.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Forst Jan, Allein, Damian
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Marco Freeman »

http://forum.pedofilie.eu/subdom/forum/viewtopic.php?f=32&t=454
max1 píše:Nakolko simgiran neprejavil sebauctu a ponižene roby dalšie kokotiny musim sa voči nemu ohradit.

Je to nepedofil ktory nema čo v komunite hladat nakolko vie velke hovno o pedofiloch nieje prospešny ale naopak pomaha ničit komunitu pedofilov.

Tam človek nema pravo sa obhajovat lebo bude umlčany a obvinovanie ostatnych voči mne povolene. Je to hnus velebnosti a sekty toho čepku je mi stoho na zvracanie.
Anonym331 → simgiran : maš to tam ti sviniar nepedofilny http://forum.pedofilie.eu/subdom/forum/viewtopic.php?f=32&t=454 a zbohom čepek
Podle mě jsou již dva týdny velmi málo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Teenbl »

Byl bych přinejmenším pro měsíc, ty problémy se periodicky opakují.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Souhlasím s Teenblem. Nejdříve jsem souhlasil se dvěma týdny, ale vzhledem k výše zmíněnému příspěvku a hnusnému (opakovanému) urážení moderátora si nemyslím, že jsou dostatečné. Problémy s ním byly opakovaně. Je mi to líto, ale na všechny musím se stejným metrem. A to, že to někdo nemá lehké, bohužel nic neovlivňuje.

Prodlužuji Maxovi BAN na chat i fórum na jeden měsíc. S tím, že může být i prodloužen, jestliže výše zmíněný příspěvek, který cituji, nezmizí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Teenbl, Forst Jan, Kasz, Daniel, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše:S tím, že může být i prodloužen, jestliže výše zmíněný příspěvek, který cituji, nezmizí.
Jsem jediný, kdo si myslí že banovat by se mělo za věci co se odehrajou na fóru popřípadě na chatu, ale ne na jiných stránkách?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Scopi píše:Jsem jediný, kdo si myslí že banovat by se mělo za věci co se odehrajou na fóru popřípadě na chatu, ale ne na jiných stránkách?
Pokud se Max chce o někom odsud takto vyjadřovat na EPEFu, ať si to dělá. Ale dokud se budou tyto texty někde objevovat, bohužel nevidím důvod, proč by Max měl chodit sem. Nemůže očekávat, že tohle bude psát někam na veřejné stránky a nebudou z toho následky.

Když ne tam, tak tady. Bude-li se takto vyjadřovat k lidem odsud, navíc k moderátorům, tak tady mnou není vítán. Není to poprvé a zjevně ani naposledy. Ať se rozhodne sám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Allein, Jeremy, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stižnost na simgirana

Nový příspěvek od Kasz »

Scopi píše:Jsem jediný, kdo si myslí že banovat by se mělo za věci co se odehrajou na fóru popřípadě na chatu, ale ne na jiných stránkách?
Je to jako kdyby dítě provedlo něco mimo domov a přišlo by domů s názorem, že trestat by jej rodiče měli jen za to, co se stane doma, nikoliv za to, co se stane mimo domov. Stejně tak je postaveno české zákonodárství - trestá, i když spácháš čin mimo území republiky. Jestliže zjistím, že zdejší uživatel se jinde chová sprostě a navíc píše vulgárně o zdejších členech, bude zde zcela logicky zabanován. Nevím, co by tady měl takový uživatel pohledávat, takového uživatele tady mít nechci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Allein, Daniel, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host