Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na internetu?

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na internetu?

Nový příspěvek od Kasz »

Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí malým hvězdám internetu? (Blesk.cz)

Každé desáté dítě prý někdo prostřednictvím sociální sítě požádal o zaslání jeho nahé fotografie a většina nemá svůj profil pořádně zabezpečený, tvrdí průzkum. Pro pedofily, hebefily i prostě lolitkáře tedy není žádný problém získat facebookové přátelství dětí a pak si užívat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od Jednorozec »

I kdyby to byla pravda (otázka je na kom ten průzkum prováděli) pak mohu vcelku oprávněně předpokládat, že o ty nahé fotky se žádají hlavně puberťáci navzájem..
A taky mně napadá pokud je poslání nahých fotek cizímu puberťákovi vcelku v pohodě, jakto, že je to takový šílený problém když ty fotky přijdou "pedofilovi"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
asce
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od Kasz »

No myslím, že zasílání intimních fotek komukoliv není v pohodě...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:No myslím, že zasílání intimních fotek komukoliv není v pohodě...
Aniž chci mluvit za Jednorožce: Když jsem mu dával poděkování, předpokládal jsem, že to myslí trochu nadneseně, aby poukázal na ten kontrast. Ten je skutečně neracionální. Ostatně jako celá problematika okolo DP a pedofilie jako takové.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od Plyšáček »

Žačkám by od první třídy mělo přejít do krve pochopení, že foťák ani mobil na sebe, pokud budou jen sebeméně odhalené, neotočí. Pokud ano, budou do 18 let bez (myšleno bez optiky) a budou chodit v kombinéze od krku až k ploutvím.

Když se nevyfotí ani nenechají nikým vyfotit, jejich erotické fotky by pak nikam neměly zabloudit.

Pokud se ale neustále v médiích píše o tom, že "žákyně si své nahé fotky umístila na net", řeknou si některé podnikavé žákyně:
"To je dobrý nápad. Kde mám mobil...?" :D

Je pravda, že takový mobil s jeho výkonnou svítilnou může celkem efektivně posloužit při průzkumech intimních místeček, kam si jinak moc nevidí, ale... no tak si to potom zase rychle vymažu, ne?! :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od asce »

Plyšáček píše:Je pravda, že takový mobil s jeho výkonnou svítilnou může celkem efektivně posloužit při průzkumech intimních místeček, kam si jinak moc nevidí, ale... no tak si to potom zase rychle vymažu, ne?! :D
Když potřeba pochlubit se je tak neskutečně vysoká... A technika jednoduše použitelná - tedy pro tu dceru, pro maminku často o poznání méně, takže ta jen ochotně platí dceři drahý paušál...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od Plyšáček »

asce píše:Když potřeba pochlubit se je tak neskutečně vysoká...
Víš, z mého silně pedofilního pohledu: Ty, které už umí dobře fotit, se popravdě moc nemají čím "chlubit".

Jistě se na tomto jevu podepisuje velká mediální propaganda - čím více se o něčem informuje, tím více se to děje...

A k tomu ještě přesexualizované lidstvo se svými stále perveznějšími, chlípnějšími a obscénnějšími potřebami, pokusy a "uměním" (např. filmy či reality show).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Místo slávy stalking pedofilů. Co hrozí dětem na interne

Nový příspěvek od Jednorozec »

Chtěl jsem tím říct, že dnes je to samé "selfíčko", facebuuuk a děcka jsou schopní si posílat kde co! A tím v pohodě mám na mysli, že tak maximálně dostane vynadáno a k tom pořádné kázání. Zatímco to samé v případě pedofila směřuje k base a společenské popravě...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů