Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Ani nevím, jak začít a co mám psát. Můj pedofilní život, dá-li se to tak nazvat, protože mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil, není nijak zajímavý. Napíšu tedy něco o sobě. Nejsem tu sice žádný nováček, ale mám pocit, že je to, tak trochu, slušnost něco o sobě napsat. Když se zamýšlím nad tím, kdy jsem si začal uvědomovat, že jsem pedofil, tak docházím k tomu, že ani pořádně nevím, kdy jsem si to začal připouštět. Už od malička se mi líbily malé holky. Líbily se mi holky stejně staré jako já, i mladší, a čím jsem byl starší, tak už hlavně ty mladší. Nakonec jsem přišel na to, že se mi líbí holky ve věkovém rozmezí zhruba tak od 5 let až do 15 let. Ale někdy se mi líbí i holky, malinko odchýléné od této mé věkové zóny. Malé holky se mi líbí natolik, že je to pro mě to nejkrásnější, co jsem kdy viděl a stále mohu vidět, líbí se mi oblečené, třeba v šatech a šatičkách nebo ve spodním prádle a já nevím v čem ještě, líbí se mi nahé, úplně nahé, líbí se mi jejich dlouhé vlasy, krásné čelenky ve vlasech, jejich roztomilé tvářičky, líbí se mi jejich těla, a ze všeho nejvíc se mi líbí jejich malé, a pro mě neuvěřitelně a fantasticky překrásné, pochvy. Omlouvám se, že tu píšu takovéhle věci, ale píšu jen to, co je ve mě, a co je pravda. Jsem holčičkami úplně posedlý, je to závislost, které se neumím zbavit, a já spíš ani nechci. Je sice pravda, že s malými holkami nemám žádné zkušenosti, s žádnou osobně nekamarádím, ani se nestýkám, ale obdivuji je a moc se mi líbí, nedokážu se tou jejich krásou vůbec nabažit. Samozřejmě si přeji mít za kamarádku nějakou holčičku, se kterou bych mohl trávit volné chvíle, chodit s ní ven nebo třeba k vodě, ale jednak nemám moc možností, a jednak jsem melancholik, tedy člověk plachý, takže se něčeho takového asi nedočkám. Nezbývá mi tedy, než se po nich jen nenápadně koukat, což mě na jednu stranu trápí, a abych byl upřímný, trápí mě to kolikrát často. Tak rád se na ně dívám, tak rád bych je chtěl vidět třeba úplně nahé, ale copak jen tak můžu? Trápí mě to. Ale na druhou stranu jsem zase rád, že jsem pedofil, tedy, pokud jím opravdu jsem, a jsem na to někdy i hrdý. Nikdy bych nedokázal žádné holčičce ublížit, nemám na to, kvůli své povaze, ani odvahu. Jenže je zase fakt, že také s holčičkami nemám žádné zkušenosti, nikdy jsem nebyl s žádnou malou holkou sám, takže, kdo ví, ale myslím si, že nejsem schopný někomu ublížit. No, už nějak nevím, co psát. Tak snad jsem o sobě řekl, co jsem chtěl, i když, určitě si vzpomenu, že jsem něco nenapsal. A jinak se také omlouvám za sloh a za gramatické chyby, jestli jsem se tedy nějakých dopustil. Takže, i přes to, že už tu nejsem nováčkem, vás všechny zdravím a doufám, že se mi na této pedofilní komunitě bude líbit.
Naposledy upravil(a) Angelo dne středa 27. 6. 2012, 23:11:22, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Angelo za příspěvky (celkem 2):
Kuba, tdnka
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Ahoj mezi námi. Dobře naspané ;)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kasz »

Ahoj Angelo,
díky za tvou zpověď, zvláště za její první polovinu, která krásně vystihuje pocity "typického" pedofila. Dál už budu trochu prudit a kritizovat, jak je to u mě zvykem. První polovině zpovědi se nedá příliš nic vytknout, vlastně přesně až do místa, kde píšeš, že se ti líbí jejich "fantasticky překrásné" pochvy. Nevím, jestli pochva je to, co je na holčičce fantasticky překrásné a přijde mi to trochu minimálně vůči těm holčičkám "blbé" a přinejmenším nevhodné. Ano, oceňuji upřímnost, na druhou stranu měli bychom se snažit vidět v holčičkách opravdu krásu, a ne jenom hrubé projevy našeho sexuálního pudu. Pak ještě dvakrát zdůrazňuješ, že bys chtěl vidět holčičku nahou. Nevím, co na té nahotě tolik máš. Nebylo by lepší chtít vidět vidět holčičku smějící se, nebo takovou, která tě má ráda, která se na tebe těší a které můžeš aspoň na pár chvil zpříjemnit život tím, že se jí budeš věnovat, že si s ní budeš povídat, že s ní budeš hrát nějaké hry, které ji baví? Nebo to všechno bude jen zástěrka pro to, abys mohl třeba, až k tomu bude příležitost, vidět tu holčičku nahou, a nejlépe její "fantasticky překrásnou" pochvu? Přiznám se, že mě to slovní spojení děsí a je to věc, kterou bych od tebe potřeboval trochu víc vysvětlit. Možná sám v sobě si teprv ještě potřebuješ udělat jasno, a myslím si, že by ses měl víc soustředit ne na to, co bys chtěl ty (vlastně sobecky), ale na to, čím bys mohl těm holčičkám, které se ti líbí, prospět k dobrému - to by tě mělo uspokojovat (ne sexuálně, ale emocionálně): Chtít jim nějak prospět, chtít dělat je šťastnějšími, chtít jim dělat radost, zpříjemnit jim dětství (a samozřejmě v žádném případě nemám na mysli něčím sexuálním).

Pokud se potřebuješ "sexuálně" vybít koukáním na nahaté holčičky, na internetu se najdou i legální snímky (ale pozor, jejich shromažďování může být problematické, takže nejlépe nějak zašifrovat a zaheslovat - aby se nemohlo stát, že na ně narazí třeba návštěva, kterou pustíš k PC). V takových chvílích, kdy si pudy žádají své, si pomož masturbací, aby z tebe to sexuální napětí vyprchalo, ale ve skutečnosti ti ve vztahu k holčičkám musí jít o úplně jiné hodnoty, jak už jsem psal výše.

Takže přeji hodně štěstí v poznávání a ujasňování si toho, co je důležité nejenom ve vztazích k dětem, ale v podstatě ve vztazích ke všem lidem, a zkus budovat svůj život na hodnotách, kterých si lze obecně z lidského hlediska cenit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
tdnka
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kasz píše:Ahoj Angelo,
díky za tvou zpověď, zvláště za její první polovinu, která krásně vystihuje pocity "typického" pedofila. Dál už budu trochu prudit a kritizovat, jak je to u mě zvykem. První polovině zpovědi se nedá příliš nic vytknout, vlastně přesně až do místa, kde píšeš, že se ti líbí jejich "fantasticky překrásné" pochvy. Nevím, jestli pochva je to, co je na holčičce fantasticky překrásné a přijde mi to trochu minimálně vůči těm holčičkám "blbé" a přinejmenším nevhodné. Ano, oceňuji upřímnost, na druhou stranu měli bychom se snažit vidět v holčičkách opravdu krásu, a ne jenom hrubé projevy našeho sexuálního pudu. Pak ještě dvakrát zdůrazňuješ, že bys chtěl vidět holčičku nahou. Nevím, co na té nahotě tolik máš. Nebylo by lepší chtít vidět vidět holčičku smějící se, nebo takovou, která tě má ráda, která se na tebe těší a které můžeš aspoň na pár chvil zpříjemnit život tím, že se jí budeš věnovat, že si s ní budeš povídat, že s ní budeš hrát nějaké hry, které ji baví? Nebo to všechno bude jen zástěrka pro to, abys mohl třeba, až k tomu bude příležitost, vidět tu holčičku nahou, a nejlépe její "fantasticky překrásnou" pochvu? Přiznám se, že mě to slovní spojení děsí a je to věc, kterou bych od tebe potřeboval trochu víc vysvětlit. Možná sám v sobě si teprv ještě potřebuješ udělat jasno, a myslím si, že by ses měl víc soustředit ne na to, co bys chtěl ty (vlastně sobecky), ale na to, čím bys mohl těm holčičkám, které se ti líbí, prospět k dobrému - to by tě mělo uspokojovat (ne sexuálně, ale emocionálně): Chtít jim nějak prospět, chtít dělat je šťastnějšími, chtít jim dělat radost, zpříjemnit jim dětství (a samozřejmě v žádném případě nemám na mysli něčím sexuálním).

Pokud se potřebuješ "sexuálně" vybít koukáním na nahaté holčičky, na internetu se najdou i legální snímky (ale pozor, jejich shromažďování může být problematické, takže nejlépe nějak zašifrovat a zaheslovat - aby se nemohlo stát, že na ně narazí třeba návštěva, kterou pustít k PC). V takových chvílích, kdy si pudy žádají své, si pomož masturbací, aby z tebe to sexuální napětí vyprchalo, ale ve skutečnosti ti ve vztahu k holčičkám musí jít o úplně jiné hodnoty, jak už jsem psal výše.

Takže přeji hodně štěstí v poznávání a ujasňování si toho, co je důležité nejenom ve vztazích k dětem, ale v podstatě ve vztazích ke všem lidem, a zkus budovat svůj život na hodnotách, kterých si lze obecně z lidského hlediska cenit.
No, začínám mít vážně dojem, že jsem úchylné prase. Samozřejmě, že mi nejde jen o to, vidět nahou holčičku, ale je to pro mě taková krása, že to snad ani slovy popsat nejde. Já za to prostě nemůžu, že se mi líbí nahá těla malých holek a hlavně jejich přirození. Ale nikdy bych žádné holčičce neublížil, vážně ne, a kdyby mi někdo svěřil malou holku na hlídání, nic špatného bych jí neudělal. Mám nevlastní neteř, sice je pořád pod dohledem někoho z rodiny, ale nikdy jsem jí nic neudělal, když jsme byli chvíli v pokoji sami. Ano, viděl jsem ji úplně nahou, mimochodem, narodila se, myslím, v roce 2005, ale přesto jsem neměl nutkání na ni třeba jen šáhnout. Mě se zkrátka malé holky moc líbí, oblečené i nahé, což především. Ovšem, to neznamená, že nechci, aby byly šťastné, naopak, když se holčička směje a je plná radosti, je to dobře. A co se týče, jak ty říkáš, sexuálního vybití, ano, vybíjím se často, a mohu říct, pomáhá to. Takže abych to shrnul, nechci ubližovat, ale holčičky, a to jak oblečené, tak nahé, se mi moc líbí, a je to pro mě neobyčejná krása. Promiňte mi to. :(
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kasz »

Vím, že každý může vnímat různé věci různými způsoby, to ještě neznamená, že je úchylné prase. Já si taky ve chvílích, kdy "si dělám dobře", představuju věci, za které bych se samozřejmě styděl - ty nechť zůstanou ve fantaziích při masturbaci a dále je asi není třeba nějak víc rozebírat. Jinak se snažím k dětem - k holčičkám - přistupovat čistě, nestává se mi, že bych měl při osobním kontaktu s nimi nějaké touhy nad rámec obecně morálně přijímaných věcí - samému ze sebe by mi bylo špatně, kdybych si v těch chvílích představoval něco, co by lidé obecně považovali za hnusné a co vlastně i já považuji za škaredé a asi bych se opravdu pak musel cítit jako prasák. Holčička je pro mě krásná vším, a vidět nahou ji vůbec nepotřebuju a nijak zvlášť po tom netoužím, to raději, když je oblečená - nevím, jestli by se většině chlapů líbilo, kdyby ženy chodily zcela nahé, mě naopak třeba šaty a sukně přijdou ještě mnohem hezčí, slušivější, krásnější. No asi tak - asi by nebylo dobré, kdybys byl nějak víc zatížený nahotou holčiček, spíš bych se soustředil na jiné věci, a to už jsem psal v minulém příspěvku, na jaké.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kasz píše:Vím, že každý může vnímat různé věci různými způsoby, to ještě neznamená, že je úchylné prase. Já si taky ve chvílích, kdy "si dělám dobře", představuju věci, za které bych se samozřejmě styděl - ty nechť zůstanou ve fantaziích při masturbaci a dále je asi není třeba nějak víc rozebírat. Jinak se snažím k dětem - k holčičkám - přistupovat čistě, nestává se mi, že bych měl při osobním kontaktu s nimi nějaké touhy nad rámec obecně morálně přijímaných věcí - samému ze sebe by mi bylo špatně, kdybych si v těch chvílích představoval něco, co by lidé obecně považovali za hnusné a co vlastně i já považuji za škaredé a asi bych se opravdu pak musel cítit jako prasák. Holčička je pro mě krásná vším, a vidět nahou ji vůbec nepotřebuju a nijak zvlášť po tom netoužím, to raději, když je oblečená - nevím, jestli by se většině chlapů líbilo, kdyby ženy chodily zcela nahé, mě naopak třeba šaty a sukně přijdou ještě mnohem hezčí, slušivější, krásnější. No asi tak - asi by nebylo dobré, kdybys byl nějak víc zatížený nahotou holčiček, spíš bych se soustředil na jiné věci, a to už jsem psal v minulém příspěvku, na jaké.
Já vím, že nahota není všechno. Především nám má jít o to, jakou má člověk duši, a s tím také souhlasím. Určitě mi nejde, když vidím nějakou holčičku, o to, vidět ji hned nahou, také se mi líbí, když jsou malé holky oblečené třeba v krásných šatičkách a s čelenkou ve vlasech. Ale, bohužel, nahota u mě převládá, mám rád nahotu, a mám rád uměleckou nahotu, tedy zobrazení těla člověka bez oděvu ne jen tak narychlo a jednoduše, ale s nějakou myšlenkou a propracovaností. Zkrátka, nahota je pro mě věc krásy, a hlavně nahota malých holek. Asi mě v tomhle někteří nechápou a asi ani nepochopí. Jak už jsem psal, líbí se mi nahaté holčičky, ale není to jediné, o co by mě šlo. Také je promě důležité mít někoho rád a mít pro koho žít.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kuba »

Děkuji moc Angelovi za jeho představení. Zároveň mu moc děkuji, že nám napsal co cítí a popsal, co se mu skutečně líbí místo toho, aby uvedl prostě jen to, co by se nám hezky četlo (ale nebylo by to upřímné). Za to mu moc děkuji. Takhle totiž jeho příběh může být zkušeností pro ostatní a také mu třeba budeme schopni v něčem pomoci, což bychom určitě nemohli, kdyby k nám byl neupřímný.
Angelo píše:...mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil...
Z čeho máš takový dojem? Ve zbytku svého představení se s pojmem "pedofil" plně ztotožňuješ.
Angelo píše:...ze všeho nejvíc se mi líbí jejich malé, a pro mě neuvěřitelně a fantasticky překrásné, pochvy.
Ty... romantiku. :D Naprosto tě ale chápu. Pro mě je to taky obrovsky dráždivá a vzrušující část dívčího těla, byť určitě nejsou (naštěstí) tou jedinou věcí, jež činí holčičky krásné. Právě ale proto, že jsou tak dráždivé a vzrušující, se už raději snažím vyhýbat tomu, abych je v reálu viděl.
Angelo píše:Jsem holčičkami úplně posedlý, je to závislost, které se neumím zbavit, a já spíš ani nechci.
Posedlost není dobrá věc, ať se týká čehokoliv. Vždy je dobré zachovat si malý odstup, trochu kritického nadhledu a především, nebýt upnutý na jednu jedinou věc. Jinak může být člověk i dost nebezpečný. Děti jsou super, ale netvoří jedinou součást světa. Je vhodné mít více zájmů, věnovat nějaké úsilí studiu/práci, utužovat i sociální vazby s dospělými. Pokud by ses motal jen kolem dětí a ostatní části života zanedbával, mohlo by se ti třeba i stát, že bys nějaké časně pubertální (cca 11 let) nebo starší dívce připadal jako "trouba", který nic neumí a nikdy nic nedokáže a tím pádem by s tebou nechtěla kamarádit a trávit čas. Navíc, tvůj život by se potom celkově asi nevyvíjel moc dobrým směrem.
Angelo píše:a jednak jsem melancholik, tedy člověk plachý, takže se něčeho takového asi nedočkám
To dětem, a zvlášť malým, myslím moc nevadí. Určitě to není nic, co by ti znemožnilo se s nějakou malou slečnou skamarádit.

A otázkou také je, zda jsi pořád jen uzavřený melancholik, či zda se tak chováš jen mezi dospělými, protože ti jejich svět připadá šedivý a nepřátelský a proto se uzavíráš do sebe. Třeba já, pokud nejsem mezi dětmi nebo na pedofóru jsem velice uzavřený člověk, který se dovede otevřeně bavit jen s několika největšími kamarády a ostatní dospělé spíše ignoruje a jejich přítomnost mi je nepříjemná.
Angelo píše:Nezbývá mi tedy, než se po nich jen nenápadně koukat, což mě na jednu stranu trápí, a abych byl upřímný, trápí mě to kolikrát často. Tak rád se na ně dívám, tak rád bych je chtěl vidět třeba úplně nahé, ale copak jen tak můžu?
Chválím tě, že po nich pokukuješ nenápadně - příliš nápadný pohled by je mohl vyděsit nebo jim být nepříjemný.

Tvá situace se třeba někdy změní a budeš se s nějakým dítětem pravidelně vídat. Budeš se snažit, aby to dítě bylo co nejšťastnější a dost možná časem objevíš, že pohled na šťastné smějící se dítě (které si sám rozesmál) je vlastně lepší, než pohled na nahaté dítě. ;)
Angelo píše:Nikdy bych nedokázal žádné holčičce ublížit, nemám na to, kvůli své povaze, ani odvahu.
Je dobře, že nechceš ublížit, bohužel to zase není tak jednoduché. Na svou uzavřenější povahu příliš nespoléhej, ono se může i stát, že rozdováděná holčička ze zvědavosti sama provede něco, co si budeš vykládat jako její iniciativu k nějaké formě sexuálního kontaktu.

Navíc, připrav se na to, že se zřejmě někdy do nějaké holčičky zamiluješ. Musím tě varovat, když je člověk zamilovaný, má tendenci neuvažovat racionálně, dělat bláznivé věci a neohlížet se na nějaká pravidla.
Angelo píše:určitě si vzpomenu, že jsem něco nenapsal
Nevadí, vždy to můžeš dopsat. :)
Angelo píše:A jinak se také omlouvám za sloh a za gramatické chyby
Sloh a gramatiku máš ok, jen prosím, když píšeš delší text, zkus dělat odstavce, lépe se to potom čte. :)
Angelo píše:vás všechny zdravím a doufám, že se mi na této pedofilní komunitě bude líbit.
My tě také zdravíme, jsme rádi, že jsi se rozhodl (aspoň to tak vypadá) být teď v komunitě aktivnější. Přeju ti, ať zde najdeš hodně zábavy i poučení.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kuba píše:Děkuji moc Angelovi za jeho představení. Zároveň mu moc děkuji, že nám napsal co cítí a popsal, co se mu skutečně líbí místo toho, aby uvedl prostě jen to, co by se nám hezky četlo (ale nebylo by to upřímné). Za to mu moc děkuji. Takhle totiž jeho příběh může být zkušeností pro ostatní a také mu třeba budeme schopni v něčem pomoci, což bychom určitě nemohli, kdyby k nám byl neupřímný.
Já děkuji vám, že se mi snažíte pomáhat. I když mám na jednu stranu pocit, že jsem tu za úchylného člověka, někteří z vás mě zde přesvědčili, že nejsem, že každý je něčím jiný.

Angelo píše:...mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil...
Kuba píše:Z čeho máš takový dojem? Ve zbytku svého představení se s pojmem "pedofil" plně ztotožňuješ.
Ani pořádně nevím. Líbí se mi holčičky, líbí se mi jak vypadjí, jaké mají vlásky, jaké májí tvářičky, jak jsou oblečené, že jsou nahaté, ale mám dojem, že se mi jen líbí a tím to hasne. Někdy mám i pocit, že je mám hodně rád, že bych chtěl být s nimi, a že je snad i miluji. Ale spíše nabývám dojmu, že jsou pro mě hlavně záležitostí krásy.

Angelo píše:...ze všeho nejvíc se mi líbí jejich malé, a pro mě neuvěřitelně a fantasticky překrásné, pochvy.
Kuba píše:Ty... romantiku. :D Naprosto tě ale chápu. Pro mě je to taky obrovsky dráždivá a vzrušující část dívčího těla, byť určitě nejsou (naštěstí) tou jedinou věcí, jež činí holčičky krásné. Právě ale proto, že jsou tak dráždivé a vzrušující, se už raději snažím vyhýbat tomu, abych je v reálu viděl.
No vidíš, a já se naopak snažím, abych je viděl. No, snažím, spíše si to jen přeji a čekám, že budu mít příležitost to vidět. Ale líbí se mi na nich i to, jak jsou třeba oblečené. Ale to holčičí tělo, to je něco tak strašně krásného, že nic krásnějšího snad neznám.

Angelo píše:Jsem holčičkami úplně posedlý, je to závislost, které se neumím zbavit, a já spíš ani nechci.
Kuba píše:Posedlost není dobrá věc, ať se týká čehokoliv. Vždy je dobré zachovat si malý odstup, trochu kritického nadhledu a především, nebýt upnutý na jednu jedinou věc. Jinak může být člověk i dost nebezpečný. Děti jsou super, ale netvoří jedinou součást světa. Je vhodné mít více zájmů, věnovat nějaké úsilí studiu/práci, utužovat i sociální vazby s dospělými. Pokud by ses motal jen kolem dětí a ostatní části života zanedbával, mohlo by se ti třeba i stát, že bys nějaké časně pubertální (cca 11 let) nebo starší dívce připadal jako "trouba", který nic neumí a nikdy nic nedokáže a tím pádem by s tebou nechtěla kamarádit a trávit čas. Navíc, tvůj život by se potom celkově asi nevyvíjel moc dobrým směrem.
Ale já si to pořád myslím, že nic neumím a nic jsem nedokázal, což je asi pravda. Mám samozřejmě i jiné zájmy, baví mě hudba, hraji na klávesy a baví mě skládat hudbu a chtěl bych se jí věnovat i profesionálně, je to můj velký sen, kterého se pořád nemohu zbavit. Pak mám rád třeba závody formule 1 nebo i něco jiného, teď mě, jak na potvoru, nic nenapadá.

Angelo píše:a jednak jsem melancholik, tedy člověk plachý, takže se něčeho takového asi nedočkám
Kuba píše:To dětem, a zvlášť malým, myslím moc nevadí. Určitě to není nic, co by ti znemožnilo se s nějakou malou slečnou skamarádit.
Nemám moc jak, se s nějakou holčičkou kamarádit.

Kuba píše:A otázkou také je, zda jsi pořád jen uzavřený melancholik, či zda se tak chováš jen mezi dospělými, protože ti jejich svět připadá šedivý a nepřátelský a proto se uzavíráš do sebe. Třeba já, pokud nejsem mezi dětmi nebo na pedofóru jsem velice uzavřený člověk, který se dovede otevřeně bavit jen s několika největšími kamarády a ostatní dospělé spíše ignoruje a jejich přítomnost mi je nepříjemná.
No je pravda, že si s dospělími lidmi nemám co říct, jejich debaty jsou vždycky na jiné úrovni, než debaty s dětmi. A já si jako dítě někdy připadám. ale je pravda, že s některými dospělími lidmi si rozumím. Spíše si však rozumím s dětmi, i když osobně jsem s žádným nikdy moc nebyl.

Angelo píše:Nezbývá mi tedy, než se po nich jen nenápadně koukat, což mě na jednu stranu trápí, a abych byl upřímný, trápí mě to kolikrát často. Tak rád se na ně dívám, tak rád bych je chtěl vidět třeba úplně nahé, ale copak jen tak můžu?
Kuba píše:Chválím tě, že po nich pokukuješ nenápadně - příliš nápadný pohled by je mohl vyděsit nebo jim být nepříjemný.
To je právě to, co mě také trápí, protože nenápadné pokukování není vlastně skoro žádné pokukování, nic z toho pak moc nemám.

Kuba píše:Tvá situace se třeba někdy změní a budeš se s nějakým dítětem pravidelně vídat. Budeš se snažit, aby to dítě bylo co nejšťastnější a dost možná časem objevíš, že pohled na šťastné smějící se dítě (které si sám rozesmál) je vlastně lepší, než pohled na nahaté dítě. ;)
To si samozřejmě také přeji, ale už mám věk na založení rodiny, takže už to může být asi jen můj potomek. Ale stejně ta holčičí nahota bude u mě stále převládat, tedy, alespoň si to myslím.

Angelo píše:Nikdy bych nedokázal žádné holčičce ublížit, nemám na to, kvůli své povaze, ani odvahu.
Kuba píše:Je dobře, že nechceš ublížit, bohužel to zase není tak jednoduché. Na svou uzavřenější povahu příliš nespoléhej, ono se může i stát, že rozdováděná holčička ze zvědavosti sama provede něco, co si budeš vykládat jako její iniciativu k nějaké formě sexuálního kontaktu.
Tak máš pravdu, že kdybych býval často v kontaktu s nějakou holčičkou, co by mě měla ráda, že to jednou nemusím zvládnout a podlehnu. Obecně pedofil může tisíckrát situace zvládat, a pak najednou podlehne, také zaleží na mnoha faktorech, jako třeba na náladě nebo jestli pedofil nebude v tu chvíli pod vlivem nějakýchomamných látek a podobně. A když si o to holčička nějakým způsobem říká, je to ještě těžší, tomu odolat.

Kuba píše:Navíc, připrav se na to, že se zřejmě někdy do nějaké holčičky zamiluješ. Musím tě varovat, když je člověk zamilovaný, má tendenci neuvažovat racionálně, dělat bláznivé věci a neohlížet se na nějaká pravidla.
Jo jo, láska dělá divy, to je všeobecně známé, že zamilovaní lidé blbnou a dělají věci, které by normálně nedělali.

Angelo píše:A jinak se také omlouvám za sloh a za gramatické chyby
Kuba píše:Sloh a gramatiku máš ok, jen prosím, když píšeš delší text, zkus dělat odstavce, lépe se to potom čte. :)
To jsem původně chtěl, ale pak jsem od toho upustil. Já odstavce vždycky dělám, tak příště.

Angelo píše:vás všechny zdravím a doufám, že se mi na této pedofilní komunitě bude líbit.
Kuba píše:My tě také zdravíme, jsme rádi, že jsi se rozhodl (aspoň to tak vypadá) být teď v komunitě aktivnější. Přeju ti, ať zde najdeš hodně zábavy i poučení.
Tak já už mám na téhle komunitě profil dlouho, ale až teď jsem ho začal používat, předtím jsem byl na jiných pedofilních komunitách, z toho na jedné ještě pořád jsem.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kuba píše:
Angelo píše:a jednak jsem melancholik, tedy člověk plachý, takže se něčeho takového asi nedočkám
To dětem, a zvlášť malým, myslím moc nevadí. Určitě to není nic, co by ti znemožnilo se s nějakou malou slečnou skamarádit.

A otázkou také je, zda jsi pořád jen uzavřený melancholik, či zda se tak chováš jen mezi dospělými, protože ti jejich svět připadá šedivý a nepřátelský a proto se uzavíráš do sebe. Třeba já, pokud nejsem mezi dětmi nebo na pedofóru jsem velice uzavřený člověk, který se dovede otevřeně bavit jen s několika největšími kamarády a ostatní dospělé spíše ignoruje a jejich přítomnost mi je nepříjemná.
Mám zkušenost, že pak je ale kontakt s dítětem možný v podstatě jen tehdy, když je někdo z těch několika dospělých, s kterými se dá bavit, buď v pozici rodiče dítěte, nebo v pozici kolegy pedagoga (který mi to místo dohodil a sám je poblíž, aby za mě zaskočil, kdyby byla nutná nějaká sociální interakce).

I když v mém případě nejde ani tak o pedagogiku, jen o hlídání dětí (aby pořádanou akci nepřevrátily vzhůru nohama příliš brzy :) ). Já jsem totiž uzavřený melancholik i ve vztahu k dětem. Právě proto jsem před deseti lety začínal taky jako příznivce dětské nahoty - když mezilidské vztahy nechápu, tak nejmenší společný jmenovatel, který mi jako pedofilovi z dítěte zbude, je ta nahota. Až komunita mi přiblížila něco z toho cizího světa mezilidských vztahů s dětmi.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Gabriel Svoboda píše:[Mám zkušenost, že pak je ale kontakt s dítětem možný v podstatě jen tehdy, když je někdo z těch několika dospělých, s kterými se dá bavit, buď v pozici rodiče dítěte, nebo v pozici kolegy pedagoga (který mi to místo dohodil a sám je poblíž, aby za mě zaskočil, kdyby byla nutná nějaká sociální interakce).

I když v mém případě nejde ani tak o pedagogiku, jen o hlídání dětí (aby pořádanou akci nepřevrátily vzhůru nohama příliš brzy :) ). Já jsem totiž uzavřený melancholik i ve vztahu k dětem. Právě proto jsem před deseti lety začínal taky jako příznivce dětské nahoty - když mezilidské vztahy nechápu, tak nejmenší společný jmenovatel, který mi jako pedofilovi z dítěte zbude, je ta nahota. Až komunita mi přiblížila něco z toho cizího světa mezilidských vztahů s dětmi.
Jenže mě se nahaté holčičky líbí odjakživa. A myslím si, že i kdybych zažil i citový vztah s holčičkou, nahaté se mi asi budou líbit pořád.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kuba »

Angelo píše:Já děkuji vám, že se mi snažíte pomáhat. I když mám na jednu stranu pocit, že jsem tu za úchylného člověka, někteří z vás mě zde přesvědčili, že nejsem, že každý je něčím jiný.
Myslím, že největším úchylem a zvrhlíkem jsem tu vzhledem k tomu, co jsem prováděl, já. :D

Nemusíš se stydět, že máš sexuální představy na děti. Máme je tu všichni (snad vyjma občasných nepedofilních návštěvníků). Jen někteří o těchto věcech neradi mluví, stydí se, možná jim připadá i nevhodné to probírat takhle veřejně. Jsem rád, že ty se nestydíš napsat to tak, jak jsi to napsal.
Angelo píše:Ani pořádně nevím. Líbí se mi holčičky, líbí se mi jak vypadjí, jaké mají vlásky, jaké májí tvářičky, jak jsou oblečené, že jsou nahaté, ale mám dojem, že se mi jen líbí a tím to hasne. Někdy mám i pocit, že je mám hodně rád, že bych chtěl být s nimi, a že je snad i miluji. Ale spíše nabývám dojmu, že jsou pro mě hlavně záležitostí krásy.
Už jsem také narazil na lidi, u kterých nebyly příliš patrné takové ty typické pedofilní vlastnosti jako schopnost věnovat se dětem, zaujmout je, apod. a byli vysazeni především na tu fyzickou rovinu. Někteří lidé to tak asi opravdu mají a nelze to brát jako něco špatného. Každý máme tu svou "pedofilii" nastavenou trochu jinak.

Věkové rozpětí 5-15 které udáváš není úplně obvyklé, byť znám lidi, kteří to mají podobně, a odpovídá tomu, co by v novém vydání DSM (diagnostického a statistického manuálu duševních poruch) mělo být označeno za "pedohebefilní" typ. U (pedo)hebefilních jedinců bývá mnohdy (ale taky ne vždy) méně přítomna právě ta citová složka a schopnost věnovat se dětem a bývá více přítomna čistě sexuální složka.
Angelo píše:
Kuba píše:Naprosto tě ale chápu. Pro mě je to taky obrovsky dráždivá a vzrušující část dívčího těla, byť určitě nejsou (naštěstí) tou jedinou věcí, jež činí holčičky krásné. Právě ale proto, že jsou tak dráždivé a vzrušující, se už raději snažím vyhýbat tomu, abych je v reálu viděl.
No vidíš, a já se naopak snažím, abych je viděl. No, snažím, spíše si to jen přeji a čekám, že budu mít příležitost to vidět. Ale líbí se mi na nich i to, jak jsou třeba oblečené. Ale to holčičí tělo, to je něco tak strašně krásného, že nic krásnějšího snad neznám.
Já se tomu vyhýbám, protože to u mě způsobuje fyzické vzrušení, kterému se v přítomnosti dětí chci vyhýbat, protože:
a) Může být zpozorováno, což vypadá blbě. A kdyby si to někdo dal ještě do souvislosti s těmi dětmi, může to být docela průšvih.
b) Opakování takového pohledu u mě (ale jistě nejen u mě...) zvyšuje napětí a touhu zajít dál, než se jenom dívat.

Čili opravdu, pohledu na holčičí přirození se v reálu snažím vyhýbat, jak to jen jde (nepůjdu tedy děti koupat, nebudu sledovat malé dítě, jak koná venku potřebu, nebudu děti sledovat při převlékání apod.). Nahaté děti si rád představuji někde o samotě při masturbaci, ale jinak opravdu považuji za vhodné se tomu vyhýbat. Průšvih za to nestojí.
Angelo píše:Ale já si to pořád myslím, že nic neumím a nic jsem nedokázal, což je asi pravda. Mám samozřejmě i jiné zájmy, baví mě hudba, hraji na klávesy a baví mě skládat hudbu a chtěl bych se jí věnovat i profesionálně, je to můj velký sen, kterého se pořád nemohu zbavit. Pak mám rád třeba závody formule 1 nebo i něco jiného, teď mě, jak na potvoru, nic nenapadá.
Něco jsi vyjmenovat dokázal, což je dobře. A že nic neumíš a nic jsi nedokázal? To pořád můžeš změnit. :) Samozřejmě, člověk nemusí "něco dokázat" jen ve smyslu, že se stane slavným, bohatým a všichni jej budou zbožňovat (což se stejně vůbec nikomu nikdy nepovede), i zdánlivě prostý a obyčejný život může být moc pěkný a člověk může být dost užitečný lidem ve svém bezprostředním okolí.
Angelo píše:Nemám moc jak, se s nějakou holčičkou kamarádit.
Nejjednodušší je širší příbuzenstvo.
Angelo píše:To si samozřejmě také přeji, ale už mám věk na založení rodiny, takže už to může být asi jen můj potomek. Ale stejně ta holčičí nahota bude u mě stále převládat, tedy, alespoň si to myslím.
A já jsem zase skoro přesvědčený, že zvlášť po narození vlastního potomka, bys svůj přístup přehodnotil. :)

Angelo píše:Jenže mě se nahaté holčičky líbí odjakživa. A myslím si, že i kdybych zažil i citový vztah s holčičkou, nahaté se mi asi budou líbit pořád.
Samozřejmě, že ti nebudou připadat ošklivé. :D To nám nepřipadají nikomu. Myslím, že se ti ostatní spíš snažili říct, že bys potom mohl vidět obrovskou krásu i jinde, než pouze v tělesné rovině.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kasz »

Kuba píše:Samozřejmě, že ti nebudou připadat ošklivé. :D To nám nepřipadají nikomu. Myslím, že se ti ostatní spíš snažili říct, že bys potom mohl vidět obrovskou krásu i jinde, než pouze v tělesné rovině.
Přesně tak. A ne jen, že by mohl, ale dle mého názoru by se i měl snažit hledat krásu jinou, než jen tu tělesnou.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kuba píše:Nemusíš se stydět, že máš sexuální představy na děti. Máme je tu všichni (snad vyjma občasných nepedofilních návštěvníků). Jen někteří o těchto věcech neradi mluví, stydí se, možná jim připadá i nevhodné to probírat takhle veřejně. Jsem rád, že ty se nestydíš napsat to tak, jak jsi to napsal.
Stydím nestydím, jen chci být upřímný.

Kuba píše:
Angelo píše:Ani pořádně nevím. Líbí se mi holčičky, líbí se mi jak vypadjí, jaké mají vlásky, jaké májí tvářičky, jak jsou oblečené, že jsou nahaté, ale mám dojem, že se mi jen líbí a tím to hasne. Někdy mám i pocit, že je mám hodně rád, že bych chtěl být s nimi, a že je snad i miluji. Ale spíše nabývám dojmu, že jsou pro mě hlavně záležitostí krásy.
Už jsem také narazil na lidi, u kterých nebyly příliš patrné takové ty typické pedofilní vlastnosti jako schopnost věnovat se dětem, zaujmout je, apod. a byli vysazeni především na tu fyzickou rovinu. Někteří lidé to tak asi opravdu mají a nelze to brát jako něco špatného. Každý máme tu svou "pedofilii" nastavenou trochu jinak.
Takže když to mám takhle, tak jsem nebo nejsem pedofil, co myslíš? Někdy mám i touhu mít nějakou holčičku jako kamarádku, se kterou bych mohl trávit mnoho chvil, ale většinou jsou pro mě malé holky nevídanou krásou.

Kuba píše:Věkové rozpětí 5-15 které udáváš není úplně obvyklé, byť znám lidi, kteří to mají podobně, a odpovídá tomu, co by v novém vydání DSM (diagnostického a statistického manuálu duševních poruch) mělo být označeno za "pedohebefilní" typ. U (pedo)hebefilních jedinců bývá mnohdy (ale taky ne vždy) méně přítomna právě ta citová složka a schopnost věnovat se dětem a bývá více přítomna čistě sexuální složka.
Co že? Nový pedofilní pojem? No já jsem pedofil i hebefil. A někdy mám pocit, ale jen někdy, že jsem i partenofil. Ale to si spíš myslím, že ne. No jo no, já musím zase něčím vyjímečný.

Kuba píše:
Angelo píše:
Kuba píše:Naprosto tě ale chápu. Pro mě je to taky obrovsky dráždivá a vzrušující část dívčího těla, byť určitě nejsou (naštěstí) tou jedinou věcí, jež činí holčičky krásné. Právě ale proto, že jsou tak dráždivé a vzrušující, se už raději snažím vyhýbat tomu, abych je v reálu viděl.
No vidíš, a já se naopak snažím, abych je viděl. No, snažím, spíše si to jen přeji a čekám, že budu mít příležitost to vidět. Ale líbí se mi na nich i to, jak jsou třeba oblečené. Ale to holčičí tělo, to je něco tak strašně krásného, že nic krásnějšího snad neznám.
Já se tomu vyhýbám, protože to u mě způsobuje fyzické vzrušení, kterému se v přítomnosti dětí chci vyhýbat, protože:
a) Může být zpozorováno, což vypadá blbě. A kdyby si to někdo dal ještě do souvislosti s těmi dětmi, může to být docela průšvih.
b) Opakování takového pohledu u mě (ale jistě nejen u mě...) zvyšuje napětí a touhu zajít dál, než se jenom dívat.
Tak u mě to vzrušení moc nevyvolává, pro mě je to spíše krása, ze které jsem často mimo. Ale neříkám, že mě holčičky nikdy nevzrušují.

Kuba píše:[Čili opravdu, pohledu na holčičí přirození se v reálu snažím vyhýbat, jak to jen jde (nepůjdu tedy děti koupat, nebudu sledovat malé dítě, jak koná venku potřebu, nebudu děti sledovat při převlékání apod.). Nahaté děti si rád představuji někde o samotě při masturbaci, ale jinak opravdu považuji za vhodné se tomu vyhýbat. Průšvih za to nestojí.
Tak tohle všechno, co si teď jmenoval, mě láká. Ale fantazii mám bohatou, takže i moje představy mohou být takové, jaké chci. Ale dál už zajít neumím.

Kuba píše:
Angelo píše:Ale já si to pořád myslím, že nic neumím a nic jsem nedokázal, což je asi pravda. Mám samozřejmě i jiné zájmy, baví mě hudba, hraji na klávesy a baví mě skládat hudbu a chtěl bych se jí věnovat i profesionálně, je to můj velký sen, kterého se pořád nemohu zbavit. Pak mám rád třeba závody formule 1 nebo i něco jiného, teď mě, jak na potvoru, nic nenapadá.
Něco jsi vyjmenovat dokázal, což je dobře. A že nic neumíš a nic jsi nedokázal? To pořád můžeš změnit. :) Samozřejmě, člověk nemusí "něco dokázat" jen ve smyslu, že se stane slavným, bohatým a všichni jej budou zbožňovat (což se stejně vůbec nikomu nikdy nepovede), i zdánlivě prostý a obyčejný život může být moc pěkný a člověk může být dost užitečný lidem ve svém bezprostředním okolí.
V tomhle máš pravdu, ale já pořádně nic neumím, jsem tu spíše na škodu.

Kuba píše:
Angelo píše:Nemám moc jak, se s nějakou holčičkou kamarádit.
Nejjednodušší je širší příbuzenstvo.
Mám nevlastní neteř, ale vídám ji jen párkrát do roka.

Kuba píše:
Angelo píše:To si samozřejmě také přeji, ale už mám věk na založení rodiny, takže už to může být asi jen můj potomek. Ale stejně ta holčičí nahota bude u mě stále převládat, tedy, alespoň si to myslím.
A já jsem zase skoro přesvědčený, že zvlášť po narození vlastního potomka, bys svůj přístup přehodnotil. :)
No řeknu ti, že o svou dceru bych se staral s velkou láskou, až bych i řekl, že bych ji snad rozmazloval.

Kuba píše:
Angelo píše:Jenže mě se nahaté holčičky líbí odjakživa. A myslím si, že i kdybych zažil i citový vztah s holčičkou, nahaté se mi asi budou líbit pořád.
Samozřejmě, že ti nebudou připadat ošklivé. :D To nám nepřipadají nikomu. Myslím, že se ti ostatní spíš snažili říct, že bys potom mohl vidět obrovskou krásu i jinde, než pouze v tělesné rovině.
Já vím, i já jsem mysle to samé.
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kasz píše:
Kuba píše:Samozřejmě, že ti nebudou připadat ošklivé. :D To nám nepřipadají nikomu. Myslím, že se ti ostatní spíš snažili říct, že bys potom mohl vidět obrovskou krásu i jinde, než pouze v tělesné rovině.
Přesně tak. A ne jen, že by mohl, ale dle mého názoru by se i měl snažit hledat krásu jinou, než jen tu tělesnou.
No náhodou, nejsem jen okouzlený holčičí nahotou. Viděl jsem krásnou holčičku, bylo jí tak šest nebo sedm let, byla to blondýnka s dlouhými vlasy a byla oblečena v překrásných růřových šatičkách, upnutých k tělu, krásné nohy, a byla obuta v nějakých pantoflíčkách. Byla tak překrásná, že jsem z toho byl více hotový, než když jsem viděl úplně nahou tak čtyřletou holčičku.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kuba »

Angelo píše:Takže když to mám takhle, tak jsem nebo nejsem pedofil, co myslíš? Někdy mám i touhu mít nějakou holčičku jako kamarádku, se kterou bych mohl trávit mnoho chvil, ale většinou jsou pro mě malé holky nevídanou krásou.
Sám se chceš k pojmu pedofil hlásit nebo ne? Neexistuje žádná dokonalá přesná definice, žádná hranice, která by jasně, zřetelně a neoddiskutovatelně dělila pedofily od zbytku populace. Záleží potom hlavně na tom, jak ty sám sebe budeš vnímat. Stejně, je to jen takové slovíčkaření. Označíš se za pedofila nebo ne - vždyť je to vlastně jedno, ani jedna z variant nezmění tvoji podstatu, tvoje tužby, to jak vnímáš děti a prožíváš kontakty s nimi.

Každopádně podle toho, jak tu píšeš o dětech a svém vztahu k nim, s klidným svědomím se můžeš označit za pedofila. :)
Angelo píše:Co že? Nový pedofilní pojem?


Těch ještě určitě přijde spoustu. Vždyť pedofilie není nic vědecky zmapovaného, prozkoumaného, vysvětleného... Budou se objevovat nové teorie a nová vysvětlení jak se postupně ty staré budou vyvracet. Ale stejně, nic z toho nezmění to, co cítíme. :)
Angelo píše:já pořádně nic neumím, jsem tu spíše na škodu
Blbost. Krásně si nám tu rozvinul diskusi na fóru. :) A jsem si jistý, že jsi užitečný i jinak. ;)
Angelo píše:Mám nevlastní neteř, ale vídám ji jen párkrát do roka.
Můžeš zkusit, zda bys ji nemohl vídět častěji. Zajet za nimi na návštěvu...
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Angelo »

Kuba píše:
Angelo píše:Takže když to mám takhle, tak jsem nebo nejsem pedofil, co myslíš? Někdy mám i touhu mít nějakou holčičku jako kamarádku, se kterou bych mohl trávit mnoho chvil, ale většinou jsou pro mě malé holky nevídanou krásou.
Sám se chceš k pojmu pedofil hlásit nebo ne? Neexistuje žádná dokonalá přesná definice, žádná hranice, která by jasně, zřetelně a neoddiskutovatelně dělila pedofily od zbytku populace. Záleží potom hlavně na tom, jak ty sám sebe budeš vnímat. Stejně, je to jen takové slovíčkaření. Označíš se za pedofila nebo ne - vždyť je to vlastně jedno, ani jedna z variant nezmění tvoji podstatu, tvoje tužby, to jak vnímáš děti a prožíváš kontakty s nimi.

Každopádně podle toho, jak tu píšeš o dětech a svém vztahu k nim, s klidným svědomím se můžeš označit za pedofila. :)


Já se za pedofila považuji, jen někdy pochybuji, jestli jím opravdu jsem.

Kuba píše:
Angelo píše:Co že? Nový pedofilní pojem?


Těch ještě určitě přijde spoustu. Vždyť pedofilie není nic vědecky zmapovaného, prozkoumaného, vysvětleného... Budou se objevovat nové teorie a nová vysvětlení jak se postupně ty staré budou vyvracet. Ale stejně, nic z toho nezmění to, co cítíme. :)


Hold každý je jiný.

Kuba píše:
Angelo píše:já pořádně nic neumím, jsem tu spíše na škodu
Blbost. Krásně si nám tu rozvinul diskusi na fóru. :) A jsem si jistý, že jsi užitečný i jinak. ;)
Když myslíš.

Kuba píše:[
Angelo píše:Mám nevlastní neteř, ale vídám ji jen párkrát do roka.
Můžeš zkusit, zda bys ji nemohl vídět častěji. Zajet za nimi na návštěvu...
Ono to není tak jednoduché.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Kuba »

Angelo píše:
Kuba píše:
Angelo píše:Mám nevlastní neteř, ale vídám ji jen párkrát do roka.
Můžeš zkusit, zda bys ji nemohl vídět častěji. Zajet za nimi na návštěvu...
Ono to není tak jednoduché.
Proč?
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
tdnka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: "Children of the future age,
Reading this indignant page,
Know that in a former time
Love, sweet love, was thought a crime. (...)"
(William Blake - A Little Girl Lost)
Příspěvky: 280
Dal: 61 poděkování
Dostal: 78 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od tdnka »

Líbí se mi Angelův "výkřik do tmy".
Mnohokrát jsem již přemýšlel o tom, že ono české slovo je dokonalé. Magické slovo označující magickou realitu...
řekni "lil girls" nebo "kleine Mädchen" ..no taky dobrý...

...ale pak si to zkus říct česky... :[

Je to nejpřesnější slovo v českém jazyce:-)
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Nový příspěvek od Mathias8 »

Angelo píše:Je sice pravda, že s malými holkami nemám žádné zkušenosti, s žádnou osobně nekamarádím, ani se nestýkám, ale obdivuji je a moc se mi líbí, nedokážu se tou jejich krásou vůbec nabažit. Samozřejmě si přeji mít za kamarádku nějakou holčičku, se kterou bych mohl trávit volné chvíle, chodit s ní ven nebo třeba k vodě, ale jednak nemám moc možností, a jednak jsem melancholik, tedy člověk plachý, takže se něčeho takového asi nedočkám.
Ahoj. Ja by som nedokázal nemať malú kamarátku. Zbláznil by som sa. ja som tiež melancholik a musím povedať, že zo začiatku som mal aj ja stým problém. Ale povedal som si, že keď nezačnem snimi komunikovať hneď teraz asi zošaliem. Nejak som to..ani sam neviem už presne ako prekonal. Teraz mi to príde samozrejosť komunikovať, aj keď niekedy ešte mám s tým problém. Buď je pre mna natolko krásna, že sa nezmožem na slovo a celý očerveniem alebo je to verejnosť. Mám hrozný strach z verejnosti, ale to mi nezabráni komunikovať z nejakým malým dievčatkom aj keď som hamblivý. U mna sa hamblivosť prejavuje najčastejšie vtedy keď som zamilovaný. Pri komunikácii s dievčatkami všeobecne mi to pride už normálne. Sám uvidíš, že keď nejakú oslovíš, budeš prekvapený, ako ti je snou fajn a keď to budeš robiť častejšie, tak zistíš, že ti to chýba a budeš sa sám sebe čudovať, ako si mohol byť taký hamblivy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti