Práca s detmi

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:... Když to porovnám trochu se sebou tak můžu říct tohle: "Jsem pedofil? Ano. Mám rád děti? Ano. Věřím si, že bych jim neublížil? Ano, 100%. A jaké jsou tedy moje pocity, když jsem poblíž dětí? Neustále se hlídám, jsem nervózní, je mi to nepříjemné. Ano, jsem pedofil, který je šťastnější když není s dětmi, než když je s dětmi.
Jene, to mi přijde jako sebemrskačský přístup k životu, který nemůže vést k ničemu dobrému. Nejsem si jistý, do jaké míry dokážeš být potom v přítomnosti těch dětí bezprostřední - když se pořád musíš hlídat. Přitom jako pedofil jim dávám právě tu bezprostřednost. Částí osobnosti jsem prostě přímo jedním z nich. Jinou částí jsem dospělý. A právě toto může dětem nesmírně poskytnout. Na rozdíl od mnoha jiných, tzv. "normálních", kteří si jen něco odučí... Tedy myslím si, že bys měl sebe nějak řešit. Samozřejmě nevím jak, ale prostě to, cos o sobě napsal, mi přijde takové, že to není dobré ani pro tebe ani pro děti. Jene, prosím, neber to jako nějaký útok na tvoji osobu. Vůbec ne. Jen se prostě zamýšlím...

U Sempera je ale jiná situace. On není pedofil. Jen se mu líbí dívky na samém spodním okraji zralosti, což je ale naprosto normální. Otázka je, do jaké míry to Semper pouze tak vidí, že prostě 14 či 15 a nic jiného a do jaké míry je to opravdu realita. Z vlastní zkušenosti mohu říci toto - měl jsem více dívek ve věku 14 - 18 let. Není mezi nimi naprosto žádný rozdíl - individuální rozdíly jsou totiž tak velké, že není laicky úplně jednoduché zachytit nějaký trend (samozřejmě v oblasti duševna je to přeci jen poněkud jiné, ale pokud nesrovnáváme extrémy, tj. zrovna 14 proti 18, tak ani zde nemusíte nic moc poznat). Tedy především si myslím, zda by nebylo dobré, aby si Semper zkusil namluvit takovou mladou dívku, kde mu nebude hrozit nějaký problém. Pokud si s touto dívkou opravdu "sednou", nebude mít ani potřebu pokukovat jinam. A nebude mu to komplikovat práci učitele. Opět hovořím z vlastní zkušenosti. Měl jsem poměr s více žačkami, i najednou, no a pak jsem po čase poznal R. A byl klid. Byl to mimořádně šťastný kus života. R mě úplně změnila. Opravdu jsem neměl žádnou potřebu dívat se jinam. Mohl jsem v klidu učit. Bohužel to nakonec, jak už jsem psal, nedopadlo dobře... Proto obecně bych nedoporučil šilhat po žačkách, ale dívat se o malinko vedle, ani to třeba "prostorově" nemusí být daleko. Obecně bych vlastně nedoporučil šilhat vůbec - zde ti oponuji Jene - samozřejmě si Semper zvolí sám - ale to sebemrskačství a pláč je třeba odhodit a něco dělat, prostě jít do toho. Jistě ne po hlavě, ani "hlavičkou", ale hlavou...

Co myslím tím "o kousek vedle"? Je mnoho způsobů, tak aspoň dva:
- Někdy spolu školy (téměř) sousedí a žáci i učitelé se občas proplétají mezi sebou třeba v MHD, přístupové komunikaci, přilehlém parku...
- Potkáš ve městě žačku s její kamarádkou z jiné školy. Ve vší počestnosti je pozvi do kavárny. A neskrbli. A příště již přijde jen ta "správná"...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
susinka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 68
Dal: 48 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od susinka »

Nebudu se vkládat do dlohosáhlých debat, jen bych reagoval po svém.

Já osobně nejsem sice učitel, ale do 3. září tohoto roku jsem dělal vedoucího mládeže jednoho zájmového sdružení, chodí tam dívky i chlapci. Za poslední rok jsem tomuto kroužku věnoval spoustu volného času nejen na pravidelných setkáních ale i v sezoně při soutěžích, tato práce mě bavila, bavila i děti a můžu říct s čistým svědomím, že jsem nikdy nic nevyužil ani nezneužil, nejednalo se ani o nějaké sexuální uspokojení. Tuto činnst jsem musel bohužel dobrovolně pozastavit. O tomto víkedu potkala moje manželka maminku jednoho člena a říká : " můj syn zatím nebude chodit do kroužku, začne až se vrátí váš manžel, ten nový vedoucí to prostě neumí, váš manžel rozuměl dětem chápal je byl na ně přísný, ale hodný a spravedlivý".

Myslím tedy, že by měl samper skusit učit, protože my nejlépe rozumíme dětem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi susinka za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Tsu
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od Forst Jan »

Asce:
Myslím že ti nedochází jedna věc. Ne každý chce být u dětí. A není to sebemrskačství, když je člověk bez dětí šťastnější.
Ano nejsem u dětí bezprostřední, ale hlavně nejsem u dětí tečka. A jsem tak spokojený a šťastný a nechci to měnit.

Susinka:
Mezi pedofily i mezi "normálama" jsou lidé, kteří to s dětmi umí a kteří to s dětmi neumí. Asi mezi pedofilama bude větší procento těch, kteří umí, ale určitě není pravidlem, že všichni pedofilové jsou dobří učitelé, nebo opačně že pokud učitel není pedofilní, že by musel být horší.
Děkuji
Uživatelský avatar
semper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 19
Výkřik do tmy: Tých, ktorí sa oneskoria potrestajú dejiny- Michail Gorbačov 1.10.1989
Příspěvky: 37
Dal: 7 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od semper »

Ďakujem všetkým diskutujúcim za ich príspevky . Asce- samozrejme ze nevidím na svete iba 14-18 -stky ale na týchto mladých ma fascinuje to, že ešte nezabudli byť spontánne a nemusia riešiť veci ako my dospelí, teda zamestnanie, bývanie a starosti s tým súvisiace. Fascinácia ich po väčšinou dokonalými telami u mňa nehrá až tak silnú rolu že by som takýto vzťah vyhľadával iba za účelom môjho sexuálneho uspokojenia, na to mi predsa stačí aj dospelá žena. V posledných mesiacoch som bol na niekoľkých rande s holčinami 25+ a od každej som počúval ako hľadajú svojho pána dokonalého alebo ich štve vedúci v zamestnaní, kolegyne... proste ako keby zabudli že je možné iba tak z čistej radosti napr. vyliezť na strom, urobiť niečo bláznivé a neodôvodňovať si stále prečo to robím. Neviem za akým účelom si ty nadväzoval vzťahy so žiačkami. Mať viac vzťahov súčasne tak na to ja nemám žalúdok. Ešte raz dakujem všetkým a porozmýšľam o svojej budúcnosti v školstve .
Tito uživatelé poděkovali autorovi semper za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, susinka
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:A vůbec, Gabrieli, nemohl bys zde vložit komentář k tomuto paragrafu, pokud jej máš k dispozici?
Komentář mám, ale o vztahu učitele s žákyní se v něm nic nepíše. Ani v rozsudcích Nejvyššího soudu k tomuto paragrafu žádný takový případ není.

Obrázek

Zdroj: Jelínek, J. a kol.: Trestní právo hmotné. 1. vydání. Praha: Leges, 2009, str. 546-549
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Práca s detmi

Nový příspěvek od asce »

Gabriel Svoboda píše:Komentář mám, ale o vztahu učitele s žákyní se v něm nic nepíše. Ani v rozsudcích Nejvyššího soudu k tomuto paragrafu žádný takový případ není.
Bohužel, podle toho komentáře se spíše přikláním ke své původní verzi, resp. její modifikaci - že i oboustranně chtěný styk se žákyní je trestný a i kdyby to někdo posoudil jako že ne, tak se snadno může v trestný zvrtnout "vhodným" výkladem sexuologa, právníka, ...(přeci by dotyčná s tímto pánem nikdy "nešla", kdyby neměla strach, že když je to její učitel... ne, nevyhrožoval jí, ale i tak měla strach, že by jinak propadla...).
Větší radost by mi udělalo, kdyby můj názor byl jednoznačně vyvrácen a Kasz měl pravdu.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů