Něco málo o mně - Honda

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Honda »

Ahoj Všem ,
Jmenuji se Vojta a jsem homosexuální pedofil , líbi se mi chlapci ve věku 8-13 let, někdy i mladší i starší.
Svoji orientaci jsem si uvědomoval už v pubertě koukal jsem se po spolužácích, ale i po jiných hlavně mladších chlapcích. Ve 13 letech sem si řekl, že jsem gay, ale postupem času jak sem dospíval, tak sem si uvědomoval, že u mně převažuje touha po chlapcích. Mývam pravidelný sex s dopsělým mužem, ale vím, že to nneí to pravý. Nikdy bych žádnému chpaci neublížil, nijak ho neobtěžoval, jen občas si při masturbaci představím malého chlapce, ale to je vše. To, že jsem pedofil o mne ví můj hodně dobrý kamarád (15let), je mladej, al nebojte nikdy sem sním nic neměl ani nebudu on mne bere jako vzor a já spíš jako syna, trávíme spolu spoustu času protože děláme stejnej sport jsme týmový kolegové já vím všechno o něm on zase o mne.

Bohužel oba máme zkušenost ze zneužíváním mě když bylo 6 zneužíval mne starší kluk 17let a to stejny se stalo i tomu kamarádovi . Ale tohle už je zamnou v tu dobu sem nevědel co mne to děla myslel sem si že je to v pořádku, až v 10 letech sem zjistil, že sem byl zneužívanej, že to co mně dělal bylo špatný.
Proto ja sám bych nikdy chlapci neublížil, spíš naopak.

tak to je tak asi vše o mně.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne čtvrtek 15. 10. 2015, 12:45:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Rozděleno od představovacího vlákna jiného uživatele, vytvořeno vlastní vlákno.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Honda za příspěvky (celkem 5):
Forst Jan, susinka, Myš, Jeremy, Cava19
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Hondo,

vítám Tě v naší komunitě.

Zkušenost s tím, že jsi byl zneužitý, sdílím, mně se to dělo opakovaně v době od devíti do zhruba jedenácti let. Taky jsem to, co se děje, nepochopil hned. Bohužel se to stává. Na druhou stranu, jediná pozitivní věc na tom je to, že víš, jak se takové dítě cítí, a tak víš rovnou i důsledky zneužívání, což tě může vést k tomu, že skutečně nikdy dítěti v tomto ohledu neublížíš.

Přeji vše nejlepší do života Tobě i Tvému kamarádovi. Ještě jednou - vítej.

Měj se pěkně,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Honda, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, taky tě tu vítám, poslední dobou se málokdy stane, že je tu někdo nový a přitom "na chlapečky". :) Mně se líbí chlapci tak od 5 do 12 let, někdy až od 3 do 13 let. Kolik je vlastně tobě?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Little Hero za příspěvek:
Honda
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj vitaj na fóru, vždy je potešiteľné, keď príde nový člen a ešte viac ak je to BL. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Honda
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Myš »

Ahoj Vojto. Vítej a hodně přispívej, ať si místo "začátečnického" obrázku můžeš dát nějakého hezkého kutíka :)

Ať se Ti tu líbí
Myš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvek:
Honda
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Něco málo o mně - Honda

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj, Hondo.
Ako už podotkli iní, je skutocne tak trochu sviatok, keď sem zavíta BL nováčik :-)

Začiatky som mal pri objavovaní samého seba podobné, ale to asi väčšina BL. Čo sa týka Tvojho dobrého kamaráta, pokiaľ má 15, tak by ťa tu nikto nelinčoval, aj keby si s ním niečo mal, hoci rozumiem, že nič take s ním asi nehrozí. Narážam hlavne na to, ako si si dal vo výklade záležať, aby to nevyznelo, že je medzi vami niečo viac ;)

Tiež by má zaujímalo, do akej. vekovej kategórie ťa môžem zaradiť a rovnako, či ťa chlapci priťahujú iba sexuálne, alebo aj citovo, resp. či si schopný sa do kutíka zamilovať?

Vypadá to, že si so svojim údelom vcelku zmierený a nerobíš z toho žiadnu tragédiu, čo má teší.

Este raz ťa tu vítam a verím, že sa máme navzájom ako obohatiť. Kazdy nový pohľad je užitočný ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Honda
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti