Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učitelky

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učitelky

Nový příspěvek od Kasz »

Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učitelky a chůvy. Proč nejsou trestány jako muži? (Expres.cz)

Perlička na závěr článku:

Odborníci upozorňují, že podobné jednání je velmi nebezpečné, protože děti, ano i v 17 letech jsou to stále děti, jsou vystaveny sexuálním aktivitám, na které nejsou připraveny a které jim dokonce může způsobit trauma.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učite

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Odborníci upozorňují, že podobné jednání je velmi nebezpečné, protože děti, ano i v 17 letech jsou to stále děti, jsou vystaveny sexuálním aktivitám, na které nejsou připraveny a které jim dokonce může způsobit trauma.
Tak ono to v ojedinělých případech pravda být může; 15 let není žádná magická hranice, kdy se každý automaticky stává připraveným na sex. Jde jen o to, že to platí obecně a je zbytečné to zvlášť zdůrazňovat zrovna v článku o sexu chlapců se staršími učitelkami a chůvami.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učite

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Kasz píše:Perlička na závěr článku:

Odborníci upozorňují, že podobné jednání je velmi nebezpečné, protože děti, ano i v 17 letech jsou to stále děti, jsou vystaveny sexuálním aktivitám, na které nejsou připraveny a které jim dokonce může způsobit trauma.
Ano, například já bych trauma ze sexu s učitelkou měl... To, že je mi šestnáct, ještě neznamená, že jsem na sex s učitelkou připraven... To zrovna já asi nikdy nebudu, ať je zákonem daná hranice jakákoliv.

Nelze to brát, že v 0:00 hodin v den našich patnáctých narozenin jsme automaticky připraveni na sex...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učite

Nový příspěvek od Plyšáček »

V moderní pedagogice se hodně mluví o individuálním přístupu k žákům.

Některé učitelky u svých žáků a někteří učitelé u svých žákyň zřejmě objevují přirozený talent pro jisté aktivity a rozvíjejí jej...

Pokud se jedná o dobrovolná a žáky vyžádaná praktika, nejsem pro zvýšení trestu pro učitelky, ale pro snížení trestu pro učitele.

Já osobně bych ale kupříkladu - i jako dospělý muž - měl trauma nejen ze sexu s učitelkou, ale obecně ze sexu s dospělou.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Sexuální predátorky: Chlapce nejčastěji zneužívají učite

Nový příspěvek od Jednorozec »

Marco freeman: no jenže zrovna u tebe se nedá předpokládat, že by tě ta učitelka předtím "sbalila"....

Naprostá většina kluků, už na základce, nad sexy učitelkama spíš "slintala" , nebo ti méně "vyspělí"/jiní je prostě nebrali jako sexuální objekt a tudíž nehrozila ona situace...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů