Vypnutí chatu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Z důvodu opakovaných problémů s diskuzí na chatu, opakujícími se problémovými situacemi, hádání apod., jsem do pátku 20.11.2015 chat vypnul. Uživatelé by si měli více vážit toho, co mají. Pro mě jakožto pro admina to bylo velmi zatěžující, vnímám to tedy jako vítané obdobím klidu bez nutnosti sledovat dění na chatu a neustále na něco reagovat případně zasahovat.

Zároveň se omlouvám všem vždy slušným uživatelům, snad to pochopíte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
MarkM, Allein, Tori, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Filip »

Čo už, nemám rád princíp kolektívnej viny, hlavne potom čo hlavní vinníci hádok dostali ban, mi to príde zbytočné. Radšej povoliť chat a do piatku zakázať anonymov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 6):
Ajax144, I9II, Teenbl, Livrey, Silesia, Jeremy
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od I9II »

Jen doufam ze budou povoleni guesti. Jinak se pro me v patek nic nezmeni. :(
Naposledy upravil(a) I9II dne úterý 17. 11. 2015, 14:35:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Filip píše:Čo už, nemám rád princíp kolektívnej viny, hlavne potom čo hlavní vinníci hádok dostali ban, mi to príde zbytočné. Radšej povoliť chat a do piatku zakázať anonymov.
Nejde o princip kolektivní viny. Jde o to, že to, jaké kde se budou vést diskuze, rozhodují uživatelé, kteří tam píší. Pro mě už to bylo neúnosné pořád tam něco řešit. Stejně jako v jisté obci někdo stále poškozoval lavečky, tak už je pak starosta neobnovil, a nebo v té obci, co zavedli ke hřbitovu vodovod, odkud si mohli občané brát na hroby vodu zdarma - tedy tak to bylo původně zamýšlené, ovšem oni začali jezdit s auty a cisternami a začali obecní vodu brát ve velkém. A tak starosta kohoutek utáhl a vodu na hřbitov musejí i ti slušní nosit opět ručně. Přesně o toto jde i zde.

Jinak bany byly rozdány, chat bude obnoven, ale je taky možné, že jeho vypínání bude častější - to záleží na uživatelích, nikoliv na "principu kolektivní viny".
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Filip »

Kasz píše:
Filip píše:Čo už, nemám rád princíp kolektívnej viny, hlavne potom čo hlavní vinníci hádok dostali ban, mi to príde zbytočné. Radšej povoliť chat a do piatku zakázať anonymov.
Nejde o princip kolektivní viny. Jde o to, že to, jaké kde se budou vést diskuze, rozhodují uživatelé, kteří tam píší. Pro mě už to bylo neúnosné pořád tam něco řešit. Stejně jako v jisté obci někdo stále poškozoval lavečky, tak už je pak starosta neobnovil, a nebo v té obci, co zavedli ke hřbitovu vodovod, odkud si mohli občané brát na hroby vodu zdarma - tedy tak to bylo původně zamýšlené, ovšem oni začali jezdit s auty a cisternami a začali obecní vodu brát ve velkém. A tak starosta kohoutek utáhl a vodu na hřbitov musejí i ti slušní nosit opět ručně. Přesně o toto jde i zde.

Jinak bany byly rozdány, chat bude obnoven, ale je taky možné, že jeho vypínání bude častější - to záleží na uživatelích, nikoliv na "principu kolektivní viny".
Hromadné potrestanie užívateľov je princíp kolektívnej viny. Slušní užívatelia sú potrestaní rovnako ako tí slušní občania čo si musia nosiť vodu. Môžem ja, Little Hero alebo Ajax či hocikto iný, za to aké diskusie sa tam vedú? Môžem za to že sa tam Max, Plyšáček a Forst sa tam furt hádajú a píšu tak ako píšu? Na chate sú skoro vždy prítomný aspoň dvaja moderátori. Prečo nezasiahnu a nevykopnú ich? Nemám rád princíp kolektívnej viny. Nemal som to rád ani ako dieťa, nemám to rád ani ako dospelý. Bohužiaľ učitelia radi princíp kolektívnej viny uplatňujú.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Livrey, Silesia
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Napíšu k tomu jen to, co jsem psal už dnes na chatu ještě předtím, než se cokoliv začalo řešit. Celý problém na chatu tvoří trojice uživatelů, kteří je všem moc dobře známo. Z aktuálního přístupu vedení mi vyplynula jediná věc, měl jsem je vykopnout bez upozorňování po první problematičtější zprávě, tak se vlastně dalo předejít celé této šaškárna, z mého pohledu trochu demence...
Jinak samozřejmě můžeme tvrdit, že o princip kolektivní viny nejde, ale to nic nemění na tom, že to tak lze interpretovat a bude to naplňovat typické znaky trestu za určitou kolektivní viny. Proč daný princip nemám rád, tu asi nemá smysl moc rozebírat, ono tenhle přístup sedí přesně k povaze Kasze, takže se moc divit nejde.
Proč mi už připadá, že zásah v případě Maxe, Plyšáčka i Jana je problematický jsem už psal nejednou. Půlhodinové vyhození nic neřeší, takže stejně musím počkat na někoho s vyššími právy a za další třeba dnes mi prohřešek Plyšáčka nepřišel tak zásadně na vyhazov. Dovysvětlím. Ano, byl to nevhodný dvojsmysl, na což byl i upozorněn. Ovšem v případě Plyšáčka mi připadá, že je mnohdy natolik mimo realitu a racionální uvažování(profesní deformace?) , že si bud ty dvojsmysly neuvědomuje nebo to dělá schválně. Každopádně ať je to jeden či druhý případ, tak pokud Plyšáček doteď nepochopil problematičnost svého jednání (nejen v tomto) , tak už se moc nedá čekat, že to někdy pochopí. Můžeme to samozřejmě zkoušet :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Filip, Livrey
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Souhlasím, že pokud někdo vidí cokoli nevhodného v dvojsmyslu A: "dnes mi jedna holčička zvedla náladu" B: "kdyby jen náladu :D ", je mimo realitu a lze to vysvětlit jen iracionálním uvažováním a profesní deformací. Bohužel jsou takoví lidé i mezi moderátory.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak tohle není Gabrieli ani dvojsmysl..Tam je jasné, co je myšleno. :D On možná ten dnešní výstup Plyšáčka nebyl tak problémový, ale to, že se Plyšáček řeší tak často, jak se řeší, je prostě samo o sobě vypovídající.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

To, že Plyšáček občas napíše problematický dvojsmysl, neznamená, že každý dvojsmysl, který napíše, je problematický. Ale chápu to tedy tak, že od včerejška je na chatu zakázán jakýkoli humor.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

teenbl píše: Ano, byl to nevhodný dvojsmysl, na což byl i upozorněn.
Kým? Jediný člověk, který měl odvahu na to upozornit jsem byl já. A na upozornění odemne se kouká, jako by upozornění nebylo.
A nikdo neví, co by bylo, kdyby, ale i pulhodinove vyhození (kohokoliv, i třeba mě) může pomoci situaci uklidnit. A jestli sám považuješ plysackuv výrok za problematický, to by byl takový problém napsat "Plyšáčku ten dvojsmysl sis opravdu mohl odpustit, není sice tak hrozný, abych tě potrestal, ale stejně si dávej pozor!". Plyšáček by dostal zpětnou vazbu od větší autority (než od bláznivého Forsta), že to nebylo úplně v pořádku. Já bych dostal zpětnou vazbu, že mám pravdu, když se mi nelíbí, co se mi nelíbí, ale že víc, než uznání, že to nebylo úplně vhodné z toho nebude (a upřímně o to jediné mi i jde. Nikdy mi nešlo o trest jako takový, ale o to, aby člověk poznal své chyby). Drobný a včasný zásah na začátku hádky často dosáhne lepších výsledků, než velké tresty po hádce.
A jako člověka tě mám moc rád, ale jako moderátor zastávat "moje řešení asi bude jen dočasné, tak to radši nebudu řešit a nechám problém problémem" mi přijde zcela zcestné. Pokud není problém, nemá moderátor co dělat, práce moderatorů je právě řešení problémů. A moderátor který problémy řešit odmítá (a tohle není první situace, kdy jsi sám situaci vyhodnotil jako problémovou a přesto jsi nechal problém problémem, než bys nasadil alespoň dočasné řešení), takový moderátor moc smysl nemá...
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Filip píše:Hromadné potrestanie užívateľov je princíp kolektívnej viny.
Vypnutí chatu neberu jako potrestání kohokoliv, ale jako opatření, které zajistí moderátorům pár dní klidu.
Filip píše:Slušní užívatelia sú potrestaní rovnako ako tí slušní občania čo si musia nosiť vodu.
Pokud by starosta nechal vodu puštěnou, ti, kteří by tam jezdili ji nabírat ve velkém zdarma, by způsobili, že by na to doplatili právě ti slušní občané, kteří by si tam nabrali jen jednu konev týdně na zalití hrobu - vodu totiž platila obec, jenže rozpočet obce se týká i těch slušných. Takže by na to ti slušní rovněž doplatili, a to mnohem víc, než když se vodovod zavře. Stejně tak v případě lavičky - na její neustálou obnovu by dopláceli slušní občané a nejsem si jistý, jestli by s tím byli spokojení. Kolektivní vina je trochu něco jiného.
Filip píše:Môžem ja, Little Hero alebo Ajax či hocikto iný, za to aké diskusie sa tam vedú? Môžem za to že sa tam Max, Plyšáček a Forst sa tam furt hádajú a píšu tak ako píšu? Na chate sú skoro vždy prítomný aspoň dvaja moderátori. Prečo nezasiahnu a nevykopnú ich?
To, jaké zprávy se píší na fóru nebo na chatu, ovlivňují nejen uživatelé, kteří je přímo píší, ale i uživatelé, kteří tu diskuzi vidí a kteří se k tomu nevyjádří, kteří jen mlčí. Mlčení totiž v tomto případě znamená souhlas. Je velice alibistické všechno nechávat na moderátorech. Je velice alibistické projít kolem lavičky, kterou někdo ničí a říct si "Však policajti tudy chodí dvakrát denně." Je velice alibistické projít kolem člověka, který zneužívá hřbitovní vodovod a říct si "Však voda je zdarma, tak je to legální" (= však diskuze, příspěvky, fotografie, videa, hádání, vulgární slova, dvojsmysly neporušují zákony). Pokud pak přijdu na chat udělat "pořádek", nebo se dokonce rozhodnu jej vypnout, protože chci mít pár dní klidu, tak se na mě lidi sesypou, jak kdybych udělal já nevím co.

Mám jenom jedny nervy a, upřímně, i z těchto diskuzí na fóru mám pocit, že mě berou o čas, který bych mohl věnovat jiným věcem. Jaké to asi může mít následky, lze vytušit (proto jsem také psal, že by si lidi měli víc vážit toho, co mají).
teenbl píše:Půlhodinové vyhození nic neřeší, takže stejně musím počkat na někoho s vyššími právy...
Přesně to je to, o čem výše píšu. To, že člověku, který odebírá ve velkém zdarma obecní vodu, kterou musí platit i ti slušní, nic neřeší, takže tomu člověku raději ani nic neřeknu a počkám, až starosta zavře vodovod i pro mě. Veškeré řešení se nechává až na nějakou vyšší instanci. Jenže tady nemáme žádné složky, které to dělají jako práci a které to mají za povinnost. Jsem tady zcela dobrovolně. A někteří lidé svým chováním, a jiní svou nečinností, způsobují, že téměř každý den tady něco řeším, až mi to zabírá enormní množství času.

Proto jsem taky vybízel nováčky - ty, kteří tady zatím ještě nejsou úplně aktivní (jmenovat je nebudu), aby si svůj pocit nenechali pro sebe, aby napsali na fórum, aby vyjádřili svůj názor. Protože jedině AKTIVITA UŽIVATELŮ může na tomto webu něco změnit. NEAKTIVITA, koukání na to, jak někdo ničí lavičku a nebo jak někdo čerpá ve velkém "zdarma" vodu z obecního vodobodu, koukání na to, jak se na chatu lidé hádají, píšou dvojsmysly, píšou moderátorce věty typu "ty blbečku" apod., způsobí, že moderátoři, kterých je skutečně jen pár, budou přetíženi neustále se opakujícími spory, a k čemu to vede, vidíme z nadpisu tohoto vlákna. Chci mít prostě klid. Už jsem někde napsal, že mám rád čisté sklo. Takže raději vypnu chat a budu se věnovat věcem, které považuji za důležitější. Kvůli zavřené vodě zdarma u hřbitova ani kvůli zrušené lavičce, kvůli vypnutému chatu nebo fóru lidé neumřou, přitom budu mít jako moderátor (starosta) mnohem víc klidu a budu se moct věnovat důležitějším věcem.

Prosím proto tyto nováčky, zcela upřímně, využijte příležitosti, zaregistrujte se na fórum, napište příspěvky na fórum, nechci tady vypisovat střípky toho, co vím od Shillen, ale plně vás chápu. Ono totiž, Filipe, jsou dokonce - kromě například tebe - i tak slušní uživatelé, kteří když vidí, jaké diskuze tady na webu vedeme, tak sem ani nechtějí nic psát, nechtějí sem ani vkročit. Jako kdyby měli procházet městskou částí, kde jsou všechny věci poničené od vandalů. Když přijdou na náš web a vidí, jak se tady uživatelé k sobě chovají, jaké příspěvky píší a jak to kolem dokola nikomu nevadí (a admin bohužel nemůže sedět na webu celý den, spoléhá na to, že stálí uživatelé zareagují, dají zpětnou vazbu apod.), tak tady ani nic nenapíší, bojí se sem vkročit.

Přibyly nové příspěvky, takže na ně zareaguji také rovnou už zde:
Forst Jan píše:A nikdo neví, co by bylo, kdyby, ale i pulhodinove vyhození (kohokoliv, i třeba mě) může pomoci situaci uklidnit.
Přesně tak.
Forst Jan píše:A jestli sám považuješ plysackuv výrok za problematický, to by byl takový problém napsat "Plyšáčku ten dvojsmysl sis opravdu mohl odpustit, není sice tak hrozný, abych tě potrestal, ale stejně si dávej pozor!"
Přesně tak.
Forst Jan píše:Drobný a včasný zásah na začátku hádky často dosáhne lepších výsledků, než velké tresty po hádce.
Přesně tak.
Forst Jan píše:...ale jako moderátor zastávat "moje řešení asi bude jen dočasné, tak to radši nebudu řešit a nechám problém problémem" mi přijde zcela zcestné.
Přesně tak.

Je to přesně o tom přístupu ve stylu "moje věc to není, tak co bych se staral, ale hlavně mi neberte chat."

Takže na závěr zopakuji: To, jaké to tady budeme mít, záleží nikoliv na adminech nebo moderátorech, ale na uživatelích, kteří sem chodí a kteří sem píší. Jako admin jen dávám ty nejhrubější mantinely, hlídám hlavně zákonnost webu, na ostatní nuance se mi energie téměř nedostává. Jenže neustále mě obtěžují i jen drobné spory mezi uživateli, a přiznám se - nemám na to čas. Tento web má pomáhat lidem, kteří zjišťují, že jsou pedofilové. Pokud tuto funkci plnit nebude, není důvod, aby existoval. Pokud se na chatu budou lidé povětšinou jen hádat, a kromě jiného pak už jen posílat fotky, často i pochybného ražení, nemá smysl, aby byl chat součástí tohoto webu. Lidé by si měli víc vážit toho, co mají, a podle toho se "k tomu" chovat.

Na úplný závěr ještě jednou prosím nováčky, které jsem zmiňoval výše, aby nyní využili příležitosti a vložili do sekce Pro nováčky své příběhy a pocity, třeba i v nějaké zkrácené a stručné verzi. Aby zdejší fórum a chat a jeho uživatelé měli zpětnou vazbu a nastavené zrcadlo. Bez nějaké změny k lepšímu se dál nepohneme. I proto jsem chat vypnul - abychom si dali pauzu, abychom měli čas na přemýšlení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, Allein, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:koukání na to, jak ... píšou dvojsmysly, píšou moderátorce věty typu "ty blbečku"
Jenže ono ve skutečnosti jde o koukání na to, jak lidi píšou normálné humorné hlášky a jak na adresu moderátorky konstatují to, co je stoprocentní pravda a pod co bych se taky podepsal. Takže opravdu nevidím důvod se jakkoli ozývat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:
Kasz píše:koukání na to, jak ... píšou dvojsmysly, píšou moderátorce věty typu "ty blbečku"
Jenže ono ve skutečnosti jde o koukání na to, jak lidi píšou normálné humorné hlášky a jak na adresu moderátorky konstatují to, co je stoprocentní pravda a pod co bych se taky podepsal. Takže opravdu nevidím důvod se jakkoli ozývat.
Pak se ale nesmíš divit, že je vypnutý chat. Názory na to, co jsou "normální humorné hlášky", se mohou lišit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já se nedivím, že je vypnutý chat, to je mi úplně jedno. Divím se pouze Plyšáčkovu banu, jenže k tomu se zainteresovaní moderátoři zásadně nevyjadřují. Když se člověk dožaduje vysvětlení na chatu, tak v půlce diskuse chat vypnou; když se člověk dožaduje vysvětlení na fóru, odpovědi se nedočká. To opravdu nemáte odvahu napsat "ano, na chatu je zakázané se zmínit o tom, že pedofil může mít erekci v přítomnosti dětí"? Proč nemáte odvahu se před všemi znemožnit?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:To opravdu nemáte odvahu napsat "ano, na chatu je zakázané se zmínit o tom, že pedofil může mít erekci v přítomnosti dětí"?
Toto zakázané není, ale to není věta, kterou Plyšáček napsal. Napsal dvojsmysl. Dvojsmysly jsou zakázané v pravidlech, navíc s dvojsmysly byl problém u Plyšáčka v minulosti opakovaně. Proto přišel ban.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ne, dvojsmysly nejsou zakázané. Zakázané jsou "vulgární výrazy a sexistické a dvojsmyslné narážky, kterými uživatel vyjadřuje neúctu k dětem". Takže to, že mám v přítomnosti dětí mimovolní erekci, je vulgární a sexistické a vyjadřuju tím neúctu k dětem?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Filip »

Kasz píše: To, jaké zprávy se píší na fóru nebo na chatu, ovlivňují nejen uživatelé, kteří je přímo píší, ale i uživatelé, kteří tu diskuzi vidí a kteří se k tomu nevyjádří, kteří jen mlčí. Mlčení totiž v tomto případě znamená souhlas.
Mlčanie znamená súhlas, taká klišé veta že až. A čo som mal robiť. Napísať im aby sa nehádali? Zapojiť sa do hádky? Myslíš že by ma poslúchli? Nemalo by to žiaden efekt. Vznikol by ešte väčší chaos. Ak je problémový užívateľ treba ho vyhodiť a dať mu ban, pokojne aj trvalý. Prečo napríklad Ksoft, alias Observer alias Max je stále na fóre a na chate, keď má trvalý ban a niekoľko stále sa opakujúcich banov. Prečo je tam stále Plyšák, ktorý stále vyvoláva rozpory. Prečo je tam stále Forst, ktorý kričí nezmyselne útočí na ostatných a je ako zle nastavený autoalarm. Pokiaľ tam budú tak pokoj na chate a na fóre nebude nikdy. Keď sú tam títo traja tak sú neustále hádky, keď nie sú tak je pokoj. Rozdiel medzi starostom čo zrušil lavičku a vodu na cintoríne a tebou je ten, že on nevedel kto sú páchatelia a tam išlo aj o financie, čo tu rozhodne nejde. Tu sú páchatelia jasní a boli aj potrestaní. Uzavretie chatu mi príde ako trestanie nevinných.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 3):
Teenbl, I9II, Jeremy
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak znova a jasněji. Přišel jsem na chat. Ksoft se tam o něčem s Plyšáčkem bavil. I mě napsal nějakou narážku o vysouvání, že mluvil o ksoftovi a ne o dítěti. Neviděl jsem celý kontext zpráv, jen pár posledních, však víte, jak to vypadá, když přijdete na chat.
V té chvíli jsem napsal na sklo něco v smyslu, že nemám chut řešit nějaké jejich blbosti, a at se klidní. Nevím už slovo od slova přesně tu zprávu. Plyšáček už potom nepsal nic nevhodného. Víc psát jsem opravdu nepovažoval za nutné. Problémem pak nebylo chování Plyšáčka, ale chování se Forsta.
Nyní ke Kaszově reakci. Mně nejde ani tak o vypnutý chat, ale o tvůj přístup. K diskuzím na foru tohoto ražení - taky mi berou čas, který by šel investovat lépe, horší je, ale že mi připadá, že veškerý čas věnovaný čepeku, šel investovat lépe. Ten prohřešek byl problematický, ale nebyl podle mě na vyhazov, i proto ta argumentace s tou půl hodinou. Argumentace s vodovodem mi připadá zcestná i vzhledem k tomu, že zde nedochází k finanční škodě, tedy nejde tu až tak o čas, kdežto u vodovodu tu jde o finance. Zklidnění Forsta není totéž, co jsou finance. Tu narážku o nečinnosti si radši nebudu brát osobně, jinak by tato diskuze nedopadla dobře, totéž o té neaktivitě. Jen bys někdy měl uvážlivě volit slova. To, proč se ty spory opakují má jednu příčinu, to, že nejsou permanetněji zabanování pořád stejně problémoví uživatelé.
Kvůli vypnutému chatu nebo foru samozřejmě lidé neumřou, ale může to vést k celkovému úpadku aktivity na webu, což si myslím nepřeješ.
Heh to s tou Janovou argumentací s tím můj problém to není, tak to řešit se mi líbí. Ono stejná stejná argumentace jde použít u jakékoliv trestného činu například. Pak bychom došli k tomu, že vlastně každý trestný čin je správné nahlásit. To by to vypadalo... Víc psát nebudu jen zopakuji, co jsem tu zmínil nedávno. Jestli mi něco extrémně vadí, tak je to moralizování od člověka, který se nechová morálně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 3):
Filip, Myš, Jeremy
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Začnu postupně.

Gabrieli, skutečně nechápu, jak prožívá zbytek fóra své erekce. Člověk by čekal, že se jim penis "postaví" či "vzruší". Kdyby se na chatu prohlásilo, že když bude někdo fotit nějaké dítě, tak se taky může stát, že se sám u focení vzruší, taky bych proti tomu nic neměl, jelikož to tak může být. Každý má citlivost na vzrušivé podněty jinou. S někým pohled na dítě pohne leda v tom, že se zasní, jak je krásné, na jiného to může působit tak, že se mu skutečně samovolně "postaví". Fajn. Sice nevím, proč bych to někde zdůrazňoval, ale pokud to někdo poznamená, nebudu oponovat, že to tak není, nebo že to tak není v pořádku.

V pořádku by nebylo, kdyby pedofil něco s tím vzrušeným penisem dělal před dítětem (ve smyslu, že by jej vysunul a nechal dítě, ať si prohlédne, jak je vzrušený, nebo vysunul a něco s ním dále dítěti prováděl). O to jde. Plyšáček neřekl, že dotyčný uživatel chatu bude vzrušený, že se mu postaví nebo podobně, on řekl: "Ale asi se mu vysune něco jiného." To mi skutečně nezní tak, že se jedná o erekci.

Ano, můžeme debatovat o tom, že se mu vysune zubní kartáček z kapsy nebo něco jiného, ale to nic nemění na tom, že ten prvotní dvojsmysl tam je znát. A skutečně mi nepřijde, že by šlo pouze o dvojsmysl na erekci. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi někdo popisoval své vzrušení slovy "a tak jsem vysunul". Ale stalo se mi, aby touto hláškou někdo popisoval sexuální aktivity se spolužačkou.

Proto Plyšáčkův BAN neberu jako BAN za dvojsmysl o erekci (i když, ono by bylo fajn, kdyby v případě erekce nepoužívali dvojsmysly, ale prostě nazývali věci pravými jmény), ale jako BAN za dvojsmysl, který opět nějakým způsobem naráží na sexuální aktivitu s dětmi. A opravdu mi tak vyzněl.

Teenble, máš kopací moc na chatu, kterou jsi dostal, aby na chatu moderoval diskuzi, když se děje něco, co se dít nemá. Pokud dotyčného vykopneš, budu rád. Pokud dotyčného vykopneš a on se vrátí jako anonym, nech to už na mě nebo na někom s S. Protože tam už nejde ani tak o původní prohřešek, ale o to, že dotyčný nenajde následně tolik sebereflexe, aby se po dobu 30ti minut, které dostal, nepřihlásil na chat.

Myslím, že zrovna Plyšáček by se ani jako anonym nepřihlašoval. A nějaké obsypání keců okolo jsi taky mohl řešit kopnutím. Má-li s tvým kopnutím někdo problém, ať si stěžuje na fóru.

A na závěr, pokud tady někdo bude na chatu urážet moderátora kvůli zásahu, který vykonal, nevím, proč sem sakra ještě lozí. Divím se Shillen, že po této větě nereagovala okamžitě, ale že to dělal až Kasz. Přijde mi divné, že někteří uživatelé ví všechno nejlépe jak jde. Ale ve finále se odváží jen k tomu, aby někoho urážel nebo na něj dělal narážky.

Tvrdě řečeno, ať si ten uživatel sbalí svých devět švestek a vypadne odsud ze své vlastní iniciativy, když nedokáže již několik let respektovat pravidla, BANy a vykopnutí. Ať takový uživatel vypadne sám, než aby se nadále ztrapňoval tím, jak se chová. Nebo aby případně, když jej někdo vykopne, zveřejňoval na webu identity jiných lidí. Je to humus. Co chce, abych k němu cítil? Abych se ho zastával? A za co? Že se neumí chovat, nemá respekt a jen pyskuje? Víš ty co... jak píšu v první větě tohoto odstavce, Maxi1, Observere, Najednopiuziti, Ksofte. Pokud děláš tohle, nejsi tady z mé strany vítán.

S přáním hezkého zbytku dne,
zhnusený Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Teenbl, Allein, Kasz, I9II, Daniel, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Myš »

Vypnutí chatu dokážu pochopit jako prostředek pro uklidnění a vyřešení se opakujících nepříjemností, o rozpoutání diskuze mezi moderátory o tom, jak se k tomu postavit, jaké tresty udělit a tak. Jednoduše udělat všechno proto, aby se to neopakovalo a atmosféra na chatu se uklidnila. Doufám, že tak byla Kaszova věta "Vypnutí chatu neberu jako potrestání kohokoliv, ale jako opatření, které zajistí moderátorům pár dní klidu.", myšlena. Pokud ano, chápu to. Jestli to je ovšem pár dní na to, aby se chat prostě řešit vůbec nemusel, tak už mi to jako vhodný postup nepřijde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Teenbl, Silesia
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů