Vypnutí chatu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
susinka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 68
Dal: 48 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od susinka »

Forst Jan píše: Co když sem se přihlásí člověk a uvidí jak jak lidé mají dvojsmyslné sexuální narážky, jak uživatelé popisují své sexuální zážitky s dětmi .....
Částečnš pravdu máš, je to možná podmět k zamyšlení pro vedení Čepeku. Nicméně nikde není napsané, že je to návod pro něco... , vždy se jedná o nějakou osobní zkušenost, kterou by dotyčný v nynější době už nikdy neudělal. Často se to i zmiňuje.

Rozhodně nejsem pro, aby se špatné věci neřešily a "házely pod koberec" jen bych se přikláněl k oboustranému řešení konfliktů s chladnou hlavou ( napočítat do 10... nebo do sto, občas to pomůže) popřípadě s pohledem na danou věc se zdravým selským rozumem. Pokud se jedná o porušení pravidel ( sexuální dvojsmysli s dítětem, urážky zesměšňování a pod.) jsem samozřejmě pro trestání podle pravidel, ale pokud se jedná vážně o nějakou prkotinu ( vysunující se objektiv fotoaparátu), které vedou až k vypnutí fóra, zde bych opravdu "být Janem" napočítal do deseti, možná do tisíce a řekl bych no fajn zasmáli jsme se ... jdeme dál.

"tož" to je můj názor. Míla
Tito uživatelé poděkovali autorovi susinka za příspěvky (celkem 2):
asce, Livrey
Tri slová v srdci maj: miluj, trp a odpúšťaj! - Oko za oko a svět bude slepý...
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Silesia »

za mě osobně bych proavdu šel směrem nějaké ankety nebo dotazníku v rámci fóra abychom si ujasnili co vlastně od fóra chceme a co jsme schopni tomuto projektu dát.

Tenhle projekt je ambiciózní a zajímavý a bezesporu prospěšný.
fórum je relativně aktivní ale i tak..
určitě by bylo super, kdybychom se dokázali vždy zamyslet než něco napíšeme ale moc se na to nedá spoléhat, vždy jsme jen lidé.

chat je komunikační místo měla by zde vládnout uvolněná atmosféra.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
susinka
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Jeden nejmenovaný dávný člen komunity mi zhruba před 7 lety říkal, že pokusy (tehdy ještě dřívější, z dob Xka apod., což je zhruba 13 let zpátky) o jakýkoliv společný projekt ztroskotaly na tom, že se lidé dohádali. I to je k zamyšlení.
Já to vidím takto:
a) Nějaké hlasování, jak tu některý předřečník navrhoval, nemá smysl. "Dozvíš se" přesně to, co chceš slyšet a názory z jiného "soudku" si vůbec nepřipustíš k tělu.
b) I kdybychom už o tom Plyšáčkově "prohřešku" přestali diskutovat, což bych považoval za racionální, stejně zbyde plno hořkosti.
c) Obávám se, že zamyšlení se, ke kterému vyzýváš, neznačí nic jiného, než to, aby ti s jinými názory už konečně drželi ústa nebo odešli z webu, protože jediný správný názor již přeci byl vyřčen.
d) Nemyslím si, že nováčky může odradit nějaký nepřestřelený dvojsmysl či nějaké neagresivní příspěvky, které vychází z názoru pisatele. Osobně jsem jako nováček hledal jistotu. Zakotvení. Soukmenovce. Laskavé soukmenovce, kteří mi třeba vytknou chyby, ale neurážlivým, podněcujícím způsobem. Rozhodně jsem nečekal hádky, averzi, urážky, shazování práce druhého...
e) Nečekal jsem, že zde budou jako hlavní názory na pedofilii takové, o kterých ze svého životního příběhu vím, že jsou - kulantně řečeno - neúplné či zkreslené a které si mohu přečíst v masmédiích. Možná, že jsou lidé, dokonce takoví, co z nějakého důvodu sebe označují za pedofily, že to tak cítí. Tedy i tyto názory mají právo zaznít. Ale cítím zde, že ony by v podstatě jiné zaznívat neměly, protože "bychom někoho mohli odradit". Koho? Pedofila? To sotva.
f) Čím víc díky Čepeku poznávám, tím větší nabývám jistotu, že svět BL a GL jsou dva zcela neslučitelné světy. Jde o různá životní východiska, různé životní postoje, a tím pádem i vnímání vyřčených výroků a závěry. Když potom celá rozhodovací pravomoc je na jedné straně, pak si toto řešení o konflikty přímo říká.
g) Vůbec se nemohu ztotožnit s názory o přistupování k problémovému uživateli tak, jak tu zaznívají jako oficiální. Předpokládám, že jsi dobrý učitel - takže si dovolím naprosto vyloučit, že by ses v reálu takto choval vůči žákům. Prostě žák jednou dostal pětku, tak už automaticky, i kdyby se naučil sebelépe, ji dostane příště zas, protože co jiného od něj čekat? Žák občas zlobí, tak když se najde něco rozbitého, tak jej automaticky potrestáš? A když ti kolega nadhodí, že to asi byla chyba, tak řekneš "chyba nechyba, jednou to tak je"? Vsadím se, že bys takto nepostupoval.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Mezi žáky jsou jak ti, kteří jsou vždy hodní, tak i prudiči, se kterými je problém s kázní po většinu času, co jsou ve škole. I drobnými poznámkami si dotyční nasbírají napomenutí nebo důtku třídního učitele nebo ředitele školy, někdy i sníženou známku z chování. Co ale dělám - každému z nich dávám novou šanci, a musím, protože musí mít šanci na změnu. Aby pochopil, že když bude ukázněný, tak přijde změna i z druhé strany, a třeba i pochvala.

Existovalo GL fórum, možná se tam psalo méně příspěvků, celkově tam bylo méně lidí, ale názory se samozřejmě také různily, a dokonce přišel jeden GL s tím, že bude pedofilům poskytovat snadný přístup k DP, protože to snižuje reálné zneužívání dětí, a tak se na GL fóru objevil návod... Dost razantně jsme se tehdy s Jirkou Fx100d vůči tomu ohradili, a smazali jsme odkazy na GL fórum z našich osobních stránek. Spory mezi lidmi vznikají všude, pedofilové nejsou výjimka. Naše fórum není z jiného světa. Chodí sem různí prudiči, otravují... chceš po adminech a moderátorech, aby reagovali "s klidem a spravedlivě", jenže ani uživatelé nejsou dokonalí, a my reagujeme především na ně. Jakmile mě něco začne obtěžovat přespříliš, tak jednám. Jednám tak, že se to dotyčným nelíbí. Bodejť, tresty, varování, zpřísnění pravidel, komu by se to líbilo? Jenže vše se děje na základě toho, jak se zde chovají uživatelé. Kolik toho bylo prodiskutováno o fotografiích, kolik o neslušných řečech (na chatu už to je 3 roky zpět, co jsme řešili nevhodné řeči)... a teď se některým nově příchozím nelíbí, že jsme se do toho trochu víc opřeli. Budou si muset zvyknout, a nebo odejít.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Když Plyšáček dostane ban za neslušné řeči a pak se ukáže, že to, co Plyšáček řekl, žádný moderátor ani admin za neslušné nepovažuje, ale přesto Plyšáčkův ban stále trvá, nediv se, že se divíme.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Názor vedení je jiný, Marcův příspěvek, ve kterém to zdůvodňuje, již byl několikrát linkován. Je zbytečné se o tom dále bavit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marcův příspěvek hovoří pouze o nasčítávání Plyšáčkova špatného chování. Marcův příspěvek ale nijak nevysvětluje, jak k přetečení poháru špatného chování mohlo přispět Plyšáčkovo dobré chování (tj. vyjádření obavy ze zneužívání). Marcův příspěvek netvrdí, že Plyšáčkovo chování bylo špatné. Marcův příspěvek nevysvětluje, proč Plyšáček za toto dobré chování dostal ban.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Mezi žáky jsou jak ti, kteří jsou vždy hodní, tak i prudiči, se kterými je problém s kázní po většinu času, co jsou ve škole. I drobnými poznámkami si dotyční nasbírají napomenutí nebo důtku třídního učitele nebo ředitele školy, někdy i sníženou známku z chování. Co ale dělám - každému z nich dávám novou šanci, a musím, protože musí mít šanci na změnu. Aby pochopil, že když bude ukázněný, tak přijde změna i z druhé strany, a třeba i pochvala.

Existovalo GL fórum, možná se tam psalo méně příspěvků, celkově tam bylo méně lidí, ale názory se samozřejmě také různily, a dokonce přišel jeden GL s tím, že bude pedofilům poskytovat snadný přístup k DP, protože to snižuje reálné zneužívání dětí, a tak se na GL fóru objevil návod... Dost razantně jsme se tehdy s Jirkou Fx100d vůči tomu ohradili, a smazali jsme odkazy na GL fórum z našich osobních stránek. Spory mezi lidmi vznikají všude, pedofilové nejsou výjimka. Naše fórum není z jiného světa. Chodí sem různí prudiči, otravují... chceš po adminech a moderátorech, aby reagovali "s klidem a spravedlivě", jenže ani uživatelé nejsou dokonalí, a my reagujeme především na ně. Jakmile mě něco začne obtěžovat přespříliš, tak jednám. Jednám tak, že se to dotyčným nelíbí. Bodejť, tresty, varování, zpřísnění pravidel, komu by se to líbilo? Jenže vše se děje na základě toho, jak se zde chovají uživatelé. Kolik toho bylo prodiskutováno o fotografiích, kolik o neslušných řečech (na chatu už to je 3 roky zpět, co jsme řešili nevhodné řeči)... a teď se některým nově příchozím nelíbí, že jsme se do toho trochu víc opřeli. Budou si muset zvyknout, a nebo odejít.
Říkáš to moc hezky, jenomže celý spor je o něčem jiném. O tom, že tentokrát se Plyšáček ničeho nedopustil, a přesto dostal ban. A o tom, že to nechceš přiznat, což by bylo chlapské. Místo toho tady vymýšlíš opravdu zvláštní větné konstrukce a hrozíš...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
susinka
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 68
Dal: 48 poděkování
Dostal: 28 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od susinka »

Asi tuto diskuzi z mojí strany ukončím, je to na každém znás, jak se tu k sobě budeme chovat, svoje názory nikomu nevnucuji a reaguji podle mého nejlepšího vědomí a svědomí. Jen bych rád touto cestou požádal o to, aby když někdo z nás udělá průšvih, aby byl potrestán úplně stejně jako někdo jiný - tedy předejít dvojímu metru a nebo stylu plnícího se poháru - , to je celé. Jinak moc doře vím , že jsem tu nový a jak už Kasz podotkl mám si buď (na něco) zvyknout, nebo odejít.

Pěkný den všem Míla
Tri slová v srdci maj: miluj, trp a odpúšťaj! - Oko za oko a svět bude slepý...
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od I9II »

Little Hero píše:Hm, možná na základě MAC adresy... Myslím, že ta se přes net přenáší, na jejím základě jsem selektoval přístup ke svýmu wi-fi routeru...
:D
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od I9II »

Chat je vypnuty... a je patek. *popcorn*
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

No ono to vypnutí bylo napsané dost nejasně, do pátku, ale nebylo řečeno, zda včetně pátku.
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Wydra »

teenbl píše:No ono to vypnutí bylo napsané dost nejasně, do pátku, ale nebylo řečeno, zda včetně pátku.
Spíše do jakého pátku... :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wydra za příspěvky (celkem 2):
Ajax144, Livrey
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

Ona už je i sobota, a chat pořád nejde... Je 2:17 ráno... Kasz se asi ještě nevyspal. :D
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

m00n píše:
Little Hero píše:Hm, možná na základě MAC adresy... Myslím, že ta se přes net přenáší, na jejím základě jsem selektoval přístup ke svýmu wi-fi routeru...
:D
Omlouvám se, že jsem si něco myslel a nebylo to správně. Nevěděl jsem, že je to tak k smíchu...
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

Kasz to tak dobře vypnul, že teď neví, jak to zapnout... :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Little Hero za příspěvek:
Cheetah
janez73
Registrovaný uživatel
Bydliště: vysočina
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: pomáhat lidem
Příspěvky: 11
Dal: 6 poděkování
Dostal: 10 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od janez73 »

já myslim že to je výchovné.občasné vypnutí chatu prospěje.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

janez73 píše:já myslim že to je výchovné.občasné vypnutí chatu prospěje.
Osobně se mimochodem nepamatuju, že by se někdy někde kvůli pár problémovým uživatelům vypínal celej chat... Kasz má nejspíš přes víkend jiný věci na starosti, než zapínat chat. :D
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Tsu »

Psalo se do pátku 20... *no* *rules* *vava* *vava* *vava*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Chat spuštěn, dostal jsem k tomu až nyní. Přeji všem příjemnou a slušnou zábavu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů