Změna obrázkových příloh na IMG tagy na celém fóru

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Změna obrázkových příloh na IMG tagy na celém fóru

Nový příspěvek od Marco Freeman »

V posledních pár dnech jsem si našel čas a sekce po sekci jsem procházel fórum a hledal témata, u kterých se objevovala značka přílohy. Takové téma jsem prošel a všechny obrázkové přílohy stáhl k sobě do počítače a následně je nahrál na svůj účet na Postimg.org nebo na Jpeg.cz (na těchto službách jsem registrovaný, takže nehrozí smazání). Zároveň jsem tyto obrázky zálohoval i jinde, abych se ujistil, protože náhoda je blbec. :) Taktéž jsem se snažil dohledat k těmto fotkám zdroj, u většiny se mi to povedlo, kde ne, tak tam je bohužel jen přímý odkaz.

Ale nemám bohužel oči jako orel, takže když objevíte na fóru někde obrázkovou přílohu, budu jedině rád, když mě upozorníte a já ji dodatečně přehodím. Ovšem ostatní přílohy (.pdf, .mid, apod.) jsem nechával samozřejmě být.

Výjimku tvoří vlákno Trocha barvy od Scopiho v sekci Vlastní tvorba, kde se objevuje značka přílohy, ačkoliv tam žádná není, takže na tuhle neupozorňovat. *dont_know*

Jinak by mělo být fórum od těchto příloh "čisté", tedy aspoň doufám. Apeluji nyní na ostatní, aby již obrázky (ať už z internetu či své vlastní) nenahrávali jako přílohy na fórum, jelikož místo v databázi je cenné a je třeba jej věnovat hlavně takovým dokumetům, které jinam nejdou nahrát. Navíc to v IMG tagu vypadá lépe esteticky. :) A nezapomínejte ani na přímé odkazy a zdroje, když budete IMG tag využívat.

S pozdravem,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 8):
Kasz, Jeremy, Plyšáček, Forst Jan, Allein, Teenbl, asce, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Změna obrázkových příloh na IMG tagy na celém fóru

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Poznámka: Celkově bylo obrázků a fotek přehozeno zhruba 180 kusů. Docela fuška. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Změna obrázkových příloh na IMG tagy na celém fóru

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše:Výjimku tvoří vlákno Trocha barvy od Scopiho v sekci Vlastní tvorba, kde se objevuje značka přílohy, ačkoliv tam žádná není, takže na tuhle neupozorňovat. *dont_know*
Konečně se mi podařilo u tohoto tématu odstranit ikonu přílohy. A proč že se tam zobrazovala když tam žádná nebyla? Pravděpodobně proto, že tam byla :D :D Byla však všem očím skrytá (i těm mím).

Vše bylo způsobeno mojí úpravou příspěvku a Kaszovou změnou práv registrovaných uživatelů. Když jsem příspěvek vytvořil, vše bylo v pořádku, problém nastal až v okamžiku, kdy jsem příspěvek po nějaké době upravoval. V té době byly práva nastavena tak, že registrovaný uživatel nemohl přikládat přílohy. Takže již v náhledu se zobrazoval pouze text a obrázek jsem musel vkládat znova pomocí odkazu. Ta příloha tam však pořád někde zůstávala, narazil jsem na ní až v uživatelském panelu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Marco Freeman
Amor non est sanabilis
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů